Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110601) Lackooo84 válasza kovacsmi_74 (#110597) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:DD

The Truth is out there...

(#110602) Miska0330


Miska0330
tag

Sziasztok!

Üzleti előfizetők kapták mostanság SMS -ben:

''Turbózd fel vállalkozásod korlátlan belföldi adattal az év legpörgősebb időszakára! Válaszd az Üzleti KORLÁTLAN MOBILINTERNET opciót most nettó 1490 Ft/hó díjért, az aktuális, 8 GB benne foglalt adatmennyiséget tartalmazó előfizetésed mellé! A promóció 2019.12.31-ig érvényes. Az opció megrendeléséhez hívd az ügyfélszolgálatot a 1400-ás számon. A részletes feltételekért látogass el a www.telekom.hu/uzleti/korlatlan-mobilnet oldalra. Üdvözlettel, Telekom ''

Vajon mi lehet az oka ezeknek a nagy promó ajánlatoknak?

(#110604) dptrsk válasza Miska0330 (#110602) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hogy az ügyfelet a korlátlan csomag fele tereljék.
Tegyük fel fizet most szumma 4500 forintot, kap egy ilyen ajánlatot, 6000 forintot fizet ~3 hónapig

Utána döntenie kell, hogy a 4500 helyett fizet 11000-et a korlátlanért, vagy annyira nem volt jó.
Lehet, hogy lemondja a vezetékest, s inkább egy mindenhol használható mobillal folytatja.

(#110605) hito válasza btudos (#110582) üzenetére


hito
nagyúr

Na, a történet ma folytatódott. Felhívtam az üsz-t, röviden elmeséltem a történetet és kértem, hogy váltsanak vissza a régi csomagomba, mert ha ezt tudom, akkor eszem ágába nem lett volna váltani. A válasz erre az volt, hogy "háááát, sajnos azt már nem lehet", mivel azoknak a csomagoknak az értékesítése megszűnt, így már nem tudnak abba visszatenni.

Na itt durrant el az agyam, szükség volt a minden önuralmamra az emberhez méltó folytatáshoz. :D Egy fokkal határozottabban, de még mindig kulturáltan megkértem, hogy találjunk erre gyorsan megoldást. 10 percet zenéltek a fülembe, majd tájékoztatott, hogy a történtek elemzése után valószínűleg mégis lehetséges, de kérvényt kell írnia. Mondom azon ne múljon, legyen kedves megírni.

Remélem ennek nem az lesz a vége, hogy nem fogadták el a kérvényem, mert akkor egy szinttel magasabb fokozatra kapcsolok, amit nagyon nem szívesen tennék.

kali: naív vagyok, nem szeretek rosszat feltételezni senkiről alaptalanul :B A hazugság engem még mindig meg tud lepni. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy mire jó. A vége úgyis mindig rossz, ha másért nem azért, mert személyiségromboló hatása van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#110606) btudos válasza tylerddd (#110600) üzenetére


btudos
veterán

Hiába fizeted ki a készüléket, attól még ugyanúgy két év után (illetve egész konkrétan 21 hónap után) vehetsz először újra készüléket.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#110607) kovacsmi_74


kovacsmi_74
aktív tag

Van Domino feltöltési bónusz 50 percem, utána pár perccel aktiváltam a 300 perces opciót is, mert a napokban több hálón kívüli hívásom is volt, lesz. Kb 30 perc után már be is hozza az árát. Viszont a hálón belüli hívások is ebből mennek most. Még mindig 50 percem van abból.

Járt már más is így?

Szerintem a két opció nem működik párhuzamosan. Chaten nem jutottunk dűlőre. Appot (használom), előfizetést (voltam) viszont többször is ajánlották.

(#110608) Zeki válasza kovacsmi_74 (#110607) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ami opció hamarabb lejár, az fogy.

(#110609) kovacsmi_74 válasza Zeki (#110608) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Igen, ezt tudom. A bónusz 25 perccel korábbi sms.
A bónusz 500 MB viszont fogy.

[ Szerkesztve ]

(#110610) kovacsmi_74 válasza kovacsmi_74 (#110609) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Lehet eleve így van, hogy a fizetős fogyjon le inkább, hogy minél kevesebb fel nem használt rész maradjon? Ne fájjon annyira?

Bár a net része nem így van, de a Maraton meg nem jár le ugye.

[ Szerkesztve ]

(#110611) prozodus válasza kovacsmi_74 (#110609) üzenetére


prozodus
őstag

Jesszusom.
Amelyik hamarabb LEJAR!

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#110612) kovacsmi_74 válasza prozodus (#110611) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

A bónusz kemény 25 perccel korábbi, de nem fogy egyáltalán...

Az előbbi csak hangos gondolkodás volt, egyébként tisztában vagyok általában a Telekom dolgaival. De ez most nem jó.

(#110613) prozodus válasza kovacsmi_74 (#110612) üzenetére


prozodus
őstag

Jesszusom... :W :W :W
Komolyan nem tudod, mit jelent a "LEJAR" szo??? :F :F :F
Vege, nyista, kifuj...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#110614) kovacsmi_74 válasza prozodus (#110613) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Akkor újra. A bónusz jár le előbb, amennyiben percre pontosan követik.

Vagyis?

[ Szerkesztve ]

(#110615) prozodus válasza kovacsmi_74 (#110614) üzenetére


prozodus
őstag

A bonusz tudtommal ejfelig el.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#110616) kovacsmi_74 válasza prozodus (#110615) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Lehet, de akkor meg főleg annak (is) kellene fogynia.

Előtte nap vagy aznap már szokta írni az óra+percet is. Szerintem ez a kombó nincs jól leszabályozva, nem veszi figyelembe a hálón belüli hívásokat. Mindegy, szerintem így is marad majd bent.

Itt most nyoma marad a fórumban, majd egyszer talán javítják.

Szent a béke? :)
Szép estét!

(#110617) kovacsmi_74 válasza prozodus (#110615) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ezzel lezárom...

Éjfélig, vagyis meghosszabbítva? Akkor viszont tényleg később járna le.

Pár nap múlva kiderül.

(#110618) ubyegon2 válasza kovacsmi_74 (#110616) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szerintem ez a kombó nincs jól leszabályozva

Dehogynincs! Olyan profi kaos algoritmusokat nem látsz sok helyen, amik ezeket a csomagkombókat kutyulják! Minap nekem is volt fenn egy 30 napos meg egy másik rövid lejáratú adatcsomag. Szerinted melyik fogyott le majdnem teljesen és melyik ideje járt le érintetlenül?
Csak már ide inkább be sem írom az ezekkel kapcsolatos kérdéseket, mert úgyis kiderül, hogy én vagyok a hülye, mert nem értem meg, amit magyaráznak többen/többször is. ;)

(#110619) #25741824


#25741824
törölt tag

Sziasztok!

Szerintetek a magyarországi szolgáltatók a 94-es indulás óta, azaz 25 éve miért voltak képtelenek lefedni legalább a fontosabb vasútvonalakat? Nagyon idegesítő a mai napig a folyamatosan eltűnő, ingadozó lefedettség gyakorlatilag az összes vonalon utazva!

(#110620) kovacsmi_74 válasza ubyegon2 (#110618) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Köszönöm! ;)
Már kezdtem elbizonytalanodni. Vagy nem? :U

(#110621) 4Grider válasza #25741824 (#110619) üzenetére


4Grider
nagyúr

Járj BZMOT-tal, az ugyan lassú és kényelmetlen, viszont nem egy faraday kalitka.

(#110622) kali válasza 4Grider (#110621) üzenetére


kali
legenda

Sokszor még az sem mindegy, hogy egy adott vasúti kocsiban hol ül az ember.
Ehhez jön még a telefon milyensége is, valamelyik gyártójúnak/típusnak jobb a vételi képesség, másiknak meg gyengébb.

(#110623) kapasz


kapasz
tag

A Telekom alkalmazásban találtam egy ingyenes 4GB-os adatbővítőt az egyik havi díjas előfizumhoz. Ez vajon hány napig érvényes? A weboldalon semmit nem írnak erről.

[ Szerkesztve ]

(#110624) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Szeretnék átváltani a 0 forintos havidíj + 3GB net kombóra, mert annyira keveset telefonálok, hogy gyakorlatilag feleslegesen fizetem a 2k havidíjat, soha nem léptem még túl (én még a 80perc/SMS bárkinek csomagban vagyok + a 3GB nettel, ami viszont még nem a korlátlan alkalmazásos, össz. 4290-et fizetek). Szerintem a 0+3GB-tal kijönnék 3k alatt. Ha meg mégse, akkor tudok felfelé váltani itthonról is.

A 0 forintos leírásánál találtam viszont egy ilyet, amit nem biztos, hogy tudok értelmezni. Ha 0 forintos mellé kérem a 3GB-ot, akkor ott nem fog élni a megadott alkalmazásokra (FB, Messenger, Spotify stb.) érvényes korlátlan net opció?! Nem az, hogy mekkora érvágás lenne, ha minden esetben vonná az adatmennyiséget, csak kíváncsi vagyok. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#110626) kali válasza tylerddd (#110624) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Amit kiemeltél, az a régebbi, külön aktiválható korlátlan opciókra vonatkozik: [link]
A Facebook, Instagram, Waze, Messenger, WhatsApp, Spotify, Tidal, Apple music, Deezer, HBO GO és TV GO úgy sem fogyasztja majd a meghatározottak szerint az adatkeretet.

[ Szerkesztve ]

(#110627) bul07


bul07
nagyúr

Kis tegnapi anomália

Debrecen Ruyter utcából 12:35-kor küldtem egy SMS-t, az illetővel 12:54kor találkoztam és nem kapta meg az SMS-t, ekkor újraküldtem 12:56-kor, ott ült mellettem, és azt se kapta meg.
Persze nálam mindkétszer jött a visszajelzés hogy kézbesítve

Majd 17:11-kor kapok SMS-t hogy most érkezett meg az első, már ha ezt egyáltalán akkor lett elküldve és nem ez is késéssel kaptam meg :DDD

Úgy néz ki hogy ez a rendszer gond nem csak mifelénk van jelen.
Itt a faluban van torony, de nagyon sokszor nincs térerő, vagy ha van is nem hívhatóak a számok, nem csörög ki hasonlók
És elég rendszeres hetente pár órát ilyen

Volt hogy a polgármester telefonált már be mert másfél napon keresztül nem lehetett normálisan telefonálni, de csak ezen toronyra csatlakozva volt hiba
Ahogy tornyot váltott a telefon ömlöttek a nem fogadott hívás sms-ek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#110628) antal750


antal750
aktív tag

Sziasztok
Telón szeretném használni az nfc-t érintéses fizetésre.
Alapértelmezetten a sim kártya van beállítva, egyébként is a havi számláimat is kártyával rendezem a Telekom felé. Működne ez így szerintetek, vagy kell a simple pay vagy valami hasonló?

(#110629) Mikulásbá válasza antal750 (#110628) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A Simple kell hozzá,valamint legalább minta feloldás,de inkább ujjlenyomatos.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#110630) kory24 válasza antal750 (#110628) üzenetére


kory24
őstag

Célszerű saját bankod alkalmazása ha tudja az nfc fizetés funkciót.

(#110631) PNP


PNP
őstag

Üdv!

GPS nyomkövetőbe szeretnék SIM kártyát venni, a soha el nem évülő Maraton miatt adja magát a Telekom. Viszont rémlik olyasmi, hogy az ilyen jellegű használatot (IP kamera, IoT cuccok, ahol csak adat fogy) nem támogatják, és ezért bizonyos időközönként kell indítani hanghívást is (ami nyilván körülményes ennél a felhasználásnál). Tudtok erről valamit?

(#110632) 4Grider válasza PNP (#110631) üzenetére


4Grider
nagyúr

Évek óta nem telefonálok dominón, csak adatra van. A kutya nem szólt miatta.

(#110633) karl_fischer válasza tylerddd (#110624) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

(#110634) tylerddd válasza karl_fischer (#110633) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi, bár ezen nem látszik, hogy milyen híváscsomagod van.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#110635) rfszabi válasza PNP (#110631) üzenetére


rfszabi
tag

Ha jól tudom csak a korlátlan csomagra van ilyen szabályozás. Nyugodtan használhatod.

(#110636) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Ha megrendelem ezt a SIM kártyát van rajta valamennyi összeg vagy egyből fel kell tölteni?

(#110637) kali válasza timelord1987 (#110636) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Itt rendeld az elsőt, azonos tartalommal olcsóbb és olvashatod, hogy mennyi hívás, net és SMS van rajta alapban: [link]
Az ED oldalán is írják amúgy, hogy 80 perc lebeszélhetőség és 1 GB adatforgalom van rajta, illetve 365 nap rendelkezésre állási idő, tehát nem muszáj azonnal tölteni rá.

[ Szerkesztve ]

(#110638) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Mikor ezt írja a weboldal, akkor csak és kizárólag a felsorolt helyeken lehet át venni a terméket?

(#110640) zsoltzsolt válasza Penguin_ (#110639) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!
Hát az szívás....

(#110642) karl_fischer válasza tylerddd (#110634) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Net 3GB (Magentában 6 GB), 35 Ft/perc.

(#110643) Mano66


Mano66
senior tag

Okt.18-án lejár a hűségem.Internet + Otthoni telefon.A Telekom ügyfélszolgálaton azt mondták,hogy ne hosszabbítsak hűségidőt mert drágább lesz a csomag mint most. Ha nem hosszabbítok marad a mostani ár. Ez így igaz?Most S1 kedvezményben vagyok.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#110644) AnonymusX válasza Mano66 (#110643) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Ez a téma a vezetékes Telekom topikba való (ott épp téma az árváltozás). Egyébként előfordulhat, nézd meg a honlapon, hogy a címedre mennyiért adnák most ugyanezt a csomagot.

(#110645) enginev3.0 válasza Mano66 (#110643) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen marad minden ugyan így
Ha nincs szükséged készülékre akkor ne írj alá semmit, felesleges

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#110646) Mano66


Mano66
senior tag

Köszönöm a válaszokat.Olvastam a másik topikot is.Marad minden ugyan úgy.Nem írok alá semmit mert kb 2000 Ft-vel lenne drágább.Meg vonták az S1 kedvezményt ami 25% volt. :W

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#110647) martonl


martonl
senior tag

Még mindig nincs üzleti vowifi.

(#110648) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Sok évvel ezelőtt jó ötletnek tűnt házilag levágni nanora a simkártyám, most azonban szeretném cseréltetni. Mi a tapasztalat? Van valami jól bevált "szöveg" amivel ezt ingyen megteszik nekem? Olvastam hogy alapjáraton a csere ingyenes, de ez gondolom rongálásnak számít már, ami 4500 Ft-ot jelentene.

(#110649) Mikulásbá válasza pana0017 (#110648) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Elvileg ingyen cserélik-nekem legalább is igen-pláne ha van 2 éves a SIM kártya.
Tedd hozzá,hogy szakadozik a vonal,elmegy a jelerősség,a térerő,stb.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#110650) pana0017 válasza Mikulásbá (#110649) üzenetére


pana0017
senior tag

Még annyi, hogy a jelenlegi internetcsomagoknál van különbség a sávszélességben? Bp 8.ker-ben 25 mb/s körülit mérek, amit kicsit keveslek.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.