Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15758) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! Ikon 200 csomagom van, és látom, hogy ehhez igénybe vehető a Net&Roll sebesség és adatforgalmi limitbővítő opció. Elolvastam a tudnivalókat, de azért lenne néhány kérdésem:

1. Azt írja, hogy: "Ellenőrizze, hogy készüléke alkalmas-e a megnövelt sebességű netkapcsolatra! " Nekem Iphone 4 van, ami max. 7,2 Mbit/s letöltésre képes, a Net&Roll meg 21 Mbit/s-ot tud. Okoz ez valamilyen gondot?
2. Ez a sebességnövelés a Net&Roll megrendelésével csak a plusz 1 gigára érvényes, vagy ettől kezdve az Ikon 200-ban levő alap 1 gigára is?
3. Jól értelmezem, ha megrendelem a Net&Roll-t, akkor végleg elfelejthetem a túlforgalmazással járó "veszélyeket", mert az 1+1 giga felhasználása után csak lassítás van?
4. Ha mondjuk most, hó közepén rendelem meg, akkor is + 1 gigát kapok, viszont a számlázás törthavi lesz? (ez azt jelenti, hogy nem fizetem a teljes 1000 Ft-ot, csak időarányosan?)

Előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.