Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#252451) NemMo válasza Kbali (#252450) üzenetére


NemMo
őstag

Mekkora kicseszés szegény gyerek képernyőidejét korlátozni velem anno ilyet tettek volna a szüleim elég pipa lettem volna (mobil nem volt még, de mondjuk a számítógéppel) :DD

(#252452) hemaka válasza Kbali (#252450) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tedd fel a frissítést, hátha abban már jó.

(#252453) CharlieDrop válasza NemMo (#252451) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Van amikor szükség van rá, nálam nincs korlát, ameddig szóban és tettekben érződik, hogy nem csak a kütyük vannak.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#252454) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy megoldható e, hogy egy bankkártya 2 Iphone készüléken is használható legyen Apple Pay-el a családban?

(#252455) Noxy válasza Fox Mulder (#252454) üzenetére


Noxy
veterán

Igen. Wallet, + nyomva hozzáadod.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#252456) st3v3np3t3r válasza markknight (#252447) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

volt már készülék újraindítás is, az se oldotta meg...

És mindig semmi

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#252457) markknight válasza st3v3np3t3r (#252456) üzenetére


markknight
veterán

Akkor restore. Mondjuk nem tudom miket használsz, ilyen third party telefonkezelők szülhetnek ilyen problémákat, bár már annyira nem használok ilyeneket, hogy fogalmam sincs manapság miket tudnak (3utools pl)

(#252458) st3v3np3t3r válasza markknight (#252457) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Semmi ilyet... hát ilyen esetben a restort nem igen preferálnám, mivel sok mindent be kéne újra regisztrálni a készülékhez és az egy tortúra...

Amúgy hogy a f.szba tudnak így elcseszni egy alapfunkciót?!? :W

De érdekes az, hogy ez is csak a 15.0.2 óta ilyen...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#252459) Noxy válasza HoldfenyLuna (#252449) üzenetére


Noxy
veterán

Az iTunes nem fogja látni amit a 3UTools-ból raksz fel.
Leírom hogyan csináld az iTunes-l.

-1 Kiválasztod a zenét, majd fájl menü, mappa hozzáadása.
Minden olyan mappát (albumot) hozzá adsz, amit az iPhone-n szeretnél majd hallgatni. Az albumoknál az Mp3tag legyen rendben.
(Ha ezeket később innen törlöd, akkor a mappa nem fog törlődni ahonnan hozzá adtad, mert csak parancsikonok.)

-2 Fájl menü, lejátszási lista.
Rákattintasz.. az albumra, majd a kiválasztott számokat, vagy az egész albumot áthúzod a lejátszási listára.
Ha ezzel kész vagy, rádugod az iPhone-t.
Rákattintasz a telefon ikonra, összegzés - beáll.. kiválasztod a Zene és videó kezelése kézzel opciót. (A szinkronizálás nem opció. El kell felejteni)
Katt.. a < ikonra vissza a zenéhez.
Ezután vagy az albumokat, vagy csak a lejátszási listát 1xüen áthúzod az eszközök iPhone-ra.
Én felmásolom az összes zenét, majd iTunesban csinálom meg a lejátszási listát mert kényelmesebb mint a telefonon.
Ennyi lenne.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#252460) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

11 pro max, 15.0.2 rendszer, sim+esim, és egyre többször van olyan, hogy felveszem a hívást, és áll a számláló, nem történik semmi. Másnál is van ilyen?

Véleményem szubjektív...

(#252461) Titana válasza hackeeeee (#252460) üzenetére


Titana
tag

Nálam olyan van, (pedig nincs beállítva automatikus hívás felvét) hogy jön egy hívás és magától felveszi kb 20-30-ból egyszer csinálja, már legalább három hónapja. Nem tudnak vele mit csinálni sem a szervizben sem az Apple támogatásnál.

(#252462) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Lassan rendelés (2x IP13 ) és úgy néz ki az Apple oldaláról kell megejteni a dolgot, mivel a két kinézett szín nincs raktáron egyszerre más megbízható oldalon. Nyugodtan bevállalhatjuk az előreutalást? Azért nem két forintról lenne szó, nekem ez pedig első vásárlásom lenne.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#252463) hackeeeee válasza Titana (#252461) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tegnap óta több ilyen hívásom is volt. Fizikai simre biztosan, de úgy emkészem az Esimre is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#252464) Pyttawrx válasza atees (#252421) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nekem is a kamera az nagyon sokat javult. XS-ről 13-ra váltottam. Gyorsasággal hát nyilván elvileg gyorsabb, de azért gyakorlatban iszonyat pici a különbség, de azért van igen :)

(#252465) kleinguru válasza KubanitoS (#252462) üzenetére


kleinguru
addikt

Apple.hu teljesen megbízható. Nyugodtan :K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#252466) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

iPhone12+Razer Kishi+Google Stadia!
Maffia3 gameplay! (Saját készítés, majd még csinálok más játékokról is).

/TV-n 4K-ba még jobb!/
[link]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#252467) l.sebestyen


l.sebestyen
senior tag

Sziasztok, az Ios 15ben a Safari böngészési előzményeket ha törlöm, majd újra elindítom, akkor simán vissza tudom hozni amit előzőleg töröltem, érdekelne, hogy ez egyedi bug, és csak nálam ilyen, vagy más is tapasztalt hasonlót

(#252468) Divinity válasza KubanitoS (#252462) üzenetére


Divinity
őstag

Tehát az a kérdés, hogy iPhone vásárlásnál az Apple saját webshopja megbízható-e? :DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#252469) kutga válasza Divinity (#252468) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen. De nyugodtan bevállalhatják.

Let the Zone take me if I am.

(#252470) HoldfenyLuna válasza Noxy (#252459) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Köszi :) Azt hiszem visszaszokom iTunes-ra :) Vagy megveszem az iMazingot :D Az autoszinkron volt az első, amit korábban kikapcsoltam :)

l.sebesteny: nekem működik. Most töröltem az összes előzményt (15.0.2), kilőttem és üres minden, csak a megnyitott lapok vannak, de pl MA-ra is újra be kellett most lépnem.

[ Szerkesztve ]

(#252471) KubanitoS válasza Divinity (#252468) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jól van na. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#252472) l.sebestyen válasza HoldfenyLuna (#252470) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Látszólag nekem is üres, de ha meg nyomom a visszalépés az előző lapra akkor behozza az előzőleg megnyitottakat

(#252473) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Nemrég egy olyan probléma kapcsán írtam ebben a topicban, hogy a mobilnetem iszonyat lassú (Telekom 15GB-os csomag) és egyszerűen nem tudok rájönni mitől lehet ez. Ha újraindítom a telót akkor ismét olyan 20-50Mbitps-ot mérek, de ez nem sokáig tart és újra 1Mbps a max, ami miatt használhatatlan a mobilnet. Valaki itt ajánlotta hogy csináljak egy hálózati beállítások visszaállítását az megoldhatja. Nos ezt meg is tettem, hasított mint az állat, majd rákapcsolódtam a wifire, ott is szuper minden, ezután újra lecsatlakoztam a wifi-ről és mértem egy speedtestet 4G-n és újra ilyen 2-3Mbps volt a sebesség, weboldalak iszonyúan lassan töltődnek be. Furcsa mert nekem az ios 15 előtt nem volt ilyen problémám, illetve bétáztam is kb a beta 3-tól. Én arra gyanakszok hogy ez nem hardveres hiba, hanem inkább szoftveres. A kérdés az, hogyan lehetne ezt valóban kiszűrni, ha a hálózati visszaállítás nem segített. Az elképzelhető hogy valami nagyon beragadt és az egész telefont újra kellene telepíteni, új telefon beállítással? Sok kedvem nincs hozzá mondjuk főleg feleslegesen, mert ez elég sok idő meg mindent újra beállítgatni az órákat vesz el.

Mit tanácsoltok? Elég bosszantó ez, nem mostani probléma, eddig azt hittem a munkahelyemen árnyékol valami, de itthon és kül téren is ugyanez a probléma. Remélem nem hardveres… a hívásokkal nincs probléma. :O
ui: esimet használok.

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#252474) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Fura kérdés: a személyes hotspot hogy működik az iPhone-nál?
Folyamatosan be van kapcsolva, de párom általában nem tud hozzá csatlakozni, csak ha kikapcsolom meg vissza. Hozzáadtam már, mint családtag is és automatikusan kapcsolódhat, de ígyse megy, a WiFi-k között sem látja. A laptopommal detto ez a helyzet, mintha egy idő után alvó módba menne vagy nem tudom: látszólag be van kapcsolva de nem lehet látni, kikapcs-bekapcs és újra jó.
Nem lehet esetleg beállítani ha X idő után ha nem kapcsolódik senki, akkor kapcsoljon ki, ha már úgyse működik?

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#252475) Gubu0101 válasza bugizozi (#252474) üzenetére


Gubu0101
veterán

Erre en is kivancsi vagyok,nallam is ugyan ez a helyzet.Ki-be es ujra megy.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#252476) norbertoth


norbertoth
senior tag

Na felhívtam az Apple-t és csinált egy távdiagnosztikát, miszerint nem hardveres probléma, de nagyon pedzegette és többször is elmondta hogy kellene várni lehet szoftverfrissítést hogy hátha megjavul általa, szóval nem mondta ki de lehet ez a ludas. A telekom azt mondta náluk azaz az ő oldaláról minden rendben. Aztán megnéztem anyum telóját, ami egy iphone SE és ott is ugyan ez, iszonyat lassú a mobilnet.
Va itt valaki akinek van hasonló problémája iphone SE vagy i11Pro max készülékeken Telekom hálózatán?! Nálam egy olyan 5 perc után amikor mobilnetre váltok akkor belassul aztán olyan s marad, de teló újraindításnál meg megint gyors pár percig, tuti az ios 15 lesz a ludas leszűkítva a kört, nekem 14 alatt nem volt ilyen problémám.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#252477) HoldfenyLuna válasza l.sebestyen (#252472) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem semmi. Amiket megnyitottam lapokat, és nyitva js hagytam, azok nyitva vannak, de előzmény nincs. Nem lehet, hogy valami lapcsoportba maradt nálad valami és azt látod? Vagy nem szinkronizálod valamivel az előzményeket?

(#252478) Nite válasza NemMo (#252451) üzenetére


Nite
őstag

pontosan ez jutott eszembe nekem is :DDD

Paid my dues!

(#252479) niof


niof
addikt

Helló mindenki!
Találkoztatok már olyannal, hogy a power gomb hosszú nyomására nem ajánlja fel a teló a kikapcsolást? Miközben a gomb egyébként teljesen jól működik... Mit állítottam el? Ki tudom kapcsolni menüből, na de mégis... :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#252480) mouzrr válasza niof (#252479) üzenetére


mouzrr
őstag

Hangero le+power gomb kell hogy elohozza azt a menut.

(#252481) Pyttawrx válasza niof (#252479) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Semmit, ez ilyen már régóta, Hangero le+power gomb ahogy írták

(#252482) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Hátha valakinek érdekes.
[link]
I12 64 fehér jó áron.

(#252484) sajog159


sajog159
aktív tag

(talán nem ezen a topikon kéne kérdezni, de jobbat nem találtam most)

Szisztok,
Remélem megoldható, hogy az SMS-ek ne csak iPhonra érkezzenek és válaszolni is lehessen rá, de asztali gépen lehet valamiféle alkalmazás erre.
Ki okosítana Valaki, mi a teendő ilyenkor?

Kösz.

(#252485) NemMo


NemMo
őstag

Vettem egy apple watch-ot. Az lenne a kérdésem, hogy fizetni hogy lehet vele? Hiába nyomom duplán a gombot

(#252486) Serpiko válasza NemMo (#252485) üzenetére


Serpiko
addikt

Telefonon megnyitod a watch appot ott a tárcában tudsz beállítani kártyát.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#252487) Amilo02


Amilo02
aktív tag

Üdv!
Adatátviteli kérdésem lenne:
PC-ről szeretnék videót átrakni iPhone 12 P.Max-ra, és iPad Pro M1-re.
Az alaplapon (Asus Maximus Hero VIII) van USB-C, USB 3.0 és USB 3.1 csatlakozó aljzat.
Az a gondom, hogy az adatátviteli sebesség PC-ről kb. 30MB/s.
Van egy SanDisk Extreme PRO pendrive-om, azzal olyan 320MB/s sebességgel írok és másolok, tehát nem az alaplapi csatlakozókkal lehet a probléma.
Gyári, amit a készülékekhez adtak kábelekkel próbálkozom.

Hol lehet a hiba?

(#252488) Noxy válasza NemMo (#252485) üzenetére


Noxy
veterán

Így: [kép]

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#252489) OCTAMD válasza Amilo02 (#252487) üzenetére


OCTAMD
őstag

Van az alzába 50cmes usb c kábel 3300 ft 10gigás,én azzal probálkoznék inkább

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#252490) spider80 válasza Amilo02 (#252487) üzenetére


spider80
őstag

Az iPhoneok csatlakozója usb 2.0 sebességet tud csak a mai napig. Ez a 30 megabyte/sec kb.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#252491) Amilo02 válasza spider80 (#252490) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Akkor iPhone-nál meglett a probléma gyökere. Azért ez elég szégyen, hogy csak ennyit tud….

(#252492) Amilo02 válasza OCTAMD (#252489) üzenetére


Amilo02
aktív tag

IPad-hoz USB C-USB C kábel van, azzal is kb. 30MB/s, iPhone-nál próbáltam USB C- Lightning de ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#252493) niof válasza Pyttawrx (#252481) üzenetére


niof
addikt

Ööö... Eddig én mindig csak a power-t nyomtam, és működött!...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#252494) OCTAMD válasza Amilo02 (#252492) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ipadhez gondoltam ezt a gyors kábelt

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#252495) Amilo02 válasza OCTAMD (#252494) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Köszi.
Egyébként nézegettem ezt a kábelt én is. Thunderbolt.
Csak kíváncsi vagyok, hogy másnak is csak ennyi az írás és olvasási sebesség PC-ről iPhone-ra, vagy nálam van a hiba…

(#252496) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Az Iphone 13-at lassan megrendelem, lesz hozzá egy szilikontok és az általatok ajánlott Spigen kijelzővédő. Kelleni fog még a hálózati töltő is, ebből is szeretném a gyárit.

Tudnátok ajánlani olyan usb-c - "Apple csatlakozóvéges" 2-3 méteres kábelt, amely fogja tudni ezt a gyorsabb töltést? Apple oldalán 12 ezer forint, ezt azért kicsit sokallom. Persze, ha ez kell, akkor ezt fogom megvenni, csak érdeklődnék, hogy van-e értelmes alternatíva.

Illetve kellene egy autóstöltő is. Valami minőségit tudnátok ajánlani?

:R

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#252497) pergabb válasza Amilo02 (#252495) üzenetére


pergabb
senior tag

hivatalos specifikációkat nézem, akkor olyan 50-60 mb/s
ne foglalkozz vele, csúcs kategóriás deszka van a win gépben, tökéletesen beállítva, az usb-c csati és a 3.2-es usb sem azt a sebességet hozza, amit elvileg tudnia kellene és nem a kábellel, vagy a géppel van a gond. uhsII sd kártyát is 200-al viszi, pedig 480-ra lenne képes.
macbookon még nem néztem mennyi az annyi, annyira nem is érdekel :) addig csinálsz egy kávét.

(#252498) Amilo02 válasza pergabb (#252497) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Köszönöm :R

(#252499) sajog159 válasza sajog159 (#252484) üzenetére


sajog159
aktív tag

Hülyeséget kérdeztem? Vagy más topikban kellett?

(#252500) pergabb válasza Amilo02 (#252498) üzenetére


pergabb
senior tag

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.