Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16852) slice14 válasza Dicker (#16848) üzenetére


slice14
veterán

Csak T-pontban tudod elintézni a váltást, mert kapsz egy másik sim-et amire átregisztrálják a számod.

St3ven: Egy Xperia S-t szemeltem ki magamnak, csak sokkalom a 150-et függetlenül. Egyébként nemnem azért kéne független mert váltanék, csak ha kimennék hosszabb időre külföldre érdemesebb volna helyi kártyát használni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16853) slice14 válasza #40993792 (#16851) üzenetére


slice14
veterán

Bocsi, lejárt az 5 perc.

Semmi gond, amúgy néztem hogy így közzéteszik a függetlenitési lehetőséget, mikor 10e-ért függetlenítenek a t-nél.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16854) muhaha01


muhaha01
tag

hali!

meglévő ikon 200 tarifa működik más telefonnal is? pl htc

köszi

(#16855) St3ven válasza muhaha01 (#16854) üzenetére


St3ven
addikt

Nyilván. Csak át kell tenni bele a sim kártyát.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#16856) muhaha01 válasza St3ven (#16855) üzenetére


muhaha01
tag

:D

oké.

megpróbálom! :DDD

kösz

[ Szerkesztve ]

(#16857) kali válasza slice14 (#16853) üzenetére


kali
legenda

előfizetéses 10 e ft (+ egyéb esetleges járulékos költségek; kötbér...stb!)
domino 20 e ft

(#16858) slice14 válasza kali (#16857) üzenetére


slice14
veterán

Akkor már mindegy ha megveszem függetlenül.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16859) Nietzsche_ válasza 1430 (#16837) üzenetére


Nietzsche_
tag

Többek között erre. Mindezek mellett pl. arra, hogy már t-mobile-nál is megoldható a két hétnél hosszabb (max. fél éves) saját kérésre való szüneteltetés (a hüségido ezzel kitolódik). Sokaknak volt ez probléma pl idoszakos kulfoldi tartozkodasnal... t-homenal meg az altalad is emlitett ujitas sok reklamaciot es elegedetlen ugyfelet eloz meg akik nem nemfigyelnek fel az emlekezteto levelre, hogy a husegido lejar rovidesen es igy nem kapjak meg a husegkedvezmenyeket.... bocsi az ekezetekert: sebteben, mobilrol... :)

ugyfelszolgalatot is sokszor terheltek husegido lwjarati kerdesekkel, sok nyigtol mentesul ezzel mindenki. :)

[ Szerkesztve ]

(#16860) Real Ghoost válasza Rhino666 (#16850) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

A facebookon is feltették a T-mobilnak ezt a kérdést és azt válaszolták, hogy azt a készüléket nem tervezik forgalmazni.

(#16861) kali válasza slice14 (#16858) üzenetére


kali
legenda

így van, hiszen a szolgáltatónak nem érdeke, hogy a piaci árhoz képest olcsón adjon független mobiltelefont - bár bizonyos esetekben, akaratán kívül megteszi -, a cég inkább a szolgáltatásaival nyer, főként azzal, ha 12 vagy 24 hónapig garantálva van, hogy adott ügyfél legalább a havidíj értékét fizeti!

(#16862) slice14 válasza kali (#16861) üzenetére


slice14
veterán

A külföldi szolgáltatók általában a telókat függetlenül adják, nem foglalkoznak anNyIra a hálózathoz kötéssel. Lásd pl a vodafone ro-t, mútkor vettem egy prepaid kártyát nagyanyám telójához hogy eltudjuk érni. A csaj fogta a kártyát és aktiválta, semmi papírmunka se útlevél se semmilyen aláírandó papír. Csak anyít kérdett hogy jelenjen meg a tudakozóba a szám vagy ne. 5 percembe sem került és már nálam volt a kártya használható formában. Az itthonni szolgáltatóknál meg az átlag 10-15 perc egy prepaid kártya regisztrálás.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16863) kali válasza slice14 (#16862) üzenetére


kali
legenda

az külföld... ott jobbára minden más, a felfogás, a mentalitás, nem szokás azzal nyerészkedni, hogy megveszi valaki részletre a drága telefont, majd gyorsan eladja - elég sok nyereséggel -, és utána nem fizeti a számlákat...
amúgy itthon is van néhány készülék, amit függetlenül ad a szolgáltató - gondolom, gyártói/beszállítói szerződés köti meg, hogy így tegyen.

[ Szerkesztve ]

(#16864) erdoke válasza tjb007 (#16776) üzenetére


erdoke
titán

Kézbe véve már nem igazán hasonlít egyik Huawei modemre sem, és a szoftvere telepítéskor ZTE-t emleget...

A legjobb aláírás a héten

(#16865) tjb007 válasza erdoke (#16864) üzenetére


tjb007
nagyúr

Elnézésedet kérem, valamit nagyon elnéztem.
Valóban ZTE és a pontos típusa MF60, ha nem felel és még nem futottál ki a 8 napból (ha jól tudom akkor a webshopban rendelted meg) akkor élhetsz az elállási jogoddal.

(#16866) erdoke válasza tjb007 (#16865) üzenetére


erdoke
titán

Mára kértem kiszállítást, éppen most próbálgatom. Tutira ZTE, a töltőjére is az van írva. Egyébként is én tettem fel rosszul a kérdést, a kép alapján azt hittem, valamelyik HUawei a kettő közül. :B
Egyelőre nincs vele gond, viszont a korábbi kérdés így megint felmerül, még ha a válasz jó eséllyel meg is egyezik: Függetleníti a T jó pénzért?

Esetleg ha még a külső antenna, illetve a csatlakozás típusára van tipped, azt külön megköszönném.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#16867) tjb007 válasza erdoke (#16866) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nekem is illene azért tudnom de az elmúlt hónapokban több Mi-Fi is járt nálam és nem tudom már követni a dolgokat.
Függetlenítés van, ezt személyesen kell intézni, a csatlakozó típusa pedig TS9.

(#16868) erdoke válasza tjb007 (#16867) üzenetére


erdoke
titán

OK, megint csak kösz!
Ezt az antennát nem tűnik egyszerűnek beszerezni...

A legjobb aláírás a héten

(#16869) tjb007 válasza erdoke (#16868) üzenetére


tjb007
nagyúr

Esetleg még próbálkozhatsz TS9-SMA adapterrel is.

(#16870) erdoke válasza tjb007 (#16869) üzenetére


erdoke
titán

Itthon nem nagyon találok egyikből sem, de a svéd boltokat valamiért nagyon dobálja fel a Google. :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#16871) tjb007 válasza erdoke (#16870) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az eBay -en van antenna is meg átalakító is dögivel de nem tudom, hogy ezzel mennyire leszel előrébb.

(#16872) g0dl


g0dl
addikt

A T-mobile fejlesztett valamit a 3G-s mobilnet hálózatán a Balaton környékén? A honlapon látható térkép szerintem évek óta nem változott.

(#16873) krystman


krystman
őstag

Bocs, hogy megint ezzel a témával jövök, de ma megrendeltem a 30MB-os netet, és ha ma este éjfél körül lemondom, akkor kb 33ft-ba lesz? Meg még annyi, hogy havonta 1x ingyenes a váltás net csomagok közt. Lehet tudni, hogy ezután mennyibe kerül a váltás? Mert erről nem találok infót!

(#16874) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Átváltottam havi díjas előfizetésre ma, és hiába próbálok belépni a My T-mobile-ba, nem enged. Mindig ezt írja: Belső hiba - Ismeretlen ok.
Pedig mindent helyesen írtam be. Mi lehet a gond? Meg javul ez? Vagy ügyfélszolgálat? Mert a héten még meg kellene rendelnem a telefont, amíg van rá kedvezmény.

Köszi!

(#16875) 1430 válasza Dicker (#16874) üzenetére


1430
senior tag

Töröltetni kell a Domino időszak béli regisztrációd, és akkor be tudsz majd lépni, de az ebben illetékes csoport mára már letette a lantot, legkorábban hétfőn tudják megcsinálni... Azért telefonon kérd a reg törlését.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16876) Dicker válasza 1430 (#16875) üzenetére


Dicker
őstag

No végül sikerült belépnem. Kaptam egy sms-t, hogy beregisztráltak a netes rendszerbe. Akkor így már minden működik ugye?

(#16877) Rhino666 válasza Real Ghoost (#16860) üzenetére


Rhino666
őstag

:O :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16878) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok! Megrendelte meg az SGSII-met:)
Kérdésem ha hozzá a futár érdemes átnézni a csomagot vagy csak ritkán fordul elő, hogy nincs benne az ami kell?:)

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#16879) kali válasza Fityusz (#16878) üzenetére


kali
legenda

olyat még nem hallottam, hogy bármi is hiányzott volna, de bontatlan csomagot vegyél át, az a biztos!

(#16881) Fityusz válasza #40993792 (#16880) üzenetére


Fityusz
tag

Köszönöm emberek!:)

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#16882) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Sziasztok! Azzal a problémával fordoluk hozzátok, hogy apám telefonjára kb napi rendszerességgel jön egy ilyen üzenet az 5030-ról, amiben ez áll: üzenete tartalma: nem jeleníthető meg!

Ez mi lehet( gondolom egy beakadt mms akar letöltődni, de a telefon egy nokia 1616, amire nem állítottunk be mms szolgáltatást), hogyan lehet kikapcsolni? A választ előre is köszönöm!

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16883) timea1991


timea1991
tag

tudja vki hogy milyen email cimre lehet irni térerő problémával?

(#16884) Neurotoxin válasza Neurotoxin (#16882) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Jah, bocsi, extra információ, ha ez segít, a telefon előfizetéses.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16885) 1430 válasza Neurotoxin (#16882) üzenetére


1430
senior tag

Küldje el a -MMS üzenetet a 1430-ra. Ezáltal nem fogja leküldeni a rendszer az MMS-t, amit a Nokia 1616 nem kezel, hanem helyette 2 db SMS-t küld (benne a wap linkkel, amit a 1616 ugyancsak nem kezel, de másik telefonról meg lehet nézni).
Ha MMS képes telefonra vált, akkor a +MMS üzenettel újraaktiválható a szolgáltatás.
Bár lehet, hogy ezt az üzenetet (az érvényességi idő végéig még megpróbálja kiküldeni a rendszer), de ügyintéző tudja töröltetni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16886) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv!

A hűségidő lejárata előtt 6 hónappal gond nélkül tudok majd rendelni a webshopon "meglévő havidíjas" kategóriában? Annyi, hogy +6e lesz a kezdőrészlet? Szeretném kihasználni ezt a -20% webshopos akciót a HTC One X-hez de 2012.11.08.-án jár le a hűségnyilatkozat (ha minden igaz), az akció meg 2012.11.13.-ig tart és nem akarnék lemaradni róla technikai problémák miatt...

Üdv:
Rhino666

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16888) Rhino666 válasza #40993792 (#16887) üzenetére


Rhino666
őstag

Aranykártyás vagyok (pontosabban aranytárskártyás az a szám amiről szó van). Azt ki lehet valahogy deríteni hogy mikor jár le pontosan a hűségnyilatkozat (nem vagyok biztos a dátumban és nyilván fontos lenne)? Körbenéztem a My T-Mobile-t de valahogy sehol se találkoztam ilyesmivel...

Szerk: a számlák nincsenek kéznél, azt a telefonszámot nem is én használom stb.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16889) dedike válasza Rhino666 (#16888) üzenetére


dedike
addikt

Persze. Tudtommal az önkiszolgáló ügyfélszolgálaton is meg tudod hallgatni, de a 1430-on ügyintéző is megmondja.

Jó szerencsét!

(#16890) Nietzsche_ válasza Rhino666 (#16888) üzenetére


Nietzsche_
tag

Az aranykártya szintet szerződés szinten kell érteni. Az hogy aranytárskártya az a szám, amit te használsz, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy szerződés szinten aranykártyával rendelkezel. Számlalevelek végén, ill myt-mobile-os felületen ellenőrizheted, hogy a te szerződésed rendelkezik-e aranykártya szinttel, vagy sem.

A friss havi számlákon már fel van tüntetve a hűségidő pontos lejárata minden szerződésnél. Ezért nem szükséges hívni senkit, nem kell bejelentkezni sehova :)

szerk.: Jah, most látom, akkor ha nincsennek számlák elérhető helyen :B akkor mégiscsak a fentebb tárgyalt lehetőségek élnek a lekérdezésére/megkérdezésére. :)

[ Szerkesztve ]

(#16891) Neurotoxin válasza 1430 (#16885) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Köszönöm! :K

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16892) Rhino666 válasza dedike (#16889) üzenetére


Rhino666
őstag

Akkor is ha nem arról a számról hívom aminek a lejáratára kíváncsi vagyok? :F :B

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16894) nord_ válasza Rhino666 (#16892) üzenetére


nord_
veterán

Ha tudod a jelszót, más számét is le tudod kérdezni.

Zsolt_72,
az ötjegyű jelszóra mindenképp szükséged van a 1430-as önkiszolgáló ügyfélszolgálatra történő bejelentkezésnél.

[ Szerkesztve ]

(#16895) dedike válasza Rhino666 (#16892) üzenetére


dedike
addikt

Az önkiszolgáló ügyfélszolgálatra való bejelentkezés előtt felajánlja, hogy egy másik számmal is beléphetsz. Természetesen az ötjegyű jelszóra szükséged lesz minden esetben! :)

Jó szerencsét!

(#16896) Rhino666 válasza #40993792 (#16893) üzenetére


Rhino666
őstag

Az én előfizetésemről van szó, csak nem én használom a SIM kártyát. Tudom a kódot is. Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16897) balintXD


balintXD
tag

Üdv mindenkinek

Azt szeretném kérdezni, hogy nem lehet-e tudni, hogy kb. mikor érkezik az Arc S-re az ICS frissítés? A másik két szolgáltató már kiadta, csak a T-mobile nem :F

[ Szerkesztve ]

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#16898) Land


Land
veterán

Üdv!

A SIM kivágás, "micro SIM"-esítés olcsóbb, mint a SIM csere (4k kb)?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#16899) nord_ válasza Land (#16898) üzenetére


nord_
veterán

Ha nem sikerül, akkor biztosan nem. ;)
(Ha a T-nél veszed az új telefont, és a vásárlással egyidejűleg kéred a cserét, akkor nem kell fizetni az új kicsi SIM-ért.)

(#16900) Land válasza nord_ (#16899) üzenetére


Land
veterán

Vesznek tőlem Lumia 800-at és az illetőnek kell micro SIM.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.