Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) ForRedGlory válasza St3ven (#16800) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az akció új belépőknek jár. Új belépőnek az számít, akinek az aktiválást megelőző 3 hónapban nem volt Go!Net csomagja. Ahogy olvasom, neked volt. Szóval hidd el, nem fogsz kapni semmit sem. Persze mivel hülyeséget mondtak, úgyis jóváírják utólag, ha megreklamálod. Egy dologban vagyok csak bizonytalan, ugyanolyan Go!Net nem lehet 3 hónapig, vagy egyáltalán nem lehet ahhoz hogy megkapd az akciót, de szerintem ez dupla félretájékoztatás lesz az esetedben...

[ Szerkesztve ]

(#16802) St3ven válasza ForRedGlory (#16801) üzenetére


St3ven
addikt

A honlapon ezt írják lábjegyzetben:

"Meglévő előfizetés esetén a kedvezmény igénybevételére akkor van lehetőség ha a bekapcsolást megelőző 3 hónapban nem volt Go!Net adat-díjcsomag aktiválás a szerződésen."

Aktiválás márpedig nem volt. :D

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#16803) ForRedGlory válasza St3ven (#16802) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor viszont nyertel, de eleg fura ez igy :)
Holnap meglesem azert.

(#16804) 1430 válasza ForRedGlory (#16801) üzenetére


1430
senior tag

Ha eddig csak Go!Net S csomagja volt, és most először aktiválták neki (legalábbis 2011.10.01. óta) a Go!Net M-et, akkor meg fogja kapni a kedvezményt. ;)

dedike
Igen, Mozaikhoz is mehet Kapcsolat Net.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16805) Prof01 válasza 1430 (#16789) üzenetére


Prof01
veterán

Szóval akkor ezért! Köszi, akkor aktiválom itt neten. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16806) 1430 válasza Prof01 (#16805) üzenetére


1430
senior tag

Ha 2011.10.01. óta biztosan nem volt ilyen adatcsomagod, akkor nyugodtan! ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16807) Prof01 válasza 1430 (#16806) üzenetére


Prof01
veterán

Na meg is van! [link] :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16808) krystman


krystman
őstag

Tehát akkor most én lemondam Április 30-al a 100MB-os netet, akkor én Augusztusban tudnám igénybe venni újra a 100MB-os Netet akciósan?

(#16809) zoli62 válasza 1430 (#16793) üzenetére


zoli62
addikt

Máris kiszúrtam a Kapcsolat Net hátrányát. :)
"A Kapcsolat Net szolgáltatás havidíja Kapcsolat Pontokért nem kedvezményezhető."

(#16810) zoli62 válasza erdoke (#16797) üzenetére


zoli62
addikt

Egyetértek. Ha még ezek plusz szolgáltatások kiegyenlíthetők lennének Kapcsolat beváltható pontokkal, akkor azt mondom, megéri kiemelt szintűnek lenni, de így szerintem sem se sokakat mozgatnak meg ezek a tarifakedvezmények.

(#16811) zoli62 válasza St3ven (#16800) üzenetére


zoli62
addikt

Egyébként ez reális, nálam is így van. Ha még nem volt Go Net M aktiválva, akkor azt gyakorlatilag három hónapig akciós áron 80 Ft-ért tudod igénybe venni. Csak az a rossz, hogy mindezt nem lehet beváltható Kapcsolat pontokból kiegyenlíteni.

(#16812) nord_ válasza djculture (#16799) üzenetére


nord_
veterán

Platina szintű ügyfelek már jellemzően olyan csomagban lehetnek, ahol a díjcsomag legalább 750-1000MB, de akár 2GB adatforgalmat tartalmaz. Ehhez képest 600Ft-ot kérni plusz 200MB-ért tényleg kihagyhatatlan ajánlat, főleg, hogy az alapcsomagban bennfoglalt adatmennyiség bőven-bőven elegendő internetes hívásra. (Még én se jutok el az 1 gigás plafonig, pedig elég rendesen használom a 3G kapcsolatot, nem csak a telefonon, hanem megosztva tableten is.)

(#16813) erdoke válasza nord_ (#16812) üzenetére


erdoke
titán

Én voltam már 3 GB közelében is, de ha megjön a hotspotom, bizonyára le fog esni a telefonos net használatom. Egyébként is az app letöltések/frissítések visznek sokat. A MiFi routerbe rakandó kártyán 16 GB van havonta. :K

A legjobb aláírás a héten

(#16814) Varszegig


Varszegig
veterán

Sziasztok!
Vettem egy domino web simet usb stickel, hogy áthidalja az esetleges kieséseket a routeremen az alap szolgáltatónál. Bedugtam a routerbe, működik, tökéletes minden. Egyetlen gondom, hogy időnként elvileg fogok rá sms-t kapni, pl. egyenlegről stb. Sajnos a routert ez nem igazán hozza izgalomba. Van arra mód, hogy beállítsak egy másik számot, amire ezek az sms-ek jöjjenek?
Köszi.

(#16815) blueye válasza Varszegig (#16814) üzenetére


blueye
veterán

Tudtommal nincs.

(#16816) djculture válasza Varszegig (#16814) üzenetére


djculture
félisten

Sajnos csak hanghívásokat lehet átirányítani, SMS-eket nem.

(#16817) Technocool


Technocool
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom tudtok e segíteni, ha igen annak köszönöm szépen! Nos, mivel testvérem nevén van a lakásomba még a telefonvonal szeretnék hozzá internet ,tv -t még de nemtudom mi a teendő a előfizető átírásnál, próbáltam keresni a T-Home oldalon nem jártam sikerrel sajnos. Vagy telefonon is intézhető, postai úton meg aláírva visszaküldeni a modosítást?

(#16818) Nietzsche_ válasza Technocool (#16817) üzenetére


Nietzsche_
tag

Kicsit eltévedtél, ez nem a t-home-os topic. :)

T-home

De válaszolva:

Igen, vagy telefonon keresztül elindítjátok és átírjátok a te nevedre, vagy pedig ki kell tölteni egy meghatalmazást, ahol minden vonatkozó személyes adat szerepel (két tanúval hitelesítve, tanúknál is szerepeljen minden adat) és akkor te magad is intézheted üzletben az átírást és a megrendelést.

(#16820) djculture válasza Technocool (#16817) üzenetére


djculture
félisten

Ez a t-mobile topik, van direkt T-home fórum topik is. Amúgy a tesóddal bementek egy t pontba némi lóvéért megoldják 10 perc alatt az átírást csak ne legyen tartozás.

[ Szerkesztve ]

(#16821) Technocool válasza djculture (#16820) üzenetére


Technocool
csendes tag

Ahogy látom teljesen mind1, mert sikerült választ kapnom! De ha ennyire fontos ez elnézést érte, és köszönöm a választ :)

(#16822) Szajo


Szajo
őstag

Ha kamatmentes részletre veszek egy telefont akkor hogyan mérik fel a hitelképességet ésmennyi időbe telik ez? Vagy ott helyben? Mert ismerősömmel megbeszéltem, hogy ő venné mivel ő már rég vett telefont, és neki van munkahelye is. Szóval ha bemegyünk vele kell vinni valami papirokat vagy hogyan mérik fel ezt a dolgot?

(#16823) 1430 válasza krystman (#16808) üzenetére


1430
senior tag

1. Augusztusban lehet már nem lesz promóciós kedvezmény.
2. Ha lesz, bizzál benne, hogy nem a meglévőt hosszabbítják (június végéig van meghosszabbítva), mert ha már részt vettél a 2011.10.01-től indult promócióban a 100 MB-os csomaggal (Go!Net M), akkor még egyszer nem kapsz kedvezményt, hiába telt el 90 nap a kikapcsolás óta (kivéve Domino).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16824) Nescafé válasza 1430 (#16823) üzenetére


Nescafé
őstag

sziasztok
Tesómnak mozaik Xs van abban ugye van 200mb net alapbol.
Meg most még mellé van aktiválva a 90forintért ugye plusz 100mb.
Na már most ha kikapcsolom majd ezt a plusz 100megát akkor ugyan ugy menni fog az alap net,?

 iPhone 15 Pro

(#16825) zoli62 válasza 1430 (#16823) üzenetére


zoli62
addikt

Na erre is mást mondanak a telefonos ügyintézők. amennyiben pl. három hónappal régeben volt aktiválva Go Net S, akkor megint lehet kérni.

(#16826) 1430 válasza Nescafé (#16824) üzenetére


1430
senior tag

Nem, ügyintézővel vissza kell aktiváltatni az alapszolgáltatást.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16827) Nescafé válasza 1430 (#16826) üzenetére


Nescafé
őstag

okés köszi.Erre voltam kiváncsi.

 iPhone 15 Pro

(#16828) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Kösz t-mobil

kaptam még 7000ft kedvezményt a kezdő részletből.

Így 48ezer se lett a telefon. (ARC-S)

Ennyit remélem megér.

Reméljük később sem lesz gond a t-mobilal.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16829) zoli62


zoli62
addikt

Másnál is akadozik a My T-Mobilba való belépés?

(#16830) St3ven válasza zoli62 (#16829) üzenetére


St3ven
addikt

Nálam csak a szokásos csigalassúság van most is.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#16831) slice14


slice14
veterán

Arra leszek kíváncsi hogy tudják behajtani a kártyás csomagok használóin a telefon adót, ha nem építek bele a percdíjba. Mert a vannak olyan kártyás ügyfelek akik kéztől vették a kártyát és nem íratták a nevükre. A z előző tulajtól pofátlanság lenne behajtani, amit már rég nem ő használ.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16832) zoli62 válasza slice14 (#16831) üzenetére


zoli62
addikt

Ép ez az, hogy mindenképpen a percdíjakba kell építeni a kormány szerint. Ezt vajon prepaid előfizetéseknél hogy tudják megvalósítani?

(#16833) slice14 válasza zoli62 (#16832) üzenetére


slice14
veterán

Gondolom egyszerübb emelni a percdíjakat 2 Ft-vel, mint utólag kipostázni a beszélt percek útán a csekket. Ami a legtöbb esetbe nevetséges összegekről szólnának. És lehet hogy a tulaj nem is az aki használja. És itt nem a családon belüli felhasználásra gondolok.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16834) Varszegig válasza zoli62 (#16832) üzenetére


Varszegig
veterán

minden megkezdett percnél +2 Ft-ot vonnak le a prepaid egyenlegedből. Ennyi,

(#16835) Vangelis válasza slice14 (#16833) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha már csekket küldönek az plusz 150ft.....

Nekik megéri!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16836) slice14 válasza Vangelis (#16835) üzenetére


slice14
veterán

Jó hogy megéri, nekik, de annak kiküldeni aki már rég nem használja a szolgáltatást.Hááát...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16837) 1430 válasza dedike (#16487) üzenetére


1430
senior tag

Nietzsche_ #16486
"Lesz egyébként pozitív változás a számlázási rendszerben jöv. havi számláknál már ez tapasztalható lesz. ...."

dedike #16487
"Mondjuk ezt kifejthetnéd kicsit bővebben...."

Talán arra gondolt, hogy a számlában megjelenik a hűségidő vége, ráadásul ha 60 napon belül van, akkor az is látható, hogy az adott számla zárásakor még hány nap van hátra. Az én egyik hívószámomon ez így néz ki az új májusi számlában:

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16839) Fityusz


Fityusz
tag

sziasztok!
Ha webshopba rendelek telot mivel a hűségem lejárt így irnék alá még 2 évet, akkor azt metudom rendelni a webshopba?
Szal a futár majd hozza a szerződéset és itt helybe megkötjük?

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#16840) Vangelis válasza Fityusz (#16839) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerintem igen! sőtt biztos

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16841) slice14 válasza 1430 (#16837) üzenetére


slice14
veterán

Hali...

Lemondtam a számla postai kiküldését, és nem reggeltem a Távszámlára.A My T-n fizetem a számlámat, de a részletes számlát nem látom. Hogy tudom és menyiért email-be kérni a részletes számlát? Amúgy nem annyira fontos, csak kíváncsiságból kérdem.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16842) krystman válasza 1430 (#16823) üzenetére


krystman
őstag

Értem köszi! Én Februárba vettem igénybe a 100MB netet, amikor vettem a telefont. 2hónap így 90ft volt.

(#16843) 1430 válasza slice14 (#16841) üzenetére


1430
senior tag

1. Ha a részletes számlát a számla mellékleteként kéred, akkor a számlakép ezt is tartalmazza, akár a My T-Mobile-on keresztüli elektronikus számlát használod, akár a Távszámla féle megoldást. Ismét felhívom rá a figyelmet, hogy jelenleg csak akkor tekinthető meg az elektronikus számla a My T-Mobile-ban, míg befizetésre nem kerül. Bár a számla összege már látható és be is fizethető, még ne fizesd be addig, míg be nem töltődik az elektronikus számla.
2. Ha nincs a számla mellé részletes számlád, akkor utólag a My T-Mobile-ban csak pénzért tudod megnézni a híváslistád (381 Ft/lekérdezés), és csak az utolsó 3 lezárt hónapról.
3. Nincs olyan megoldás, mely során email-ben megkaphatnád a részletes számlát.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16844) slice14 válasza 1430 (#16843) üzenetére


slice14
veterán

Köszi az infót.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16845) slice14 válasza 1430 (#16843) üzenetére


slice14
veterán

Még egy kérdés.... Ha veszek egy androidot telót dominóba, és a függetlenités díjávval megdobom az összeget akkor onnantl kezdve ha jön rá frissítés a független verziót tölti le vagy a t-s verziót meg kel várni? Vagy a függetlenités a t-nél hogy müködik pl androidos telóknál, szoftveresen vagy mint régen az telóknál (Egy kódot adott a szolgáltató, és azzal lehetett függetleníteni.).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16847) slice14 válasza #40993792 (#16846) üzenetére


slice14
veterán

Tehát akkor kap egy független teló szoftvert? Sony telóról lenne szó.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16848) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy:
Van egy dominó kártyám, azt a neten, vagy egy T-pontban át tudom váltani ugye havi díjasra.
Előbbiről tud valaki valamit mondani? Hogy működik?
A kérdés pedig az lenne, hogy: Az átváltás után meg, mint meglévő előfizető tudok e a webshopból telefont rendelni, pontosabban egy One X-et? (a 20% kedvezmény miatt jobb lenne) :)
Vagy az átváltás után hogy lesz? Hűséget fogok kötni, és nem lehetséges?

(#16849) St3ven válasza slice14 (#16845) üzenetére


St3ven
addikt

Attól függően, milyen telót akarsz venni, én nem nagyon számítanék semmi jóra szolgáltatói android-frissítést illetően...

Ha van egyáltalán frissítés, az is rendszerint hónapokkal (fél évvel...) a gyártói frissítés után jön, jóval hamarabb - a hivatalos megjelenése előtt - fogsz főzött romot találni a telódra, ami legtöbbször jobb is, gyorsabb is, szebb is a hivatalosnál...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#16850) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv!

Valaki esetleg tudja-e hogy lesz-e HTC One S a T-Mobile kínálatában és ha igen, mikorra várható?

Üdv:
Rhino666

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.