Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110701) ubyegon2 válasza m1lan (#110699) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szeptember 1. óta van egy olyan kedvezmény, hogy aki dominóról vált Mobil S-re, annak egészen addig 19 ft lesz a hálózaton kívüli percdíja, amíg nem vált másik csomagra.

Értem, köszi! Annyi bibi van ebben, hogy az utóbbi napokban kb 80 esetben csináltam számvetést pár készülékkel és ennek harmada Dominoról váltás lett volna, a mostani screenshot is egy ilyen folyamat része. ;) Nem az emailból indultam ki a mostani második alkalommal, hanem rendesen fiókba belépve.

[ Szerkesztve ]

(#110702) #71835392 válasza #71835392 (#110697) üzenetére


#71835392
törölt tag

Szerintem az 1 és 3 napos csomagok teljesen jók, árban is, és igencsak jók és hasznosak tudnak lenni olyannak aki mondjuk elmegy egy hosszú hétvégére pihenni és nincs ott Wifi.

[ Szerkesztve ]

(#110703) thomas77 válasza #71835392 (#110702) üzenetére


thomas77
senior tag

A korlátlan netes csomagok szerintem is jók, bár a 30 napos nem olcsó...
Viszont a beszéd opcióknál a 490 Ft-os napi ajánlattal jól fölélőttek a vodafone-os opciónak. 63%-kal drágáb... :Y
Gyakorlatilag minden beszéd ajánlat drágább a Vodáénál, kivéve a 300 perc 7 napra opciót. Ha valakinek elég 300 perc 1 hétre és benyeli, hogy nem tudja a lejárat napján újrarendelni, akkor ez a "tuti" :D

(#110704) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Azt meg tudná mondani valaki, hogy a weboldalon a számlabefizetésnél a Telekom gyorsfizetésnél regisztrált bankkártyákat hogyan lehet törölni (többségük már rég nem aktív)?
Van valami eldugott menü, vagy csak telefonon, személyesen?

kép

(^)(>.<)(^)

(#110705) sopruk válasza vacs (#110704) üzenetére


sopruk
aktív tag

Pont a napokban vittem fel új kártyát és töröltem a régit. Ide egy külön regisztrációval kell belépni. Legalábbis nekem másik jelszó van beállítva, mint ahol az előfizetéseket kezelem...
gyorsfizetés

(#110706) Huroq válasza vacs (#110704) üzenetére


Huroq
senior tag

Ezen az oldalon kell belépni vagy regisztálni. Utána tudod kezelni a mentett kártyákat.

Link

(#110707) kory24


kory24
őstag

És, ha Facebook fiókos a regisztráció?

(#110708) p00h


p00h
tag

Sziasztok,
érdeklődnék hogy az elmúlt hónapokban más is tapasztal -e folyamatosan problémákat a hálózattal? Feleségemnek és nekem naponta kb 2-5 alkalommal szakad meg a telefonhívás, teljesen mindegy hogy milyen hálózatba megy vagy honnan érkezik a hívás. Gyakran romlik a hangminőség, lesz "robothangja" vagy a másik félnek vagy nekem, szakadozik a hang, újra kell hívni a másikat mert nem lehet érteni amit mond valamelyik fél. A mobilnet is gyakran belassul stb. Eleinte a telefonokra gyanakodtunk mert egyforma készülékünk van: xiaomi mi a2 lite, előtte lévő xiaomi telefonnal is voltak hasonló tapasztalatok, az azelőtti huawei-el is, de jóval kevesebb. Ugyanakkor többi családtagot megkérdezve ők is tapasztalnak napi szinten hívásmegszakadást, pedig ők iphone-okat használnak... Iszonyat zavaró hónapok óta a dolog. Pedig a munkahelyünk Bp belvárosában van, külső kerületben lakunk, de mind2 helyen és autópályán is folyamatosak ezek a problémák. Készülék nyavaja vagy ennyire szar a hálózat? Köszönöm!

(#110709) vacs válasza Huroq (#110706) üzenetére


vacs
veterán

erikviking & sopruk: köszi, de valami nem fasza :))

Próbáltam regisztrálni a Telekom Gyorsfizetés oldalon, de a rendszer nem fogadja el azt az email címet, amit a sima telekom fióknál használok, mert azt írja, hogy már regisztrálva vagyok. Belépni mégsem tudok.
Ha egy másik címmel regisztrálok, akkor hogy fogom látni a mostani bankkártyáimat?

(^)(>.<)(^)

(#110710) kovacsmi_74 válasza vacs (#110709) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Az app-ban lehet törölni a kártyákat. Nem tudom van-e kapcsolat a rendszerek között, esetleg próbáld meg.

(#110711) Mikulásbá válasza p00h (#110708) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ugyanez meg volt (van is még néha) a párom telefonján.

[ Szerkesztve ]

(#110712) clon válasza thomas77 (#110703) üzenetére


clon
aktív tag

A Telenor 1 napra 300Ft-ért bármely hálózatba, DE nem 1 napra adja hanem rendelési nap +1nap így ha Hétfőn reggel rendelek akkor Szerdán hajnali 1:30 körül jön az SMS, hogy lejárt.

(#110713) martonl válasza p00h (#110708) üzenetére


martonl
senior tag

Volte lett aktiválva? Ha igen, próbáljátok kikapcsolni. Nekem is TrÉ otthon a 4G térerő, a Volte így nem megy rendesen házon belül. Szakadozik, szerver nem válaszol stb. stb.

(#110714) sopruk válasza vacs (#110709) üzenetére


sopruk
aktív tag

A belépésnél (amit korábban küldtem linket), ott van egy olyan lehetőség, hogy "Nem tudom a jelszavam"...
Regisztrálva vagy már, csak biztos másik jelszót adtál meg te is, nem azt amit a Telekom fiókhoz...

[ Szerkesztve ]

(#110715) Rage47 válasza Rage47 (#110687) üzenetére


Rage47
veterán

A rendszerben tegnapra írták a szállítást a boltba, de még mindig csak jóváhagyás alatt van. Érdemes bemennem a boltba szerintetek, ha arra járok, vagy ez a szállítási idő csak kamu a honlapon és majd egyszer valamikor lesz a boltban a termék?

(#110716) Mikulásbá válasza Rage47 (#110715) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha arra jársz,mindenképpen,ha más nem,ránéznek a rendelésre.

(#110717) Rage47 válasza Mikulásbá (#110716) üzenetére


Rage47
veterán

Azt mondták majd talán hétfőn... meg hogy automatikusan küld a rendszer értesítést, ha ott a készülék. Hát a topik hozzáaszólásait elnézve ez nem mindig igaz :D Na mind1 majd lesz vmi.
Mindenesetre kiderült, hogy a szállítási idő kamu :)

[ Szerkesztve ]

(#110718) kali válasza Rage47 (#110717) üzenetére


kali
legenda

Küld hát...
Nem egyszer voltam már úgy, hogy átvettem, aztán a rendszer még másnap is csak ott tartott, hogy szállításra vár.

(#110719) kali válasza p00h (#110708) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Két Telekomos SIM kártyát is használok a telefonban (privát és céges), nem tapasztaltam problémát Budapesten.
Megkérdeztem a feleségem, bár neki csak a privátja Telekomos, de ő sem, részéről nem csak Budapest, hanem Budaörs is játszik.
Abban mondjuk van valami, hogy a telefonok gyártója és típusa nem teljesen mindegy.
Noha problémát egyikkel sem tapasztaltam még gyenge térerő mellett sem, de azért ott, ahol például a Note9 csak egy pálcikát mutat, azonos feltételek mellett az XS Max kettőt, a Mate 10 Pro pedig hármat. (Természetesen nem csak a pálcikák száma alapján nézem, hanem a dBm és asu értékekkel is, de arányban állnak a fentiekkel.)
Ráadásul ez csak egy tényező a sok közül, ettől függetlenül is lehet problémásabb bizonyos gyártóknál például a hívások kezelése, a hálózatok, illetve hálózati módok közötti váltás...stb.

[ Szerkesztve ]

(#110720) Corsair90


Corsair90
tag

Sziasztok!

Külföldön lévő 20-as számra küldtem sms-t eu-ba, 30-as telefonomról. A telóm azt írta elküldve, ebben a formátumban küldtem el: 0620.....
Szerintetek megkapta a címzett, vagy ha nem, más formátumban kell beírnom?
Hupsz most nézem az üzenet részleteiben, hogy Hibakód: 65536
Ez mit jelent szerintetek? Ki sem jelezte a telefon ezt, csak mikor külön rámentem az info gombra.
Még egy dolog, úgy látom a névjegyben 0620.....-ként van megjelenítve, de az üzenet részleteinél pedig +3620.... -ként írja, ahol a hiba kód is látható.

szerk.: Telefonomban lévő többi üzenetet is megnéztem és szinte az összesnél kiírja ezt a hibakódot, de ennek ellenére látták a címzettek, mert jött rá üzenet, ahogy visszanéztem. :)
Persze a mostani annyiban más, hogy külföldön lévő 20-as számra küldtem. De továbbra sem tudom biztosra megkaphatta-e, ebben a formátumban. :F

(#110721) Cranberries válasza Corsair90 (#110720) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Nem tudod a címzettett megkérdezni, hogy megkapta-e; esetleg valamelyik üzenetküldő alkalmazáson keresztül?

(#110722) kali válasza Corsair90 (#110720) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Bizonyos telefonok képesek a megfelelő formátumra javítani a telefonszámot, már ha bekapcsolt állapotban van az az opció.
Ha neked elküldöttnek jelzi, akkor jó eséllyel át is ment.
Telepítve lett a Google üzenetküldője, vagy olyan telefon, amin már alapban az van?
A hibakód (kódolás) miatt kérdezem.

(#110723) martonl válasza Corsair90 (#110720) üzenetére


martonl
senior tag

Tudtommal ilyenkor ugyanúgy az itteni SMS központon keresztül megy át az üzenet, azaz ugyanazok a szabályok is érvényesek rá. Azaz olyan, mint ha itthon lenne a másik fél. Rosszul tudom?

(#110724) Mono25


Mono25
csendes tag

Két megrendelésem is van aminek az állapota, hogy a megrendelés teljesítése folyamatban. Október 1 az egyik és 3. szerepel még mindig. A másikat másodikán adtam fel, ott 4. van írva. Az egyik hosszabbítás a másik meg két tartozék. Telefonon utána kérdeztem, de még nem is látják a két rendelést a rendszerben. Azt mondta az ügyintéző kivizsgálják és majd jelentkeznek. Ennek ellenére érdemes lenne abba az üzletbe bemenni ahova kértem, hátha ott vannak az online rendelések?

(#110725) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Telekomos telefonok közül melyiket ajánlanátok? A Xiaomi Redmi 7A-val nagyon szemeztem ámbár nem tudom hogy minőség terén megéri e...

Galaxy A5 2016 os telefonom képernyője erősen próbálja beadni a kulcsot, így SOS találnom kell egy pótkészüléket (főleg hogy már nem is garanciális)

Számomra legfőképp a stabilitás fontos készülék terén, hogy Whatsapp/ Telegram/Spotify/Netflix satöbbi jól fusson dadogásmentesen + némi nem hardcore gaming

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#110726) thomas77 válasza Corleone33 (#110725) üzenetére


thomas77
senior tag

Xiaomik elég stabilak, de tudnak szörnyű dolgokat csinálni. Nekem van egy Redmi 7 (nem 7A) is. Az azt csinálja, hogy beszéd közben intézkedik a menüben. Valószínűleg az arcommal lépkedek ide-oda. A saját topikja tele van hasonló mellékhatásokkal.
Egy Samsung után komoly visszalépés.
Persze lehet vele élni. Én harmadik készüléknek használom, így nem zavar annyira a sok bug.

(#110727) Mikulásbá válasza Corleone33 (#110725) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Szánj rá többet és vegyél egy Samsung A50-t.

(#110728) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Egyik ismerősöm innen kapott hívást:

Vasegerszeg Község Önkormányzata
+36 30 589 6617
9661 Vasegerszeg, Kossuth utca 97.

Nem vette fel mivel ismeretlen volt számára. Telekom tudakozóból kerestem ki a szám eredetét.
Jól sejtem hogy ez választással kapcsolatos hívás lett volna?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#110729) jansky1 válasza Bogyi007 (#110728) üzenetére


jansky1
senior tag

Kismillió dologgal foglalkozik még egy polg. hiv., akármiért is kereshették.

(#110730) polonic


polonic
félisten

Polákoknál Varsóban a T 2100 és 2600-at használ az LTE-hez.

(#110731) Bogyi007 válasza jansky1 (#110729) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csak mi Bács-Kiskun megyében vagyunk, fényévekre vannak tőlünk...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#110732) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#110728) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Minket is hívtak ma választás ügyben a TITKOS telefonszámunkon... :(((

The Truth is out there...

(#110733) exoduss


exoduss
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, ha van ég kb 4 hónapom az előfizetés lejártáig. Kb mennyit kell fizetnem ha idő előtt szeretném felbontani?

(#110734) Lackooo84 válasza exoduss (#110733) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az összes eddigi kedvezményt. Már bírd ki azt a 4 hónapot.

The Truth is out there...

(#110737) martonl válasza Bogyi007 (#110728) üzenetére


martonl
senior tag

Lehet, hogy az ismerősöd örökölt egy földet, vagy erdőt, és emiatt keresték. (És ezt nem viccből írom). De az is lehet, hogy egy szabálysértési ügy valahogy oda került.

(#110738) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Adott egy Mobil M 2019-es előfizetésem, természetesen a saját nevemre. Pár hónapja indult a hűség.
Illetve adott otthon Telekom Sat TV és vezetékes telefon, lejárt hűséggel. Ezek apám nevén.

A fentiek mind egy online fiók alá vannak csatolva. Belépve látom mindegyiket.

Össze tudom ezt vonni Magenta 1 csomagba a nevemre, vagy problémás lesz, hogy a két otthoni szolgáltatás más névre szól?

Online elindítva a folyamatot, szépen beadja, hogy net nincs(nem elérhető otthon), tv műholdas, telefon alap(de ugye választhatok másikat a lejárt hűség miatt), illetve az én Mobil M csomagom, de nem tudom, problémázni fog-e a külön névre szóló előfizuk miatt? Vagy szimplán nevemre kerül a másik kettő is, mivel már amúgy sincs hűség?

Illetve kihoznék egy TV-t ezzel a mozdulattal. Azt lehet más címre kérni, vagy az otthoni TV címére fogják automatikusan vinni?

Bocs, nem tudtam, hogy ide vagy a másik topikba menjek, mert mobil is, meg otthoni is..

Előre is köszönöm :R

Everybody lies.

(#110740) Barthezz2 válasza #40993792 (#110739) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na az akkor bajos lesz, ha az én nevemre hozzák, mert én már nem lakom ott..

Kérdés kit vesznek ilyenkor: az otthoni előfizuk tulaját, vagy engem(én erre tippelek), aki Magenta 1-be fogja..

Uhh.. Lehet, jobb lenne befáradnom egy üzletbe.. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#110742) m1lan válasza Barthezz2 (#110740) üzenetére


m1lan
őstag

Magenta 1-ben mindennek egy néven kell lennie, tehát először egy átírással kell indítanotok, hogy minden a te nevedre (vagy édesapád nevére) kerüljön. Ezt egy üzletben tudjátok megtenni közösen, majd miután minden sikeresen összevonásra kerül a mobil és otthoni oldal, utána lehet indítani a TV rendelést. Ezt a Magenta csomag előfizetője veheti át, és mobilhoz rendelés esetén a bejelentett lakcímre, otthoninál a telepítési címre viszi a futár, ezt módosítani egy ideje nem lehet.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#110743) Rage47 válasza kali (#110718) üzenetére


Rage47
veterán

Hát nem csodálom... másodjára voltam bent, fogalmuk sincs, hogy hol a csomagom és mikor lesz meg. Talán szerdán (múlt péntek helyett), ha nem akkor "verjem az asztalt". WTF, ez a módszer itt?
Az már más, hogy az ügyintéző bunkó volt.

(#110744) atosan válasza Rage47 (#110743) üzenetére


atosan
addikt

Én ilyen esetben a telefonos ügyintézőt szoktam hívni, eddig mindig megoldották.

Maine coon

(#110745) Rage47 válasza atosan (#110744) üzenetére


Rage47
veterán

thx holnap felhívom

(#110746) Barthezz2 válasza m1lan (#110742) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ennyi vesződést ez akkor azt hiszem nem fog érni nekem..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#110747) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

T-s korlátlan netet lehet osztani 4G routerből?

(#110748) kchris78


kchris78
veterán

hogy van az hogy egy helyen Alföldön leesik a 4G térerő erre megjelenik a 2G teljes térerővel.. Azt hittem hogy a sima GSM-re már mind rátették a B20 4G-t... elég régóta fejlesztgetik már.

(#110749) btudos válasza -secret- (#110747) üzenetére


btudos
veterán

Lehet, nincs erre vonatkozó korlátozás. (A korlátlan net bevezetését követően volt ilyen, hogy tiltva volt a tethering, aztán megcsapkodták a Telekomot, hogy a szabad felhasználás jegyében ezt nem kéne.)

kchris78: A mobilhálózatok nem úgy működnek, hogy a 2G-re csak úgy "ráteszik" a 4G-t. :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#110750) kchris78 válasza btudos (#110749) üzenetére


kchris78
veterán

viszont pl a torrentezés limitálva van (mint ahogy minden korlátlan csomagban).

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.