Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58101) Woodslave válasza FollowTheORI (#58100) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez az oldalán lévő egyik cikkből van, hogy mennyi ch szükséges. (életben maradáshoz, izomlebontás megakadályozásához stb.) Van egy táblázat is

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58102) Shadowbull válasza Zola007 (#58097) üzenetére


Shadowbull
addikt

nyilvan nem epitesz meg bontasz egyszerre, idoben eltolva is tortenhet a dolog.

Hogy konkret szamok is legyenek: Tavaly oktoberben 101,3 kilo voltam es 18%-os volt a testzsirom. Most majus elejen dekara ugyanennyi csak 15%-os testzsirral. namost ez csak ugy megy, ha izom jott fel es zsir ment le.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#58103) Zola007 válasza Shadowbull (#58102) üzenetére


Zola007
veterán

ezt woodslave által beszúrt "inzulinszint megfogja a kortizolt" szösszenetére írtam
a 2 érték egy vérmintából lett mérve, mindkét hormonom maxon volt

Én elhiszem, gondolom nem DEXA scan, szóval azért oszolhatott el másként is az a 3 %. Az nem sok egy testen, könnyen eloszlik. Esetedben 3 kiló, ez akár átkúszhatott a pociba belülre is. Haskörfogatot mértél akkor és most??
6 hónap alatt szerintem ahhoz nem kellett volna CBL, hogy fogyj 3 kiló zsírt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58104) Tenken válasza Zola007 (#58097) üzenetére


Tenken
őstag

Megnézed a ref értékeket látod, hogy a kortizol oké, az inzulin meg több, mint duplája a felső határnak.
Nem tudom milyen alkatod van - gondolom nagyobb darab lehetsz -, így neked eleve eltérő értékeid lesznek, mint az átlagnak. Az izom meg nagyobb tömegben gyorsabban is "fogy". Szerintem teljesen jó ez az eredmény és egyértelműen mutatja, hogy építési fázisban van egy nagyobb izomtömeggel rendelkező szervezet.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#58105) Zola007 válasza Tenken (#58104) üzenetére


Zola007
veterán

Megnéztem a ref értéket akkor és megbeszéltük a dokival is, 300 körül lenne egyébként ideális, a 690 az nagyon max.
Ő se értette egyébként, mert mindemellé meg a vércukrom normális volt és a terheléses is ok lett.
És hajnal 4-5 körül, valamint ébredés után a legmagasabb általában, ez pedig délben lett mérve, tehát reggel biztosan határérték fölött völt.

egyébként oka különösebb nem lett volna a testemnek építkezni, nem diétáztam, nem tömegeltem és nem sportoltam semmit sem.
Az még a lusta desznyú korszakban lett mérve, izomtömegem meg arányában nem volt valami sok a 133 kilós testsúly mellé

Ezzel csak azt szerettem volna reprezentálni, hogy kicsit árnyaltabb a kép, mint ahogy ezek a diéták beállítják..

Összességében nem azt mondom, hogy nem működhetnek az ilyen diéták (ketogén, cbl, harcos, stb) , csak éppen nem ilyen "ez így van és kész" stílusban kellene őket nyomatni mindenkinek aki szembjejön (ezt nem rátok értem shadow, wood, nettom, hanem a kitalálóira)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58106) FollowTheORI válasza Woodslave (#58101) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet, de szerintem ez csak valami rendszerbe illesztve rövid ideig lehet jó.. vagy tényleg ha semmit nem csinál az ember minimum "túléléshez". Vagy egy valamiből kiragadott dolog.

Amugy [link]... ;)

Ebben a rendszerben így van értelme... de ez egy ciklusba van, "zabáló napokkal". :)
Az teszi hosszan fenntarthatóvá.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58107) Woodslave válasza FollowTheORI (#58106) üzenetére


Woodslave
nagyúr

értelek.

az egész ugye abból indult ki, hogy nem járok-e jobban, ha némi ch-t beviszek a kaják mellé, hátha így nem fenyeget az a "veszély", hogy a fehérje-zsír kaja fehérjéjének nagy része energiaként "hasznosul". Még mindig nem világos, de inkább eszek :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58108) Shadowbull válasza Zola007 (#58103) üzenetére


Shadowbull
addikt

"Esetedben 3 kiló, ez akár átkúszhatott a pociba belülre is. Haskörfogatot mértél akkor és most??
6 hónap alatt szerintem ahhoz nem kellett volna CBL, hogy fogyj 3 kiló zsírt"

Nem mertem, de nem novekedett mert az akkori gatyaim ma is jok. De nem csak 3 kilo zsirt adtam le, hanem mellette felszedtem 3 kilo izmot is (vagy 3 kilo vizet) mert kulonben csokkent volna a sulyom es nem stagnal volna. Maskepp nem adja ki a matek.

Biztosan lehetett volna mas modszerrel is, en konkretan korabban a tomegeles-fogyasztas klasszikus modszeret kovetve lementem 112 kilorol 100ra, aztan tomegeles cimen megint felmentem 112-re, aztan megint le 98-ra abbol az utolso 4et mar cbl-le adtam le. Ebbol a hulye ciklusbol leptem ki a CBL-lel ugy hogy kulonosebben nem eroltettem meg magam, es kozben tok jo volt a kozerzetem, es nem fogyasztottam, azaz nem aeroboztam csak egy keveset.

Ahogy mondtam, ez egy alternativa, nem a szent gral.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#58109) FollowTheORI válasza Woodslave (#58107) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Érdemes elolvasni... nem is túl hosszú. ;)
Választ fogsz kapni belőle úgy érzem.

Énis mostmár ráveszem magam... hátha kipróbálom ezt a módszert egyszer a közeljövőben.
Így gyorsan átfutva van köze a CBL-hez is, csak talán kicsit más... de majd utána kiderül.

Olvassuk el, házi feladat a hétre. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58110) Zola007 válasza Shadowbull (#58108) üzenetére


Zola007
veterán

ahogy elnéztem a CBL-t diétás módszerként szoktál favorizálni, ezért emeltem ki a zsírvesztést
ha neked bevált akkor csináld, de én szakmailag továbbra sem tartom jó ötletnek az egész napos CH minimalizálást

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58111) Woodslave válasza FollowTheORI (#58109) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olvad el és mesélj ;]
engem csak annyi érdekelt, hogy leesik-e az izmom ha nem eszek ch-t egész nap. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58112) Zola007 válasza Woodslave (#58107) üzenetére


Zola007
veterán

Az alapprobléma ott lakozik, hogy az a kaja amit megeszel, nem egyenletesen kerül be azon nyomban a véredbe
nagyon eltér magában is az ételek lebontása (főleg húsok)

tehát egy
szalonnás tojásrántotta
csirke+brokkoli
vegyes saláta + saj

emésztési ideje és a tápanyag bélrendszerben, majd érrendszerben történő tartózkodása közel sem azonos forgatókönyvet követ.

Ezért sem mindegy pl mit eszel edzés előtt, mert lehet itt "anabolikus keretre" hivatkozni, ha egy szalonnába göngyölt pisztrángot eszik valaki ebédre
Az 2 óra múlva, az edzés idejére még alig emésztett állapotban van, abból nem sok fehérje fogja megvédeni a katabolizmustól az edzés stresszideje alatt, míg egy zsírmentesen sütött tojásfehérje omlett egy pohár tejjel szinte egészében feldolgozódik

Ugyanez nem mindegy, hogy valaki zabpelyhet+ turmixot/tejet eszik reggel vagy kolbászos zsömlét csirkecombbal

Az együnk napi 6x rizs+csirkét elvet én sem támogatom, mert következő étkezéskor a még emésztetlen kaját képes maga előtt tolni a bélrendszerben a következő adag és tökéletlen emésztést produkál.
Ettől meg ugye nem túl hatékony anyagilag sem a dolog, másrészt elkap a finghalál a rengeteg félig emésztett cucc miatt.

pl. ezért sincs jelentősége a sokak által favorizált "30-60" perces anabolikus ablaknak és annak, hogy edzés után betolod a turmixot, amint elejted az utolsó súlyzót vagy csak 20-30 perccel később
Mert a fehérjetartalom jó része egy átlag tömegnövelőből ~ 1 óra múlva éri el csak az izmokat. Erről volt tanulmány is, majd megkeresem

Ha tartod a CBL-t és állandó aminosav utánpótlást akarsz, akkor vegyes fehérjebevitel legyen minden nagyobb étkezéskor és akkor egyenletes utánpótlást kapsz. Pl ha csirkét eszel, akkor reszelj rá egy kis sajtot vagy ha májat, sertéshúst, steaket, akkor egy pohár tejjel kísérd meg vagy rágd meg nagyon alaposan

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58113) Ijk válasza Zola007 (#58112) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem lehet azt érezni mikor emésztetted meg a kaját. Én egy közepes ebéd után is 3 óra mire tudok edzeni. Ha bezabálok akár 4-5 óra is kell mire megemésztem. Már egy fehérjeturmixot sem dobnék be edzés előtt egy órával.
Nem kell amiatt aggódni hogy edzés alatt védjük az izmot. Diétában, 2 órás edzésekkel már azért érdemes valamit nyomni ha van egy jó izomtömeg. De nem emlékszem hogy itt valaki csinál 10% alá szalkásító diétát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58114) Zola007 válasza Ijk (#58113) üzenetére


Zola007
veterán

Azt lehet érezni, hogy mikor hagyta el az étel a gyomrot, de az emésztési folyamat nem zárul le azzal

Én nem aggódom, mert folyamatosan eszem és az edzést megelőző vagy az előtti étkezésem mindig tartalmaz könnyen emészthető fehérjét
Csak Woodslave kérdezte, hogy mi történik szénhidrát-szegény időszakban. Hát kb ez történik, akkor az emésztés limitjét a zsírok és fehérjék dominálják, pedig ezek általában rendre kisebb térfogatú élemiszerek mint a szénhidrátforrások, ezért fehérje-zsír domináns étkezés esetén csalóka lehet a teltségérzet

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58115) Woodslave válasza Zola007 (#58114) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és leszámítva hogy mindannyian egyedi hópelyhek vagyunk, mi lenne szted az átlag optimális egy délután 4 órás edzéskezdetet figyelembe véve? (előtte való kaják reggeltől)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58116) Ijk válasza Woodslave (#58115) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem nálad már az is optimális ha nem böjtölöd végig addig a napot. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58117) Zola007 válasza Woodslave (#58115) üzenetére


Zola007
veterán

általánost nem mondok, mert olyan nincs
te részedre kevesebb CH-val (azt hiszem 85 kiló vagy?)
1. étkezés: 40g vegyes fehérje + 50 lassú CH + 30 zsír
2. étkezés: 30g fehérje húsból + 30 lassú CH + 20 zsír
3. étkezés: 30g könnyű fehérje + 60 lassú CH + 10 zsír
ez így 1600 kcal, erre még mehet edzés után turmix és egy 1500 kcal-os betöltés utána

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58118) Shadowbull válasza Zola007 (#58110) üzenetére


Shadowbull
addikt

a CBL nem dietas (zsirveszteses) modszer onmagaban. Kiefer azt mondja hogy allandoan zavarta hogy a klasszikus felfogas szerint vagy zsirt egetsz vagy izomtomeget novelsz, a ketto egyszerre nem megy. (ezt ugyanigy bunny is leirja a sarga kapszulaban) o pedig ezt nem hitte ezert kezdett el mindenfelet kiserletezni, es igy jutott el a CBLig.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#58119) Zola007 válasza Shadowbull (#58118) üzenetére


Zola007
veterán

ő is ezt csinálja, csak a ciklus rövidebb

reggel, délután zsírt égetsz (zsírbontás mindig! van)
este, éjszaka visszatöltesz, izmot építesz

feltaláltuk a spanyolviaszt
csak van akinek a szervezete képes ilyen hormonális hullámzásra, van akié nem

nem furcsa, hogy a korábban linkelt oldalon lévő before after fotók kivétel nélkül mesoform alkatokról készültek?
azért mert az ő hormonháztartásuk a legtoleránsabb a szélsőségekkel szemben

Az én tanulmányaim és felfogásom szerint egyszerre, egy időben valóban nem létezik jelentős mértékű zsírbontás és izomépítés.
Ráadásul a két mechanizmus sebessége és aránya egyénenként eltér.
Ellenben mindenkinek meg lehet találni az optimális "ciklus-időt". Csak van akinél ez 1 nap, van akinél a hormonális átrendeződéshez kell 1 hét. Van akinek 1 hét diéta, 2 hét tömegelés. Van akinek 3 hét diéta, 1 hét tömegelés.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58120) Woodslave válasza Ijk (#58116) üzenetére


Woodslave
nagyúr

haha. Március óta nem böjtölök :N :D Minden nap reggeli. ;] Meg ebéd ;]

Zola: köszi, ez túl bonyolult ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58121) Ijk válasza Woodslave (#58120) üzenetére


Ijk
nagyúr

edzésnap: Reggel zab+ fehérje, 12-13 óra hús + kevés ch + zöldség, 4 edzés, utána turmix, 7-8 hús + ch
pihenőnap: ugyanez, este csak hús + zöldség, tv-zés, főrumozás közben meg tökmag.

Nálam kb. így néz ki a dolog. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58122) Recon666


Recon666
Közösségépítő

F*sok-e ha egyszerre 10gramm kreatint nyomok be, napi 2x? :D

[ Szerkesztve ]

(#58123) Casanova*


Casanova*
veterán

Napi 8 perces gyakorlat az álom hasért :Y :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#58124) Woodslave válasza Ijk (#58121) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ez már jobban hangzik :D

nekem ma ez volt:
reggel 8-kor 3 tojás (150 gramm fehérje és sárga - ez kb 25 gramm fehérje), meg 40-50 gramm bacon, ebben is van kb 6 gramm, 50 gramm zab főzve.
12-kor 150 gramm csmell, rizs, (nem emlékszem, pedig tegnap mértem, de qrva kevés szóval 50 gramm asszem, arra mentem amit Zola írt hogy a főzve 150 gramm tápanyagtartalma legyen ) paradicsom, oliva olaj, ezt nem mértem.
van még egy banánom meg 200 gramm zsírszegény cottage sajt, ezt mindjárt bevágom

turmix nincs, este meg amit kapok otthon :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58125) Zola007 válasza Woodslave (#58120) üzenetére


Zola007
veterán

ja, hogy te konkrét kaját kérdeztél, nem makrót :)
ez esetben ami Ijk írt "méretre igazítva", illetve ha 4-kor edzel és 8-ra jársz dolgozni, akkor én még betennék egy étkezést, akár egy másik zabosat az edzés elé a leírt makrók alapján

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58126) Assdak válasza Ijk (#58121) üzenetére


Assdak
őstag

Hogy nem halsz éhen a méreteiddel, azt nem értem.

(#58127) Zola007 válasza Woodslave (#58124) üzenetére


Zola007
veterán

3 tojás nincs még 20g fehérje se sajnos
zabot hogy főzitek? úgy mint a tejberizst? én max mikrózni szoktam

50g rizs az valóban 150-160g főzve, elég l.fasz mennyiség, de 40g CH

(#58126) Assdak: mennyiséget nem írt, csak tételt :)
egyébként van ilyen, meg biztos a tökmag a top secret
én ilyen testsúllyal mint Ijk, 140g fehérje, 300g CH, 90 zsíron fogytam heti 1 kilót

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58128) Shadowbull válasza Woodslave (#58124) üzenetére


Shadowbull
addikt

nekem idaig egy kave feketen, kabe 30-40g majprotko izolatum, delben egy dönerteller (kabe 150-200g pulykahus, zoldseg (fejes salata, keves lilakaposzta, hagyma, 3 szelet paradicsom, egy keves ontet). 5 korul fogok edzeni, addig mar nem eszek semmit. Amugy 5:45-kor keltem :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#58129) Assdak válasza Zola007 (#58127) üzenetére


Assdak
őstag

Mondjuk ez igaz =D
A súlyára nem emlékszem, de én 2m+95-100kg paraméterekkel, reggel zab+whey, 10 kor csirke zöldség, délben csirke+rizs+zöldség, 15-kor zab+gyümölcs, 18h kor edzés, utána rögtön turmix, 20-21h között csirke+rizs, és 23-24h környékén túró, vagy tonhal.

[ Szerkesztve ]

(#58130) Woodslave válasza Zola007 (#58125) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] e szerint van :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58131) xcds válasza Ijk (#58060) üzenetére


xcds
őstag

Ja, láttam. régen tényleg elég puding voltál. Ezek szerint vmit csak jól csinálsz. :D

(#58132) barisj válasza Recon666 (#58122) üzenetére


barisj
aktív tag

Valszeg ja,de miért szednél napi 2x 10g kreatint?:D Ha már csinálod,csináld jól,de ahogy gondolod :d

9.én kezdek én is egy kreatin kúrát,egy tipp a szedéshez.

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#58133) Zola007 válasza Woodslave (#58130) üzenetére


Zola007
veterán

1,5 x 12,6 = 19

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58134) Woodslave válasza Zola007 (#58133) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R ja ez igaz :B :D akkó baconnel együtt 25 :W

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58135) Recon666 válasza barisj (#58132) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Feltöltést csinálok, ugy akarom hogy 7x20, majd napi 5gramm szintentartást. Vagy te hogy csinálnád? :)

(#58136) Ijk válasza Assdak (#58126) üzenetére


Ijk
nagyúr

60-70 deka hús van kétfelé osztva.
CH most diétában pihenőnapon 200g körül van + jó sok szamóca, edzésnapokon 300g CH.
Meg egy fél nagy zacskó mogyi tökmag minden nap, 2-3 szál uborka, répa, este meg egy modzarella sajtot is betolok. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58137) shteer válasza Recon666 (#58122) üzenetére


shteer
titán

Egy probat meger ;]

..szerintem jónak tűnik

(#58138) Recon666 válasza shteer (#58137) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Már bement egy adag (10 gram), azóta mintha fájna a hasam..., nem jó jel :( :DDD

(#58139) Jorus válasza Recon666 (#58138) üzenetére


Jorus
nagyúr

Van, akinek nem bírja a gyomra.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#58140) Recon666 válasza Jorus (#58139) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Már bent van vagy 2 órája, eddig még megusztam f*sas nélkül. :D

[ Szerkesztve ]

(#58141) shteer válasza Recon666 (#58138) üzenetére


shteer
titán

Jol van, majd ha fosol, jelezd :)

Miert nem osztod tobb reszre? En 2.5grammnal nem nyomok le tobbet egyszerre, azt is 6dl vizben oldom fel

..szerintem jónak tűnik

(#58142) Recon666 válasza shteer (#58141) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hát lehet az lesz, felosztom 4x5 grammra, utánna majd meglátom. Akkor a vizmennyiségen lehet emelni kell, mert én kb 6dl vettem be a 10 grammot. :)

[ Szerkesztve ]

(#58143) Koczó93


Koczó93
őstag

Jó ez a Dexar féle cseresznyével tömegelős dolog :D

(#58144) Recon666 válasza shteer (#58141) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Jelzem f*sok! Elég lesz egyszerre 5gramm is! :D

(#58145) Zola007 válasza Recon666 (#58144) üzenetére


Zola007
veterán

feltétlenül fontos erőltetni ezt a kreatin dolgot?
elvben oké, de ha kifosod a kaját amit megeszel, akkor max vizesedni fogsz, nem izmosodni

vagy már csak ez kell a Cutler fazonhoz?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58146) Jorus válasza Recon666 (#58144) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem feltétlenül mennyiség kérdése, vkinek érzékeny rá a gyomra, azt sanyi.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#58147) deniro2 válasza Recon666 (#58142) üzenetére


deniro2
senior tag

nem kell parázni, én 2 deci vízzel benyomok 10g kreatint fosás nélkül

(#58148) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Hát, annyira nem veszélyes a dolog, de azért kibújt. :D Hát még sose szedtem kreatin, egy próbát megér, de nem fogom erőltetni, ha nem bírja a gyomrom. :)

(#58149) mayday00 válasza deniro2 (#58147) üzenetére


mayday00
őstag

kreatinnál ha megvan a első hétben a napi 20gramm "feltöltés,, utána elég a napi 5gramm? feltés befejezése után.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#58150) Yeffy válasza Jorus (#58086) üzenetére


Yeffy
veterán

akkor a szterkó a barátod, az mindig segít! ;]

na, öröm volt olvasni végre egy konstruktívabb vitát, érdekes dolgokat írtatok. :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.