Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-04 14:58:59

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) merlix válasza woodworm (#62997) üzenetére


merlix
tag

Köszi!

Meg is rendeltem az Asus RT-N18U-t 18.000-ért.
Remélem elég erős lesz a digis 1000 Mb/s-es nethez...

:R :R :R

(#63002) Soma01 válasza wapee (#62999) üzenetére


Soma01
veterán

A TV-t kábelen csatlakoztasd. Ha NAS-ként is használnád, akkor több pénzt kell rászánni és még akkor sem lesz olyan, mint egy dedikált NAS. Korlátozott képességet várhatsz el csak egy routertől ez ügyben.
TP-LINK Archer C5 (keresni kell, de nemrég talált valaki), D-Link DIR-860L B1 (fw csere szükséges), Xiaomi Mi Router 3G (gearbest-ről rendelhető) 25.000 körül meg ASUS RT-AC58U és TP-LINK Archer C7.

(#63003) Soma01 válasza acel786 (#63000) üzenetére


Soma01
veterán

Az jó lesz, én úgy gondolom. (30k körül megvásárolva)
A régi kábelt ki kell húzni és azzal kell behúzni majd az újat. Gondolom e miatt a csatikat a behúzás után lehet majd csak feltenni és ehhez kell "szakember". A stream miatt is jó ha bővíted a router-pc összeköttetést. Az ac neked most nem segít, mert az eszközeid nem tudják jelenleg ezt a szabványt, de később jól jöhet.

(#63004) resist válasza Core2duo6600 (#62956) üzenetére


resist
tag

Szia, hát megmondom őszintén fontos az esztétika is, páromnak legalábbis nagyon, szóval így jártam :)
Tetszenek ezek az Ubiquiti cuccok, majd legközelebb ha tényleg elegem lesz a home routerekből komolyabban megnézem, csak akkor nem tudom hogy lesz DLNA a tévékre meg ilyen.

Más. Anyámnak kellene router a régi Linksys WRT54GL helyett (jelzem 10 éves kb. a router és működik minden gond nélkül). Panellakás, olyan 45nm, nem fontos az 5GHz és nem akar külső antennás cuccot. 100Mbit a net, nem is lesz nagyobb. Az a lényeg, hogy a telefonok és laptop netet kapjon. az esetek 99%-ban 2 eszköz lóg a neten, ha odamegyünk, akkor 4.
Ez a D-link DIR-850L most elég kedvező áron van, és igaz tud 5GHz-et is (az én telóm ismeri). Ez nagyon vacak?

(#63005) acel786 válasza resist (#63004) üzenetére


acel786
csendes tag

Köszööm,
A helyes sorrend kábel behúzásra: mostani kábel behúzza a behúzókábelt, majd azzal jön az új, de kétoldalról kell tolni , és húzni, vagy ha leszakad az új akkor sokat kell próbálkozni, Szóval két emberes a csere, meg nem ártana hozzá szerszám is..
De ha új router is lesz. akkor lehet az álmennyezet felé kerül az router, Az mennyire jó hely neki?

(#63006) Soma01 válasza resist (#63004) üzenetére


Soma01
veterán

Jó az, csak fw-t kell cserélni rajta, úgy jó lesz, ajánlott router. Nézz be a témájába, onnan sokat megtudsz.

(#63007) resist válasza Soma01 (#63006) üzenetére


resist
tag

Nem a DIR-860L az ajánlott? Annak találtam topikot. Ez a testvére, a 850L.

(#63008) Keil Walker válasza dannyl (#62994) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Miből lehet tudni, hogy tényleg ez a jó?

(#63009) woodworm válasza resist (#63007) üzenetére


woodworm
veterán

A belseje ugyanaz, mint a dir-842, nem sok pozitív vélemény van róla, a telekom adta ingyen.

(#63010) woodworm válasza Keil Walker (#63008) üzenetére


woodworm
veterán

Mondjuk a dobozon szerepel az Archer C5 felirat.

(#63011) Soma01 válasza resist (#63007) üzenetére


Soma01
veterán

Igen, elnézést! A D-Link DIR-860L B1 az ajánlott! Bocsi!

(#63012) dannyl válasza Keil Walker (#63008) üzenetére


dannyl
addikt

Ahogy woodworm is írja, az van a dobozra írva. Innen tudom én is csak, hogy c5-ként árulnak más c5x (pl: c50, vagy ilyesmi) típusokat, amik nem ajánlottak.

(#63013) wapee válasza Soma01 (#63002) üzenetére


wapee
tag

Köszi a tippet!

(#63014) kippedli


kippedli
tag

Olyan routert keresek ami nem túl drága, megbízható és van AP client módja azaz tudja fogni a másik router jelét és dughatok bele utp kábelt ,hogy arról kapja a gép a netet. Nem akarom a netkábelt vezetni viszont wifi vevőt nem tehetek a gépbe.

Vagy elég csak egy extender ?

[ Szerkesztve ]

(#63015) Core2duo6600 válasza kippedli (#63014) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ha wifi vevőt nem tetsz a gépbe, akkor azb extenderrel semmire nem mész.
Nem tudom, hogy milyen a mostani routered, de a wifi rész ugyanolyan, vagy jobb legyen, rosszabb semmiképpen.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#63016) kippedli válasza Core2duo6600 (#63015) üzenetére


kippedli
tag

Tenda N300 model F3 a mostani. Tudnál ajánlani egyet ami jó lehet?

[ Szerkesztve ]

(#63017) Daywalkerke válasza Daywalkerke (#62673) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Sikerült közben megtalálnom ezt a Linksys WRT54GL ősrégi routert, le is töltöttem a Linksys oldaláról a legfrissebb 2016-os évben kiadott firmware-t hozzá és találtam benne egy "Remote access" részt ahol is ezt ki lehet kapcsolni, amit meg is tettem, majd WLAN-on keresztül megpróbáltam az admin felületre belépni amit ekkor (miután ez a funkció már be volt kapcsolva) már tiltott a router, aztán ethernet kábellel egy laptopról próbálva már gond nélkül beengedett.
A kérdés tehát továbbra is az lenne, hogy ez biztonságosabb-e mint mondjuk ha vesz az ember egy ASUS RT-N12+ routert amin már van Guest network és csak ezzel a Guest networkkel használja a WIFI-t?

(#63018) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Sziasztok!

Diginet 1000 bekötése lesz esedékes a közeljövőben nálunk és és szeretnék venni valami routert ami tudja kezelni. Mit ajánlanátok? Egyszerű legyen a bekötése és jó ár/érték arányú legyen :))

magyarsrac

(#63019) dannyl válasza [HUN]Dani (#63018) üzenetére


dannyl
addikt

Amíg válaszolnak a szakik, addig javaslom, hogy keress rá a digi 1000-re, mert kismilliószor volt kérdés.

(#63020) MaCS_70 válasza acel786 (#63005) üzenetére


MaCS_70
félisten

OFF

Kábelbehúzáshoz: az Általad elmondottakhoz pluszban -- szilikon!

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#63021) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

ASUS RT-N12+ routerre lehet telepíteni a ASUS RT-N12 D1 router firmware-jét?
Mert ez utóbbihoz ahogy a weblinken látható a legfrissebb frissítés 2017.11.01-én kijött amibe már javítva van a KRACK vulnerability, míg a másiknál a legújabb firmware 2017.03.31-i amibe még nincs ez javítva és ezek szerint talán már nem is lesz hozzá újabb firmware.

(#63022) Gubek-Einste válasza kippedli (#63016) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Asus N12 D1 de csak CFW-vel alkalmas arra a feladatra.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63023) Gubek-Einste válasza [HUN]Dani (#63018) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok) lenne használva?
Mennyi és milyen kliens eszköz/adapter használná?
Mennyi lenne a beszerzésre?
Milyen egyéb igények vannak a router-rel szemben?

Ajánlott típusok 30k-s határral:
Csak 2,4 GHz-s wifi-vel: Asus N18U vagy TP-Link 1043N (panelos/társasházi környezetben a 2,4 GHz-s sáv telítettsége okán nem annyira ideális)
Dual band wifivel: Asus AC58U, D-Link 860L B1 (csak CFW-vel ajánlott), TP-Link Archer C7
Külföldi rendeléssel: Xiaomi Mi Router 3G

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63024) krealon válasza Daywalkerke (#63021) üzenetére


krealon
veterán

"ASUS RT-N12+ routerre lehet telepíteni a ASUS RT-N12 D1 router firmware-jét?"

Nem lehet telepiteni.
A felsorolt 2 eszkozben mas-mas SoC (processzor) dolgozik, aminek nem felcserelheto a szoftvere.

(#63025) Gubek-Einste válasza Daywalkerke (#63021) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem mivel teljesen más SoC-ra épülnek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63026) sbazsi


sbazsi
veterán

Kipróbált/tapasztalt router kerestetik.

Az egész gondolat akkor merült fel bennem, amikor 30-as UPC netről 120-asra váltottam.
És nem vettem észre, hogy megnőtt a sebesség, mert a telefonos speedtest nem bírta az iramot.

Szóval jelenleg 120/10 netem van. De ahogy nézem, nem sokáig.
Jelenleg egy Asus NT-r16 routerem van, Tomato 1.28 Multilanguage by Shibby firmware-rel.
Az említett telefon pedig egy Xiaomi Mi 6. Szóval a xiaomi router is szóba jóhet.

Az összefoglaló szerinti igények:
WAN, LAN port: gigabit
Wifi: adott nas is, meg egy xiaomi media box, ami ügye csak wifin kapcsolódik.

Mit ajánlotok?

Elsősorban az érdekelne, hogy milyenek a xiaomi routerek.
Használható rögtön, mint egy telefon, vagy még szórakozni kell az angol nyelvvel/kínát beállítani, országként/más firmware-t telepíteni?

(#63027) [HUN]Dani válasza Gubek-Einste (#63023) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

4. emeleti panel lakás. Egyetlen számítógép használná 2-4 telefonnal és a későbbiekben egy smart tv. Úgy vélem a TP-Link Archer C7 jó megoldás lehet igaz?

magyarsrac

(#63028) Gubek-Einste válasza sbazsi (#63026) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok) lenne használva?
Mennyi és milyen kliens eszköz/adapter használná?
Mennyi lenne a beszerzésre?
Milyen egyéb igények vannak a router-rel szemben?

Ajánlott típusok 30k-s határral:
Csak 2,4 GHz-s wifi-vel: Asus N18U vagy TP-Link 1043N (panelos/társasházi környezetben a 2,4 GHz-s sáv telítettsége okán nem annyira ideális)
Dual band wifivel: Asus AC58U, D-Link 860L B1 (csak CFW-vel ajánlott), TP-Link Archer C7
Külföldi rendeléssel: Xiaomi Mi Router 3G

Elsősorban az érdekelne, hogy milyenek a xiaomi routerek.
Használható rögtön, mint egy telefon, vagy még szórakozni kell az angol nyelvvel/kínát beállítani, országként/más firmware-t telepíteni?

Érdemes CFW-t használni a gyári helyett.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63029) Gubek-Einste válasza [HUN]Dani (#63027) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Megfelelő lenne.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63030) zso73 válasza sbazsi (#63026) üzenetére


zso73
veterán

Lede firmware ? Elvileg az tudja a 250Mb/s-t. Legalább is az én 1043ND masinámon vitte.

Gigabites TP-link routert keresek. Követelmény ennyi. Wifi 5 GHz kell tudnia, és gigabites LAN.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#63031) Gubek-Einste válasza zso73 (#63030) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Archer C7 megfelelő lesz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63032) zso73 válasza Gubek-Einste (#63031) üzenetére


zso73
veterán

Asus RT-AC53 AC750 kétsávos gigabites wifi router Fele árban. 15 K
D-Link DIR-842 AC1200 kétsávos gigabites wifi router 10K
TP-Link Archer C2 AC750 kétsávos gigabites router. 12 K
Ezek ?

Asus RT-AC51U AC750 kétsávos wifi AC router USB porttal
300+433Mbit Ez meg mi ? adatátviteli sebesség. Csak kérdés. Ez nem hiszem,hogy jó nekem.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#63033) Gubek-Einste válasza zso73 (#63032) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Egyik sem ajánlott eszköz.

300+433Mbit Ez meg mi ? adatátviteli sebesség. Csak kérdés. Ez nem hiszem,hogy jó nekem.
Link sebesség, Pár gondolat a WiFi-rõl

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63034) Daywalkerke válasza Gubek-Einste (#63025) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Köszönöm a választ.
Érdeklődnék még, hogy mit tanácsolsz akkor vetessek ismerősömmel inkább egy ASUS RT-N12 D1 routert és annak a Guest network-jét használjam vagy elég ha odaadom neki ezt a Linksys WRT54GL routert 2016-os firmware-val és a Remote access kikapcsolással és erős jelszóval+MAC szűréssel?

[ Szerkesztve ]

(#63035) Soma01 válasza sbazsi (#63026) üzenetére


Soma01
veterán

És megy megbízhatóan a NAS WiFi-n? Szerintem kábelen még jobb lenne.

A Xiaomi WiFi 3G témába nézz be, ott sok infót megtudhatsz. Fw csere nélkül is használható ahogy én kivettem a dolgokat.

(#63036) Darko_addict válasza Soma01 (#62985) üzenetére


Darko_addict
őstag

Mire gondolsz több AP alatt? Ameddig a fő routeren futna át minden, addig ugyanúgy lenne terhelve és fáradna el hamar.
Feltételezem, arra nincs módszer, hogy modemből kettő kábelen kettő routerbe menjen az adat és aztán az a kettő szórja a jelet külön-külön eszközöknek. :B

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63037) Soma01 válasza Darko_addict (#63036) üzenetére


Soma01
veterán

Arra gondoltam (én is), hogy ne egy (a router) WiFi adapteren menjen át az összes forgalom. A NAT-ba nem fog belefáradni a router és a switch rész sem fog kudarcot vallani. A sok kapcsolat és folyamatos nagy sebesség pedig a wlan részt meg tudja kavarni. Ezért gondoltam, hogy meg kellene osztani a terhelést a stabilitás megtartása miatt.

(#63038) Rolvik


Rolvik
csendes tag

Megvettem a C7 et ami tokeletesen mukodik a 100mb netet teszt alapjan 98 al le is adja.
A problema hogy minbelso ket szintes lakasban lakunk es a fenti szobaban nincs jel. A korabbi 10 eves routeremnek jobb volt a jel erossege. Miert lehet ez, van jelentosege hogy az antennakat hogy allitom be? Nem kell nekem hogy csovon menjen az emeleten nyilvan nem is fog igazabol csak telefonhoz szukseges.

(#63039) sbazsi válasza Gubek-Einste (#63028) üzenetére


sbazsi
veterán

Környezet: régi bérház, nagy belmagasság, régi falak. Az egyik fal tartófal, van vagy fél méteres.
Távolság kb max 10-12 méter.
Jelenleg kb 18 másik wifi van itt.

Kb 20 kliens használja jelenleg. NAS, TV, box, erősítő, számítógép, telefon, nyomtató, stb...
Tervben van 1-2 dolog beszerzése, szóval legyen 25-30 kliens. Persze nem megy minden egyszerre. mondjuk 3-6 van egyszerre használatban maximum.

Egyéb igény? Nas van, szóval azt nem kell tudja. Nyomtatószerver nem létkérdés.

A 2,4 ghz-t elvetném, nem szeretném egyhamar lecserélni. A keret pedig legyen mondjuk 30 körül.

Asus AC58U, vagy ASUS RT-AC66U? Megéri a felárat?

Ami még játszik az a xiaomi mi router 3g.
Ezzel kapcsolatban: érdemes cfw-t használni, mert az sokkal többet tud, vagy gyárilag csak kínaiul beszél?cfw-vel is működik a mi app?

Soma01
És megy megbízhatóan a NAS WiFi-n? Szerintem kábelen még jobb lenne.
Természetesen nem wifin megy. Kábelen. Mint ahogy a tv, erősítő, nyomtató is. box, telefon, laptop wifin mennek. Mondjuk úgy fele wifi, fele lan.

[ Szerkesztve ]

(#63040) kali válasza Rolvik (#63038) üzenetére


kali
legenda

Az antennákat a megfelelő szögben érdemes beállítani, ennek függvényében: Link
Amennyiben az előző routered 2.4 GHz-en szórt és az a viszonyítási alap, úgy az új routerrel is azon, nem pedig 5 GHz-en érdemes, mert utóbbi fogékonyabb az akadályozó tényezőkre, mint például a távolság és a falak.
A továbbiakat a router típusának megfelelő témában; Link, vagy a router problémás topikban; Link, wifi problémák esetén itt; Link

[ Szerkesztve ]

(#63041) Gubek-Einste válasza Daywalkerke (#63034) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Inkább az Asus legyen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63042) Gubek-Einste válasza Rolvik (#63038) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ide való kérdés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63043) Gubek-Einste válasza sbazsi (#63039) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Asus AC58U, vagy ASUS RT-AC66U? Megéri a felárat?
Igen

Ezzel kapcsolatban: érdemes cfw-t használni, mert az sokkal többet tud, vagy gyárilag csak kínaiul beszél?cfw-vel is működik a mi app?
A gyári csak kínait tud és érdemes CFW-t használni.
CFW alatt nincsen app.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63044) bluemirage válasza Rolvik (#63038) üzenetére


bluemirage
őstag

C7 v2-t nem ajánljuk több szintes lakásba, mert a jól terjedő és födémen is áthatoló 2,4Ghz-es antennái belsők. Azaz nem lehet úgy állítgatni őket, mint ahogyan azt néhány hozzászólással korábban írták.
A 3 antenna, amit látsz... azok 5Ghz-esek és bár állítható a dőlésszögük, de kevésbé alkalmasak az emelet beszórására.

A C7 v4 már jobb 2 szintes lakásba, mert megszüntették a belső rejtett antennákat és mindkét frekvencia (2,4 + 5) a 3 db. külső antennára kerül... Így azok 45 fokos döntögetésével lehet növeli a függöleges szórást... ahogy írták... persze ezzel együtt csökken a vízszintes szórás... de legalább van lehetőség játszani.

A v3 nálunk nem kapható...

Nekem C7 v2 van. De egy egy szintes 75nm-es tégla lakás közepén... Tehát nekem így jó... sőt mivel dedikáltan külön atennák vannak és terület sem túl nagy... (sugárban 4-5 méter), így nekem pl. jobb választás volt, mint a v4.

Meliora sunt bono inimica

(#63045) Fleed


Fleed
aktív tag

Sziasztok!
Hogyan oldjam meg, hogy ne szakadozzon a net (pl youtube közben)? Adott egy nagy kertes ház, ahol az emeleten van egy tp link 841 aminek a jelét kb 15 méter után egy tp link 941-el tovább küldöm wds bridging megoldással, de a földszinten levő szobában meg meg akad a jel. Illetve nem bírja ha már 5-6 eszköz fel van csatlakozva. Mi lenne a megoldás? Egy D-Link DIR-869 AC1750 vagy TP-LINK ARCHER C7 router megoldaná a problémát? Gondolom ekkor is kéne a wds bridging és arra megint egy tp linket használnék, szóval nem sokat javulna a helyzet. (30 méterre a födszintre kellene küldeni a jelet.) Esetleg ha vennék hozzá egy repeatert azzal jó lenne a jel? Vagy drágább router kellene? Mi a megoldás ebben az esetben? Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#63046) Gubek-Einste válasza Fleed (#63045) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kábelezni az eszközök között.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63047) Fleed válasza Gubek-Einste (#63046) üzenetére


Fleed
aktív tag

Köszi, de ez nem kivitelezhető sajnos. Wifivel kellene megoldani.

(#63048) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Sziasztok!
Routert keresek 40e-ig bezárólag.
Amit kiszolgálna: vezetéken pc-majd nas, "n" wifin telefont 2t, "ac"-n tv-t és egy telefont.
A netem nem a leggyorsabb, viszont 4k hdr filmeket wifin küldenék a tv-re, amíg a nas+médialejátszó nem áll hadrendbe. Fontos a megfelelően erős wifi lefedettség a panellakás miatt. Mostani szolgáltatós Zyxel egész jól lefedi, pedig az nem is külső antennás. Elsőnek a TP-link c9-et néztem ki, esetleg van ennél jobb is ebben az árkategóriában?
Köszönöm!

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#63049) Darko_addict válasza Fleed (#63047) üzenetére


Darko_addict
őstag

Hasonló nekem is a szituációm és sajnos sehol nem akarják elfogadni válaszként, hogy nem tudok, nem akarok kábelezni.

Nekem egy WDR4300 szórja az emeleten a jelet, lent pedig egy 1043ND v3 fogja és továbbítja. Szerintem nálad is az a kulcs, hogy kettő nagyobb hatótávolságú routert állíts párba. Lehet meg tudod oldani az egyik cseréjével is, de ha biztosra akarsz menni, mindkét helyre egy fokkal jobb router kellene.

A fenti kapja a netet a modemből, viszont a lentire van kötve a NAS. Filmet streamelni NAS-ról kb. 14-15GB-ig (csekkoltam egy FHD filmmel) tudok zökkenőmentesen, szóval elég erős a jel még ehhez is.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63050) PlatiaAmos


PlatiaAmos
tag

ASUS RT-AC58U vásároltam, de úgy látszik sikerült mellé fognom mert nem tudok rajta beállítani dual want, külföldi fórumokat nézegetve elvileg nem is tudja..? Pedig az usb-s mobilestick előfizetésemet jobban kitudnám igy aknázni ha szakad az internet.

Öröm az ürümben, hogy 9. napnál vagyok még csak hétfőn elállással megy vissza.

Milyen routert válasszak amivel tuti nem fogok mellé fogni újból?
Ennek az Asusnak tetszett a kezelő felülete, a fő szempont tényleg az lenne, hogy amint egy pillanatra szakad a kábeles internet, váltson mobilstickre a router.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.