Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Most legalább lesz értelme az újragondolt quad SLI-nek, amit egyelőre kb 2 játék használ. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Astroboy válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Astroboy
őstag

Ott a pont, biztos szép a 4K / 1 KHz, no de mégis mihajcsa' ki? :F

(#3) Johnny001


Johnny001
senior tag

Már nagyon vártam!
:)) :))

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#4) Synthwave válasza Astroboy (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én 2 GB-os GTX 950-nel is több ezer fps-sel játszom egyes WAD-okban (másokban csak több száz). :))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5) FoxiestFox válasza Synthwave (#4) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem pont elég a 120Hz CRT-n, megkímélem magam egy csomó kiadástól. ;]

(#6) bozont válasza Astroboy (#2) üzenetére


bozont
veterán

Majd a dlss/fsr, kap egy ultra low quality performance módot. ;]

(#7) Astroboy válasza Synthwave (#4) üzenetére


Astroboy
őstag

640x480-on gondolom, de ez négyká.

(#8) Alaaf Pi


Alaaf Pi
aktív tag

Szerintem ideális kihajtás továbbra is N=m*m, ahol N: monitor frissítési frekvencia, n€Z>1, m=VGA fps. Úgy meg már nem is kell annyira brutál cucc.

(#9) Synthwave válasza Astroboy (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

640x480, 1024x768, 1440x1080, 1920x1080...teljesen mindegy. : > CPU-limit van, nem GPU. Egy 4 GB-os RX 580 sem jobb érezhetően.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10) PuMbA válasza FoxiestFox (#5) üzenetére


PuMbA
titán

Okos ötlet :) Sajnos az LCD kristályok nagyon lomhák és úgy tippelik, hogy egy 1000Hz-es LCD már hozhatja egy CRT monitor mozgásfelbontását. Úgy látszik elértünk idáig is nagy nehezen, de a 4K helyett ma még simán elég lett volna FullHD is.

[ Szerkesztve ]

(#11) Synthwave válasza PuMbA (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondjuk 4:3 képaránnyal. :D

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#12) FoxiestFox válasza PuMbA (#10) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó arc vagy, nem ez a jelző amit használni szoktak rám, amiért egy majd 40 kilós monitort napizok ;]

(#13) GEIL


GEIL
addikt

Akkora marhaság ez a "kihajtás", mintha fájna hogy marad a monitorban egy kis tartalék.
Munkához, vagy alap office feladatoknál órákon keresztül fontos a magas képfrissités és "ki is van használva".....játékoknál meg majd "csak" esetleg a 60-360 fps/ hz tartomány...na bumm.......a személyautóink is 240(+) km/h-ig vannak skálázva, de az esetek 90%-ban 30-130 km/h-ig használjuk őket....akkor kihasználatlan és felesleges luxusautókkal járunk ? :o :DDD ...ugye hogy nem....

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#14) ciricica válasza GEIL (#13) üzenetére


ciricica
lelkes újonc

Gyerekeknek ezt hiába magyarázod.

Alig várom az új slágert. 1000Hz? Akkor 1000FPS kell. Különben szar.

[ Szerkesztve ]

(#15) Synthwave válasza ciricica (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig még a cikkben is szerepel.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#16) ciricica válasza Synthwave (#15) üzenetére


ciricica
lelkes újonc

Mi? Hogy 1000Hz 1000FPS?

(#17) FoxiestFox válasza ciricica (#14) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Oké de mi köze van egy gyereknek egy high-end monitorhoz?
Mert ha azt tekinti szülőnek, akkor értem, de ha téged, nem értem.

(#18) Synthwave válasza ciricica (#16) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Hogy akkor is jobb a magasabb képfrissítési ráta, ha nincs vele megegyező (vagy magasabb) frame rate.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#19) ciricica válasza FoxiestFox (#17) üzenetére


ciricica
lelkes újonc

Hát én nem tudom. Lehet nem megy neked a szövegértés vagy a mire válaszoltam.
Vagy szimplán az olvasás? Gyerekeknek nem gyereknek.
De akkor képzeld oda, hogy a gyerekeknek jelzőt "-be írtam.

#18 Synthwave

Akkor like.

(#20) FoxiestFox válasza ciricica (#19) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jujj, ilyen gáz reply-t nem láttam vagy 15 éve, sőt, talán a sulinetes idők óta nem.
Vééégre ismét valaki megkérdőjelezi a szövegértésem <3

(#21) PTM válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


PTM
tag

A midet? :D
A "gyerekeknek" itt kb. azt jelentette, hogy a "mai fiataloknak".

(#22) Synthwave válasza PTM (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig én szippantós Kamazzal vontatott csecsemőszázadot vizualizáltam.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#23) FoxiestFox válasza Synthwave (#22) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én a Doom 3 csecsemőit.

(#24) Synthwave válasza FoxiestFox (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25) M@cika válasza GEIL (#13) üzenetére


M@cika
őstag

Igen, pontosan erről van szó, Ha sehol nem engedélyezett 130-nál gyorsabban menni, akkor a 240-et tudó autó felesleges. Gyártani sem szabadna... :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#26) GEIL válasza M@cika (#25) üzenetére


GEIL
addikt

megközelítem másképpen:

Amelyik autó megy 240-et, az nagy eséllyel sokkal fürgébb/erősebb/rugalmasabb és jobban "kiautózható" az ereje még a maximum 130-ig használva is....egyszerűen jobb és nyugtatóbb az erősebbet használni
.
Persze pénz kérdése, de mást az ne zavarjon, ha nálam pl nincs kihasználva maximumon valamelyik eszközöm....pl a PS5-öt egy 165Hz-es Gsynces 1080p-s monitoron használom...."120 Hz"-en....és nem zavar hogy tudna 4k-s TV-n is brillírozni. :C

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#27) FoxiestFox válasza GEIL (#26) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sokkal célszerűbb lenne, ha nem tudna úgy ugrani a verda, hogy könnyen tudj vele balesetet okozni.
Tele vagyunk fölöslegesen nehéz, fölöslegesen erős, és fölöslegesen drága kocsikkal, nagy részét ahogy írta a fórumtárs, gyártani sem szabadna, nemhogy kiengedni a forgalomba.

(#28) Synthwave válasza FoxiestFox (#27) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Oké, de ezért nem autó a monitor. :))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#29) Ribi válasza Synthwave (#28) üzenetére


Ribi
nagyúr

De, mert ha monitor megy neked 130-al az is fáj. ;]
Főleg CRT. Led monitorokat is csak azért csinálják, hogy könnyebb legyen becsapódáskor. ÉÉÉérted?

[ Szerkesztve ]

(#30) FoxiestFox válasza Synthwave (#28) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, monitorból jöhet a gyors. :D

(#31) Synthwave válasza Ribi (#29) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor ezért nem mozdul tegnap délután óta a szomszéd.

;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#32) M@cika válasza Synthwave (#28) üzenetére


M@cika
őstag

Így van. Ha bárkinek 1000 Hz-es monitora van, azzal nem veszélyzeteti mások életét.
Ha 1000 lóerős kocsival dönget valaki azzal jó eséllyel okozhat balesetet.

Nasit a kis fehér medvének!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.