Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100801) Woodslave válasza kolosanyi (#100798) üzenetére


Woodslave
nagyúr

alapjában véve teljesen mindegy lehetne. De ha biztosan lehetne tudni meg elhinni hogy ezek a dolgok így működnek, akkor csak jelentéktelen módosításokat kellene tenni hogy optimálisabb legyen a dolog.

- lásd ez a tejes történet. Ha valaki tényleg tudományos igényességgel bizonyítaná itt nekem hogy a fehérjepor megrohad a belemben ha tejjel iszom (és most tekintsünk el Zola könyvétől amiből azt veszem ki hogy a belekben is történik az emésztés tehát tuti nem rohad) Mondjuk én az edzés végi fehérjét jutalomnak tekintem most és nem is mindig van és jobban szeretem tejjel és lexarom mi hogy szívódik fel mert lehet fél évig nem fogok inni. Amúgy meg 10 év távlatából szerintem ez még fél kiló izomszövet különbséget se jelentene még akkor se ha így lenne

- vagy hogy ne együnk keményítőt fehérjével, akkor nem ennék :D

De hát már az is vicces amikor azt olvasom, hogy a csmellből a fehérje óránként 6 grammal hasznosul és eszek 30 grammot, akkor minek egyek megint 3 óra múlva?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100802) Apollyon válasza kolosanyi (#100798) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egyetértek, egyik tanulmány üti a másikat, aztán döntsd el hogy most akkor hogy is kéne kajálni... Lehet a legjobb az volna ha mindenki csak krumplit zabálna, a többi szükséges tápanyagot meg intravénásan kapná az ánu agyába ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#100803) Shingen válasza madle (#100800) üzenetére


Shingen
addikt

Van olyan koktél, menj el egy rosszlányhoz, hátha ráér. :DDD

風林火山

(#100804) szuszinho válasza Zola007 (#100794) üzenetére


szuszinho
őstag

Köszi, hogy aláhúztad a magyar részeket :DDD

(#100805) aelod válasza Zola007 (#100794) üzenetére


aelod
veterán

Ez már döfi!
:R

Konyhai nyelven hasonlót tudtam a dologról eddig.

De ilyen butaságot, hogy megrohad a fehérje a gyomorban ha x vagy y étellel együtt eszed még nem hallottam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#100806) kolosanyi válasza Woodslave (#100801) üzenetére


kolosanyi
veterán

+ (#100802) Iscariah

Én egyébként egyre inkább kezdem úgy gondolni, hogy tök mindegy mit csinálsz. :D

(#100807) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na két bountyval és két oreoval 1000kcal-ra lőttem fel az ebédet. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100808) Jorus válasza Woodslave (#100807) üzenetére


Jorus
nagyúr

Fekete csokis baunti király, az oreó viszont undi.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#100809) negyedes válasza Woodslave (#100807) üzenetére


negyedes
addikt

en csak betoltam a tepsis husomat a kis adag rizsel, meg hozza almat. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#100810) Shingen válasza Woodslave (#100807) üzenetére


Shingen
addikt

Az finom lehetett. Én tegnapi vacsimat 2 snickerssel.

風林火山

(#100811) kk831228 válasza mufi (#100799) üzenetére


kk831228
addikt

Aszkorbinsav mindegy milyen a csomagolás szerintem... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#100812) Zola007 válasza Woodslave (#100807) üzenetére


Zola007
veterán

Ügyes, abból tuti nem fog semmi megrohadni :N :))

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#100813) Woodslave válasza Zola007 (#100812) üzenetére


Woodslave
nagyúr

3 gramm fehérje azért megrohadhat ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100814) Zola007 válasza Woodslave (#100813) üzenetére


Zola007
veterán

Legalább kókusz-illatút f!ngasz tőle ;]

Beütött az izomláz a tegnapelőtti lábazástól.
A keretben kitörés megtette a hatását :))

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#100815) Woodslave válasza Zola007 (#100814) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó hogy mindenki erre van rákattanva ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100816) kolosanyi válasza Woodslave (#100807) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én meg a mekiben ebédelek a kollégákkal. Big Mac szendvics ebéd menüben zéró kólával és egy epres McFreeze. Adja. ;]

A makróim még így is jók, de ha nem lenne, akkor se érdekelne.

(#100817) Zola007 válasza kolosanyi (#100816) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#100818) aelod válasza kolosanyi (#100816) üzenetére


aelod
veterán

Házi kínai volt, pulykacomból üvegtésztával. Atta. Nem nézem a makrókat :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#100819) Jorus válasza Zola007 (#100817) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egyébként a kólában például kevesebb kcal van, mint egy prémium narancslében (45 kcal vs. 49 kcal / 100 ml). Oké, hogy vitamin meg egészségesség, de pusztán energia szempontjából simán ihatna az ember kólát is.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#100820) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Azért amikor aktívan olvasom a topikot kevésbé van lelkiismeret furdalásom mikor hosszú idő után lenyomtam egy 300g zacskó nachos-t, a hozzávaló üveges sajtszósszal. De kólát nem iszom :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#100821) gaborn1 válasza Apollyon (#100820) üzenetére


gaborn1
tag

Ugyanígy vagyok vele. Ha úgy érzem, hogy az adott napom nagyon elcsesztem kajálással, csak elolvasom, hogy aznap mit evett kolosanyi és rögtön megnyugszom. :D

(#100822) Ijk válasza Woodslave (#100801) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig ha evian vízzel innád a turmixot akkor már rég zyzz alkatod lenne, derékban is.
Tudtam én hogy valahol csak elbaszod. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#100823) Woodslave válasza Ijk (#100822) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a puzzle utolsó darabkája is a helyére került :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100824) aelod válasza Jorus (#100819) üzenetére


aelod
veterán

A kólában lévő foszforsav minden csak nem épp egészséges. Oké, hogy vitamin meg egészségesség, de pusztán energia szempontjából simán ihatna az ember kólát is.

A bóti narancslé kb 12%-a tartalmaz narancsot.Vitamintartalma pókfing. Ha szomjas vagy igyál vizet. De tökmindegy mert megrohad az is a beledben nem szívódik fel :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#100825) Woodslave válasza aelod (#100824) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100826) kolosanyi válasza Zola007 (#100817) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na ezt a burgert enném. ;]

(#100818) aelod
Látod, ez baj. Ha nem nézed a makrókat, sose leszel olyan, mint Győzike. ;]

(#100827) Jorus válasza aelod (#100824) üzenetére


Jorus
nagyúr

Há épp eszondom én is, hogy energiatartalmat vizsgálva - ceteris paribus - töknyóc, de egyébként nyilván a kóla az ellenjavallt. Én ezt iszom, ez fini. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#100828) negyedes


negyedes
addikt

en vizet iszok, meg neha 1-2 igazi csikit. ;]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#100829) Woodslave válasza Jorus (#100827) üzenetére


Woodslave
nagyúr

drágább nem volt? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100830) Jorus válasza Woodslave (#100829) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nemtom, ez ízlik. :D Meg ebből még a grépfrútos is jó. Oké, nem olcsó, de nem azért dolgozom (és teszem tönkre az alkarom a sokk kattintgatással!), hogy ne vehessem meg, ami megtetszik, na. :)

Bá meg negyedmilliós fülessel megy edzeni, na? Az smafu? :DDD

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#100831) aelod válasza Jorus (#100830) üzenetére


aelod
veterán

Oké, nem olcsó, de nem azért dolgozom (és teszem tönkre az alkarom a sokk kattintgatással!), hogy ne vehessem meg, ami megtetszik, na.

Idehaza az emberek 90% azért dolgozik, hogy ne vehesse meg azt amit szeretne. :DDD Köztük én is.

Ezé iszom a Dunavizet. :D

Bá meg negyedmilliós fülessel megy edzeni, na?

De ő menő.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#100832) Woodslave válasza Jorus (#100830) üzenetére


Woodslave
nagyúr

dehogynem :K csak vicceltem.

aelod: xar környezetben szocializálódtam, de vannak olyan dolgok amikhez nem tudnék eleget keresni. (legalábbis normális körülmények közt) :U

Kolo: nekem is megfordult a fejemben hogy még kézzel is olcsóbban facsarnék. Mondjuk Jorusnak fáj most az alkarja ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100833) kolosanyi válasza Woodslave (#100829) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most akciós a lénarancs a Tescoban, 500 forint egy 2 kilós zsák. Abból kb 1 liter narancslé jön össze, és az is finom. :)

(#100831) aelod
Azé külföldön se mindig fenékig tejfel az élet. Unokatesóm Londonban dolgozik. ~1100 fontot keres egy hónapban, az anyjával lakik, aki szintén ennyit. Ketten úgy 850-ért bérelnek egy két félszobás kis vackot. Most jött haza fogorvoshoz, mert kint drága. Jobban megérte neki hazarepülni és itthon táppénzen lenni, majd visszarepülni, mint ott elmenni egy orvoshoz. Maradjunk annyiban, hogy ezért én nem adtam volna fel az itthoni, kormányhivatali állását.

[ Szerkesztve ]

(#100834) g4bb3r válasza kolosanyi (#100833) üzenetére


g4bb3r
tag

London külön kategória, ott nem lehet annyit keresni , hogy jól élj (normálisan) és maradjon is hacsak nem valami keresett állásod van (átlag magyar általi mosogatás,felszolgálás,takaritó,barista nem az). Én vidéken éltem ugyanannyit kerestem mint Londonban élő haverok csak 4ed annyiba került az élet.. Ott nem gyúrtam, viszont volt olyan melóm, hogy 12-16 órában gyömölcsös ládákat pakoltam - atta. ;]
Ehettem amit akartam nem híztam de izmos se lettem tőle.. :O

[ Szerkesztve ]

(#100835) brownus válasza madle (#100800) üzenetére


brownus
veterán

kratom, mate tea

(#100836) kolosanyi válasza g4bb3r (#100834) üzenetére


kolosanyi
veterán

Itthon is drágább az élet a fővárosban, mint vidéken. Unokatesóm egy éve akar vidékre költözni és otthagyni Londont, de nem nagyon megy neki. Nem tudom, hogy mi az oka, de nehezen találna ott munkát, közben Londonban ez már a harmadik munkahelye 1 év alatt. De mondom, szerintem hülyeség volt kimennie egyetemi végzettséggel. Nem azért csinált meg egy pénzügyi szakot, hogy sült krumplit süssön a Burger Kingben. Ő persze másképp gondolja, nem jönne vissza ide, de én meg biztos, hogy nem mennék ki az angolok csicskájának, ha nem muszáj.

(#100837) aelod válasza kolosanyi (#100833) üzenetére


aelod
veterán

Én is ott dolgozom. És feladnám :D

Ha kint dolgozik akkor itthon nem mehet el táppénzre :D kinti Eu kártyával ellátást is csak szükségeset vehet igénybe itthon.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#100838) FollowTheORI válasza kolosanyi (#100833) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én tudom miért, tesóm is kint van.

Azért mert marad 400-500 font költöpénz... ami testvérek között is 160-200ezer Ft amit magára tud költeni (vagy egy jórészét eltenni).

Itthon ezt nem teheti meg, csak nagyon jó diplomás állással... itthon ennyi az egész fizu, nem pedig az amit elverhetsz proteinre vagy amire akarod. :D

Persze más kérdés, hogy az ember félretesz e odakint, vagy elveri magára. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#100839) gaborn1 válasza kolosanyi (#100833) üzenetére


gaborn1
tag

Ez jutott eszembe a londoni albérlet árakról. :D

[link]

(#100840) g4bb3r válasza kolosanyi (#100836) üzenetére


g4bb3r
tag

Kis akarással ki lehet törni a tré melóból ott is nekem is másnak is sikerült. Persze aki eleve jó nyelvtudással és keresett szakmával/diplomával megy akár egyből beleülhet a "tutiba". Nem baj az ha kiment, jó lesz tapasztalatnak. Én abból élek amit kint szereztem (nyelvtudás,diploma etc) most itthon se lehetne ilyen magyar viszonylatban jól fizető melóm anélkül..

ON:

Heti 2 konditermes edzés + 2x1,5 óra thai boxot nyomok. Most elkezdett fájni mind a két csípő izület (vaghy mi az a combtőben a forgó) + derék.. Ha bemelegítek rendesen akkor pl le tudok nyomni egy thai box edzést etc. Van valami jó csipő kilazító / nyújtó gyakorlat a tarsolyban? (ami be is vált esetleg valakinek)

Omega3-at, meg Myproteines izeletvédőt szedek...

gaborn1: apró szépséghiba: "Az is igaz, hogy ajtótól ajtóig egy útja jellemzően öt és fél órát vesz igénybe. De a gépen már elég rutinosan szundít, szóval az a rész megnyert idő."

faxom utazna ennyit heti 4x...

[ Szerkesztve ]

(#100841) rwin5 válasza aelod (#100837) üzenetére


rwin5
őstag

Hat a kinti ellatasban is leszarjak a magyart, nem tudom voltal-e mar korhazban. 40fokos lazzal hazakuldenek egy altalanos gyogyszerrel amit a brittek kb mindenre hasznalnak, aztan ennyi az ellatasod kint, semmivel sem jobb, de olvassatok forumokat errol a temarol is.

[ Szerkesztve ]

(#100842) g4bb3r válasza rwin5 (#100841) üzenetére


g4bb3r
tag

nemcsak a magyart... dolgoztam kórházban is , mondjuk azért az ellátás finoman szólva sokkal jobb legalábbis kórtermek, kaja etc.

tudom ajánlani ingyen szórakozásnak bármelyik emergency-t péntek/szombat este ott milyen állatkert van... ahova mi jártunk 24h-ban posztolt egy rendőr is :DDD

asszonynak is volt női baja nem egyszerű görcsökkel , vérzéssel 3x vittem be sürgősségire 3x küldték haza fájdalomcsillapítoval aztán 4edjére addig vertük a balhét kapott nőgyógy beutaló utána meg is kellett műteni...

(#100843) Takuun


Takuun
aktív tag

Ha van valakinek Myprotein Omega 3-ja, provátban írjon már rám! Köszönöm!

(#100844) rwin5 válasza g4bb3r (#100842) üzenetére


rwin5
őstag

Lefogadom paracetamolt, az nekik a csoda.. Egyebkent hasonlo torteneteket hallottam en is, mint a Tiétek.

(#100845) FIREBLADE78 válasza S e t h (#100752) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem dudálsz kisautó? Milyen tinédzser? Úgy beszélek veletek ahogy ti. Nem fogok elbújni,mint a corres és a többi. Nem szidtalak soha úgy hogy állítsd le magad. Viszont,ahogy így írod,bár tinédzser lennék,igaz 27 évesen sem vagyok egy tata ( még)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#100846) mufi válasza kk831228 (#100811) üzenetére


mufi
senior tag

Kösz.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#100847) Zola007 válasza g4bb3r (#100840) üzenetére


Zola007
veterán

ninety-ninety ülés [link]
bear sit [link]
piriformis stretch [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#100848) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Holnap utazok busszal franciàba. Kellene valami gyúrós szendvics recept. Ok,hogy pulyka vagy tik sonka de a kence mi legyen? Ezt a cottage csízt soha nem leltem teszkoban vagy sparban. Zsemle az marad hagyományos,nem az végett hízok el.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#100849) kiszi07


kiszi07
senior tag

Tegnap lebetegedtem, aztán végül elmentem edzeni. Ma reggelre láz, köhögés,nátha. Nem igazán örülök neki :/
ui: valami jó gyógymód a pihenésen kívül ?:D pálinkával fertőtlenítettem a torkomat az már egész jó, de a többi... 2db 100-as zsebkendőt fújtam már el :(

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#100850) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#100848) üzenetére


Zola007
veterán

Visszafelé is vettél jegyet?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.