Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) Shingen válasza Intruder2k5 (#42000) üzenetére


Shingen
addikt

köszi
Mhz nem nagy különbség van.
Esetleg a porci chipsetjében van még különbség? Jobb minőségű?
Mert ezek 1 magos procik a V9 és a V8 is.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#42002) Intruder2k5 válasza Shingen (#42001) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Újabb generációs SoC van benne, aminek BogoMIPS értékét tekintve már elég jelentős az eltérés.

(#42003) TeeJay


TeeJay
félisten

a QCA már Qualcomm tulajdon így elég király vezérlőket gyártanak, ráadásul vélhetően kisebb csíkszélességű is, és frissebb a wifi vezérlő és a fast ethernet switch is benne
ja és a V9-re még lesz pár FW míg a V8-ra már valszeg nem adnak ki újabbat nagyon

igazából otthoni szolgáltatásra nem fogsz nagy különbséget látni a V8 és V9 között hiszen már előbbi is vígan kitekeri a 100-as DIGI-t max annyi hogy a V9 stabilabb wifivel jön esetleg jóval több eszközt ellát
én már mindenképpen utóbbit választanám és a kisker tuti meg tudja kérdezni a nagykert hogy milyen verzió van náluk.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#42004) Gausz


Gausz
aktív tag

Szép jónapot,

van valakinek infója róla, hogy a közeljövőben milyen Asus routereket adnak ki? Fontos lenne az USB3.0, DLNA, minimum 867Mbps AC, fekvő elhelyezés.
Szóval az RT-AC56U tudása az RT-AC66U testében lenne számomra ideális.

(#42005) .:Secur:.


.:Secur:.
tag

Köszi mindenkinek!
Legalább most is okosodtam kicsit! :DD

(#42006) turit


turit
tag

Sziasztok
UPC-s 240 Mbit-es nethez van olyan többcsatornás router ami wifin képes megközelíteni a maximális értéket? Gondolom ahhoz olyan usb stick vevőegység is kell.

(#42007) Intruder2k5 válasza turit (#42006) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Igen lehetséges ilyet találni, ha az AC WiFi szabványt támogató modellek közt válogatsz. És igen, amint azt írod is, a szabványt természetesen a kliens oldalnak is támogatnia kell, de az már mindegy, hogy ezt USB, PCI-E, mini PCI, PCMCIA, vagy akármilyen formátumú adapterrel teszi.

[ Szerkesztve ]

(#42008) kali válasza turit (#42006) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem csak megközelíthető, hanem ideális esetben simán át is vihető, persze megfelelő ac képes router és ellenoldal kell hozzá, illetve korrekt beállítások és megfelelő környezeti tényezők.
közel 30 e ft környékén kezdődik például egy archer c5 és archer t4u kombó, de sok más lehetőség is adott, árban bőven felfelé is, ezért írhatnál rászánt maximum összeget, hogy ha nem elég például a kis belső antennás wifi stick, mert komolyabb akadályozó tényezők adottak - fal(ak) és nagyobb távolság -, akkor lehessen jobbat, külső antennásat is ajánlani.
nem voltam valami gyors, mert nézegettem az aktuális árakat.

[ Szerkesztve ]

(#42009) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen wifit: TP-Link TL-WR1043ND, v2-es

Mivel a neteléréshez az albérletben felhasználónév+jelszó kombó kell, ezért be kellett állítanom ezt a beállításokban anno (PPPoE). HP6730B-s laptoppal használom, az a gond, hogy random megszakad a netkapcsolat (Connection limited). Ha manuálisan újracsatlakozom a wifihez, megint jó a net - kipróbáltam, közben a mobilon végig megy a net wifiről, tehát valamiért a laptoppal való kapcsolat akadozik. VAn, hogy 1-2 percenként bedöglik és újra kell csatlakoznom manuálisan - most már közel használhatatlan :( Mi lehet a baj, mit kéne átállítanom?

Köszi a segítséget előre is! :)

[ Szerkesztve ]

(#42010) Gubek-Einste válasza kalapacsolok (#42009) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Rossz helyre írtál, ITT tedd fel a kérdésedet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42011) Vasy09


Vasy09
őstag

Sziasztok. Eljött az idő, hogy én is váltsak routert, mivel sajnos mostanában már egyre gyakrabban eldobálja a netet a kicsike (TP-Link WD841ND). :( A kérdésem az lenne, hogy mit ajánlanátok egy olyan házba, aminek a falai átlagosan 60cm vastagok (vájog-tégla), és a router a felhasználó pontoktól a legmesszebb helyen lenne/van (előszoba)? Magyarul jó lenne egy megbízható jól sugárzó router. Az ár természetesen fontos, ne legyen a csillagos ég, de most inkább a minőségre mennék! :) Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#42012) krealon válasza Vasy09 (#42011) üzenetére


krealon
veterán

A WiFi problemak nagy tobbseget a kiszarado elektrolit kondenzatorok szoktak okozni (eloregedes), illetve a kornyezo Access Point-ok megszaporodasa. Esetedben ez utobbi kizarhato.

A maximalis teljesitmenye (EIRP) a kisugarozhato WiFi jelnek torvenyileg van maximalva (20 dBm = 100 mW), igy az egyes eszkozok kozott nagysagrendi elteres nem lehet.
A valyog fal, a nedvessegtartalma, es a (tipikusan) vakolat alatt levo drothalo miatt, a radiohullamokat csak kis mertekben engedi at. Ilyen kornyezetben az esszeru megoldas lehet:
- a router athelyezese egy kozponti helyre
- kabelen felfuzott ujabb AP(-k) telepitese a lefedni kivant helyisegek kozelebe
- savszelesseg felezodes mellet, jelismetlo (Repater, Range Extender, es egyeb fantazianevekkel forgalmazott) eszkoz telepitese a router hatosugaranak szele kozeleben, ahol meg viszonylag jo tereroseggel elerheto.

Antennacserevel - a tapasztalatok alapjan - csak kis merteku javulas varhato, de elofordult olyan is, hogy csak rontott a helyzeten.

[ Szerkesztve ]

(#42013) Vasy09 válasza krealon (#42012) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi a gyors választ! Az antenna csere nem sokat segített, annó azzal kezdtem, hogy azokat le is cseréltem. Igazából a probléma az, hogy a legbelső szobában gyenge nagyon a jel, mivel az ágyban fekve van már, hogy a hálózatot is eldobja. De mondjuk ez talán egy wifi repater-rel orvosolható lenne, de sajnos azzal nem tudok mit kezdeni, hogy mostanában csak a netet dobálja el. Pedig nem is egy öreg darabról van szó (3 éves). Szóval akkor azt mondod, hogy nem érdemes 20-30 ezreket kiadni egy másik routerért, mivel önmagában az sem lesz jobb?

Gamertag: Vasy09

(#42014) allein


allein
addikt

Üdvözletem mindenkinek. Digi 500/100-as csomaghoz keresek routert. Jelenlegi routerem egy TP-Link ami lanon csak 100 Mbps-ot tud. Mit érdemes vásárolni? Van egy NAS-om otthon, van egy AC képes laptopom (nem ragaszkodom AC routerhez, nem laptoppal töltök). Nem ragaszkodom a TP-Link márkához. MIt javasoltok?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#42015) krealon válasza Vasy09 (#42013) üzenetére


krealon
veterán

Ha egy postakoltseget bevallalsz, akkor rendelhetsz egy dragabb router-t az interneten, es ha nem valik be, visszakuldod. De csodara szamitani folosleges.

A 3 eves router is "eloregedhet", ha nem optimails helyen uzemel (20-25 celsius fokos, jol szellozo).
Ha esetleg meg a nap is ra tud sutni napozben (pl az ablak kozeleben van), akkor az meg kulon sulyosbitja a helyzetet.
A leheto legroszabb, ha halozati eszkozok (modem, router) egymasra vannak pakolva, es szepen melegitik egymast.

(#42014) allein

"Digi 500/100-as csomaghoz keresek routert."

Roviden az ajanlott tipusok.

[ Szerkesztve ]

(#42016) farkas-j válasza Vasy09 (#42011) üzenetére


farkas-j
őstag

Amit krealon írt, az teljesen helytálló. Érdemes lenne egy hozzáértővel megnézetni a routert és a tápját. A kondi hibákat egy ESR mérővel pillanatok alatt meg lehet találni, és ha sikerül, olcsóbb mint egy új router.
Ha még sem javíttatod, és eddig megfelelt a TP-Link WD841ND sebessége és nem kívánsz fejleszteni, akkor most is hasonló kategóriába gondolkodj. A topic nyitó ajánlott listáját böngészd át, és ami a pénztárcádnak és a követelményeidnek megfelel, azt vedd meg (lehetőleg külső antennást). A jobb lefedettséget ahogy krealon ezt is leírta, valóban egy felfűzött AP-val, vagy routerrel tudnád feljavítani, kiterjeszteni. Némi infót itt találsz.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#42017) PainKiller13 válasza farkas-j (#42016) üzenetére


PainKiller13
őstag

Emag-on a hétvégén 3990 ft a WR841ND, elég jó árnak tűnik :))

(#42018) farkas-j válasza PainKiller13 (#42017) üzenetére


farkas-j
őstag

Ez tényleg barátságos ár. 8000Ft-ból (+ némi UTP kábellel) le lehetne fedni Vasy09-nak az egész házat.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#42019) allein válasza krealon (#42015) üzenetére


allein
addikt

Linksys routerekkel mi a tapasztalat?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#42020) Gézengúz válasza farkas-j (#42018) üzenetére


Gézengúz
addikt

Tegyük hozzá, hogy nem az ND csak az N de az ár tényleg nagyon jó!

(#42021) Shingen válasza Intruder2k5 (#42002) üzenetére


Shingen
addikt

köszi!

風林火山

(#42022) Shingen válasza Gézengúz (#42020) üzenetére


Shingen
addikt

Aztán meg ki tudja az e-mag melyik verziót forgalmazza, mert már szinte V9 kellene, hogy legyen a boltokba.

風林火山

(#42023) Gézengúz válasza Shingen (#42022) üzenetére


Gézengúz
addikt

Akár 8 akár 9, 90Mbitig best buy...

[ Szerkesztve ]

(#42024) Vasy09 válasza farkas-j (#42016) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszönöm a gyors választ mindenkinek! Nézelődöm, s közben olvasgatom, hogy lehetne firmware frissítés is (openwrt), ami esetleg segíthetne a net eldobálgatásban. Bár ha igazatok van, akkor ugye hardveres a hiba, s akkor nagyon nincs mit tenni szoftveresen. A kiépítéssel pedig csak az a gond, hogy asszony pajtás nem igazán szereti a fúrás faragást! :(

Gamertag: Vasy09

(#42025) Shingen válasza Gézengúz (#42023) üzenetére


Shingen
addikt

E-magról mi a tapasztalat?
Milyen cég, hogy intézi a gariztatást?

風林火山

(#42026) farkas-j válasza Shingen (#42025) üzenetére


farkas-j
őstag

Vásároltam náluk már többször is, és vásárlásnál korrektek, gyorsak. Garizásom szerencsére még nem volt.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#42027) Shingen válasza farkas-j (#42026) üzenetére


Shingen
addikt

Ok!
Köszi!

風林火山

(#42028) farkas-j válasza Vasy09 (#42024) üzenetére


farkas-j
őstag

Akkor a lefedettség javítására még szóba jöhet egy WiFi repeater. Avval viszont számolni kell, hogy minimum felezi a WiFi sebességet!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#42029) PainKiller13 válasza farkas-j (#42026) üzenetére


PainKiller13
őstag

Énis vettem már többször, még nem ment tönkre semmi, de a gari az bevan jegyezve a rendszerükbe a fiókomhoz, hogy melyik terméknél mikor jár le, ez szerintem nagyon jó dolog.

(#42030) Vasy09 válasza farkas-j (#42028) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekünk most 20Megás az internetünk, elméletben, de a gyakorlatban elég ritkán éri el ezt. Mondjuk a garantált az csak 5, bár ezzel is tudnék vitatkozni...A legnagyobb gond, hogy a gyerkőcök arra panaszkodnak folyamatosan, hogy az online játékok esetében folyamatosan ledobálja őket gép arra hivatkozva, hogy nincs net. És ahogy írtam is, mi is tapasztaltuk, mert ugye a notit és a párom telóját is le-le dobja. Repeater-ből amúgy milyet érdemes venni? Elolvastam most amit linkeltél, számomra nagyon hasznos volt, köszi szépen. A kábeles kiépítést talán a következő festés alkalmával meg tudjuk oldani, de addig csak sajnos a kábelvezetős módszer játszana, ami valjuk be, nem igazán esztétikus! :U

Gamertag: Vasy09

(#42031) vasi89


vasi89
addikt

Üdv!

Digi netem van 120-as, és stabilan jön is szerencsére. Volt egy asus routerem 5ghz-en használtam laptoppal, stabilan töltött 10 megával a torrent. Ez elromlott és ennek a helyére szeretnék valamit. Mit tudnátok ajánlani? Olyan 15ezer körül van a keret. Laptopomon nincsen csak wifi, ethernetet kispórolták :)

http://ipon.hu/webshop/product/asus_rt_n53/192494

Ilyen volt, hasonló specifikációval keresnék olyan routert amire azt mondjátok megbízható, sajna ez is csak 1 évet bírt ki. TP-Linkből az elmúlt évek alatt nem volt olyan routerem ami nem ment tönkre 1-2 év alatt.

[ Szerkesztve ]

(#42032) vasi89 válasza vasi89 (#42031) üzenetére


vasi89
addikt

A végéről lemaradt, hogy tp link-ből csak olcsóbbak voltak. Esetleg erről mit gondoltok?

[link]

(#42033) TeeJay válasza vasi89 (#42032) üzenetére


TeeJay
félisten

C2-t ne nem ajánlott
Archer C5 az bestbuy AC router
ha nem kell AC és elég a 2,4GHz akkor meg WR1043ND V2.x!!!

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#42034) vasi89 válasza TeeJay (#42033) üzenetére


vasi89
addikt

Kellene az AC mert a gépem tudja és amúgy is kényes a wifire, most ki akarom próbálni AC-vel is. A c5 tudja egyszerre a 2,4 és 5ghz-et? Mert az asus tudta azért azt válaszottam. Sajnos barátnőm laptopja és telefonja nem tudja használni az 5ghz-et.

(#42035) jeni válasza vasi89 (#42034) üzenetére


jeni
félisten

AC routerek melyek akciósak!
C7
AC56U
ez nem akciós de 23000 Ft alatt van C5
a C7-s jobb vétel szerintem +2000 Ft-ért
a HW-t tekintve az Asus a jobb, ami belső antennás.

[ Szerkesztve ]

(#42036) allein válasza allein (#42014) üzenetére


allein
addikt

Erről a routerről van valakinek bármilyen tapasztalata?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#42037) Garada


Garada
őstag

Ismerősöm Linksys befw11s4 rutere behalt.
T-s családba vannak, szóval szeretne valami mezei routert helyette és kérdés, hogy mindegy milyet vesz és mit ajánlotok ilyen átlag felhasználónak ami jó árfekvésben is van.

(#42038) gabegti


gabegti
újonc

Sziasztok!
Router vásárlás előtt állok és kinéztem már kettőt:
- TP-LINK C7
- Asus AC56U
Beszélgettetek is már ezekről, de nekem más szempontokat kellene figyelembe venni.
A C7 mellett az áll, hogy külső antennás, valamint hogy 450+1300 Mbps, tekintettel arra, több fallal (nem túl vastag), két szinttel rendelkező házikóról van szó.
Az Asus mellett pedig, hogy erősebb procival rendelkezik, ami azért is lenne jó, mivel igen sok eszköz csimpaszkodik a wifi jelre (Okos TV, laptop, telefon, táblagép, konzol).
Invitelnél rendelkezem egy 150/25-ös nettel, amit a mostani router már nem bír. Szóval röviden ennyi és természetes más modelleket is szívesen meghallgatok, bár ezek most pont akciósak.
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#42039) jeni válasza allein (#42036) üzenetére


jeni
félisten

Ollózva: EA6200
Admin felületet nem lehet elérni Chrommal és hibaüzenet sem jön, csak egyszerűen nem fogadja el a gyári jelszót sem. Firefox-al tökééletesen működik. Azóta tökéletesen teszi a dolgát.
Kiváló termék, csak egy apróság: nem lehet falra szerelni.
Tudásához képest drága. Mivel belső antennás.HW szerint 1 magos lehet.
Az én véleményem az,hogy az AC56U olcsóbb és jobb.

gabegti

hatótávolság szerint elméletben a C7 jobb.
Hardverileg amit tud az ma elegendő. Az Asus picit előrébb áll a jövőt tekintve vagyis az időtállóság szerint szerint kevésbé avul el előbb.
Viszont ha a másik routered felhasználva azt hozzá tolva még AP-ként is tudnád használni.
Kipróbáltam az AC56U és az AC68U-t és hiába külső antennás a drágábbik,az árát tekintve nem volt annyival jobb a hatótávolsága.

[ Szerkesztve ]

(#42040) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Úgy alakult hogy váltanom kellett egy AC68U-ról. Amit kinéztem az az AC87U (elég jó áron hozzájutnék). De most van akcióban 22k-ért RT-AC56U.

Korábban szükségem volt a nagyon erős wifire (családi ház). Most beköltöztünk panelba, 2 szobás, szóval elég lenne az AC56U wifije is. Főleg torrentezni használom alternatív FW-el (Merlin).

A kérdésem az lenne, hogy wifin kívül nincs visszalépés az AC56U esetében? Nekem igazából 1 gép vezetéken, 1 tv és 2 telefon wifin lenne rajta állandóan. Fő használati oldal a torrentezés és a média megosztás a tv-re. 60-as netem van, később lesz 120-as.

Köszi előre is!

Üdv!

(#42041) allein válasza jeni (#42039) üzenetére


allein
addikt

Köszszèpen. Nèzelődöm még, nem sürgős :N

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#42042) Gubek-Einste válasza Vasy09 (#42030) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Repeater-ből inkább egy normál méretű külső antennás típus lenne ajánlott. Az ilyen konnektorban dugós típusokkal főleg az a baj, hogy a konnektor a padló közelében és/vagy rejtett helyen van ami jelentős árnyékoló tényező. A másik jelentős hátrányuk, hogy beépített kicsi antennákkal rendelkeznek azáltal gyengén veszik az elődleges eszköz által üzemeltet wifi hálózatot és gyengén is tudják csak továbbítani azt, valamint a lefedett terület sem lesz olyan nagyságú mint a normál méretű külső antennás eszközöknél. Repeater-nek a legjobb egy normál wifi router-t használni, van amelyik gyári firmware-rel is képes rá (Asus N12 D1, TP-Link 743ND) de a legtöbb csak CFW telepítésével tehető rá alkalmassá. Kaphatóak multifunkciós AP-k is amelyek szintén tudják gyári firmware-rel a repeater módot is de az áruk ugyan annyi vagy több mint a sima wifi router-eké így nem éri meg a megvásárlásuk, a wifi router-ek előnye, hogy később még router-ként is lehet őket használni.

#42037 Garada
Milyen net sebesség mellé kellene? Bár a jelenlegi alapján max ADSL2+ lehet.
Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok) lenne használva?
Milyen és mennyi klienssel/adapterrel lenne használva?
Az alap router-ek között az Asus N12 D1 vagy TP-Link 841ND az ajánlott.

#42040) HeavyToys
Az Asus AC56U és AC68U között fő különbség a külső antenna de wifi link sebesség tekintetében is van közöttük különbség, 2,4 GHz 300 vs 600, 5 GHz-s 867 vs 1300 Mbps. A többi hardver elem tekintetében nincsen különbség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42043) HeavyToys válasza Gubek-Einste (#42042) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Normál használatban még 120-as netnél sem hiszem hogy kijönne a különbség akkor. Egyébként köszönöm a választ!

(#42044) vasi89


vasi89
addikt

Na közben rájöttem h nem biztos van értelme annyival többet kiadni AC routerre.

https://tp-link.hu/termek/tp-link-tl-wdr4300-n750-450m-router-3x3mimo-dual-band-4-portos-gigabites-2x-usb2-0-port-multi-funkcios

Erről vélemény? Ez a TP-Link tudja párhuzamosan a 2,4 és 5ghz-et? Mert anno nekem volt a 2543 de az vagy csak 2,4et vagy csak 5ghz-et tudott.

(#42045) Gubek-Einste válasza vasi89 (#42044) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A 4300 szimultán dual band így mindkét sávon tud egyszerre dolgozni.
Ha nincsen olyan wifi adaptered/eszközöd amelyiknek jobb a MIMO képessége mint 2x2:2 akkor elég lesz a kis testvére, a 3600 is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42046) vasi89 válasza Gubek-Einste (#42045) üzenetére


vasi89
addikt

Erre utaló információt sehol nem találtam de elképzelhető h eléri ezt a szintet.

(#42047) Gubek-Einste válasza vasi89 (#42046) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Pontosan milyen eszközök/adapterek lennének használatban?
Elég ritka a 2x2:2-nél jobb MIMO képességekkel rendelkező eszköz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42048) vasi89 válasza Gubek-Einste (#42047) üzenetére


vasi89
addikt

Csak en használom wifiről a gépet meg barátnőm az övét néha. De ő leginkabb csak telefont. A gépem meg 2014es Retina pro. A lényeg h végre tudjak normálisan netezni mert az Asus is dobálta a WiFi-t meg a mostani is. Szóval ez az egy eszköz számít :D

(#42049) Vasy09 válasza vasi89 (#42048) üzenetére


Vasy09
őstag

Egy olyan kérdésem lenne még, ha nekem elsősorban online játékra kellene router, akkor mit ajánlanátok? Fontos lenne a stabil jel tartás és erősség, mert ugye a falak (vályog-tégla) vastagok. És természetesen, hogy a játék közbe ne dobja el a netet akkor sem, ha még vagy 5 eszköz csatlakozik közben! Nézegetem a TP-Link-eket, és igazából van pár ami szerintem jó lehet (C5, C7, WDR4300).

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#42050) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!
Megbízható stabilitású gigabites routert keresek 500/100-as nethez. Fő szempontom, hogy ne dobja el a netet, ne kelljen újraindítgatni stb. Ár tekintetében max 20 ezret szánnék rá.

:R

Üdv. Johnny

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.