Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98056) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#98050) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, tényleg vicc. Hozzáteszem, hogy egy kezdő tiszthelyettes szintén 110 körül kap, pedig ők mennek be az égő házba, nem én. Szerintem jelenleg Magyarországon ez az az összeg, amiből ugyan nem fényezően, de normálisan meg lehet élni. Nem kell szűkölködni, telik hobbira és még félre is tud tenni az ember. Pesten a központban egy főtiszt megkeres 350-400-at is, de én nem vágyom arra. Tökéletesen elégedett vagyok azzal, ami van.

Barátnőm is egész nap fogyatékos gyerekekkel foglalkozik, nagyon nem könnyű hivatás és 110-et kap. Most fog végezni MSC-n, az bruttó 8 ezer forinttal fogja megemelni a fizetését.

(#98051) HussarF
Csak nyáron, jó időben edzek kint, mert szeretem. Ősz eleje óta teremben edzek, de amint kinyit a Cutler, szerintem oda fogok járni.

(#98053) Zola007
Ezért vagyok rendkívül szerencsés helyzetben. Na meg június 16-án megcsináltam az államvizsgát, 28-án volt a kibocsátó ünnepség, július 1-én már munkába is álltam. Más meg éveket tölt el álláshirdetéseket bújva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.