Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110101) kali válasza Keem1 (#110100) üzenetére


kali
legenda

Érdekes, most itt is megjelentek (ismét) az opciók, tegnap néztem kétszer is és nem, meg ma korán reggel sem.

(#110102) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Ha online vásárolok telefont, akkor van lehetőségem kiválasztani, hogy mikor szállítsák ki?

(#110103) kalanchoe válasza timelord1987 (#110102) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Igen.

(#110104) Keem1 válasza kali (#110101) üzenetére


Keem1
addikt

Jó a rangod ("legenda") :D

(#110106) Keem1 válasza Penguin_ (#110105) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, másnál még nem láttam. Csak a magaméhoz hasonló, PH nélküli addiktokat és tsait. :D

(#110107) Ateszpapa válasza Keem1 (#110104) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mert kali egy legenda. :)

(#110108) icecave


icecave
nagyúr

Esetleg nem tudja valaki, mennyi esély van arra, hogy legyen még a Telekomnál Note 9 (512-es érdekel)? Nézem egy ideje, nem lehet kapni, de értesítőt sem lehet kérni, hogy ha lesz, jelezzen.

(#110109) raziel01 válasza icecave (#110108) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem max black friday-kor előkerül még a raktárról pár 100 darab. De egyébként nem várható.

(#110110) joelke HU válasza icecave (#110108) üzenetére


joelke HU
senior tag

A note 10-nek nem kell konkurencia.

Motorola G51

(#110111) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Van egy otthoni internet és tv előfizetésem amihez szeretnék vásárolni egy korlátlan beszélgetés és korlátlan net csomagú mobil előfizetést. A webben fel is dob 110 ezer forint készülék kedvezményt és még olcsóbb lenne az otthoni vezetékes is. Gondoltam kihasználom és rendelek egy Play Stationt, mert új mobilra nincs szükség a családban de ha már van a kedvezmény akkor nem hagyom ki. Nos,meg is rendeltem de valami fizetési problémára hivatkozva nem engedték a rendelést. Ezt másnap jelezték emailben, hogy elutasítva a rendelés. Utána néztem és ahogy gondoltam is, nincs semmi tartozásom feléjük. Viszont van egy céges telefonszámom, amit nekik is megadtam, mint kapcsolattartószámot és kiderült, hogy azon van tartozás. De ez nincs a nevemen én csak használom. Voltam már Telekom pontban és 1414-et is hívtam már de nem tud senki érdemben segíteni, hogy mitévő legyek. A munkatársnőjük azt mondta a Telekomban személyesen, hogy vegyek egy telefont és adjam el, majd abból veszek PS-t, mert az csak online rendelhető amire nem vagyok fel jogosult a tartozás miatt. De könyörgöm, az én nevemen semmi tartozás nincs.

Valaki javasolna valami ötletet, hogy hova forduljak további segítségért?

(#110113) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Lejárt a hűségem és most látom a legújabb számlámon, hogy kikapcsolódott/kikapcsolták a családi mobil opciót. Ez normális dolog?

(#110114) -secret- válasza -secret- (#110113) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beszéltem velük, nem kapcsolódott ki az opció csak valamiért nem vonódtak le a kedvezmények a számla végösszegéből.

(#110115) 4Grider válasza -secret- (#110114) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az online végösszeg sohasem tartalmazta a kedvezményeket.

(#110116) -secret- válasza 4Grider (#110115) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hm?

Példának itt az egyik számom... Július havi számla:

Augusztus havi számla:

Semmi érdekeset nem csináltam és 2 Mobil S csomagom majdnem 9000 ft-tal drágább a számlán. Tuti, hogy nem mínuszolódott le ez a kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#110117) atosan válasza -secret- (#110113) üzenetére


atosan
addikt

Most hogy már a legkisebb S csomagban is hálózaton belül korlátlan, biztos kell a családon belül opció? Igaz én annó a Telenornál, de belefutottam abba a hibába, hogy fizettem ezt a kedvezményt, aztán mikor jobban belemerültem, kiderült hogy hálón belül korlátlan a beszéd, így feleslegesen fizettem.

Maine coon

(#110118) -secret- válasza atosan (#110117) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez a 2017-es Mobil S. Itt csak 80 egység van. Nem akarok váltani a legújabbra mert drágábban jönnek ki összességében.

Illetve a Magenta miatt azt hiszem azt a 190 ft-ot sem kell fizetni hívószámonként a mobil opcióért.

[ Szerkesztve ]

(#110119) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Azt sem nagyon értem, hogy itt ez a 3 Magentás Mobil S + 3 GB. Az app csak egyiknél írja, hogy dupla 3 GB van, a többinél mind csak 3-at ír. Ez is így normális, vagy attól még kaphatom a duplát csak a felület rossz?

(#110120) b.daniel válasza Eliot Anders (#110111) üzenetére


b.daniel
senior tag

Szia! Írtam privatot

(#110121) AnonymusX válasza -secret- (#110119) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Nálam mindegyiknél mutatja a Magenta1 dupla adatot. A számlán a hívószámok alatt szerepel a "Magenta 1 díjmentes belföldi + X GB" tétel?

(#110122) -secret- válasza AnonymusX (#110121) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ennél a 2 problémás számnál nem, a 3.-nál ott van.

[ Szerkesztve ]

(#110123) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Vásároltam a feleségemnek a Telekomnál egy Huawei Mate 20 lite dual telefont. Benne van az 1-es slotban a Telekomos SIM a 2-es Slotban pedig egy Vodafone-os SIM. Azt vette észre, beszélgetés közben a Telekomos hívások sokszor szaggatnak, nem értik egymást a beszélgető partnerrel. Ha a Vodafone-os kártyán beszélget, akkor nincs ilyen gond. A Telekomnak 2 és 4 G hálózata van, bekapcsolt VOLTE-val, a Vodafone-nak 2 és 3 G hálózata van.
Próbaképpen kikapcsoltam neki a VOLTE-t, de a szaggatás nem szűnt meg. Nem minden alkalommal szaggat, de nagyon gyakran. Mi lehet a gond? készülék vagy SIM kártya? Én a kártya felé hajlok, mert a Vodafone-os kártyával jók a hívások. Vagy esetleg a szolgáltató oldaláról lehet valami hálózati gond?
Ma délután kicseréltetem a SIM-et, próbaként.

Minden ellenállás hasztalan.

(#110124) kory24 válasza -secret- (#110119) üzenetére


kory24
őstag

Ilyen nekem is volt már többször.
Mikor pl új előfizetést vittem be magentába vagy amikor díjcsomagot módosítottam.

Sms kaptam a magenta duplázásról, de sehol nem jelezte.

Ekkor én kipróbáltam, hogy fogy-e a keret, pl erről az oldalról: [link]

Nem jelezte sehol magenta + keretet, de létezett mert előbb az fogyott é scak utána alap.

majd betelefonáltam és volt mikor átkapcsoltak magentás kollegához aki ráfrissített és máris jól jelezte, de volt mikor nem tudták megoldani, felvették hibajegyre és pár nap múlva az is jó lett.

Annyi, hogy így van olyan előfizetésem, ahol nem azonos az alap net és az ajándék dupla net fordulónapja.
(kicsit fura, hogy előbb ajándék fogy, miközben az alapnak sokkal hamarabb eljön a fordulónapja :) )

(#110125) -secret- válasza kory24 (#110124) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi, nekem igazából most borult fel minden, hogy lejártak a hűségeim. Direkt rákérdeztem előtte egy ügyintézőnél mondta, hogy nem fogok többet se kevesebbet fizetni minden marad a régi. Na mindegy majd megoldják én bejelentettem aztán ennyi. Remélem 30 nap azért nem lesz mire megoldják.

(#110126) trec12 válasza szaniszlokar (#110123) üzenetére


trec12
addikt

Slottokat felcserélted már? Nekem nincsen ugyan Telekomos SIM-em, de a Vodás és a Digis VoLTE (Digi VoWiFi) hibátlanul megy bármelyik slotban.
Amúgy a Vodán miért nem megy a VoLTE? Nincsen 4G lefedettség?

[ Szerkesztve ]

(#110127) radio100jozs válasza szaniszlokar (#110123) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ugyan ilyen tapasztalatom nekem is volt, szintén Huawei készülék, P20 Lite, az 1-esben Telekom sim, csak 2G-n, a 2-esben Telenor 2-3-4G-n. A Telekom hívás szaggat, nem hallják, mit beszélek.
Azóta nicns a gond, mióta van egy Huawei Y5 2019- és az 1-es és a 2-es sim is 2-3-4G-n megyen, így a Telekom nem a 2G-re, hanem a 3G-re vált le. Az az érzésem, hogy a 2G hálója lett kaki a Telekomnak már.

(#110128) anglergab válasza radio100jozs (#110127) üzenetére


anglergab
addikt

1800 MHz-en (B3, GSM, LTE) lehet interferencia a Telekom és Telenor között a szomszédos duplex blokkok miatt.
900 és 2100 MHz-en nem szomszédosak.
Interferencia: LTE-n nagy sebesség csökkenés, GSM-en szaggató hang

[ Szerkesztve ]

(#110129) szaniszlokar válasza trec12 (#110126) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

A slot csere ma nekem is megfordult a fejemben.
Feltöltőkártyás, amolyan biztonsági tartalék a Vodás kártya. A településen csak 2-3 G van.

Minden ellenállás hasztalan.

(#110130) szaniszlokar válasza radio100jozs (#110127) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Alapból úgy van beállítva, hogy dual 4G legyen a kártyákon.
Telekom csak 2 és 4G van, nem tud 3 G-re váltani. Kicseréltetem délután a kártyát és megcserélem a slotokat.

Minden ellenállás hasztalan.

(#110131) prozodus


prozodus
őstag

Ujabb meglepetes...
Kerek egy het utan esett le a vicces trenek, h kulfoldon vagyok? Elkezdte ui kuldozgetni az appban az idevonatkozo (felugro) hirdeteseket: vegyek kinti plusz adatkeretet... de az mar nem tunt fel nekik, h netet egy grammot sem hasznaltam? Mert van helyi kartyam (+ wifi), es (raadasul) az van a teloban, nem a magyar.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#110132) 4Grider válasza prozodus (#110131) üzenetére


4Grider
nagyúr

Talán mert az app nem a forgalmad, hanem a telefon gps koordinátái alapján küldi az ajánlatot. Buta megoldás, de sokaknál működik.

(#110133) prozodus válasza 4Grider (#110132) üzenetére


prozodus
őstag

Nem is annyira ez lepett meg, hanem h par ora plusszal pont egy hetet vart vele.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#110134) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni, hogy a 1414-en hogyan tudnék emberi ügyintézővel beszélni?
Már mindent megpróbáltam, különböző napszakokban is hívtam, de mindig beragadtam Vanda és az automata menürendszer körgyűrűjébe, sehol sem találtam olyan opciót, hogy ügyintéző kapcsolása. :(

[ Szerkesztve ]

(#110135) prozodus válasza Andralin (#110134) üzenetére


prozodus
őstag

Mondtad neki, h "ugyintezo"???
Ha nem is elsore, de megerti.

A vandafele idiotakhoz toszavakban kell beszelni, nem kormondatokban.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#110136) Andralin válasza prozodus (#110135) üzenetére


Andralin
aktív tag

Mondtam neki, meg is érti, mert visszamondja, hogy rögtön kapcsol egy ügyintézőhöz, majd ugyanabba a szétcseszett menürendszerbe dob, ahol nincs olyan opció, hogy ügyintézőt kérek. :W

(#110137) MaxxDamage válasza Andralin (#110136) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mondjad azt, hogy "hibabejelentés" és kérdi, megerősíted és már kapcsol is át ügyintézőhöz. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#110138) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
A Magenta kedvezmény csak addig aktív, amíg a benne lévő szolgáltatások, elofizetesek is aktívak?
Csak mert lassan lejár a hűségem, nézelődök flottak után, mert havi 7-8 óra beszélgetésem van(329 perc volt Telenor irányba, plusz 12 ezer a számlán...) , illetve 12-13 GB net fel van használva minden hónapban. Aztán új huseggel feljott a Magenta opció, hosszabbítással nem. Telekomos telefonvonal, net és egy mobil elofizu van. Ha most új elofizut kérek, akkor minden havidíjra 30 % kedvezmény, plusz 10 helyett 20 GB net stb. Viszont a mostani elofizetesem lejár novemberben, utána valtanam Dominosra vissza.

[ Szerkesztve ]

(#110139) prozodus válasza Andralin (#110136) üzenetére


prozodus
őstag

Elsore igen, de max 3.x-ra mar nem. Legalabbis utoljara meg igy volt. Csak nem valtoztattak meg?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#110140) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Telekomnál vannak ügyfélmegtartó ajánlatok? Ha igen hogy lehet ezeket elérni? Felhívjuk az ügyfélszolgálatot, hogy lemondanánk a szolgáltatást és vinni akarjuk a számunkat?

Barátnőm egy (szerintem) tök drága csomagban van. 3700 körül 1gb-os nettel meg valamennyi lebeszélhetőséggel. Ennél egy kártyás csomag is sokkal előnyösebb. Van 3,5gb-os csomag náluk kártyás csomag mellé de 3550Ft/hó (én vodánál kártyásként 2300Ft/ot fizetek havonta 3gb-ért, telenornál meg 3500-ért már 5gb-ot adnak, a 3gb csak 2500ft).

Tudtok adni valami tippet? Vagy nem fogunk jobb ajánlatot kapni menjünk oda ahol legolcsóbb?

(#110141) kovacsmi_74


kovacsmi_74
aktív tag

(#110142) anadroid válasza BaLee (#110140) üzenetére


anadroid
senior tag

A 3550 Ft-os 3,5 GB nem a soha le nem járó Maraton akarna lenni (soha=amíg él a kártya)?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#110143) prozodus válasza kovacsmi_74 (#110141) üzenetére


prozodus
őstag

30 perc milyen iranyba?
Megtalaltam, a szokasos halon belul.
A 300 mega viszont roamingban is el.
Ma azonban elmaradt a felugro ertesites a dday-rol.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#110144) BaLee válasza anadroid (#110142) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem, szerintem sima kártyás TUTI+ vagy TUTI-NET mellé válaszható adatopció. [link]

Megmondom őszintén nem mélyedtem bele szóval simán lehet, hogy van ebben is valami csavar. Csak végigböngésztem az oldalakat.

(#110145) anadroid válasza BaLee (#110144) üzenetére


anadroid
senior tag

Kérdés, hogy elhasználja-e az 5 GB-ot, mert ha pl. csak 2,5-et használ el, akkor a Telekomnál már jobban jár a Maraton legnagyobbikával. Bekapcsolja mellé 30 naponként az ingyenes 50 MB-ot, szerdánként a 24 órás Domino Day 1 GB-ot, a beszélgetések olcsóbbitásához 30 naponként az ingyenes Domino Mostot (hálón belül 9 Ft/perc, egyéb irányba 19 Ft/perc). Valószínű, hogy komfortosabbat nem talál.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#110146) kovacsmi_74 válasza anadroid (#110145) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ha pedig átmenetileg többet telefonálna, ahhoz ott van a korlátlan hálón belül 1 napra 300 Ft-ért, vagy 300 perc 7 napra bármely irányba 600 Ft-ért. De a feltöltési bónuszt is lehetne még említeni.

(#110147) BaLee válasza anadroid (#110145) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Jah értem ez így tényleg jó ajánlatnak tűnik, megvizsgáljuk ezt! Köszi. :R

(#110148) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Tegnap kaptam egy üzenetet, hogy elfogyott az 1 GB adategyenlegem. [link]
Az újabb egy giga mikor aktiválódik? Automatikusan megy, vagy újra igényelnem kell, ha igen, hol a Telekom appon? :R
Azért kérdem mert korábban ha jól emlékszem a net plus S-nél aut ment ez, vagy hogy megy?
Mert van pénz a telómon: [link]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#110149) kalanchoe válasza makoss (#110148) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Mivel maraton, ezert ujra lehet venni, ha elfogyott. 1640 ft az egy gigas csomag, 355 3550.0 a 3,5 gigas.

[ Szerkesztve ]

(#110150) Bferibörs válasza makoss (#110148) üzenetére


Bferibörs
addikt

Igen ( ha maratonod van) telekom appon kell " vásárolnod" netet,nem újul meg magától. A kártyán lévő pénzből vonódik le.
A kérdés még az lehet,hogy nem az 1 GB ajándék neted fogyott el véletlenül?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.