Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58551) kristof_


kristof_
tag

Kíváncsiságból, ti edzés utáni turmixba milyen tejsavó/ch arányt tartotok ideálisnak, pl egy 80kg-os embernél?
Ch-nál tekintsünk el a szőlőcukortól, én spec full force - carb f-et használok.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#58552) Zola007 válasza kristof_ (#58551) üzenetére


Zola007
veterán

100 : 0 :)
Szerintem amatőr szinten semmi szükség egyszerű cukorra és különböző degradáltsági fokú keményítőszármazékokra. Turmix után egy banán, főtt krumpli, fehérrizs és kész

ha mindenképpen megiszod, akkor 1:1,5, 40g fehérje 60g carb-f

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58553) kristof_ válasza Zola007 (#58552) üzenetére


kristof_
tag

Jelenleg én 40g fehérje 50g ch-t iszom, de gondolkodok rajta, hogy visszább veszem a ch-t úgy 30g-ra és inkább az edzés utáni kajában eszem többet. Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a normál kaja az fontosabb.
De őszintén nem tudom, hogy mi lenne a jó, mert a turmixal pont az a cél, hogy nagyon gyorsan tápanyaghoz jussanak az izmok.

És, ha már itt vagyok akkor rátok borítom a másik nagy dilemmámat is. A helyzet, hogy se nem vagyok izmos, se nem vagyok szálkás, de azért azt az állandóan ott lévő kis zsírt szeretném eltüntetni a nyárra.
Na most diéta az első, ok.
Heti 3 súlyzós edzés, ok. Kb 4-5éve.
E mellé mindenféleképpen csinálok aerob edzést és itt jön a problémám. Az állóképességemet is szeretném a bányászbéka segge alól felhozni egy emberi szintre, most úgy néz ki, hogy 35-40perc nagyon lassú kocogás(gyors séta tempó igazándiból) megy megállás nélkül. Szerintetek ez a kocogás areob edzés vagy már inkább cardio. Hogy érdemesebb szerintetek csinálni.
1, 3nap kocogás+3nap igazi aerob edzés
2, 1intervallum edzés(pl:HIIT)+1kocogás+3-4aerob
3, 2intervallum edzés+3-4aerob
Ezek a feloszlások amiket úgy teljesíthetőnek találnék a jelenlegi fizikai képességeimmel. Edzésnapokra max aerobot vagy kocogást tennék.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#58554) python1 válasza kristof_ (#58553) üzenetére


python1
veterán

Én heti 3 intervallum edzést javasolnék.
Nekem az eddig mindig bevált.

[ Szerkesztve ]

(#58555) Zola007 válasza kristof_ (#58553) üzenetére


Zola007
veterán

A turmixal egy inzulinlöketet adsz, bizonyos szint felett csak a gyomrod és a hasnyálmirigyed terheled a cukorral.
Maga a tejsavófehérje is elég inzulinogenikus

Sokan azt hiszik, azzal hogy benyomnak 50g dextrózt és dupla adag fehérjét, akkor az pikk-pakk be is kerül a véráramba és a szájtek szlogen szerint "perceken belül eljut az izmokba"
Igen, úgy 1-2 gramm biztosan

Sokkal kisebb mennyiséggel is kimaxolhatod az inzulinválaszt és a maximális vércukorszintet. Ezt követően pedig tök mindegy hogy milyen eredetű szénhidráttal tartod fent, ha kellő mennyiségű és tartós az utánpótlás
Másrészt az agyonajnározott "anabolikus ablak" nem 60 perc, hanem edzéstőlintenzitástól, volumentől, edzéstípustól, izomcsoporttól és az egyéni sajátságoktól (kor, nem, edzettség, rassz, anyagcsere) függően 12-36 óra.
A lényeg, hogy edzés után vigyél be könnyen emészthető fehérjét és magas GI szénhidrátot, majd ezt folyamatosan pótold 2-3 óráig, utána pedig rendszeresen étkezz a további utánpótlás végett

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58556) kristof_ válasza Zola007 (#58555) üzenetére


kristof_
tag

Ezt a 12-36 órát picit sokallom, de a többiben teljesen egyetértek.
Tudtommal azért sulykolják ezt az 1órát, mert ebben az időben minden szart jobban be tud építeni az izomzat. Persze nem egy óra ez és nem fog egyik pillanatról a másikra "bezáródni", de ez a beépítési képesség egyre inkább gyengül az idő múlásával.
Én magamon érzem, hogy szerintem az én szervezetemnek sok ez az 50g, hiába vagyok edzés után.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#58557) Zola007 válasza kristof_ (#58556) üzenetére


Zola007
veterán

A hangsúly a "jobban"-on van, csak éppen ezt buddybuilder.hu-n szeretik fenemód kisarkítani, mintha csak az 1 óra számítana. Volt hogy azt írták, ha 30 percen belül nem nyomod be a turmixot, akkor nem ért semmit az edzés.

Ezért sokan úgy vannak vele, hogy lemennek, széthajintják magukat. Utána turmix/tömegnövelő, 1 órán belül bezabálnak, aztán ennyi volt a tudomány.

Csak éppen ez nem így működik. Edzésintenzitástól függően emelt szénhidrát- és aminosav felvétel van az edzést követő 1-3 órában.
1, a turmixxal beviszel 30-40g fehérjét: az így bevitt hidrolizátum teljes felszívódási ideje ~ 2 óra, mint említettem az első 30 percben csak pár gramm éri el az izmokat. Izolátummal némileg jobb a helyzet, de nem sokkal.
Ha valaki minden másnap edz haladó szinten, akkor ~6-8kg izmot tud évente felszedni naturál.
Az emberi izomzat fehérjetartalma 18%.
Ez 1100-1500 g éves pozitív mérleg.
Évi 180 edzéssel ez 8,3g fehérje / ciklus.
Ebből is látszik, hogy eltörpül a napi fehérjebevitelünk mellett és mivel egész nap, de főleg alvás közben épül az izomrost, belátható, hogy nem csak az délután / kora este bevitt turmix felelős az egészért.

2, egy erős edzés után beviszünk 50g dextrózt. Egy kiadós teljes testes edzés a májat szinte teljesen, az adott izomcsoportot nagy részben lemeríti. Sokan még aeroboznak is utána.
Mondjuk lemeríted a lábizomzat és a máj glikogénraktárának 50%-t.
Ez lábizomzat esetén ~150g glikogén + a májból 60g = 210g. Ebből szintén látszik, hogy az az 50g dextróz édeskevés hogy ezt a glikogénhiány azonnal pótolja.

Tehát mindkét esetben minimum ugyanilyen fontos a további 12-36 órában megfelelő minőségű és mennyiségű tápanyag bevitele. A teljes regeneráció és növekedés jóval lassabb, ez 12-36 órát vesz igénybe, neked erre kellene koncentrálni. Magyarul az edzést követő aznapi étkezésekre és minimum a másnapi első 2 étkezésre (ha másnap nincs edzés, ha igen, akkor az összes többire is)

más megfogalmazásban:
"The "metabolic window", or what is also referred to as the “anabolic window”, is considered by gym goers and supplement companies to be a 45-minute opportunistic period to increase muscle size by ingesting carbohydrates and amino acid supplements.
Contrary to this belief, researchers studying the effects of carbohydrates and amino acid supplementation taken various times after a workout found no difference in a 0-3 hour period in the rate of uptake of protein into the muscles or protein balance (Rasmussen et al., 2000). More importantly, Tipton (2001) found that weight lifters may actually benefit with respect to muscle anabolism by taking in carbohydrates and amino acids before working out. This is because weight lifting increases blood flow, which will increase the transportation of amino acids to the muscles.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58558) python1 válasza Zola007 (#58557) üzenetére


python1
veterán

Na,valahol itt cseszhettem el én is az egészet.
Ez egy részletes,kimerítő válasz arra,amire józan paraszti ésszel jöttem rá. Csak nem tudtam ennyire részletesen kifejteni.
De ez válasz minden kérdésemre is. :R

Egyébként ha figyeljük,tanulmányozzuk saját testi fejlődésünk,és okulunk belőle saját hasznunkra tudjuk fordítani. Csak sokan nem a saját testük fejlődésére figyelnek,pedig érdemes lenne néha. :K
Sokunkban ott vannak a kész megoldások.

[ Szerkesztve ]

(#58559) kristof_ válasza Zola007 (#58557) üzenetére


kristof_
tag

Hú, köszi. Ez korrekt, részletes válasz volt, jól összeszedted. Érdekel ez a téma, csak rendszerint mindig olyan könyvekbe futok bele, ami nekem már túlbonyolítja.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#58560) rwin5


rwin5
őstag

Zabpelyhes <- fehérje turmix diétába még belefér vagy már hülyeség?

(#58561) python1 válasza rwin5 (#58560) üzenetére


python1
veterán

Simán bele. :K

[ Szerkesztve ]

(#58562) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Kellemes gyúrós hétvégét mindenkinek! :DDD

(#58560) rwin5

Bele, de természetesen nem a cukrozott müzli féle, hanem a full natúr. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58563) rwin5 válasza python1 (#58561) üzenetére


rwin5
őstag

kössz :K ezt a fajtát nyomom, régen ilyet vettem mostanában már nem ittam, meg a fehérje turmixot is csak kondiban ittam, aztán vettem egy pár kilót most. Egyébként elképedtem az árán mert régen mikor vettem asszem 1/2kg ilyen 290ft körül volt most meg 500 [zebe-zaba]

[ Szerkesztve ]

(#58564) Zola007 válasza rwin5 (#58563) üzenetére


Zola007
veterán

Sparban a zabpehely 200 ft/0,5kg
van nagyszemű és aprószemű is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58565) python1 válasza rwin5 (#58563) üzenetére


python1
veterán

Lidl -ben 200ft az 500 gramos.

(#58566) rwin5 válasza python1 (#58565) üzenetére


rwin5
őstag

Biztosan váltok valami olcsóbbra a köv hónapban már aktuális is lesz a hiány pótlása :R

(#58567) Woodslave válasza Zola007 (#58557) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és meddig tudod ezt a 6-8kg-t? Mert akkor kezdőként első évben 15? Aztán haladóként 6-8? De jó lenne :K

már csak azt nem értem, hogy Lénárd Lajos hogy a faxba csak 70kg? :F

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58568) Ijk válasza Woodslave (#58567) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgy hogy alig 170 magas. Meg gondolom a 70 az versenysúly, 6% testzsírral.
Képeit elnézve az én fejem kb 2x akkora lehet. :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58569) python1 válasza Woodslave (#58567) üzenetére


python1
veterán

Nem mindegy? Úgysem leszel izmos. :DDD ;]

Mr olimpián nézelődj,ott van rá példa elég.

[ Szerkesztve ]

(#58570) Woodslave válasza python1 (#58569) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem mindegy mert nem mindegy mennyire vagyok xar :D

mr olimpián meg kevés naturál van gondolom :U :D

én jobban hiszek ennek a Lyle táblázatnak, ahol 3 év után már inkább évi 2-3 kg izom lesz az :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58571) python1 válasza Woodslave (#58570) üzenetére


python1
veterán

Persze,ezzel én is egyetértek. :K

(#58572) Zola007 válasza Woodslave (#58567) üzenetére


Zola007
veterán

Làtom, kötekedés megint megy. ;]
Ha nem nősz ennyit akkor méginkàbb igazam van, mert akkor annyi jelentsösége sincs a PWO shakeknek. Kapischi?

Ez egy elméleti maximum, minimum 2 éve edző egyént tekintik àltalàban haladònak és ez egy full-time hardcore tömegelést takar.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58573) Dicker válasza Woodslave (#58570) üzenetére


Dicker
őstag

Inkább 0,2-0,3 lesz az több év után, vagy zsírral együtt 2-3 kg. Mert így 10 év alatt az azt jelentené, ha kiindulsz 8, 6, 4, 3, 2.... kg izom jön rád, és legyél kezdésnél 85 kiló vékony, mert mondjuk magasabb vagy, vagyis 10 év edzés után te cirka 120 kg lennél zsírt alacsonyan tartva. Naturálba. :F :)) Okos lehet ez a Lájlá.

(#58574) FollowTheORI válasza Dicker (#58573) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Magyarán ha eléred a genetikai maxod, amit a hormonok meg stb enged akkor szinte semmi. :D
Ha meg 2-3 év alatt nem éred el, akkor valamit szarul csinálsz. ;]

Nyilván Lyle is úgy érti, meg mindenki aki ezt mondja, hogy addig amíg van még benned fejlődési lehetőség, addig évi 2kg nettó izom jöhet fel kb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58575) Ijk válasza FollowTheORI (#58574) üzenetére


Ijk
nagyúr

Rendes edzéssel és középszar kajálással kevesebb mint 1 év alatt felpakolod a genetikailag elérhető izomtömeged mondjuk 80%-át. A maradék 20%-hoz több év szenvedés, intenzitásnövelés, izolálás kell, pöpecül összerakott kaja. És akkor még nem beszéltünk arról hogy ha szálkás is szeretnél lenni.
Minimális javuláshoz hatványozott energiabefektetés, miközben egy 15% testzsíros sportos (középszar ;] ) formát viszonylag kényelmesen lehet tartani.

Ha kezdőnek kellene tanácsot adnom akkor első fél évben basszon oda, versenyszintű tömegeléssel, utána 2-3 hónap diéta, szálkásítás, utána hagyja a picsába a tömegelés-szálkásítás dolgot és csináljon testkompozíciós étrendet. Naturálban ha tömegelsz zsírosodsz, ha szálkásítasz izmot vesztesz, kellemetlen mértékben.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58576) python1 válasza Ijk (#58575) üzenetére


python1
veterán

Ámen ;]

(#58577) rwin5 válasza Ijk (#58575) üzenetére


rwin5
őstag

egyszóval koxolj ha akarsz valamit :DDD

(#58578) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Sziasztok! 17 éves, 170cm, 55kg vagyok, most nyáron elkezdek kondiba járni heti 3 alkalommal (h-sz-p), emellett tömegnövelő étrend szerint fogok enni majd. Gondolkodtam fehérje és tömegnövelő tépkiegekbe is. Mivel elég amatőr vagyok a témában, szívesen várom a tanácsokat a profibbaktól! :R

PS4: KingKress

(#58579) stickrs válasza Woodslave (#58570) üzenetére


stickrs
senior tag

évi 2-3kg izom? :Y de szép is lenne :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#58580) Woodslave válasza Ijk (#58575) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C ja valami ilyesmi :D

meg kezdje el 15-max 16 évesen és 25 éves koráig abba se hagyja még rövid időre se :K Na meglátjuk a gyerekekkel mit tudok elérni ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58581) rwin5 válasza KingKress79 (#58578) üzenetére


rwin5
őstag

zabálj amennyit bírsz, a teremben meg kerüld a hülye gyakorlatokat illetve gyökér "tanácsadókat" :D

ezt most kütték wtf: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#58582) Ijk válasza Woodslave (#58580) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem meg 22-24 alatt csak akkor érdemes elkezdeni ha megvan hozzá a mezo vagy endo genetika. Persze egy ekto is csinálhatja, csak izmos nem lesz, illetve bezabálja a szülők havi keresetét. ;]
Inkább ússzon, kerékpározzon, teniszezzen. Legalább lesz valami kardió az edzéshez.
Szegény gyerek. Tipikus esete hogy az apa ráerőlteti amit neki nem sikerült elérni az életben. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58583) Woodslave válasza Ijk (#58582) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az tuti. Akkor is izmos lesz legalább az egyik ha beledöglik ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58584) TR4D3R


TR4D3R
csendes tag

Ha valaki tegyük fel 3 évig nem tömegelt, de edzett és nem szedett fel szinte semmi izmot, akkor a 4. évben a ~2 kg vagy a 10+ kg izomgyarapodás vonatkozik rá?

(#58585) Ijk válasza Woodslave (#58583) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már most el kell ültetni a fejükbe a gondolatot, jöhetnek az izomrajzfilmek, majd a dragonball. A siker titka hogy ha ő akar izmos lenni, neked meg szinte vissza kell fogni hogy még a serdülőkori lázadás is a te malmodra hajtsa a vizet. ;]

TR4D3R: Azért az már jó jel ha 3 év eredménytelenség után gondolsz arra hogy valamit szarul csinálsz. ;]
Próbálkozni kell, hátha sikerül.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58586) TR4D3R válasza TR4D3R (#58584) üzenetére


TR4D3R
csendes tag

Feltéve persze, hogy innentől komolyan elkezd tömegelni.

(#58587) python1 válasza TR4D3R (#58584) üzenetére


python1
veterán

A 4.évben rád szakad 10 kg izom. ;] Csak győzzed cipelni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58588) TR4D3R válasza Ijk (#58585) üzenetére


TR4D3R
csendes tag

Nem mondtam, hogy rólam van szó. :D Én másfél évnél tartok, az első 8 hónapban nem figyeltem a kajára, aztán meg elkezdtem úgy ahogy figyelni rá.

pithon1: Köszi, hogy ilyen komolyan veszitek. :(

Amúgy 55 kilóról kezdtem, most 74 vagyok, nem is jött túl sok zsír úgyhogy egyenlőre f@sza, csak kezdem érezni hogy már nem nagyon gyarapodok. :((( Bár tény hogy inkább szintentartás felé húz az étrendem, nagyon nem szeretek enni. :DD

(#58589) Zola007 válasza TR4D3R (#58588) üzenetére


Zola007
veterán

enni muszáj, nem szeretni kell

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58590) Woodslave válasza Ijk (#58585) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja már el van plántálva beléjük, hogy izmosnak kell lenni :K :D Persze nem kell fekvőket nyomni meg ilyenek, nem bohócot akarok csinálni belőlük, elég ha mélyen a tudatalattiban benne lesz ;] :D

bár ha belegondolok a faxnak hiányzik hogy kizabáljanak a "vagyonomból" :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58591) python1 válasza TR4D3R (#58588) üzenetére


python1
veterán

Másfél év alatt 19kg k,evés zsírral :Y
Elég érdekesen hangzik. Valami képet tudnál dobni ide?

[ Szerkesztve ]

(#58592) Jorus válasza python1 (#58591) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lehet most serdül. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#58593) Zola007


Zola007
veterán


:D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58594) TR4D3R válasza python1 (#58591) üzenetére


TR4D3R
csendes tag

Dobnék de van egy f@sza kis gynom. Na persze nem kogsz, hanem serdülőkor miatt (16 esztendős vagyok). Szóval eléggé rontja az összképet, zavar is nem gyengén, főleg hogy nem mutathatom meg még a haverjaimnak sem az eredményt. :(

(#58595) Zola007 válasza TR4D3R (#58594) üzenetére


Zola007
veterán

mi az gynom?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58596) TR4D3R válasza Zola007 (#58595) üzenetére


TR4D3R
csendes tag

Gynecomastia.

(#58597) python1 válasza TR4D3R (#58594) üzenetére


python1
veterán

Így már világos.
Egyébként,akkor meg csak lightosan az edzéssel.Kajára meg figyelj oda okosan.

(#58598) Ijk válasza Zola007 (#58595) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kancsöcs. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58599) rwin5 válasza Ijk (#58598) üzenetére


rwin5
őstag

dejó épp eszem, de eskü egy felboncolt hulla nem okozott volna ekkora étvágytalanságot :D

(#58600) Ijk válasza rwin5 (#58599) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nembaj, úgyis diétáznod kell. ;]

Zola007: Ezek szerint nekrofíliás vagyok.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.