Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55161) Ijk válasza Woodslave (#55151) üzenetére


Ijk
nagyúr

A hobbigyúrósok túlnyomó része sikertelen, te nem tartozol közéjük. Szerintem neked az önértékeléseddel vannak problémáid.
Továbbá akiket belinkelsz legtöbbször a szálkásságuk ami kiemelkedő. Én megértem hogy lusta vagy beletenni azt a munkát kajában és étrendben is hogy leszálkásíts 10% környékére. ;]
Más amikor egy héten 2-3 alkalommal szétszeded magad a teremben és mellette figyelsz a kajára a lehetőségekhez mérten. És más hogy minden nap letolsz még a súlyzós edzés mellé aerobot, kardiót, akár napi kétszer is, emellett csinálsz zöldség-hús diétát, minimál CH-val, esetleg ketogént amivel az embernek már egy hét után is a fasza kivan, miközben más megy fagyizni és leszarja hogy nézel ki. Közben meg legalább erőd sincs az edzéseket csinálni, borzasztó akaraterőt igényel diétában a lábtoló alatt ugyanazt a terheléses edzést lenyomni.
Szóval a szálkássághoz ilyen kimért, örökmozgó életmód kell. És valljuk be, mi inkább a számítógép előtt szeretünk okoskodni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.