Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101408) nitro16 válasza kolosanyi (#101407) üzenetére


nitro16
senior tag

Persze, hogy tudom. Jobban benne vagyok a témában mint azt egyesek gondolnák de nem akarok arcoskodni vagy bármi ilyen mert mint az kiderült elég kicsi az ingerküszöb egyes embereknél. Jó tanács volt ennyi. A lényeg azon van, hogy ez a fajta farizom erősítő/ növelő gyakorlatot egyáltalán nem kell végeznie férfinak mert minek? Nem hiszem, hogy bárki is arra fókuszál külön, hogy esetleg nagyobb kerekebb farizma legyen férfi létére. Kap az elég stimulációt guggolás és a többi lábgyakorlat közben.

De akár azt is felhozhattam volna, hogy egy nő minek végez mell edzést, elég sok helyen megfordultam már előszeretettel alkalmazták a nők mindenhol, én meg csak néztem, hogy most ez minek/miért. Biztos ti is tapasztaltátok már ezt.

Én úgy gondolom, hogy legyen az férfi vagy nő azért megy le a terembe, hogy egészségesebb legyen, mozogjon, jobban nézzen ki, kihozza magából a legtöbbet a fejlődése érdekében. Akkor meg nincs szükség + olyan gyakorlatokra amikből semmi előnye nemfog származni.

Na de mint megkaptam ki is vagyok itt én, hogy idejövök tanácsot/segítséget adni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.