Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) raziel01 válasza Gedeon31 (#16650) üzenetére


raziel01
veterán

Akkor mit javasolsz? Az egész rendszer gáz, mert a futárt is megértem, hogy nem akarja úgy odaadni, hogy alá sem írtad de a mi szempontunkból meg csak szeretnénk átnézni mielőtt aláírjuk.

(#16652) Gedeon31 válasza raziel01 (#16651) üzenetére


Gedeon31
addikt

Vannak itt T-s munkatársak ők ez ügyben okosabbat tudnak mondani ,mint én.

(#16653) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Készülékváltás előtt áll egy ismerősöm, és szeretné valamilyen módon felhasználni a majd 20 éve tartó T-mobile iránti hűségét :)
Az lenne a kérdés, hogy ő jelenleg egy flottában (önkormányzati) van, akkor milyen lehetőségei vannak? Nem igazán értek jelenleg, a kedvezményekhez, mert rég nem éltem velük én sem. Jelenleg neki vannak pontjai, amiket fel tud használni? Esetleg más kedvezményt kaphat telefon vásárlásnál?

Köszönöm!

(#16654) slice14 válasza Gedeon31 (#16652) üzenetére


slice14
veterán

Akkor egy T ügyfélszolgálatos leírhatná, hogy tudom vissza aktiválni a Mozaik XS-hez tartozó netet. Mert rákértem a Net&Roll opciót, csak nem szerettem volna májustá használni így lemondtam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16655) szabogabor10 válasza slice14 (#16654) üzenetére


szabogabor10
veterán

Lehet, hogy hülyeség, de azért megkérdezem: letiltottad, majd engedélyezted az adatforgalmat a telefonodon?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16656) kali válasza raziel01 (#16651) üzenetére


kali
legenda

nekem mindig mutatja a futár, hogy bontatlan a doboz, úgy simán aláírom és átveszem, mert így elég apró esélye van, hogy bármilyen gond lenne! mondjuk általában rohannak, nem várják meg, hogy kibontsa az ember, meg akkor már nem is rájuk tartozik, ha hiányzik valami...
bontott dobozt nem vennék át, annak ellenére sem, hogy ritkán ugyan, de úgy küldi a szolgáltató!
a t-s üzletben történő személyes vásárláskor is bontatlanul hozom el általában a telefonokat - pedig ott kérésre kibontják -, és sosem volt még probléma, inkább izgulok kicsit a gyári - bontatlan - állapot miatt, mintsem azért, hogy kibontva kapom, és előtte hányszor csesztették, esetleg már visszaadta valaki, vagy ilyesmi...

(#16657) slice14 válasza szabogabor10 (#16655) üzenetére


slice14
veterán

Korrában rákértem a Net&Roll opció-t, de lemondtam mert nem szeretnék a következő számában 1000 Ft +-t fizetni. Csak nem aktiválja vissza az alapnettet ami a csomagban van.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16658) slice14 válasza slice14 (#16657) üzenetére


slice14
veterán

Ill. beativáltam a +ALAPNET-et amit írtál, de nincs net a telón. Már vagy kétszer újraindítottam hátha, de semmi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16659) szabogabor10 válasza slice14 (#16658) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam MédiaMánia S-sel működött ez a módszer. Próbáld meg a Net Startot aktiválni (+NETSTART), csak vigyázz, ha áttérsz egy adatforgalmat nem tartalmazó díjcsomagra, akkor is bekapcsolva marad és jöhetnek a magas számlák. Egy próbát azért megér. Ha nem, akkor telefonos/személyes üfsz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16660) dedike válasza slice14 (#16658) üzenetére


dedike
addikt

Most komolyan mondod, hogy még mindig nincs neted? :Y

Hívd a 1430-at, és kérd ügyintéző segítségét az alapcsomag aktiválásában! ;)

Jó szerencsét!

(#16661) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Megint lenne egy szervizes kérdésem, hátha tudtok segíteni benne.
Asszony leejtette az U8500-t, a kijelző szana-szét repedt, viszonyt más baja nincs, minden érintésre reagál ugyan úgy.
Kérdés:
1. Ha veszek után gyártott előlapot 6e-ért és én kicserélem, akkor ugrott a gari?
2. Ha veszek 6e-ért után gyártott előlapot és a T-s szervizben kicseréltetem, akkor marad a gari? Habár gondolom lenne vagy 4-5e a munkadíj..
3. Tökmindegy, mert mindkét esetben ugrik a gari, mert már egyszer leesett?

Köszi előre is!

Üdv: Gábor

(#16663) Something_ válasza #40993792 (#16662) üzenetére


Something_
őstag

Hmm, nem annyira gáz, de azért megpróbáltam volna jól kijönni belőle, habár nem hiszem, hogy elfosná magát ez a hüvej:) Ha meg igen, akkor ebay-en fillérekért be lehet szerezni bármit vagy homemade módon megjavítani:D

Pár hónap alatt elég gyakori az agyamba a szerviz szó.. :D Sensation, iPhone, huawei:D

(#16664) 1430 válasza slice14 (#16654) üzenetére


1430
senior tag

Önkiszolgálón sehogy, ezt csak ügyintéző tudja neked visszaaktiválni, és lehet 100 méterre van a T-pont, de ilyen tájt például nem szokot sok várakozó lenni a 1430-on sem...

szabogabor10
A Net Startot ne!!! Az (illetve az Alapnet) csak MédiaMánia és Ikon esetén működik (vagyis forgalmi díjas díjcsomagoknál), más díjcsomagoknál számlázódik a horror ár! Ennek oka, hogy külön rendszer kezeli a fogalmi díjas illetve a forgalmi díj mentes adatcsomagokat!

raziel01 / beci
Általában be van zsugorfóliázva a csomag, ha az ép, akkor nyugodtan át lehet venni. Ha nincs fólia, akkor is van valami zárjegy szerű a készülékdobozon, ha az nincs elszakítva, ismét csak nyugodtan átvehető. Egyéb esetben hivatkozzatok a csomagolás sérüléseire, hogy ezt feltétlen ellenőrizni akarjátok átvétel előtt.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16665) djculture


djculture
félisten

Ja security feliratú zárjegy volt azon is amit én rendeltem. Bontottat nem vennék én se át.

(#16666) krystman


krystman
őstag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy most van egy 100MB os netem, és ha 28án átváltom egy 500 MB os netre, akkor időarányosan számlázza az 500 MB os netet? Viszont 30 án lemondanám. Így csak arra a 2 napra kellene fizetnem időarányosan? És így az 500MB os keretet ettől függetlenül fel tudnám használni teljes egészében?

(#16667) dedike válasza krystman (#16666) üzenetére


dedike
addikt

Jól gondolkodsz... :)

Jó szerencsét!

(#16668) Something_ válasza dedike (#16667) üzenetére


Something_
őstag

Múlt hónapban 20-a körül bekapcsoltattam az akciós 500 mb-s netet és azt mondta az ügyintézőhölgy, hogy erre a hónapra már nem kerül kiszámlázásra, mivel eltelt a hónap fele vagy a hónap x %-a, nem emlékszem pontosan.

A számlán is rajta van, hogy 990 ft és 0 ft-ot számoltak fel!

[ Szerkesztve ]

(#16669) zoli62 válasza dedike (#16667) üzenetére


zoli62
addikt

Milyen bőkezű ez a T-Mobile.:)

(#16670) dedike válasza zoli62 (#16669) üzenetére


dedike
addikt

Mármint miért? :U

Szerk.: #16671: Na igen... :D

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#16671) zoli62 válasza dedike (#16670) üzenetére


zoli62
addikt

(#16672) slice14 válasza 1430 (#16664) üzenetére


slice14
veterán

Kösz, holnap lehet elintézem.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16673) 1430 válasza szabogabor10 (#16659) üzenetére


1430
senior tag

No csak nem hagyott nyugodni... A Mozaikokhoz nem is lehet már Net Startot aktiválni:
"A Mozaik díjcsomagokhoz nem vehető igénybe: GPRS WAP, GPRS WAP Plusz, Go!NapiNet, Go!NapiNet Forgalombővítő, NetStart, Net Start 10000 Ft felett, GPRS Net, GPRS Net+, Net 30, Net 50, Net 80, Net 40MB, Net 100MB, Net 500MB, Net&Roll M, Net&Roll L, RelaxNet XL Aranytárskárya, RelaxNet XL, RelaxNet M Aranytárskárya, RelaxNet L Aranytárskárya"

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16674) polonic


polonic
félisten

Mozaik csomagot használóktól kérdezném.

Vajon mire lehet elég a legkisebb csomag? Mobilnet szempontjából kérdezem. Arra elég egy hónapban a keret, hogy mondjuk egy windows phone telefon állandóan online legyen, leveleket töltsön le, frissítéseket csekkoljon, aztán néha netezés is menne rajta, megnézve a 8-10 megszokott oldalt naponta 2-3-szor?

[ Szerkesztve ]

(#16675) dedike válasza polonic (#16674) üzenetére


dedike
addikt

Nekem tökéletesen elég, kitartott most is hónap végéig lassítás nélkül, SGS II, folyamatos nettel, wifi nélkül, két beállított emaillel, időjárással, frissítésekkel. Igaz, netezni nem netezek rajta, ahhoz már szerintem kevés lenne.

Lassítás után viszont igazi szívatás a sebesség... :O

Jó szerencsét!

(#16676) polonic válasza dedike (#16675) üzenetére


polonic
félisten

Majd, ha egyszer váltok, szerintem én is ezt fogom kérni először.

Aztán, ha kevés lenne, egyel feljebb lépek. A magasabb díjcsomagra váltás gondolom szankciómentes hűség alatt. Furcsa lenne, ha nem így lenne.

(#16677) dedike válasza polonic (#16676) üzenetére


dedike
addikt

Természetesen díjmentes, s pénzbe sem kerül (havonta egy alkalommal, bár többször nem is lehetséges)! ;)

De én a helyedben (minden T-s alkalmazott hagyja abba az olvasást!) nem írnék alá hűséget egy XS, vagy S, de még M-es díjcsomagra sem! :( Nincs értelme egyáltalán...
...talán ha az M-mel már az eredeti kétéves hűséges árnak a max 40%-t kérnék, akkor igen, addig viszont soha!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#16678) djculture válasza dedike (#16677) üzenetére


djculture
félisten

Ja pláne ha bejön az adó hülyeség és a díjmentes Extráért lehet adózni

(#16679) 1430 válasza polonic (#16676) üzenetére


1430
senior tag

Vagy ha kevés (legalábbis az adatforgalmi rész), kérhetsz hozzá valamilyen kiegészítő adatcsomagot is, így a kettő együtt már elég lehet. ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16680) polonic válasza dedike (#16677) üzenetére


polonic
félisten

Nem most lesz még a váltás. Még semmi sem biztos. Még a tájékozódás szintjén vagyok

(#16678) djculture

Ezért is várok még.

Mellékesen rohadjanak meg.

(#16679) 1430

Nem válaszoltál a múlktori kérdésemre. :) Ugye T-s alkalmazott vagy?

(#16681) beci


beci
őstag

Köszönöm a segítő válaszokat.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#16682) 1430 válasza polonic (#16680) üzenetére


1430
senior tag

Miből gondolod? ;]
Egyébként igen.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16683) polonic válasza 1430 (#16682) üzenetére


polonic
félisten

A 1430-ból. :D

Bővebben szabad kifejteni melyik területen?

[ Szerkesztve ]

(#16684) 1430 válasza polonic (#16683) üzenetére


1430
senior tag

Szerintem ez is egyértelmű a 1430-ból. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16685) beci


beci
őstag

Üdv.
Van egy új mozaik díjcsomagom.
A kedvenc számot mikor tudom megváltoztatni,és mikor lép érvénybe?
Sajna az illető másik telszámát adtam meg véletlenül.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#16686) polonic válasza 1430 (#16684) üzenetére


polonic
félisten

Igen. :K

[ Szerkesztve ]

(#16687) slice14


slice14
veterán

Szeretném cserélni a telómajd hamarasosan, és dominóba, venném teljes áron a telót. Csak az előfizus kártyámmal használnám, de a teló az microsim-es lenne. És azt szeretném kérdezni hogy az előfizua kártyám menyiért cserélnék ki a t-nél microsim-re?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16688) kali válasza slice14 (#16687) üzenetére


kali
legenda

amennyiben a t-nél vásárolod adott telefont, úgy ingyen kicserélik a t-s sim kártyát!

(#16689) slice14 válasza kali (#16688) üzenetére


slice14
veterán

Köszi, akkor gondolom, kérhetem úgy is hogy a Dominó kártya normál sim legyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16690) kali válasza slice14 (#16689) üzenetére


kali
legenda

lehet, hogy akár az is megbeszélhető velük, néhány ügyintéző elég rugalmas...

(#16691) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

ha 30-asként felhívok egy 20-ast akkor a t-mobile a hívásvégződtetési díjat (interconnect 9,46 jelenleg) a t-mobile a telenornak fizeti? vagy a t-mobile a magyar államnak?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#16692) slice14 válasza dellfanboy (#16691) üzenetére


slice14
veterán

Ez most hogy jött?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16693) Wictor


Wictor
senior tag

Valaki tudja, hogy mi lelte a Webshopot? 30 perce próbálok egy rendelést leadni, a szín kiválasztásánál tovább nem jutottam, holott más oldalakat pikkpakk betölt. Se Mozilla, se IE...

Továbbá itt a felső és alsó között mi a különbség? Ugyanolyan konstrukció, más ár. Az alsónál mobilelőleget kérnek, vagy miért annyi?

[ Szerkesztve ]

(#16694) sifarr válasza dellfanboy (#16691) üzenetére


sifarr
senior tag

Telenornak.

(#16695) dellfanboy válasza slice14 (#16692) üzenetére


dellfanboy
senior tag

dolgozathoz kell a suliba....

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#16696) dellfanboy válasza sifarr (#16694) üzenetére


dellfanboy
senior tag

thx

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#16697) slice14 válasza dellfanboy (#16695) üzenetére


slice14
veterán

Ja, úgy már értem. Sok sikert hozzá.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16698) dedike válasza Wictor (#16693) üzenetére


dedike
addikt

Az egyiknél 100% a kedvezmény, a másiknál 50... ;]

Jó szerencsét!

(#16699) Wictor válasza dedike (#16698) üzenetére


Wictor
senior tag

Az addig rendben és láttam is, de én már mindenben a csapdát keresem... ;]

Szóval mindkettőnél ugyanakkora esélyem van, hogy előleget kérnek? (Xperia mini pro-ról lenne szó, értelemszerűen a 0 Ft-os jobban mozgat).

[ Szerkesztve ]

(#16700) dedike válasza Wictor (#16699) üzenetére


dedike
addikt

Persze. Az esélyed ugyanakkora. Bár egy mini pro talán nem a világ vége... Rendeld meg nyugodtan a 0 forintosat!

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.