Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97637) umfrider válasza Gubek-Einste (#97635) üzenetére


umfrider
senior tag

Köszi, tuti konkrét az igény :)

Családi ház, 107 m2 alapterület, nagy terek. Linkelek alaprajzot. A nappali galériás, fent csupán 2 szoba van, ott nincs, nem lesz probléma a jellel. Porotherm tégláink vannak, kívül 10 cm polisztirol. Falak vastagsága a rajzon.
A legközelebbi szomszéd épület a router helyétől kb 20-22 m-re van, a következő csak 60 m

- mobil eszközök, 3 db klíma, robotporszívó, tv, xiaomi home hub, etherneten direktbe apple tv; 2 jeltovábbító etherneten szellőztető berendezés, másikon kamera NVR, garázs jeltovábbítóra 2 db wifis kamerát szeretnék csatlakoztatni
Mai napon, ha minden eszközünk csatlakozik, akkor 15 db van

- antennás internetet használunk, 100/40-es

- első nekifutásra 3 db Mesh-ben gondolkodtam, + 1-1 eszköz a sárgával jelölt helyekre és a garázs. Ez így össz kb 95e Ft lenne. Nem baj, ha olcsóbb, viszont nem tudom mi a reális

- Xiaomi AX3200 Mesh nagyon nagy. Nem szeretnék ekkora valamit, amit ki kell raknom egy szekrény/pult tetejére. Most a szekrényben van a router, nagyszerű lenne, ha ott is maradna. Ez van most. Antennamagasság a lehetséges férőhely.

- egyéb kívánalmaim nincsenek, persze ismeretek hiányában az igények sem növekedhetnek

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.