Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125901) rwin5 válasza aelod (#125900) üzenetére


rwin5
őstag

Tudom, azért is raktam oda a szmájlit, de már jeleztem régebben is, hogy látom rajtad hogy te komolyabb szinten veszed az egész dolgot, így el is várható. :)) Én ma azon a szinten vagyok, hogy fél órája meditálok hogy egyáltalán lemenjek-e :DDD

(#125902) #15490560


#15490560
törölt tag

Mostanában észrevettem a teremben hogy néhány srác egész évben ugyanabban a majdnem versenyformában van. Van aki már 2 éve. Tolnak valamit de eléggé fejlődhetett az ipar. Elötte ugyanezek a tömegelés/diéta offseason/versenyseason szerint néztek ki. Most meg egész évben szálkásak, nagyobb izomtömeggel. Mint aki végig verseny előtt van 2 hónappal. Sok versenyzőt is látok így, régen megvolt a malacforma ha nem volt verseny, most meg offban is lenyomnának egy kisebb versenykategóriát.

Mi lehet ez? Mi változott az utóbbi 2-3 évben? Ne mondjátok hogy a clean eating meg a fehérje.

(#125903) S e t h válasza celf (#125869) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt hogy komolytalan vagyok az edzéssel összefüggésben, mert telefon van nálam, azt kompenzálja mondjuk, hogy mekkora súlyt használok, mekkora a bicepszem?
A telefon használata nem egyenlő balfaszsággal, a viselkedés már inkább.
Ha én két sorozat között küldök egy üzenetet egy kollégának, majd utána megint, akkor nem biztos, hogy emiatt komolytalan vagyok, főleg amíg mást ezzel nem akadályozok az edzésben.
A bamba faxokat én sem kedvelem, akik csak állnak, ülnek, tötölköző lebaxva egy gépre aztán csak a telefon megy.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#125904) Woodslave válasza Angel2014 (#125880) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most akkor az a verseny, hogy ki fog hamarabb úgy kinézni mint a középen lévő faxi? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125905) celf válasza S e t h (#125903) üzenetére


celf
őstag

Szóval ha izmosan viselkedik valaki balfaszként, az ok? :) mondjuk enyhítő körülmény :D de ha látszik, hogy a szemestől izmos, és kb a texteléstől is nőne, akkor attól nem fogja senki sem kevésbé hülyének nézni.

amúgy nem 1-2 sor chatelés, pár perc olvasás, stb-ről van szó. de ha minden sorozat között a telefont kell qrtatni...

szerencsére ilyenből a Gilda Alleeban iskevés van inkább 16-22 éves kölkökre jellemző. de azok amúgy is 35-40 percre jönnek le kicsit bicepszezni általában, azt kopnak.

[ Szerkesztve ]

(#125906) celf válasza Woodslave (#125879) üzenetére


celf
őstag

ja, hát pedig az apparel tényleg csak a külső. valaki egy szimpla rövidgatyával, fekete polóval és egy lapos tornacsukával szerintem semmivel sem kevesebb bárkinél.

én érzem mostanában hülyén magam, hogy Romaleosban edzem, közben nem nézek ki alapvetően sehogy. ez meg a másik oldala a történetnek :D

[ Szerkesztve ]

(#125907) Woodslave válasza celf (#125905) üzenetére


Woodslave
nagyúr

volt egy pár kezdő arc nálunk én kb 3x láttam őket mind a három bicepsz nap volt, bár sokat nem dolgozott a bicepsz.. Már ahogy páran megjelennek és minden lacafaca nélkül viszik a súlyokat a scott-padhoz... De egyébként tényleg mindenki azt csinál amit akar engem nem zavar :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125908) Zola007 válasza #15490560 (#125902) üzenetére


Zola007
veterán

ne foglalkozz velük
valamiből a temetkezési vállalkozónak is meg kell élni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#125909) Shingen válasza Zola007 (#125850) üzenetére


Shingen
addikt

Engem idegeítene a kutya a terembe tuti, szerecse nem olyan helyre járok ahol kutyát beengednek.
csuhai is inkább jól bepajszerolna Zsunak aztán sok kutya helyett egy gyerekkel foglalkoznának. :D

風林火山

(#125910) aelod válasza Shingen (#125909) üzenetére


aelod
veterán

csuhai is inkább jól bepajszerolna Zsunak aztán sok kutya helyett egy gyerekkel foglalkoznának.

Miért is?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125911) Shingen válasza aelod (#125910) üzenetére


Shingen
addikt

Mert tartanak egy csomó kutyát.
Biztos gyerek pótlók. :D

風林火山

(#125912) headhunter válasza Zola007 (#125891) üzenetére


headhunter
addikt

Igaz! :R

Nekem "segített" kettő aszinkronban lévő palánta.
Egyik hirtelen megemelte a súlyt a másik meg elbambult.
Kivitelezés hasonló volt. [link]

-----------------------------------------------------

Bele is lehetne halni... [link]

(#125913) Zola007 válasza headhunter (#125912) üzenetére


Zola007
veterán

spotternek olyat kell beállítani, aki tudja , hogy mit kell csinálni.
1, idegent nem állítunk be spottolni
2, olyan ismerőst sem, akit még nem láttunk spottolni
3, ha a spotter/ek nem kérdeznek semmit a gyakorlat előtt, azt is elküldjük.

Egy jó spotternek legalább annyira kell ismernie a gyakorlatot, mint az azt végzőnek.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#125914) S e t h válasza Angel2014 (#125880) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sok fotóból választottad ki ezt legjobbként?
Esküvői fotózást vállalsz?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#125915) Freddycom


Freddycom
őstag

Aelod, te nem érzed magad feszélyezve, h tudod h Angel visszakereste a képed (vagy már eleve le volt mentve az 'aelodboy' nevű mappában, amit az asztalon tárol, a többi képeddel együtt?), majd arra is hosszú perceket fordított, hogy téged alsónadrágban és önmagát félmeztelenül egymás mellé helyezte paintben?

[ Szerkesztve ]

(#125916) rwin5 válasza Freddycom (#125915) üzenetére


rwin5
őstag

:DDD :DDD szerintem már megszokta

(#125917) Radnix válasza Freddycom (#125915) üzenetére


Radnix
senior tag

Ki tudja ezeken kívül még milyen furcsaságok történtek :Y ;]

(#125918) kk831228 válasza Radnix (#125917) üzenetére


kk831228
addikt

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#125919) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] ez a faszi se gyenge 200kg-val... :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125920) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#125880) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Gratulalok ha tenyleg 240. Bar igazabol a videobol nem latszik h ez annyi, de biztos sok. 200ba mennyi megy max bele? Mert 4 ismetlesre +40et nyomni az nem gyakori. Nekem 6 ismetlesre 30 plusz volt a legjobb.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125921) aelod válasza Freddycom (#125915) üzenetére


aelod
veterán

Mondtam, hogy a rajongóm. ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125922) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#125919) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ilyet a Mészáros Laci tud kb.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125923) Radnix


Radnix
senior tag

(#125924) aelod válasza Shingen (#125911) üzenetére


aelod
veterán

Nincs azzal baj. Mindenki kompenzál. Nézd meg a legtöbb gyúróst, mind törpe :DDD ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125925) Woodslave válasza Radnix (#125923) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bezzeg amikor jön csak1valaki aki kezdőként/újrakezdőként egy sorozatot csinál megy a röhögés ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125926) aelod válasza Woodslave (#125925) üzenetére


aelod
veterán

Én most is megmosolyogtam ezt az okoskodást :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125927) Csak1valaki válasza Woodslave (#125925) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Tudod GVT, vagy HIT? ;]

(#125928) Woodslave válasza Csak1valaki (#125927) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ma voltam vérvételen majd kiderül hogy ezek határértéken belül vannak-e. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125929) Csak1valaki válasza Woodslave (#125928) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Ha a HIT magas, akkor GVT biztos alacsonynak kell lennie, mert a kettő kizárja egymást. Ugyanakkor ha mind a kettő magas, akkor tuti egy idő után garantált az AFS. Ha már alacsony mind a kettő, akkor AFS 100%. Ha egyik sincs, akkor vagy temető, vagy nem edzel. :D

(#125930) Csak1valaki válasza Woodslave (#125928) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Nem bírod ki, hogy ne szólj be, mi? :N :U ;] :D

(#125931) Zola007 válasza aelod (#125926) üzenetére


Zola007
veterán

Ha kimosolyogtad magad, akkor érdemes újra elolvasnod, hogy megmaradjon, mert igaza van.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#125932) Csak1valaki válasza Zola007 (#125931) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Ugyan már...hogy mondhatsz ilyet...Aelod tuggya' és pont. ;]

(#125933) aelod válasza Zola007 (#125931) üzenetére


aelod
veterán

Azé' mosolygok mer' egy büdös szót nem értek belőle :DDD ;]

(#125932) Csak1valaki

Kezdtelek hiányolni már. :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125934) Csak1valaki válasza aelod (#125933) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Na, mesélj. :) Mi hiányzott annyira? :U

(#125935) celf válasza Radnix (#125923) üzenetére


celf
őstag

amúgy én mostanában a "mikro edzéseken" gondolkodom többet.
mármint azon, amikor az ember csak otthon csinál 4x20 fekvőt. aztán megy a dolgára. vagy előkapja a 2 ágy alatt rejtőzködő kézisúlyzót, megcsinál 2x45 oldalemelést és over.

nekem ezek mindíg annyira feldobák a napomat, és rendes tisztességes edzésnek abszolút nem nevezném.
egy kis tesztoszteron+GH+endogén opiát tüske a napi rutinhoz... tiszta jó.

(#125936) Woodslave válasza Zola007 (#125931) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az általánosan közvetített üzenet alapján az egyszeri user nem tud felülemelkedni azon, hogy a több az jobb itt is. Mivel néhány "értelmes" (vagy ki tudja) hangot leszámítva még mindig az van hogy háború és baxd szét magad a teremben, meg az nem ért semmit ami után még tudsz járni...

Innentől mondhatja ez a fazon is hogy elég lenne 2 sorozat fekvenyomás az adott ciklus egy pontján ki a fax hisz neki amikor máshol pont az ellenkezőjét hallod. De legalább ez a faxi izmos annyi előnye van és ez az egyetlen kis esélye hogy bárki hisz neki ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125937) Apollyon válasza celf (#125935) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Csak a példa kedvéért egy szélsőséges teória: Tegyük fel random Ektomorf Géza elkezdi szúrni magát, de soha nem megy le edzeni, max fekvőzik otthon 3x 20-at kétnaponta, akkor mi történik? Elkezd szálkásodni, meglátszik rajta vagy nem történik semmi?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#125938) Woodslave válasza Apollyon (#125937) üzenetére


Woodslave
nagyúr

izmosodik. De ehhez még fekvő se kell ;] Nem túl teoretikus van erre tudományos kutatás amit sokszor említettünk.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125939) Csak1valaki válasza Apollyon (#125937) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Az androgén hormonok, mint pl a tesztoszteron izomövekedést idéznek elő edzés nélkül is. Lásd a fiatal fiúkat, amikor jön a nemi érés ideje. Izmosodnak.

Szuszi, van amelyik nőiesedik. :D

[ Szerkesztve ]

(#125940) szuszinho válasza Csak1valaki (#125939) üzenetére


szuszinho
őstag

Már amelyik :DDD

(#125941) celf válasza Apollyon (#125937) üzenetére


celf
őstag

de ez nem teória, hanem kérdés, amit írsz :)

(#125942) aelod válasza Csak1valaki (#125939) üzenetére


aelod
veterán

(#125939) Csak1valaki

10ből 8 hájasodik csak. ;]

(#125936) Woodslave

Innentől mondhatja ez a fazon is hogy elég lenne 2 sorozat fekvenyomás az adott ciklus egy pontján ki a fax hisz neki amikor máshol pont az ellenkezőjét hallod. De legalább ez a faxi izmos annyi előnye van és ez az egyetlen kis esélye hogy bárki hisz neki

Elég az elég az írta xy téma...csak xy nem ismeri az életviteled, anyagcseréd, edzésmúltad, célod stb. Ezzel az a baj. Szóval én nagy jelentőséget az ilyen okosságoknak nem tulajdonítok. Én már ennyi év edzésmúlttal nagyjából (ismétlem, nagyjából) tudom, hogy mi az amire jól reagálok és mi az amire nem.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125943) Csak1valaki válasza Csak1valaki (#125939) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

(#125942) aelod Mostanában jobbára ez történik. ;]

Neked akartam, de magamnak ment. Mobilról fórumozás átka.

És mennyi az optimális edzés gyakorisága? 1 nap? 1 hét? Mi dönti el?

[ Szerkesztve ]

(#125944) Woodslave válasza aelod (#125942) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó csak ezzel az a probléma hogy azt soha nem fogod tudni hogy másra hogyan reagáltál volna éppen akkor.. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125945) God Vazzeg válasza Woodslave (#125944) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egyetértek. A mindig ugyanúgy nem működik. A fejlődéshez elengedhetetlen a folyamatos változás, változtatás :K

(#125946) aelod válasza Woodslave (#125944) üzenetére


aelod
veterán

Éppen akkor nem. De idővel sokat változik az ember, így az edzéstechnika is és a módszerek is.

(#125943) Csak1valaki

Az az optimális amit ki tudsz pihenni rendesen.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125947) Csak1valaki válasza aelod (#125946) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Ez rendben is lenne, de honnan tudod, hogy ki vagy pihenve? Honnan tudod, hogy megtörtént a "regeneráció"?

(#125948) aelod válasza Csak1valaki (#125947) üzenetére


aelod
veterán

Egyszerűen érzed. Heti 4 edzéssel, napi 5 óra alvással hulla voltam este 9-10 körül. Most, hogy változott a munkarendem és csak 8-ra kell járnom, sokkal pihentebb vagyok és nem koppan le a fejem melóban és kora este sem vagyok használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125949) Csak1valaki válasza aelod (#125948) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Tehát azt mondod, hogy ha úgy érzed ki vagy pihenve, akkor vagy jó?

És ha kipihentnek érzed magad, de szarul megy? Vagy fáradt vagy és mégis jobban? Akkor azt minek a számlájára írod? Mert ha pihent vagy, és nem megy, akkor nem történt meg a regeneráció. Ha fáradt vagy, és mégis tudsz emelni, akkor igen.

Innentől mi a mérvadó?

(#125950) HussarF válasza Csak1valaki (#125949) üzenetére

Már megint olyan dologról beszélsz, ami nem egzakt orvostudomány és legrelevánsabb ezen a téren azoknak a tapasztalata, akik már régóta csinálják. Vagy te ki tudod számolni valamivel, hogy pontosan mikor történik meg a regeneráció és mikor lehet menni újra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.