Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58701) barisj válasza rwin5 (#58700) üzenetére


barisj
aktív tag

ma 62.8kg voltam, nagyon idegesítő,hogy ilyen kajamennyiség mellett fogytam 1kg-ot.. Így is kb sírva nyomom le a torkomon a kaját 2öklendezés között. xd

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#58702) korcsillio válasza Zola007 (#58655) üzenetére


korcsillio
őstag

Sajnos nem :(

(#58703) emiki6 válasza barisj (#58699) üzenetére


emiki6
veterán

Ez egy simán szép eredmény!
Én pont tegnap mértem magam és nekem is 63,8-at mutatott. :C Mondjuk én 180 vagyok :O

Szerk: Mit eszel?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#58704) python1 válasza barisj (#58699) üzenetére


python1
veterán

Nálam is pont ez volt a hiba,nem tudtam tömeget felszedni.
Én most edzés utánra tolok még Ch-t,tehát az esti órákban.

(#58705) Koczó93 válasza python1 (#58704) üzenetére


Koczó93
őstag

Cseresznyét kell nyomni Dexar is megmondta :D

(#58706) python1 válasza Koczó93 (#58705) üzenetére


python1
veterán

Attól meg fosok. :K

Emiki6: az bizony igen kevés.Én jelenleg 85kg vagyok 182 cm-hez.

Zola007: a tanácsadóm. :R

[ Szerkesztve ]

(#58707) Zola007 válasza barisj (#58699) üzenetére


Zola007
veterán

Röviden: "Eat more"
Hosszabban :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58708) barisj válasza emiki6 (#58703) üzenetére


barisj
aktív tag

[link] Minden csirkerizs mellé zöldség. Vitamin és ásványi anyagok rendben vannak, omega3 kapszulák is mennek. 3x2-3db.

Zola: ha hazaértem melóból meglesem :R

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#58709) emiki6 válasza barisj (#58708) üzenetére


emiki6
veterán

Rizs meg csirkemell, akkor értem az öklendezést. Egyél változatosabban, úgy talán több fér beléd. :DDD
Én egy idő után már éreztem, hogy a csirke és rizs már megakad a torkomon, ilyenkor segítségemre volt a brokkoli, karfiol szósz, nomeg a tartár, de egy idő után már egyik se esett jól, ezért váltogatni kell, illetve nem minden nap enni ugyanazt. Ez az én véleményem. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#58710) python1 válasza barisj (#58708) üzenetére


python1
veterán

Mondjuk ez jónak tűnik,és etől nem tömegesedsz? :F

[ Szerkesztve ]

(#58711) Zola007 válasza barisj (#58708) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor leírom az én véleményem:
Szerintem kevés a zsír

gondolom néha megszenvedsz a wc-zéssel is

Rendes, egyenletes emésztéshez kell 20ml olaj/nem kötött zsír naponta, főleg ha zöldség miatt a rostbeviteled is eléri a napi 30-40 grammot. Én azt szoktam mondani, együnk minimum annyi zsírt mint rostot. a reggeli tojás az egész napot tekintve csepp a tengerben
Még a végén megáll benned a káka mint csuhaiban

Tegyél minden csirke-rizses étkezéshez 5ml repce/oliva/lenmagolajat.
Ez maga csak 20ml, ami 180 kcal, viszont a zsiradék megkönnyíti az emésztést, mivel segíti a vékonybél enzimkiválasztását, epesav termelést is serkenti és hormonszintézishez is elengedhetetlen.

Ami kapszulában viszel be az kevés ilyen tekintetben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58712) bandus válasza Dani82 (#58657) üzenetére


bandus
veterán

szerintem ott a gál bálint is eléggé ott van, na meg persze a sára gyuri is. biztosan meg lehet velük beszélni a dolgot, a nem is feltétlenül ingyen,

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#58713) python1 válasza Zola007 (#58711) üzenetére


python1
veterán

Sima repceolaj,amit sütéshez használunk az ok?

(#58714) Zola007 válasza python1 (#58713) üzenetére


Zola007
veterán

persze
hidegen sajtolt a legjobb, mert a finomított repcének kicsit avas íze van, de ha elkevered a kajában, akkor észre sem venni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58715) python1 válasza Zola007 (#58714) üzenetére


python1
veterán

Köszi! :R

Egyébként velem már fordult elő párszor,hogy napokig belémsült a sz@r. Mondjuk amióta zabpelyhet eszem van rendszeresen.

[ Szerkesztve ]

(#58716) Coccolino_O válasza Zola007 (#58707) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ő is a sok kajától lett ekkora.

;] ;] ;] ;] ;]

(#58717) userxy válasza barisj (#58708) üzenetére


userxy
őstag

Napi 100+ g zsírt vigyél be. Nem a CH-t kell az egekbe emelni semmi értelme.

Volt idő mikor én is a CH-t emeltem fel 5-6 grammra is és semmi eredmény nem volt mert szinte 0 zsír volt mellette.

Aztán áttértem arra hogy Ch max 3-4 gramm zsírból is 2 gramm zsírmentes ttkg-ra.
és láss csodát egyből lettek eredmények.

Annyira elfelejtik az emberek a zsír fontosságát...

Meg vagy megfogadod vagy nem de a csirkemellt hagyd a picsába. Egyél pulya combot csirke combot sertés húst. Nem kell mellé annyi fos olajat inni. Olajos magvakat egyél még.

[ Szerkesztve ]

(#58718) cibere11 válasza barisj (#58699) üzenetére


cibere11
tag

Üdv!
Én is nehezen hízok de kb 1,5 hónap alatt feljött 9-10 kg.Nem zsírosodtam el csak kicsit kerekebb lettem.És valahogy észreveszik az ismerőseim hogy híztam meg hogy edzek. :DD Eddig sajna nem vették észre. :(((
Én is hozzáfogtam a csirke-rizs témához. 2 napot csináltam. Azóta meg tolom a tömegnövelőt iszok 2-3 liter vizet.Ami csak elérhető megeszem (szerencsére a család sem szereti a zsíros kajákat így nem sok zsírt kajálok) meg reggel este ( most is) zabpelyhet eszek.Plusz van az asztalomon valami édesség.
80 ig megyek. onnan vissza 75-re.És bízom benne hogy ezt szeptembertől is tudom tartani.Nem hülyeség ez a számolgatós kajálás sem de szerintem nem a nehezen hízóknak találták ki. :R
Összefoglalva:Szerintem ha nehezen hízol akkor ne számolgass csak egyél mindig valamit. :)

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#58719) userxy válasza cibere11 (#58718) üzenetére


userxy
őstag

Másfél hónap alatt 9-10 kg ? :D

Abból jó indulattal kb fél kiló izom. A többi víz zsír meg a belekben a rengeteg kaja :D

(#58720) emiki6

Két mérlegelés között én is hízok 1 óra alatt 3 kilót :D (3 liter sör a gyomorba :DDD )

Buta komment az egész. Ki a bánat akar zsírban felhízni hogy utána leszálkuljon oda ahonnan elindult. Logikátlan és buta elképzelés.

[ Szerkesztve ]

(#58720) emiki6 válasza userxy (#58719) üzenetére


emiki6
veterán

Méghogy nehezen hízos... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#58721) Dani82 válasza Zola007 (#58677) üzenetére


Dani82
senior tag

Body Sounding :D
Anabolikus sejtszintetizalo szupermatrix :P

(#58722) Zola007 válasza Coccolino_O (#58716) üzenetére


Zola007
veterán

Látom a smileyt külön be kell keretezni
Nem az a lényeg, hogy szétkoxolta az agyát (amit egyébként nem tagad a gyerek, egyik videóban taglalja is milyenek voltak az első ciklusai)

Egyszerűen a stílus miatt tettem be, ahogy előadja, hogy :"eat more". És igaza van.
Edzel? igen
Eszel? igen
Nőttél? nem
akkor egyél többet. Ennyi
Nem kell mindenkinek egyből szúrni magát, ha nem jön fel 1 kiló izom

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58723) legiaap válasza Zola007 (#58707) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez a csávó, már undorítóan izmos. Ennek a negyedével elégedett lennék.
:)

barisj: A te alakod az amire kb. én hajtok. Az adataink is hasonlóak, csak az izom, zsír eloszlás nem. 175 cm vagyok 64 kilóval. Én két hét fehérje+kreatin kombóval híztam kb. 1 kilót. Persze kajám az ugyanolyan mint volt. Mindig is csirkét abból is csak a mellét ettem, meg halat, abból is a tengeri , sovány félét no meg ami jön. Nem veszem szigorúan a kajálást.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#58724) Zola007 válasza legiaap (#58723) üzenetére


Zola007
veterán

Na meg az a rákvörös bőr :N
ahogy szétsütötte a floridai nap talán még ott is ahol jó esetben nem éri

Én se szeretnék ekkora lenni, most kezdtem neki júni 1-el némi combosodásnak.

86,5-ről indulok, 94-95 a cél november/decemberre, utána vissza 85-re március körül. Ha jól csinálom, akkor márciusra olyan 12% testzsír körül leszek és több izom lesz rajtam mint most.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58725) legiaap válasza Zola007 (#58724) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem 15-17% közt ingadozik a testzsírom. De elég nyüzüge az alkatom meg baromi gyors az anyagcserém, plusz fizikai melót végzek már évek óta így elég nehéz hízni. Napi szinten olyan 3000-3500 kalóriát égetek el.
Mondom én már olyan alkattal elégedett lennék amit nem rég a kolléga betett.
Ja a húzódzkodóból ez lesz: [link]
Kedden jön meg.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#58726) kristof_ válasza Zola007 (#58711) üzenetére


kristof_
tag

Hidegen sajtolt lenmagolajat, hogy fogyasztod, fogyasztanád? Amikor legutóbbi "tömegelés" alatt szedtem akkor én csak beleöntöttem a turmixba és megittam :D De gondolom létezik ennél értelmesebb elfogyasztása.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#58727) Zola007 válasza kristof_ (#58726) üzenetére


Zola007
veterán

ráöntöm a rizsre :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58728) Coccolino_O válasza Zola007 (#58722) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ha nem dolgozol alkalmazottként, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy egész nap egyél zabálj. Más esetben nem tudom, hogyan oldod meg.

[ Szerkesztve ]

(#58729) Jorus válasza Coccolino_O (#58728) üzenetére


Jorus
nagyúr

Inkább munkakörtől és tevékenységtől függ, nem attól, hogy vki alkalmazott-e.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#58730) Coccolino_O válasza Jorus (#58729) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ebben igazad van.

De ha ténylegesen 8 órát dolgozol, és van fél óra szüneted, bent nem sokat fogsz enni. És gondolom, azért van kitalálva az emberi gyomor és bélrendszer, hogy ne turmixon élj. Megelőzvén az igyá' turmixot hozzászólásokat.

(#58731) python1 válasza Coccolino_O (#58730) üzenetére


python1
veterán

Igyá turmixot. :DDD ;]

(#58732) Zola007 válasza Coccolino_O (#58730) üzenetére


Zola007
veterán

Egyetemi szférában mozgok, ott ilyennel nincsen gond ez tény.
Azonban máshol is megoldható szerintem. Ahol dohányozni vagy WC-re kiengednek, ott biztosan.

És hogy miért is mondom ezt? Az egyik csaj férjét 2 hete vitték kórházba, ugyanis az egyik gyógyszergyárban (most nem nevezném meg, de aki akarja, kitalálja) még wc-re és inni sem engedik ki őket, ha be vannak öltözve steril szkafanderbe vagy éppen oszlopot töltenek kémiai elválasztáshoz.
Leállt a veséje folyadékhiány miatt. DIetetikus ismerőshöz is fordult azzal gyári dolgozó, hogy mit egyen reggel és este, mert a 10 órás műszakban nem engedik ki őket kajálni 1x sem!

Éppen ezért soha az életben nem dolgoznék olyan munkahelyen, ahol nem oldható meg,hogy minimum 2x étkezzem a 8 óra alatt és 2-3 óránként ki tudjak menni mosdóba. Az egészségem nem eladó

Egyébként én nem szégyellem: ettem már a mosdóban banánt és szendvicset, mert nem volt rá lehetőség hogy kilépjek kajálni

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58733) python1 válasza Zola007 (#58732) üzenetére


python1
veterán

Emiatt már utasîtottam vissza állást én is. Természetesen,ha nem tudja másként megoldani az ember,mosdó is lehet alternatíva.

[ Szerkesztve ]

(#58734) Coccolino_O válasza Zola007 (#58732) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Hidd el, hogy nem mindenhol oldható meg, és ha te is olyan helyzetben lennél, nem gondolkodnál rajta, hogy 12 órát húzz le egy gyárban.

[ Szerkesztve ]

(#58735) mayday00 válasza Zola007 (#58707) üzenetére


mayday00
őstag

Oldalemeléseket jól szarul csinálja :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#58736) Woodslave


Woodslave
nagyúr

strand előtti gyúrás nagyon atta. Megint abba a hamis illúzióba ringattam magam, hogy izmos vagyok :D Na mindegy a strandon majd hozom a pocakos középkorú punnyadékot. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58737) barisj


barisj
aktív tag

#58709) emiki6: ennék én változatosan,de örülök h a csirkerizsre van pénzem :D

(#58710) python1: ezen vagyok én is kiakadva.

(#58711) Zola007: wczéssel még sose volt gondom, naponta 1x sz.rok és tök simán kijön. Rendben,akkor emelem a zsírbevitelt. Az jó,ha minden étkezés mellé megy 5g lenmagolaj és 3db omega3 kapszula?

(#58717) userxy: Rendben, emelek a zsíron,de a kaja marad ez.

(#58718) cibere11: szerintem meg pont,hogy számolgatni kell,mert csak akkor fogod megtudni h mennyi a kalóriadeficited..

(#58723) legiaap: köszi,de ez még édeskevés :D Kajálásra nagyon oda kell figyelni főleg az ektok esetében,anélkül nem lesz eredmény.

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#58738) S e t h válasza Zola007 (#58707) üzenetére


S e t h
nagyúr

Először úgy olvastam Gazdag Pina a neve.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#58739) python1 válasza Woodslave (#58736) üzenetére


python1
veterán

Már megint negatív vagy. :K

(#58740) margithid


margithid
veterán

Én most úgy csinálom a fekvőtámaszt, hogy közben egykezes súlyzót fogok, de nem tűnik nehezebbnek mint mikor tenyéren csinálom.
Másnak mi a tapasztalata ezzel?

(#58741) emiki6 válasza barisj (#58737) üzenetére


emiki6
veterán

Étkezésenként 3 omega3 kapszula az nem pazarlás? (Vagy csak napi 3?)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#58742) Zola007 válasza emiki6 (#58741) üzenetére


Zola007
veterán

szerintem az omega3 kapszula pazarlás
lenmagolaj,halolaj 200ml-sek vannak 4-500 ft körül, ez omega3 tartalomban, omega3:6:9 arányban és árban is mind veri a kapszulát

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58743) emiki6


emiki6
veterán

C-vitamin por hol van jó áron? Aki vesz honnan vesz?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#58744) Zola007 válasza emiki6 (#58743) üzenetére


Zola007
veterán

DM, gyógyszertár

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58745) python1


python1
veterán

Akik fogyni szeretnének. :DDD

Azoknak a jó hozzáállás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58746) Coccolino_O válasza python1 (#58745) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ebből van tippmixes is. Az is hatalmas.

(#58747) python1 válasza Zola007 (#58744) üzenetére


python1
veterán

Most akkor a serészsírról mi az igazság? Be lehet iktatni az étkezésbe vagy nem?

Cocoolino: :DD

[ Szerkesztve ]

(#58748) Zola007 válasza python1 (#58747) üzenetére


Zola007
veterán

Be lehet iktatni. A lényeg, hogy számolj vele és tudd mennyit ettél, tehát mértékkel.
Ez alatt nem azt értem, hogy nem 3 zsíroskenyeret eszek, csak 2-t :N

Semmi gond nincs a sertéshússal sem, csak mondjuk a nagyobb zsírdarabokat érdemes levágni róla
Ha eleget mozog és dolgozik az ember, akkor ezek a "csaló"-nak titulált dolgok mint sertéshús, 1 pohár sör, 1 szelet pizza vagy 1-2 péksütemény simán belefér hetente amatőr szinten, nem kell tőle befosni.

Csak az a gond, hogy keveset mozgunk.
Igen, még mi is, akik edzünk, tehát nekünk is csak módjával fér bele.

Akkor a másik véglet, az átlag irodista apuka, akinek már a sakk-világbajnokság döntőjének a megnézése TV-n is sportnak számít, meg végképp ne csodálkozzon 120 kilósan, ha nem kellene bőröspacalt ennie sörrel és almáspitével.

Visszamenőleg kiszámolták, hogy a 18.-19. századi átlag parasztembernek durván 4500 kcal volt a szinten tartója naponta. Ebbe simán belefért a rántott hús törtkrumplival és az esti borocska. A mai kor emberének már nem fér bele

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58749) python1 válasza Zola007 (#58748) üzenetére


python1
veterán

Értem a választ!
Köszönöm! :R

Ezzel én is így volnék,mármint a mozgásra vonatkozóan. Ha látványosan "zsírosodni" kezdek,autómatikusan jóval többet mozgom napi szinten.
Azért nem tudom elképzelni azt mondjuk,hogy itt valaki nem tud a sport mellett fogyni,ráadásul a kémiát is hülyeségnek tartom,ezen a téren.
Többet kell mozogni,ez a titok. :K

: :))

[ Szerkesztve ]

(#58750) stefi76 válasza python1 (#58745) üzenetére


stefi76
tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.