Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125651) medica válasza celf (#125648) üzenetére


medica
senior tag

tb500-al voltak biztató jelek ("lódopping"), nézegették itthol is: [link]

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#125652) FrankMonzano válasza SchumiBácsi (#125629) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Vér, vizelet, széklet volt, semmit nem mutatott. Lesz még egy hasi ultrahang, de még mindig nem jó teljesen a belem.

(#125653) D3W1L3 válasza Jim-X (#125641) üzenetére


D3W1L3
tag

Akkor Te is kikeverted a 3100as formulát belőle. :C

(#125654) Csak1valaki válasza fanti (#125622) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Ez egy teljesen felelősség teljes és meggondolt szteroid használat volt. Csak gratulálni tudok, persze kellett lehetőség a hormonok vizsgálatára is. Minden elismerésem.

Tudsz infót mondani hogyan alakultak a következő hormonok? Persze ha nézettél ilyeneket...
-kortizol, dhea és dhea-s, tesztoszteron, dht és ösztrogén család tagjai.

Köszönöm. :)

(#125655) madle válasza fanti (#125642) üzenetére


madle
őstag

Nem kötekedésből...csak kérdezem, hogyan oldod meg a vízvisszatartás leküzdését például ha belefutsz egy hamisított valamibe, aminek erős androgén hatása van? Úgy tudom, az ösztrogénblokkolók sem veszélytelenek. Persze nem egy két alkalomról beszélek, de akkor is..

Egyébként azt nem tudtam, hogy a methandienone az kevésbé androgén, illetve preferáltátok még az oxa-t? Én arról annyit tudok, hogy már nincs igazi hatóanyagú. Régen erre is ették a Dianabolt, de nem értettem, hova ez a nagy fanatizmus, ezek szerint szép formákat tudott faragni az emberből, ha nem egy metához hajaz a hatása.

(#125656) brownus


brownus
veterán

üdv,

ezt ismeritek, van vele tapasztalat? Jarrow Formulas, 100% Natural Whey Protein

rendelek innen pár dolgot, és be kéne tenni a kosárba valami fehérjét is... iherb.com

vagy ezt: Optimum Nutrition

a optimumról itt csak jókat írtatok

(#125657) goodboy007


goodboy007
senior tag

A Gluteus/Piriformis/Core-izomzat mobilizálására mi a tapasztalat, mely gyakorlatok a legeffektívebbek? Cikkeket én is találtam, de a tapasztalatotok érdekelne.
Sanyi, ha olvasod, írj, mert emlékezetem szerint te voltál ennek nagy mívelője! :D

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#125658) HussarF válasza goodboy007 (#125657) üzenetére

utoljára bejelentkezve
2016-12-13 13:54

Nem valószínű, hogy olvassa.

(#125647) celf
A szívizomzat nagyobbodása miért jó? Tudtommal a szívnagyobbodás egy betegség.

(#125659) aelod válasza HussarF (#125658) üzenetére


aelod
veterán

Tied is meg van nagyobbodva, csúnya magyarsággal. Az "edzett" szív nagyobb mint egy átlag emberé. Így a nyugalmi pulzusod is kevesebb mivel erősebb a szívizom és egy összehúzódásra több vért lök ki.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125660) rwin5 válasza aelod (#125659) üzenetére


rwin5
őstag

:K

Focista ismerősömnek 50 körül volt a pulzusa

(#125661) Woodslave válasza aelod (#125659) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem biztos nincs megnagyobbodva mert rohadtul nem alacsony a nyugalmi.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125662) pityaa23 válasza rwin5 (#125660) üzenetére


pityaa23
senior tag

Diétában nekem le szokott menni néha 48 körülire, de általában is csak 50-60 között vagyok.

(#125663) headhunter válasza fanti (#125639) üzenetére


headhunter
addikt

...Nekem ne mond! Olyan 150-200 dobozzal ehettem meg összesen belőle...

Volt aki napi 2 dobozzal is megivott... :Y

[link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#125664) HussarF válasza headhunter (#125663) üzenetére

Basszus, a második linkeden ott a Lóska Sanyi. A fiával együtt edzettem még pesten. A régi nagy öreg :D

(#125665) aelod válasza Woodslave (#125661) üzenetére


aelod
veterán

Mennyi az a nem alacsony?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125666) Woodslave válasza aelod (#125665) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amikor 72 körül van már észreveszem mostanában volt 80 felett is.. Azt megéreztem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125667) aelod válasza Woodslave (#125666) üzenetére


aelod
veterán

80 felett az már sok nyugalmi pulzusnak. Munkatársamnak 90 volt és béta blokkolót írtak fel neki.

Érdemes lenne ébredési pulzust is mérned.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125668) rwin5 válasza aelod (#125667) üzenetére


rwin5
őstag

Dehogy sok ne ijesztgesd :D 72 az pont a normál tartomány. 100-110-ig semmi baja sincs. Béta-blokkolóval meg úgy lemegy tőle neki, hogy szédülni fog. Tesómnak is magasabb 100 fölött van nyugalmiban kölyök kora óta mérték neki, sosem volt elhízva, sportolt is. Nekem is 80-90 körül van.

(#125669) Woodslave válasza aelod (#125667) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja tudom hogy a 80 feletti már nem az igazi (legalábbis jobb lenne ha már ennyit "sportolok" kicsit lassabb lenne) , próbálok is most a kardióra jobban rámenni. Figyelem, de amíg nem okoz komolyabb problémát addig nem akarok gyógyszerezni.. :(

rwin: :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125670) G@ß!


G@ß!
őstag

Műtét miatt nem tudtam már beszedni NO2 extreme-t, lejárt a szavatossága ez év januárban. Ti bevállalnátok még? :DDD

(#125671) aelod válasza rwin5 (#125668) üzenetére


aelod
veterán

Aham nyugalmi pulzusnak a 100-110 minden csak nem épp normális...

(#125670) G@ß!

Kajak nem értem ezeket az embereket de lehet bennem van a hiba. Megvesznek egy rakás tápkieget és rájuk rohad aztán itt kérdezik meg, hogy a lejárat után jó e az még.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125672) Freddycom válasza aelod (#125671) üzenetére


Freddycom
őstag

Háde műtétje volt, meg most ez egy doboz csak, nem egy teli szekrény

(#125673) NyxNyxNyx válasza aelod (#125671) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nagy kiszerelésben olcsóbb. :B Nekem mentségemre legyen, hogy kurvára nem ilyen ízben rendeltem. 5 kilós "mézesnegrós" fehérjét meginni nehéz.

Mostmár maradok az fél kilós biotech-nél, drágább, de tudom váltogatni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#125674) rwin5 válasza aelod (#125671) üzenetére


rwin5
őstag

Testvérem közvetlen főnöke a megye legjobb kardiológusa, ha ő azt mondja nem akkor hidd el nem. Akit nyugtalanít kérni kell egy kardiológiai beutalót és kiderül van-e valami komolyabb. Olvass utána a béta-blokkoló mellékhatásainak hosszútávon, többet ronthat mint egy 100-as pulzus. Nem azt mondom, hogy a 100 már nem üti a lécet ami már nem jó, de még pont nem az ahol szaladni kéne beutalóért, pláne ha világ életében magasabb volt a normál 72-től. Gugliról nem kezdek el linkelgetni, utána lehet nézni ott is le van írva világosan.

fú nagyon orvosi lett a topik amúgy, engem már kiráz a hideg :D

szerk: inkább jöjjenek a monoton mire edzettem, vótam adta, mert már átesünk a ló túloldalára :P

[ Szerkesztve ]

(#125675) Angel2014 válasza HussarF (#125664) üzenetére


Angel2014
addikt

Az összes versenyén ott voltam...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#125676) Woodslave válasza rwin5 (#125674) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én azt már nem is merem írni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125677) Woodslave


Woodslave
nagyúr

edz vki Szegeden a FitWorldben?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125678) aelod válasza rwin5 (#125674) üzenetére


aelod
veterán

Nem a béta blokkolók mellett álltam ki, csak példának hoztam fel.

Amúgy vótam, atta. Has, vádli, hajlító, csuklya.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125679) G@ß! válasza aelod (#125671) üzenetére


G@ß!
őstag

Nem tehetek róla, hogy megműtöttek papa.
A kérdésemre viszont nem kaptam választ. ;)

(#125680) Woodslave válasza G@ß! (#125679) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem ennél nem para. Én irtózom a lejárt dolgoktól, de lehet az ilyen kapszulást még én is bevenném :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125681) aelod válasza G@ß! (#125679) üzenetére


aelod
veterán

Nem offenz volt. Én nem használnám el. De az én vagyok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125682) Angel2014 válasza aelod (#125678) üzenetére


Angel2014
addikt

Hogy a tökömbe lehet ilyen edzést csinálni...

Has, vádli, hajlító, csuklya.

Nem csodálom hogy nem fejlődsz rendesen... :U Ki tanácsolta ezt neked versenyző létedre?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#125683) Fandango válasza Angel2014 (#125682) üzenetére


Fandango
veterán

Lehet, hogy ezek az izmok le vannak maradva, és felhozó edzésként külön napot szánt ezekre (has kivétel, az mehet majd minden nap)

(#125684) Angel2014 válasza Fandango (#125683) üzenetére


Angel2014
addikt

De akkor is hogy állnak össze ezek a gyakorlatok? Vértodúlás , antagonista izomcsoporttal edzhető gyakorlatok, és sorolhatnám...de tudod mit akkor nem csinálok semmit és ráállok a futópadra 1 órára kardiózni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#125685) bigmasterg válasza G@ß! (#125679) üzenetére


bigmasterg
addikt

Van aki kapásból kidobná.
Én simán elszedném, ha nem látszik rajta semmi (elszineződés, iylesmi, vagy szag stb..) és nem érzek semmi különbséget a lejárat előtti állapothoz képest. Pl ha nem okoz gyomorporblémát, és hozza ugyanazt a hatást, mint előtte.
Azért nem úgy működik, hogy pl 2 évig jó a szavatossága, majd hopp 2 év, 1 hét múlva már hirtelen rossz is.

De ez csak saját vélemény. Nagy fiú vagy már, mérlegelj.

(#125686) Fandango válasza Angel2014 (#125684) üzenetére


Fandango
veterán

Jól teszed!

(#125687) celf


celf
őstag

lejárt cuccok simán beszedősek :D
feherje is ugy szokott inkabb lejarni h az aromak elillannak belole aztan kicsit oklendezos lesz az ize.. ;]
van most nekem vmi gaspari no-fokozo vagy miaz, edzes elotti porgeto, ami lejart. allagra kicsit atalakult
.. porbol lett egy tomor gyurma szeru massza... neha levagok belole egy darabot ;] ;] es beledobom egy uveg vizbe. siman feloldodik es kb ugyanugy porget edzes kozben..

HussarF: van kulonbseg szivizom hypertrofia es szivizom yipetrofia kozott. a lenyeg a szivfal tagulekonysaga.
meg ami meg erdekes, hogy pl a sportolo sziv es a sima krumpli-ember sziv osszehuzodasa idoben ugyanannyi, de ahogy aleod is irta, sokkal tobb vert pumpal ki, es ami viszont erdekes, hogy a dyastoles (nyugalmi) ido meg meghosszabbodik. es az ezert jo, mert ilyenkor tudnak telitodni verrel a sziv sajat erei.

(#125688) aelod válasza Angel2014 (#125682) üzenetére


aelod
veterán

Nehezen mert fárasztó.

De jól írta a fórumtárs. Kiegészítő nap volt ez a mai. Így a vádli és a hajlító 2x van megedzve egy héten. Hasazni meg minden edzésen hasazok. De gondolom akinek ekkora hórdó bele van mint neked annak ez nem mond semmit. Kardió meg nem árt neked. ;)

Néztem a nyomásod. A súly szép viszont a technika vaéahol a bodys nyomás és az erőemelő nyomás közt van. Joban rá kéne menned a technikára és több is menne.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125689) G@ß! válasza Woodslave (#125680) üzenetére


G@ß!
őstag

Köszi wood, köszi srácok.
Megerősítettetek abban, hogy ne hagyjam kárba veszni. :D

(#125690) fanti válasza madle (#125655) üzenetére


fanti
addikt

Erőemelőként nem gond a víz, így kevésbé is vagyok sérülékeny.
Antiösztrogént, vagy aromatázenzimgátlót nem használok, túl veszélyes, tönkrevághatja a kardiovaszkuláris rendszert.
Ha magas az androgénszinted, de az ösztrogént kinullázod, akkor az érfalak rugalmassága nagy mértékben csökken....és....ugye nem kell folytatnom.

Ezért sokkal károsabb a testépítés, mert ott versenyzőként a vizesedést maximum tömegeléskor engedheted meg, amikor nagyon erős androgéneket használsz, utána már nem, viszont az ösztrögének blokkolása erősen csökkenti az izom erejét, ami egy testépítőnél "leszarom kategória", így csírájában kilövik az ösztrogénkonverziót provironnal, és mellé persze még ott a tamoxifen is.
De ugye ott nem idegen a vízhajtás-vizmegvonás kombó sem. És ennél szoktak leginkább kritikus állapotba kerülni a versenyzők.

És igen, vannak olyan szteroidok, amiknek az adrogén profilja az erősebb mint az anabolikus, más szteroidoknál meg fordítva. A testépítésben mindegyiknek megvan a maga ideje, helye.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#125691) fanti válasza HussarF (#125664) üzenetére


fanti
addikt

Lóska a felhúzókirály!
Ismerem őt, egy nagyon közvetlen és jófej ember, és igazi sportember. Sok versenyén láttam, az én teremvezetőmmel és edzőmmel, Lovász Gyurival is csatáztak anno....

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#125692) Angel2014 válasza fanti (#125691) üzenetére


Angel2014
addikt

Molnár Mikiről hallottál? Csepelben ő volt az első edzőm....itt Lovász nyilatkozik róla. [link]

Ki volt a példaképed?
A példaképem egyértelműen MOLNÁR MIKI volt, akit először a
"Sportolj velünk" nevű újságban láttam, sajnos ő már nincs közöttünk. Miki
hasonló korú volt velem, a súlycsoportunk is megegyezett, 75kg. Egy szép
cikkben méltatták az akkor elért első helyezésért az erőemelésben. Az
otthoni edzés eredményeimet ismerve úgy éreztem, hogy utol tudom,
tudnám érni, sőt le is tudnám győzni. Erre a tapasztalatlanságom és az ő
fantasztikus versenyzői, küzdeni tudása miatt még éveket kellet várnom.
Míg versenyeztünk volt, hogy a saját versenyzőimmel kellet megküzdenie.
Például egy soproni versenyen, ahol Földi Attila, aki szintén egy kiváló
versenyző volt, a felhúzás előtt 40 kilóval vezetett előtte. Miki minden
képzeletet felülmúlva, 90kg-os testsúlyával 322,5 kg-os felhúzással 2,5
kg-mal előzte meg Attilát és meg is nyerte a versenyt. Ilyen teljesítményre
nagyon kevés ember képes.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#125693) fanti válasza Angel2014 (#125692) üzenetére


fanti
addikt

Elsőként is had köszönjem meg a linket. Jó volt olvasni a történelmet.

Tudod -hála Istennek- nekem Gyuri igazi és őszinte jóbarátom. A feleségemmel és a kislányommal sok szép nyári napot töltünk együtt Gyurival és a feleségével Jutkával. Mindkettejüket nagyon szeretem és tisztelem. És olyan jó velük lenni, együtt nosztalgiázni néhány sör mellett. Gyuriban annyira megbízom, hogy az életemet rábíznám. De a feleségére is. Ők az én másik családom.

Molnár Miki
Jól ismertem őt, és ugyan egy mellizomsérülése akadályozta a fekvenyomásban, felhúzásban és guggolásban iszonyú jó volt. Pár éve ment el, nyugodjék békében.
De sajnos itt hagyott minket Horváth Józsi is, aki ugyancsak egy egyénisége volt a powerliftingnek, és sajnos nemrégiben Fehérvári Laci fekvenyomó bajnok is távozott.

Igen, Miki és Földi Ati (vaskos) között mindig nagy csaták voltak...sokat végig is néztem.
És hozzá kell tennem, hogy Földi Ati, aki szintén barátom, nagyok picurka doppingokkal lett élvonalbeli sportoló.

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#125694) wmarci


wmarci
senior tag

Sziasztok!

Bmehez kozel tud valaki jobban felszerelt konditeremet ajanlani? (Bme sportkozpontot kezdem unni, hogy heringparti van) Sch body kiesik, mivel havi berletes helyet szeretnek.

Koszonom

(#125695) Perijon


Perijon
tag

Halihó!

Fogynak a fehérje készletek. Általában myprotein-től rendelek, de az utóbbi időben felment az ár. Az enproteinem-től annyira nem akaródzik, meg ott a szállítási költség (10 kg-t rendelnék).

Mi a vélemény a wheyprotein-ről? Nem sok infó hangzott el itt az oldalról/termékekről korábban. A legfelső szimpatikusnak tűnik.

(#125696) marked one94 válasza Perijon (#125695) üzenetére


marked one94
őstag

Helló!

Próbáld meg a Stillmass-t. Myproteint én is már drágállom így visszatértem hozzájuk. Ha van akció akkor a Whey 80 instant 5kg kb 13k szokott lenni. Ízben és állagban egész jó.

You'll Never Walk Alone

(#125697) Apollyon válasza Perijon (#125695) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Vagy ott van a Protein Buzz, ami a biotechnek a full force-a.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#125698) aleister válasza Zola007 (#124933) üzenetére


aleister
veterán

Ezt honnét veszed?
Kicsit kevésnek érzem a 88 kilós testsúlyhoz a 2.64 gramm kreatint.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#125699) Zola007 válasza aleister (#125698) üzenetére


Zola007
veterán

könyv, cikkek.
most nem fogom előkeresni egyesével, Tihanyi András és a NCBI mentén elindulhatsz, ha érdekel

Ez nem megérzés kérdése.

Hanem a szervezet kreatinkészletének és a fizikai munka okozta napi kreatin-ürítés függvénye.

88 kg-hoz 2.64 - 8.8 gramm egyébként, amennyiben sikerült az egész hozzászólást elolvasni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#125700) aleister válasza Zola007 (#125699) üzenetére


aleister
veterán

Elüször is köszi az infót! Rákeresek majd, mert természetesen érdekel, hogy mi van a builderes cikkeken túl.

Másodszor:

"amennyiben sikerült az egész hozzászólást elolvasni"

Akkor kéretik a lekezelő stílussal ileállni! Nyilván elolvastam az egész kommentet, aminek a minimum részére reagáltam. De még a dózis átlaga is alacsonyabb a más forrásokban szereplőknél.

Saját tapasztalat alapján ez még az én 75-79 kilómhoz is kevés volt. Az akkori tömegnövelőim (Hyper Mass 5000+, Whey Gainer 35) tartalmaztak adagonként kb 5 g kreatint, és nem értem el velük olyan eredményt, mint a napi 2x5 g monohidrát direkt szedésével.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.