Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#110851) ubyegon2 válasza makoss (#110848) üzenetére

ubyegon2
(veterán)
LOGOUT blog

1 hónapra vagy kevesebbre

Bocs, de te írtad a fentieket, nekem idővel kapcsolatosnak tűnt, de így már végképp nehéz megfejteni, mit szeretnél. Talán a Látóasszonyok topikjában is megpróbálhatnád.....

Többen szomorkodhatunk még amiatt, hogy nem gyors, nem jó és nem olcsó, de túl sokáig szomorkodni nem érdemes. Javallották a Digit, az olcsó. Nem annyira gyors és nem is annyira jó mindenütt, szóval ahogy kolléga is említette, minden együtt nem lesz.

[ Szerkesztve ]

no offense, but....rágjál lóherét

(#110852) viktorhu válasza ablack (#110846) üzenetére

viktorhu
(addikt)

Külön internet és külön tévé? Az úgy inkább listaáras lesz. Legalább két szolgáltatást érdemes összekapcsolni, hogy legalább csomagkedvezmény legyen (pl. alap telefon az internet mellé, még ha nem is használod).

(#110853) makoss válasza ubyegon2 (#110851) üzenetére

makoss
(addikt)

Pedig leirtam mi kellene :U
A digi meg tág fogalom, pontosan mire gondolsz?

A legjobb meg amúgy az volna, ha lenne egy hello data szerű kis eszköz, és azt tudnám használni mobiltelóra is meg tabra is!
Csak azt meg beszüntették :(((

[ Szerkesztve ]

(ha veszek valamit, magyar bolt érdekel!) Kínából nem rendelek semmit, a NAV nem fog rajtam élősködni!!! Vagy újat, vagy semmit!

(#110854) 4Grider válasza makoss (#110853) üzenetére

4Grider
(addikt)

Ellátogatsz pl. a szamlakontroll.hu oldalra, kérsz tőlük egy korlátlan mobilnet sim-et (Telenoros) és olyan eszközben használod, amilyenben akarod. Flottáknál tehát elérhető a valóban korlátlan mobinet, és azért csak náluk, mert ha boldog-boldogtalan korlátlan mobilnet simekkel rohangálna, a rendelkezésre álló frekvenciakészlettel képtelenség lenne őket megfelelő minőségben kiszolgálni (persze helyfüggően).

(#110855) ablack válasza viktorhu (#110852) üzenetére

ablack
(senior tag)

Nem, a kettő együtt, Internet és TV is ugyan azon a néven lenne, csak a mobiltelefon előfizetést szeretném kivinni egy flottába.

[ Szerkesztve ]

(#110856) Zeki

Zeki
(veterán)

Dec.2-töl mindenhol engednie kell a Telekomnál a Flipet, nem csak ott ahol konkurencia van.
link

[ Szerkesztve ]

25 éves vezetői és értékesítési tapasztalattal munkát keresek!

(#110857) atosan válasza Zeki (#110856) üzenetére

atosan
(addikt)

Erről már olvastam, de nem emlékszem melyik portálon. Ott volt egy lista is, amiben azok a települések szerepeltek, ahol elérhető lesz.

Maine coon

(#110858) csako válasza atosan (#110857) üzenetére

csako
(addikt)

Ennek a cikknek a végén is ott van a "mellékletében".

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#110859) ablack válasza Zeki (#110856) üzenetére

ablack
(senior tag)

Csak ezeken a településeken 6350Ft lesz, nem 4000Ft. Így azért már nem annyira kedvező.

[ Szerkesztve ]

(#110860) fornettisuti válasza ablack (#110859) üzenetére

fornettisuti
(addikt)

Vagy 6950ft

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Huawei Watch GT - Xiaomi MiBand2

(#110861) ron8

ron8
(senior tag)

Sziasztok! Kinéztem magamnak egy telefont, az eladója előfizetésre vette. Kérdésem lenne, hogy ha írunk adásvételit, azzal mennyire leszek bebiztosítva?

(#110862) szemesi69 válasza ron8 (#110861) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Semennyire, ha nem fizeti az előfizetést, vagy telefon részletét, letiltják.

[ Szerkesztve ]

A természetemen nem tudok változtatni, a modoromon pedig nem akarok. Huawei P 30 Lite

(#110863) ron8 válasza szemesi69 (#110862) üzenetére

ron8
(senior tag)

Tehát ha utána meg akarnám keresni de nem reagálna, akkor maradna a biróság?

(#110864) -secret- válasza ron8 (#110863) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Igen. Polgári peres eljárás. Hagyd a francba!

(#110865) szemesi69 válasza ron8 (#110863) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Igen, és buknád a telefon árát, nem éri meg.

A természetemen nem tudok változtatni, a modoromon pedig nem akarok. Huawei P 30 Lite

(#110866) ron8

ron8
(senior tag)

Köszi meggyőztetek.

(#110867) alpenwetter

alpenwetter
(aktív tag)

Találkozott már valaki ilyen problémával?

Pár napja hozzáadtam a telekom fiókomhoz egy új feltöltőkártyás számomat, beállításokat is végeztem rajta (pl domino most bekapcsolás, roaming, stb), minden rendben volt.
Aztán tegnap vettem észre, hogy már nincs hozzárendelve a fiókomhoz, értesítés nélkül törlődött valamikor a hétvégén.
Hozzáadni sem tudom újra, az appban a szám megadása után "ismeretlen hiba, próbálja újra", a weboldalon az sms megerősítő kód beírása után fut hibára "általános hiba".
A sim kártya működik.

Ügyfélszolgálatot kerestem vele, hibajegyet vettek fel de egyelőre nincs megoldása a dolognak.
Keresővel nem találtam ilyesmit a topikban.

Kösz

[ Szerkesztve ]

? Kell 500Ft parkolásra? Kényelmesen, bármelyik zónában, akár privát garázsokban #### PARKL app #### Apró és SMS helyett! +500Ft kuponkód: MJX7WG

(#110868) tboj

tboj
(tag)

Sziasztok!

Ha online váltok domino-ról havi díjasra, akkor az rögtön használható lesz továbbra is ugyanazzal a SIM-mel, mint a domino, vagy be kell menni mindenképpen egy üzletbe másik SIM-ért?

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#110869) kalanchoe válasza tboj (#110868) üzenetére

kalanchoe
(tag)

Kiszallitjak a SIM-et. De lehet üzletbe is kérni

[ Szerkesztve ]

(#110870) tboj válasza kalanchoe (#110869) üzenetére

tboj
(tag)

Értem, és akkor addig nem is használható, amíg nincs benne az új SIM? Ha üzletbe kérem, akkor gondolom azonnal tudják adni, ha bemegyek és nem kell várni a kiszállításra, ugye?

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#110871) btudos válasza tboj (#110870) üzenetére

btudos
(veterán)

Így van, személyesen egyből megy a váltás, online rendelésnél addig él a Domino-s SIM, amíg nem kéred a régi SIM-ről indítva telefonon keresztül az előfizetés aktiválását.

Az igazi pultos a hosszúból csak a lépést érti.

(#110872) thomas77 válasza tboj (#110870) üzenetére

thomas77
(senior tag)

Kiszállítják az előfizetéses sim-et, ami nem aktív. Felhívod a 1777-et a régi dominós kártyádról, ott az "átváltás havidíjas előfizetésre" menüpontot választod. Követed az utasításokat és a hívás után lehal a domino kártyád, az új előfizetéses meg feléled.

(#110873) KZP válasza -secret- (#110864) üzenetére

KZP
(őstag)

Azért nem kell általánosítani, én pl. már több telefonomat úgy adtam el, hogy volt rajta hűség és/vagy részletfizetés is, de eszemben sem volt a továbbiakban nem fizetni a fizetnivalókat.
Persze nem árt az óvatosság.

(#110874) btudos válasza KZP (#110873) üzenetére

btudos
(veterán)

Az egy dolog, de vevőként semmilyen biztosítékot nem jelent egy adásvételi szerződés az esetleges letiltás ellen, ezért alapértelmezetten nem javasolt ismeretlentől részletre vásárolt készüléket venni.

(#110875) -secret- válasza KZP (#110873) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Én is adtam már el úgy de mástól nem szívesen vennék. Felőlem leígérheti a csillagokat is érted... :)

(#110876) kaskader

kaskader
(őstag)

Üdv!
Ha valaki kihagyta az adategyeztetést, és megszűnt a száma, vissza lehet hozni valahogy? (ahogy az elveszett SIM kártya esetén a régi számot át lehet vinni egy új SIM kártyára, nyilván jó pénzért)

(#110877) anadroid válasza kaskader (#110876) üzenetére

anadroid
(senior tag)

Ha nem túl régen volt, akkor igen. 1414 és küldd el a Vandát zsákot varrni. A 3. nem-re ügyintézőt kapcsol.

Kérd privát üzenetben a Revolut regisztrációs kódot 1750 Ft, a Curve reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) és a Monese reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) beköszöntő ajándékhoz. A kártyák ingyen postával érkeznek.

(#110878) prozodus

prozodus
(őstag)

A tre tovabbra is ott lop, ahol tud. Megint nem kuldtek ki a lejartamost-sms-eket...

De szamolni is eleg furcsan szamol: volt egy hivas, ami itthon 9, kulfoldon 25Ft lenne. Ehhez kepest levont 10-et... trejtely...

[ Szerkesztve ]

(#110879) kaskader válasza anadroid (#110877) üzenetére

kaskader
(őstag)

A nem túl régen az mennyi, kb? Nem tudom, konkrétan mikor volt ez.

(#110880) kovacsmi_74 válasza prozodus (#110878) üzenetére

kovacsmi_74
(tag)

Igaz én figyelni szoktam, és adott nap reggel visszakapcsolom, rá 1-2 óra múlva pedig megjön, hogy lejárt.

Most-tal egyébként 19 Ft az EU-ban.

[ Szerkesztve ]

(#110881) prozodus válasza kovacsmi_74 (#110880) üzenetére

prozodus
(őstag)

A 19 nem is lepett volna meg. De a 10-re egyelore nem talaltam magyarazatot...

Sms kesobb sem jott. Egyaltalan nem jott. Es hat utazas kozben nem pont ezt figyeltem. Igy csak veletlenul vettem eszre.

[ Szerkesztve ]

(#110882) FirstTripla

FirstTripla
(tag)

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy jelenleg egy Domino Fix csomagom van és hozzá veszek Maraton 4GB, mostmár csak 3.5GB-s csomagot, viszont utóbbi időben már sokszor 1 hónap alatt 2-3GB között elhasználtam az egyenlegemből, ami már annyira nem éri meg. 1 éve a 4GB kb 4-5 hónapra is elég volt. Most viszont jobb lenne valami havi 2GB-os csomag. Van valami lehetőségem arra, hogy Magenta meg minden nélkül legyen havidíjas netem, de mellette dominós maradjak? Telefonálni keveset szoktam, inkább csak hívnak, viszont sajnos nem dual sim-es a telefonom így nem tudok csak net előfizetést venni mint egy laptophoz. Valakinek esetleg valami megoldása, javaslata van? Előre is köszi. :R

(#110883) prozodus válasza FirstTripla (#110882) üzenetére

prozodus
(őstag)

Nezd meg a megujulo csomagokat az appban, h van-e szimpatikus.

(#110884) FirstTripla válasza prozodus (#110883) üzenetére

FirstTripla
(tag)

Igen, néztem őket de az nem éri meg. 2700ft az 50perc hívás és 1GB adatforgalom vagy ha ez nem elég rögtön választhatom is a másik 10000ft-s korlátlan netet :DDD :))

(#110885) kovacsmi_74 válasza FirstTripla (#110884) üzenetére

kovacsmi_74
(tag)

Domino Dupla esetén, ha mindig meg tud újulni automatikusan, akkor az már 2 GB havonta a második hónaptól. Vagyis mindig legyen elegendő egyenleg hozzá, arra kell figyelni.

(#110886) csako válasza FirstTripla (#110884) üzenetére

csako
(addikt)

Akkor marad pl. a 0perces + 3GB előfizetés 1890Ft/hó, vagy nézd meg mik vannak más szolgáltatóknál, hátha.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#110887) m1lan válasza FirstTripla (#110884) üzenetére

m1lan
(senior tag)

Megújulás után ugyanezért az árért már 2 GB-ot kapsz.

A másik opció előfizuban Net 3GB csomag beszéd nélkül 1890 Ft/hó. Ha telefonálsz, az 35 ft/perc alapon működik. Kb. 22 perc hívás jön ki a 2700 forintos Domino Dupla csomag áráért.

Telekom HU | SAMSUNG GALAXY NOTE 9

(#110888) Zeki válasza m1lan (#110887) üzenetére

Zeki
(veterán)

A net3GB csomag Magentában a legjobb, mert plusz 3GB ajándékba és csak 1323Ft/hó.

(#110889) PNP

PNP
(őstag)

Üdv,

Belefutottam egy olyan problémába, hogy a telekom app nem indul el a telefonomon, arra panaszkodva, hogy rootolt a készülék, holott elvileg nem az. Volt fent Magisk, de uninstalláltam, és custom rom van telepítve (LineageOS), Root Checker app is azt mondja, hogy nem rootolt a telefonom. Hogyan tovább? Domino Most miatt eléggé kellene az app.

(#110890) kovacsmi_74 válasza kovacsmi_74 (#110885) üzenetére

kovacsmi_74
(tag)

A 2 GB mellé még a feltöltési bónusz 500 MB (havonta úgyis kell min. 3000 Ft feltöltés a 2700 Ft miatt, de csak appból feltöltve jár), plusz szerdánként a Domino Day kedvezményekkel újabb net. Már meg is van a kívánt adatmennyiség. Az 50 perc pedig bármely irányba jó (belföldön) ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#110891) FirstTripla

FirstTripla
(tag)

Köszi a válaszokat, nekem inkább ez a net 3GB jön be, mivel volt már nem egy hónap amikor nem indítottam egyetlen hívást sem. Utána járok akkor ennek egyik üzletben. Sajna Magenta csomag nekem nem lehet mert nincs másik előfizetés, ami van meg másnak a nevén van és szeretném saját nevemen tartani az előfizetést. Másik szolgáltatót most nem szeretnék váltani még.

Amúgy ez a korlátlan alkalmazás használat kisbetűje érdekes: A díjmentes adatforgalom nem foglalja magában a beágyazott video- és hangfájlok lejátszását és letöltését... Ez esetben (pl TVGO vagy HBOGO) csak menüt nézhetném adatforgalom fogyasztás nélkül vagy pl bármelyik műsort akár élőben? Messengerben a hívás még érthető de facebook is tele nem szöveges tartalommal.

[ Szerkesztve ]

(#110892) AnonymusX válasza FirstTripla (#110891) üzenetére

AnonymusX
(tag)

A TVGO és az HBOGO az értelmét veszítené el, ha azokban a videós tartalmak adatfogyasztása nem lenne nullázva és így reklámoznák az adatcsomagban.

[ Szerkesztve ]

(#110893) mjani1172

mjani1172
(őstag)

Sziasztok!

Jelenleg nincs semmilyen T-s előfizetésem, egy céges számot szeretéwk a saját cégemhez átvinni.
Sajnos a T oldalán lehetetlen megnézni a tarifákat, mert vagy a meglévő telefonszámot kéri, vagy egy azonosítót,vagy csak lefagy, vagy egy linket dob ami nem él.
Van olyan ajánlott céges előfizetés, amiben 5 giga körüli net van? Kifelé nem telefonálok sokat,napi kb 20-30 perc.
Vonalas telefon és internet nem kell az van a digitől.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#110894) prozodus

prozodus
(őstag)

Frissiteni akar az app. Mi valtozott?

(#110895) Zeki válasza PNP (#110889) üzenetére

Zeki
(veterán)

Levadászol egy régebbi appot.

(#110896) albiosz

albiosz
(senior tag)

Sziasztok!

Domino esetén a szerdai ingyenes 1GB 1 napra az hogyan viszonyul a meglévő Maraton 4GB-hoz? Azt gondolnám, hogy előbb az 1 GB fogy, mivel annak korábbi a lejárata.

Viszont legutóbb mikor aktiválva volt a havi ingyenes 50MB és szerdán az 1GB, akkor előbb az 50 megát nullázta le.

(#110897) thomas77 válasza albiosz (#110896) üzenetére

thomas77
(senior tag)

Így van. Először az 50MB fogy. Utána elvileg a domino day.
Az opció bekapcsolása után egy repülő mód be-ki ajánlott. Ezt a T oldala is írja.

(#110898) btudos válasza mjani1172 (#110893) üzenetére

btudos
(veterán)

Itt mindent megtalálsz.

(#110899) albiosz válasza thomas77 (#110897) üzenetére

albiosz
(senior tag)

Köszi! Ezt a repülő módos dolgot még nem olvastam. Az alkalmazásban szoktam aktiválni a lehetőségeket, ott szerintem nem jelzik.

(#110900) thomas77 válasza albiosz (#110899) üzenetére

thomas77
(senior tag)

Ott valóban nem.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.