Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#110951) mzso válasza mano660 (#110949) üzenetére

mzso
(addikt)

Kösz.

(#110952) anadroid válasza KZP (#110950) üzenetére

anadroid
(senior tag)

Illetve, ha Magentás vagy, akkor most éppen, hogy érdemes. Majd januárban már valóban a forrásnál lesz érdemes "itatni".

Kérd privát üzenetben a Revolut regisztrációs kódot 1750 Ft, a Curve reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) és a Monese reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) beköszöntő ajándékhoz. A kártyák ingyen postával érkeznek.

(#110953) macikos

macikos
(addikt)

Sziasztok!

Wifi hívás mikor lesz elérhető domino-s ügyfeleknek?

(#110954) lugosi válasza macikos (#110953) üzenetére

lugosi
(félisten)

Jé tényleg, ez a szolgáltatás megvan még? Vagy már lekeverték?

(#110955) kalanchoe válasza lugosi (#110954) üzenetére

kalanchoe
(tag)

Persze, miért ne lenne meg? :) Nálam megy már kb 2 hónapja teljesen jól. (Havi díjas)

(#110956) Caranita válasza _adaml21_ (#110945) üzenetére

Caranita
(tag)

2. ne mondd le, majd csak dec 31-én, ha fizetősen már nem kell, vagy olcsóbban használnád közvetlenül az HBO-tól vételezve

(#110957) KZP válasza anadroid (#110952) üzenetére

KZP
(őstag)

Én az vagyok, de 3 hónapért nem akartam kavarni, hogy lemondom az HBO-nál, mert ott sem megy egyik napról a másikra ez, és tapasztalataim szerint a T-nél sem megy simán minden. De új előfizetőnek érdemes még ezt az időt ingyenesen megrendelni.

(#110958) anadroid válasza KZP (#110957) üzenetére

anadroid
(senior tag)

1 percbe tellett, néhány kattintás, és a fordulónapon percre pontosan jött az értesítés. A T-nél pár nappal korábban indítottam, kb. 2*5 perc volt utánaolvasással együtt.

Kérd privát üzenetben a Revolut regisztrációs kódot 1750 Ft, a Curve reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) és a Monese reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) beköszöntő ajándékhoz. A kártyák ingyen postával érkeznek.

(#110959) pethYeti

pethYeti
(addikt)

Most vettem észre, hogy az Apple Musicban lehet rádiót is hallgatni. Szerintetek ez azokban a díjcsomagokban ahol az Apple Music / Spotify nem használja az adatforgalmat, szintén bele tartozik? :F Nem tudom, hogy a Telekom portot, alkalmazást vagy egész pontosan mit néz.

(#110960) prannk

prannk
(őstag)

Hali. Ez mennyire hiteles? Van ilyen a telekomnál hogy ad 0 ft ért készüléket?
Megszeretném venni. én töröltem ki pár dolgot.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#110961) Rotyi válasza prannk (#110960) üzenetére

Rotyi
(tag)

Ha jól értem, használtan akarsz venni egy készüléket, amit a gazdája nemrég vett a Telekomnál részletre?
Felejtsd el.
Nincs kifizetve a vételár, és ha az előfizetését nem fizeti, a nálad lévő készüléket tiltják le...

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#110962) cherubion08 válasza prannk (#110960) üzenetére

Én kb 6 éve jártam úgy,hogy ingyen lett egy telefonom. Hűség nem volt,néztem a készülékeket,kidobott egyet 0 forintért és megrendeltem,ki is hozták. Csavar benne,hogy szóltam a havernak 0ft telefonról,ránézett 20 perc múlva és neki 46.000ft kínálta, ugyanúgy hűség nélkül,egyforma előfizetésre. Lehetett egy kis bug a rendszerbe :) Nagy előfizetésekre lehet kihozni 0 forintért,de drága telefonokra nem ad akkora kedvezményt.

(#110963) StLui válasza Rotyi (#110961) üzenetére

StLui
(veterán)

Ez nem részletre vett

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#110964) clon válasza StLui (#110963) üzenetére

clon
(tag)

Szerintem mindegy, hogy előfizetéssel vagy Magenta összevont szolgáltatással kapta a telefont esetleg "jóbaráti segítséggel" a sokéves hűség miatt akkor is lesz mögötte 1 szolgáltatás amit fizetni kell(ene) ha nem akkor ugyanúgy benne lehet a tiltása a készüléknek (szerintem).
0Ft-ért nem adnak csak azért telefont, hogy az ügyfél boldog legyen és ne kerüljön neki semmibe (a havi díj kötelezettség "x" évig is kötelezettség).

(#110965) StLui válasza clon (#110964) üzenetére

StLui
(veterán)

Ez így igaz, kivéve az előttem író ritka esetét

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#110966) anadroid válasza prannk (#110960) üzenetére

anadroid
(senior tag)

Ez lehet, hogy részletre vett készülék aminek az átvételekor valóban 0 Ft-ot kell fizetni. Külön lapon van a részletfizetés.

(#110967) marsu. válasza pethYeti (#110959) üzenetére

marsu.
(aktív tag)

Elvileg beletartozik. Én úgy vettem észre, hogy nem fogyasztja.

(#110968) glacious válasza prannk (#110960) üzenetére

glacious
(addikt)

A telekom által digitálisan aláírt pdf hiteles, ilyen számlát bármikor szerkesztek neked. Ez így ránézésre nem részletfizetéses számla amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#110969) macikos

macikos
(addikt)

Mint 10 évvel ezelőtt a 990Ft-os iPhone :C

(#110970) raziel01 válasza macikos (#110969) üzenetére

raziel01
(veterán)

Közben meg 2 év alatt kifizetett az ember 500 ezer Ft havidíjat. :D

(#110971) Zsolt_72 válasza raziel01 (#110970) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Igen, erre az akcióra emlékszem. Talán kicsit túloztál az összeggel, de a nagyságrend helytálló. :)

(#110973) Fr3eWar

Fr3eWar
(őstag)

Sziasztok,

Gondolom más is megkapta az SMS / E-mailt, hogy ha Next S vagy Next S ATK-ja van akkor automatán átrakják egy 4890-es díjcsomagba ami Mobil S + 160 perc + 3GB internetet takar.

https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/dijcsomag-kivezetes/nextsatk2ev-mobils3GB

https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/dijcsomag-kivezetes/nextssimo2ev-mobils3GB

A kérdésem, hogy erre van további 15% kedvezmény ha bemegyek a T-hez (csak akkor kapom meg a "kedvezményes" csomagot, ha automatán áll át a rendszer, félő, hogy az ügyintéző hölgy/úr elcseszi és berak sima Mobil S + 3 gigába 160perc nélkül, drágábban)

3 számom is van ami Next S, és mind a háromra írtak, hogy váltják november folyamán.

(#110974) dptrsk válasza Fr3eWar (#110973) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

A +160perc csak az automatikus váltásokra érvényesül szerintem.

(#110975) Dency01

Dency01
(tag)

Sziasztok!
*102# egyenleg lekérdezés után állandóan küld egy sms-t hogy telekom alkalmazásban is megtudom nézni egyenlegemet blablabla, ezt valahogy ki lehet kapcsolni?

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#110976) Fr3eWar válasza dptrsk (#110974) üzenetére

Fr3eWar
(őstag)

Ezt gondoltam, meg a kedvezményes ár is.

A kérdésem, hogy ilyenkor automatikusan a 3 szám miatt (összesen 4 szám van a nevemen) kapok rá majd 15% kedvezményt (4890Ft-ból) vagy sem?
Illetve ha sem, akkor tudok próbálkozni fiókba anélkül, hogy elrontanák a 160 percem?

Mivel a honlapon az áll, hogy az e-pack kedvezményen kívül mást nem tartalmaz, és lent írják, hogy további 20-25-30%

Magentánk nincs, felénk nem szolgáltat a T vezetéken netet, tányéros TV-meg nem kell.
De több előfizetés van.

(#110977) m1lan válasza 4Grider (#110926) üzenetére

m1lan
(senior tag)

Nem a határozott idejű szerződésre gondoltam, hanem a konkrét készülékre, mivel alapvetően azzal van probléma, nem a "papíros" részével.

@mjani1172: nézd meg, hogy összesen hány fajta terméket forgalmazunk, és hogy milyen időközönként változik a kínálat. A szolgáltatásoknál ugyanez a helyzet, folyamatosan vannak újdonságok/átalakítások/kivezetések. Ahogy írtam is, nekünk elsősorban ezekkel kapcsolatban kell naprakésznek lennünk. A munkaidőnk nagy részét a pultban töltjük ügyfelek előtt, egy forgalmasabb napon nem igazán jut arra kapacitás, hogy specifikációkat magoljunk. Ha valaki nem tech beállítottságú, akkor nem fogja a szabadidejét arra áldozni, hogy képezze magát, és ezt nem is vár(hat)ja el tőle senki. Vagy szerinted arra is pontos választ kellene adnunk, hogy pontosan milyen panel van egy adott TV készülékben? Csak mert abból is forgalmazunk párat... :)

A kolléga tévedett, ezt az adott üzletben az érintett felek le tudják rendezni egymás között személyesen, biztosan kompenzálva lesz valamilyen módon.

Bár megmondom őszintén,nem sok jó tapasztalatom van a T-vel, de mindenkit természetesen nem ismerhetek.

Talán pont ezért kezdhetnéd azzal, hogy nem vagdalkozol a semmibe, mindezt csak azért, mert téged is ért valamikor sérelem. A Telekom egy hatalmas cég, nem túl ésszerű általánosítani. Hibák és negatív élmények mindenhol vannak, ilyen alapon lehetne dobálni a sarat bármelyik cégre...

Én a magam részéről ennyit szerettem volna hozzászólni a témához. :R

Telekom HU | SAMSUNG GALAXY NOTE 9

(#110978) martonl válasza KZP (#110950) üzenetére

martonl
(tag)

Hamarosan (nov. 21-től) 1890 forintra fogják emelni az HBO Go-t.

(#110982) kory24 válasza martonl (#110978) üzenetére

kory24
(őstag)

Kérdés, hogy a T-nél is emelnek-e majd utána vagy marad 1990.....

(#110983) 4Grider válasza kory24 (#110982) üzenetére

4Grider
(addikt)

Mivel pont a Telekom nyomására emelték meg a közvetlen előfizetett HBO Go árát, így furcsa lenne, ha a Telekom emelne az áron...

(#110984) kory24 válasza 4Grider (#110983) üzenetére

kory24
(őstag)

Ja, nem tudtam telekom hatására.

Többi szolgáltatón keresztül is kb 2000 a díj?

Ha marad így akkor 100ft miatt nem fogok én se ezentúl közvetlenül előfizetni..

(#110985) 4Grider válasza kory24 (#110984) üzenetére

4Grider
(addikt)

A többi szolgáltatón keresztül általában a HBO pack előfizetések mellé "ingyen" járt az HBO Go. De csak a mellé, önállóan jellemzően nem volt előfizethető.

(#110986) KZP válasza 4Grider (#110983) üzenetére

KZP
(őstag)

Kedvesek, köszönjük szépen nekik. :(((

(#110987) 4Grider válasza KZP (#110986) üzenetére

4Grider
(addikt)

Ha te jelentős erővel bíró viszonteladó lennél és a nagykered ugyanazon az áron adná a cuccait az utcáról betévedő magánszemélyeknek mint neked, te is csesztetnéd a nagykert, illetve azzal zsarolnád őket, hogy a termékszortimentedből kiveszed az általuk kizárólagosan forgalmazott termékeket. Erre tényleg csak az a jó megoldás, hogy az utcáról betévedők ne kapják meg nagyker áron a termékeket...

(#110988) KZP válasza 4Grider (#110987) üzenetére

KZP
(őstag)

Értem én, de akkor miért nem inkább a T csökkentette hozzá az árát? Lehet, hogy összességében még többet is nyertek volna rajta. Szerintem, nekik ettől nem lesz több előfizetőjük, de az HBO Go-nak lehet, hogy ezután kevesebb lesz...

(#110989) Cranberries

Cranberries
(tag)

Ha interneten rendelem meg a Magenta 1 díjcsomagot és mondjuk nem vagyok megelégedve a szolgáltatás minőségével, élhetek az elállás lehetőségével 14 napon belül?

(#110990) 4Grider válasza Cranberries (#110989) üzenetére

4Grider
(addikt)

Persze, hiszem majdnem minden távol lévő felek között kötött szerződésre kell elállási jogot biztosítani magánszemély részére. A "majdnem" mindenbe a publikus díjcsomagok mindegyike beletartozik.

(#110991) btudos válasza KZP (#110988) üzenetére

btudos
(veterán)

Ez azért nem fekete-fehér történet, simán megszabhatja az HBO, hogy milyen áron adhatja a T a standalone HBO Go szolgáltatást, nem feltétlen a viszonteladó dönti el, hogy milyen áron adja a szolgáltatást.

Ha megnézed a streaming piacot, folyamatosan nő a verseny, az HBO Go önmagában túl olcsó volt (mondjuk egy Netflix-szel összehasonlítva), ami nyilván nekünk jó, de a szolgáltatónak (értem ezalatt az HBO-t) nem feltétlen. Árat emel, lehet, hogy elveszít x %-nyi felhasználót, de nyer melle x+y % bevételt. Nem kell ehhez túl sokat hozzágondolni, nem a Telekom fogja megmondani az HBO-nak, hogy utóbbi mennyit kérhet a saját cuccáért.

Az igazi pultos a hosszúból csak a lépést érti.

(#110992) stefi68 válasza kicsike21 (#110944) üzenetére

stefi68
(addikt)

Privátot küldtem...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#110993) SLYM

SLYM
(veterán)

Sziasztok!

Hogyan tudom bekapcsolni külföldön a Domino Fix díjcsomagomhoz a netet? Meg hogy tudjak hívást indítani? Köszönöm!

(#110994) kali válasza SLYM (#110993) üzenetére

kali
(legenda)

Szia,

*104#
Ideális esetben honos hálózatról indítva, mert külföldön nem minden partner hálózata kezeli.
A Telekom fiókban is van rá opció:

[ Szerkesztve ]

(#110995) SLYM válasza kali (#110994) üzenetére

SLYM
(veterán)

Köszi! Ezt hol lehet bekapcsolni a telekom alkalmazáson belül? Nem találom.

(#110996) kali válasza SLYM (#110995) üzenetére

kali
(legenda)

Az alkalmazásban nem látok rá opciót, csak a fiókban a testreszabáson belül.

(#110997) m1lan válasza Fr3eWar (#110976) üzenetére

m1lan
(senior tag)

Nem tudsz mivel próbálkozni, a 15% automatikusan jár, ha egy folyószámlán vannak az előfizetések.

Telekom HU | SAMSUNG GALAXY NOTE 9

(#110998) k3z3w

k3z3w
(senior tag)

Üdv.

Magentába mennyi mobilszámot lehet bevonni? Jelenleg van benne 2 mobil + tv + internet. Szeretnék még egy mobil előfizetést.

(#110999) Zsolt_72 válasza k3z3w (#110998) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Még egy mobil előfizetés simán menni fog. Nálam öt mobilszám fut rajta.

(#111000) k3z3w válasza Zsolt_72 (#110999) üzenetére

k3z3w
(senior tag)

Király. Köszönöm. 👍

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.