Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110501) kovacsmi_74 válasza hun005a (#110500) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Honlapon bejelentkezve próbáld meg, ott talán ki tudod kapcsolni.

(#110502) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Havidíjjas előfizetéseknél ugye adott a vállalt költési szint. Díjcsomag váltásnál az újnak az ára a vállalt szintnél kell, hogy magasabb legyen vagy a ténylegesen fizetendő összegnél?

(#110503) kali válasza Cranberries (#110502) üzenetére


kali
legenda

Listaár kontra listaár.

(#110504) totron


totron
addikt

Domino: *102# - másnál sem működik?

(#110505) kisspall válasza totron (#110504) üzenetére


kisspall
aktív tag

Nálam működik.

(#110506) Mikulásbá válasza totron (#110504) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nálam is megy.

(#110507) Osiris válasza marsu. (#110492) üzenetére


Osiris
őstag

Sajnos nem lesz bővítve az iPhone 11 és 11 Pro választék, az lesz a mi most is van... Legalábbis ezt a választ kaptam az ügyfélszolgálattól. :(

(#110508) tsteve


tsteve
senior tag

ejnye-bejnye a Telekomnak...

[link]

(#110509) Cranberries válasza kali (#110503) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Köszönöm, én is így gondoltam.

(#110510) enginev3.0 válasza tsteve (#110508) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor a többi csomagban sem megfelelő az, hogy néhány app korlátlanul használható nem?

"Az uniós előírások szerint a szolgáltatóknak minden internetes forgalmat megkülönböztetéstől, korlátozástól vagy beavatkozástól mentesen, egyenlő bánásmódot biztosítva kell kezelniük"

Egyébként jó hogy rájöttek, a csomag már létezik vagy 2 éve

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#110511) Zeki válasza enginev3.0 (#110510) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az is megkülönböztetés. Mind a 3 mobilszolgáltatónál van ilyen.

(#110512) lugosi válasza tsteve (#110508) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mi lesz ennek a következménye? Vajon megszünteti inkább a telekom a korlátlan netes opciót?

(#110513) enginev3.0 válasza Zeki (#110511) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát ezaz, hogy ezért nem szólnak? Vagy hogy van ez?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#110514) dptrsk válasza enginev3.0 (#110513) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem szólnak, mert szabályosan működik.

Addig van pl korlátlan Waze-d amíg van a netcsomagodból.
Azaz minden Waze versenytársat elérsz az elérhető max. sebességgel, csak a Waze nem csökkenti az adatkeretedet, de nem éred el gyorsabban.

(#110515) ptesza válasza dptrsk (#110514) üzenetére


ptesza
senior tag

A wazenek nem kell nagy adatforgalom.

(#110516) totron


totron
addikt

(Egy már lezárt) korlátlan Youtube-opciót szeretnék kihasználni kártyásan, ehhez viszont az kell, hogy a YT oldalán kívül mást ne látogassak (esetleg még facebook is benne foglaltatik?), így adódik a kérdés, hogy jó-e nekem az Ublock Origin ebben az esetben vagy pont, hogy nem? Külső linkes reklámok miatt. Forgalmaz-e egyéb irányba? Minden kByte számít. Magyarázat: ha az alap adatkeret elfogy, elhal a kiegészítő opció is, s tapasztalataim szerint pluszadat megrendelése után sem éled újra. Ez az alap jelen esetben 30 Mbyte.

(#110517) martonl válasza totron (#110516) üzenetére


martonl
senior tag

Akkor ezt PC-n kéne megvalósítani? Lehet, hogy a legtutibb, ha beállítod a saját gépedet proxy szervernek, és kivételezed alóla a Youtube-ot.
Itt egy kis segítség, szerintem ez Androidon is megvalósítható:
[link]

(#110518) totron válasza martonl (#110517) üzenetére


totron
addikt

Alapvetően PC-n, igen, de becsusszanhat mobilos használat is. Előző alkalmakkor is fogyogatott az alap hol jobban, hol kevésbé és igazán nem tudtam eldönteni miért. Ezt kell minimalizálni, ha van benne logika, ha önkényes az apasztás. Ez egyébként a Korlátlan böngészés és e-mail, teljesen más utat járt be, mint a papírforma, most is máshogy működik. Köszi az ötletet.

(#110519) martonl válasza totron (#110518) üzenetére


martonl
senior tag

Nincs mit. Mobilon meg szerintem legjobb a Youtube Vanced app. Az nem dobálgat be reklámokat, és remélhetően nem forgalmaz más irányokba. De ugye ne felejtsük el, hogy az operációs rendszerek háttérfolyamatai attól még tudtommal "hazatelefonálhatnak". Már nem emlékszem, a proxy pontosan mire van hatással. Esetleg ez egy tűzfal progival/app-pal, frissítések letiltásával stb. korlátozható. Pl. ha Youtube-on be szeretnél jelentkezni (Vanced esetén akkor ehhez kell a MicroG is), akkor az Google szervert használ.
[link]

(#110520) ForRedGlory válasza enginev3.0 (#110510) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Teljesen más a két eset. Egyikben lassítják a torrentet, másikban plusz szolgáltatást adnak... :U

(#110521) 4Grider válasza ForRedGlory (#110520) üzenetére


4Grider
nagyúr

A pozitiv megkülönböztetés sem felel meg az úniós irányelvnek.

(#110522) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Adott egy pár éves Alcatel Idol 3, telekom függő.
Rég nincs használva, de gondoltam 4G routernek még jó lehet, aztán függetleníttetem.

・Online felület SMS válaszul kiköpte, hogy szervizelve lett vagy ilyesmi, és ezért menjek be ügyfélszolgálatra.

・Ott azt akarták, hogy adjam le, üsse kő, leadtam, pár nap múlva hívtak vissza, hogy oké. Érdekes mód nem lett függetlenítve.

・Online felület továbbra is azt köpi ki, hogy szervizelve lett és menjek be ügyfélszolgálatra.

・Bemegyek megint, mondták, hogy az ő rendszerük szerint ez a készülék már független, de azért kikérik nekem a függetlenítő kódot.

・Újabb pár nap eltelik, megkapok a függetlenítő kódot, beírom először, alaposan pötyögve beírom másodszor, majd 10 percig minden karaktert fél percig bámulva beírom harmadszorra is, erre "permanensen" letiltott a hálózatról... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#110523) viktorhu válasza 4Grider (#110521) üzenetére


viktorhu
veterán

De azt mégis elfogadják a hatóságok, a torrent korlátozást meg nem.

(#110524) ForRedGlory válasza 4Grider (#110521) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:C

(#110525) 4Grider válasza viktorhu (#110523) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azt sem teljesen. A Telenor pl. korábban büntetést kapott azért, mert az adatkeret elfogyása miatt lassított netjén nem lassította a kiemelt forgalmat (Telenor MyTV és HBO Go).
A hazai hatóság egy félszemű rabló, hangsúly a félszeműn és a rablón....

(#110526) viktorhu válasza 4Grider (#110525) üzenetére


viktorhu
veterán

Erről már beszéltünk, ez az eu szabályozás félreértelmezése, de úgy tűnik, ez lett az általános, a németek is így alakították át a korlátlan csomagjaikat.

Szóval jelenleg
- torrent korlátozása nem fér bele a netsemlegességbe
- pozitív megkülönböztetés (tematikus korlátlanság) szintén nem fér bele a netsemlegességbe
- tematikus korlátlan csomag, amit lezárnak, ha a normál adatkeret elfogy, nem számít pozitív megkülönböztetésnek (nem logikus, de úgy tűnik, ez a helyzet).

(#110527) sandró60


sandró60
addikt

Üdv!
Lehet,hogy nem jó helyen teszem fel a kérdésemet?
A friss kiadású mobiltelefonom tudja a VoLTE-t. A menüben engedélyezve.Interneten olvasgatva a 4G mellet ott fent ki kellene írva legyen a volte felirat.Nálam csak a a 4G van kiírva-Akkor most mégse működik a volte?
Előre is köszönöm :R

(#110528) TBMC


TBMC
addikt

sziasztok!

bocsánat ha OFF.

(bnőm szüleinek érdeklődnék..nevükben sajnos nem kapok tájékoztatót a telekomtól)

vásárolt már valaki Apple Watch-ot telekomnál, részletre? milyen kritériumok vannak?
- online nincs 0%-os részletfizetés, viszont személyesen elvileg igen...
link

hozzá tudják tenni nekik a meglévő előfizuhoz?

markbellus.hu 

(#110529) dptrsk válasza TBMC (#110528) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

időben fizetett számla, amíg tart a részlet nem lehet felmondani a szolgáltatást.

személyesen én is úgy tudom lehet részletre tartozékot is akár.

(#110530) AtiSnatch válasza sandró60 (#110527) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Telekomnál nem minden telefonnál írja. De ezt könnyen le tudod tesztelni. Indíts egy hívást 4gről, ha hívás közben is úgy marad (4g a hálózatnál), akkor működik. Ha levált 3gre vagy lejjebb, akkor nem aktív. Hívd fel az ügyfélszolgálatot és kapcsoltasd be velünk. (Ha előfizetéses vagy, Dominonál nem tudom, hogy ezt már bekapcsolták e.)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#110531) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok!
Használ valaki privát DNS-t?
Pl adguardot.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#110532) sandró60 válasza AtiSnatch (#110530) üzenetére


sandró60
addikt

Most vettem észre,hogy ott fent nem írja ki,hogy 4G csak a vonal erősségét mutató kis jel van.Ugyanakkor a bent a menüben 4G-re van állítva

(#110533) AtiSnatch válasza sandró60 (#110532) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Wifi ki van kapcsolva?
Milyen telefon?

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#110534) sandró60 válasza AtiSnatch (#110533) üzenetére


sandró60
addikt

Közben felkerestem egy Telekom-os üzletet.Ott kellet engedélyezni a VoLTE hd minőségű hangot.Most már működik

(#110535) picur10


picur10
aktív tag

A lányomnak szeretnék valami megoldást, amivel a Domino Fix kártyájához olcsóbb sms-t tudna küldeni. Közben láttam, hogy van lehetőség a Domino Most opciót aktiválni és csak 9 Ft lesz a díja. Ezért semmit nem kell fizetni, egyszerűen csak havonta aktiválni kell?
A szüleimnek nem okos telefonja van. Nekik ez az app hiánya miatt bukta? Más módon nem lehetne aktiválni?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#110536) kory24 válasza picur10 (#110535) üzenetére


kory24
őstag

Csak alkalmazásban lehet aktiválni.
De szüleid számait felveheted magadnak és te be kapcsolod 30 naponta nekik.

(#110537) prozodus válasza picur10 (#110535) üzenetére


prozodus
őstag

Nem lesz 9.
V 9 v 19 a celtol fuggoen.
Ingyenes a bekapcsolas.

Vedd fel a szamukat az appba.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#110538) picur10


picur10
aktív tag

Köszi, srácok. Nekem céges t-mobile-os van, nincs fent az app. Ezek szerint több számot is meg lehet adni. Máris töltöm.
Köszönöm a segítséget!

(#110539) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Üdv, Roaming kérdés.

Külföldi mobilnet használatra, Domino 5 kártyásként van lehetőségem olyan net opciót választani, ami a díjcsomagban foglalt adatmennyiség lejárta után is működik, korlátozott sávszéllel - extra költség, túlszámlázás nélkül?

Mert ahogy látom, csak fix adatmennyiségek vannak, ha elfogyott akkor csak bővíteni tudom plussz pénzért.

(#110541) m1lan válasza AtiSnatch (#110484) üzenetére


m1lan
őstag

Üzletben sokszor jobbat adunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#110542) balint74


balint74
újonc

"A díjmentes adatforgalom nem foglalja magában a beágyazott video- és hangfájlok lejátszását"

Szerintetek a 3GB-os adatcsomagban levo korlatlansag a...
- TVGO-n beluli TV nezes kozben csokkenti az adatforgalmat?
- Messengeren beluli hang vagy videohivas kozben csokkenti az adatforgalmat?

[ Szerkesztve ]

(#110543) TBMC válasza dptrsk (#110529) üzenetére


TBMC
addikt

tökéletes, nagyon köszi!

markbellus.hu 

(#110544) Zeki válasza balint74 (#110542) üzenetére


Zeki
nagyúr

Magentában a tvgo nem eszik. Az összes csevegő appban eszi a videó vagy hanghívás az adatot.

(#110545) kapasz


kapasz
tag

Gyerekek, mi lett a Dominó szerdával? Semmi nincs az appban. Akadozik is, lehet, hogy mindenki azt próbálja?

(#110546) Mikulásbá válasza kapasz (#110545) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem az app be sem jön,próbáljam később. :U

(#110547) Top cat válasza kapasz (#110545) üzenetére


Top cat
őstag

Nekem is akadozik az app.

Szerintem változtattak rajta. Most csak az 1 GB extra adat 1 napra vagy a 300 MB és 30 perc ajánlatok közül választasz.

(#110548) thomas77 válasza kapasz (#110545) üzenetére


thomas77
senior tag

Én is próbálnék bekapcsolni valamit, de nekem se megy az app. Se iPhone-on, se Androidon.

(#110549) marsu.


marsu.
senior tag

Sziasztok!
TVGO-hoz kapcsolódó korlátlan adatforgalom (3gb-os csomagnál) akkor is érvényes, ha az nem az én nevemen van? Csak kapok “kölcsön” ismerőstől belépési adatokat...

(#110550) Huroq válasza thomas77 (#110548) üzenetére


Huroq
senior tag

Most néztem meg és tökéletesen működik. Bekapcsolhatóak a szolgáltatások. Android.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.