Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100551) aelod válasza Woodslave (#100549) üzenetére


aelod
veterán

Dóri több mint 50 kiló.

Ők télleg clean eat-en vannak :K Nincs félrezabálás. Nem hiszem, hogy egy bikini fitness kategória koxos lenne. Egy figure már inkább.

Wood te nem érted, ők meg tudják miért kell. Ennyire egyszerű.
no offenz

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#100552) Alpachino válasza Woodslave (#100549) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem is kell...hiszen te nős ember vagy ;] Bár ez egyiket sem kellene, hogy kizárja... :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#100553) Woodslave válasza aelod (#100551) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az hogy csinálsz valamit nem jelenti azt hogy tudod miért kell. Sőt ha valami működik az sem jelenti azt hogy azért mert úgy csinálod vagy mert úgy a legjobb. No offenz :K

meg te aztán velük vagy gondolom 0-24 ben :U ;]

de a mondandód lényegében igazad van

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100554) kolosanyi válasza Woodslave (#100549) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mittomén, csak benyögtem valamit. :D
De látod, hogy működik nekik. Az a számomra leginkább érthetetlen, hogy egymásnak teljesen ellentmondó módszerek hasonló eredményt hoznak bizonyos embereknél. Wtf?

(#100555) aelod válasza Woodslave (#100553) üzenetére


aelod
veterán

Én nem vagyok velük sajnos.

Aki egy amatőr olimpián helyezést ér el az már szerintem tudja mit miért csinál, mi az ami működik és mi az ami nem.

(#100554) kolosanyi

Talán mert mindenki szervezete máshogy működik.
Tiéd is enyém is. Eszed a kolbászt. Én is ettem, igaz zab cipóba tettem a tóalmásit :)

Alpacino pl clean eatingen van. Én nem. Nem folytatom inkább :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#100556) Woodslave válasza kolosanyi (#100554) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

neki is működik az IIFYM aztán egyből bevágjátok hogy kox. Köze nincs a clean eatinghez bármit is jelentsen.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100557) aelod


aelod
veterán

Talán mert mindenki szervezete máshogy működik.

Értsd ez alatt, hogy máshogy reagálnak emberek alacsony vagy 0 ch-s diétára. Megint másnál egyáltalán nem válik be. Valaki könnyen zsírosodik 300g ch-tól stb.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#100558) Ijk válasza Woodslave (#100556) üzenetére


Ijk
nagyúr

Következtetés:
-Clean eating nem hoz szignifikánsan jobb eredményt, makrókat kell számolni és kész
-Kox nélkül semmilyen módszer nincs amivel akár csak megközelíted azt a formát

Beírtam a mai napi bölcsességet is. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#100559) Shingen válasza Woodslave (#100556) üzenetére


Shingen
addikt

Nagyon rá vagy kattanva erre a srácra. ;]

#100558) Ijk Ennyi............ :)

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#100560) syl5 válasza Woodslave (#100556) üzenetére


syl5
őstag

Belepörgettem, azért van ott bőven tiszta kaja is, de a fele kép reklám.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#100561) Woodslave válasza syl5 (#100560) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem azt mondtam hogy fagyasztott pizzát eszik csak :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100562) Woodslave válasza Shingen (#100559) üzenetére


Woodslave
nagyúr

linkelhetnék mást is van egy csomó kiváló naturál [link] :K :D

ja nem Cutlerre gondoltam, bár lehet ő is az most. Hanem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100563) PcForCe


PcForCe
tag

Sziasztok!
Ratertem en is ilyen "alapgyakorlatokkal" valo edzesre...(fekvenyomas,d.evezes,vallbol nyomas,felhuzas,guggolas es tric/bic gyakorlat! Tudnatok tippeket adni heti 3napra milyen felosztasban vagy hogy kene ezeket osszerakni? Cel: Tomegnoveles! Kaja 98%-ban rendben!

Samsung Galaxy S9+

(#100564) Woodslave válasza Ijk (#100558) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de félreértés ne essék én abszolúte nem hiszek a kalóriaszámolgatós módszerben, mert az kizárólag akkor működik ha te főzöl vagy előre csomagolt élelmiszereket veszel amire rá van írva kb.

Persze saccolni jó, de egyrészt a kalória nem ugyanaz (persze mint mértékegység igen de értitek) Szóval most hiába ütöm be a kalkulárorba hogy paradicsom 4.7 gramm ch nem hiszem hogy ugyanaz a hatása akár a zsírraktáraimra mint 4,7 gramm kristálycukornak van ugyanennyi csirkemell proteinnek.

Ráadásul pl a mai kajámat is kókuszzsíron sütöttem még azt is kimérem hogy 15 gramm a 350 gramm csirkemellhez, de ki tudja mennyi marad a serpenyőben, vagy a krumplira rakott 2 evőkanál olivaolaj.. Persze ezek nevetségesen kis eltérések, de attól még 30-40 kalória eltérést simán eredményezhet.

Szóval clean eating ftw :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100565) Woodslave válasza PcForCe (#100563) üzenetére


Woodslave
nagyúr

teljes test vagy alsó felső bontás.

Ha három "teljes test" akkor A nap guggolás a B nap felhúzás.

de sokat nem kell agyalni powerbuilder.hu

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100566) Cassidey


Cassidey
senior tag

A bikinipicsákhoz:
- Clean eating, mert fogalmuk sincs, mi az az IIFYM, azt hiszik, ha "szemét" kaját esznek abból lesz a zsír, a csirkerizsből meg az izom.
- Valamit számolnak ugyan, de annyit, hogy ha 150g rizst eszek egész nap, és nem fogyok, akkor lecsökkentem 100-ra
- Gyakorlatilag mind tol valami illegállisat, ne legyetek naívak. :) Nem azért, mert ahhoz az izommennyiséghez kell (bár a pro szint necces azért szerintem), hanem mert gyorsan fel kell készülni, száraznak kell lenni, és az csak úgy simán nem megy. Főleg úgy nem, hogy offszezonban jól behízik mind. És azok az edzések önmagukban amket ezek tolnak vicc kategóriásak.

Én most tömegelek ugyan, de sokkal szárazabb vagyok mint bármelyik akivel összefutottam.
De cucc nélkül nem lesz 4 hónap edzi után magyar bajnok címlap, meg nem lesz a pufi csajból bikinforma 1-2 hónap alatt.. És még a konditeremben magyaráz a kis buta, hogy jaj, honnan szerezzen Spirot.

(#100567) kolosanyi válasza aelod (#100555) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó, de én zsíros is vagyok most. :DDD
Nyáron a szokásos módszerrel diétáztam. Csirke, rizs, zöldség, gyümölcs, zab, fehérje, zsírszegény tejtermékekből egy kevés és ennyi. Mellé számoltam a makrókat. Csak most baromira nincs ingerenciám ehhez, ezért alapjában megtartottam a sok húst és a többit, de mellé zabálok szemetet is. Nyilván hízok tőle.

(#100556) Woodslave
Azért ez a forma kox nélkül eléggé hihetetlen.

(#100558) Ijk
Nem a csirkemell hoz jobb eredményt, hanem az, ha tartod a makrókat. Az más kérdés, hogy dobostortával nehéz tartani a makrókat. :D

(#100564) Woodslave
Ez irányadónak jó inkább. Meg arra is, hogy nyomon követed mit viszel be, ezáltal is odafigyelsz rá.

(#100566) Cassidey
Jó, de te se csak gumicukrot eszel ch forrásként. Oda kell figyelni az alapokra, aztán ha mellé valami szemetet enne az ember, akkor azt is be kell tervezni, hogy ne legyen túlzabálás.

[ Szerkesztve ]

(#100568) Ijk válasza Woodslave (#100564) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig teljesen ugyanaz, a cukor az cukor, egyszerű szerves vegyület, nincs olyan hogy a paradicsomban jó cukor van, a kristálycukorban meg rossz. Persze itt most a glükózról van szó ugye.
A felszívódás nem mindegy, mert ha gyorsan megdobja a vércukrot akkor gyorsan le is esik és éhes leszel. Jobb a kiegyensúlyozott felszívódás, vagy pedig megállod hogy nem eszel megint, de ugye ezen buknak el.

Nincs szemét kaja meg tiszta. Csak más a makroösszetétel, ezért valami alkalmatlan étrendhez. De semmit nem ront ha hétvégén megeszel 4 fánkot és azt beleszámolod hogy akkor annyi CH-val, zsírral kevesebbet eszel. Persze nyilván a fánkban nem omega 6 olaj van, ezt sem árt figyelembe venni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#100569) PcForCe válasza Woodslave (#100565) üzenetére


PcForCe
tag

Mennyi sorozatokat csinaljak az adott gyakorlatokbol es milyen ismetles szammal?

Samsung Galaxy S9+

(#100570) Woodslave válasza Ijk (#100568) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na várjál egy kérdés merült fel bennem: Te ki vagy és mit csináltál Ijk-el? :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100571) kolosanyi válasza PcForCe (#100569) üzenetére


kolosanyi
veterán

(#100572) Cassidey válasza kolosanyi (#100567) üzenetére


Cassidey
senior tag

Hát konkrétan most télen volt egy-két hónap amikor kb. csak azt ettem. És kakaóscsigát, szalámis zsemlét, sültkrumplit, megvolt a bulika, megvolt az éjszakai meki, csire rizst nem láttam. Még a konditeremben sem szégyelltem elővenni a kakóscsigát. :D

Ez hosszútávon nyilván nem tartható, de normális mértékben simán cserélhetőek a dolgok. Az IIFYM sem azt mondja, hogy élj egyszerű szénhidrátokon és cukron.

De amit sokan nem vesznek figyelembe, a lelki egészség/étkezési rendellenességek. Nem csoda, hogy a bikinipicsák behíznak mint állat, mivel felkészülésnél minimál kalórián és tilápia/zöldségen élnek. Nyilván majd megdöglenek valami normális kajáért, listát írnak, hova akarnak elmenni enni. és esznek. Sokat. Normál diétázó elbukik azon, hogy egy csalókajából többezer kalóriás zabálás lesz, mert már úgyis mindegy.

Ha azt mondom ne gondolj egy fehér elefántra arra fogsz gondolni. Azért mert az embernek céljai vannak az étkezésével nem kell mártírt csinálnia magából, sokkal egészségesebb hozzáállás, ha nagyon vágyik egy random valamire beleszámolni a napba és megenni, mint kivárni, hogy elpattanjon a húr. A szociális életről nem is beszélve. :)

[ Szerkesztve ]

(#100573) Zola007 válasza Cassidey (#100572) üzenetére


Zola007
veterán

Ha azt mondom ne gondolj egy fehér elefántra arra fogsz gondolni.
Ez így nem teljesen igaz, mert én 2 nagy cicire gondoltam ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#100574) Woodslave válasza PcForCe (#100569) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem (pontosabban olyan edzők szerint akiket olvasok és követek valamilyen formában). Alapgyakiknál 5x5-el nem nagyon lősz mellé. Vagy felmész egy max szériára (tehát 4 nem max) ez inkább azt mondják erőspecifikusabb (de még nem erőedzés). Vagy 5x5 sima szettek azonos súllyal. Azok a gyakorlatok meg amiknél ez nem előnyös (kiegészítő, ott 8-12 volumen)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100575) Woodslave válasza Cassidey (#100572) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hozzál majd gumicukrot ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100576) Cassidey válasza Woodslave (#100575) üzenetére


Cassidey
senior tag

Áh, nem tudok, most 3 hónap clean eating van, felállították a kihívást, hogy nem bírom ki, de én simán!

Viszont nagyon sokat eszek (főleg a méretemhez képest), és úgy igazából súlyra nem látszik, néha vannak kis ugrások, de szerintem nem lesz 1kg egy hónapban. És ismerem a csalásokat, másfél hét ha kell egy kiló mogyoróvaj elfogyásához szóval izgi.

Na így áll a tömegelésem egyébként, nagy része szemét kaján, és a fehérje sem volt túl magas. 4 és fél hónap. Csinálok majd rendes képet is diéta előtt de baromi lusta vagyok.

előtte

most

[ Szerkesztve ]

(#100577) GoTReX


GoTReX
őstag

Mell edzés letudva. Nem tudom mi van velem,de nagyon nehezen indulok be reggel,most is a bringás bemelegítésen keltem fel. Ettől függetlenül erő volt,sikerült kicsit nagyobb súllyal dolgozni.Rejtély.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#100578) Alpachino válasza GoTReX (#100577) üzenetére


Alpachino
veterán

Mi is ebben a rejtély ? :F

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#100579) kolosanyi válasza Cassidey (#100572) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért mert az embernek céljai vannak az étkezésével nem kell mártírt csinálnia magából, sokkal egészségesebb hozzáállás, ha nagyon vágyik egy random valamire beleszámolni a napba és megenni, mint kivárni, hogy elpattanjon a húr.

Ezt mondom én is. Az IIFYM ezen részével abszolút egyet tudok érteni. Csak akkor van baj, ha úgy jár az ember, mint én ősszel. Az elején még "á ez belefér", pár hét múlva meg már nutellát kanalaztam vacsorára. :D

(#100576) Cassidey
Egyébként alapvetően az látszik rajtad, hogy szerencsés alkatod van. Ez nem kisebbíti az érdemeid és a belefektetett munkát természetesen. Mindenesetre példaként állítanálak téged a sok kigyúrt, férfiassá váló, vagy éppen a teremben semmit nem csináló nők elé. :R

[ Szerkesztve ]

(#100580) aelod válasza Cassidey (#100576) üzenetére


aelod
veterán

(#100566) Cassidey

Soha nem értettem, hogy miért kell gyorsan felkészülni. Ha tudom, hogy x napon van egy superbody akkor nem előtte 2 hónappal kezdem a felkészülést nem?

(#100576) Cassidey

Sokkal jobb a 2. fazon. Futómű szépen jött. :C Az első forma nagyon kis nyeszlett. Jól döntöttél a tömegeléssel. :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#100581) Cassidey válasza kolosanyi (#100579) üzenetére


Cassidey
senior tag

Na de tanultál belőle, nem igaz?! :D Ez egy másik verzió a már úgyis mindegyre, nyilván tudod ésszel, hogy nem mindegy, hogy egy szelet tortát eszel meg a szülinapon vagy végigmész az egész büféasztalon, aztán mégis ez van.

Én is csak egy kakaóscsigát vettem, meg számoltam a gumicukrot, és tényleg belefért. A 2-3 péksüti meg doboz kekszek már annyira nem reális, de nem igazán érdekelt. Bár másik oldalról végülis belefért, mert még mindig nem vagyok dagi. :D

kolosanyi téényleg? :D before-before

[ Szerkesztve ]

(#100582) Woodslave válasza Cassidey (#100576) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk a fények jobban a másodiknál meg a környezet is ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100583) kolosanyi válasza Woodslave (#100582) üzenetére


kolosanyi
veterán

Lehet ljk volt a fotós. ;]

(#100584) Ijk válasza Cassidey (#100581) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez ruhabolt vagy a lakásod? Van macskád is?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#100585) gaborn1 válasza Ijk (#100584) üzenetére


gaborn1
tag

A lényeget sikerült megragadnod a képen. :D

(#100586) kolosanyi válasza Cassidey (#100581) üzenetére


kolosanyi
veterán

A mostaniról beszéltem, nem a bifórbifórról. :D

(#100587) rwin5 válasza Ijk (#100584) üzenetére


rwin5
őstag

az egy "kutya" szerintem :DDD

(#100588) szuszinho válasza Ijk (#100584) üzenetére


szuszinho
őstag

Ez csak a gardrób! :D

Wood, Te voltál a fényfelelős? ;]

[ Szerkesztve ]

(#100589) Woodslave válasza szuszinho (#100588) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sajnos nem :( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100590) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Imént olvastam,hogy egyik focista (james) tudom hülyék vagytok a focihoz,nem ez a lényeg el volt hízva,mert 13%-on van a testzsírja a elfogadható 7-8% helyett :U Teljesen nem értek ezekhez az értékekhez,de nem ti írtátok,hogy a profi testépítők vannak ilyen alacsonyon?

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#100591) Cassidey válasza Ijk (#100584) üzenetére


Cassidey
senior tag

Gardrób, de a friss kép a jelenlegi lakás. ;)

(#100592) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kaptam 10 ezer forint fizetésemelést. Ez meghozza a kedvem a naphoz. :DDD

(#100590) FIREBLADE78
Tudtam, hogy mégis inkább focizni kellett volna mennem, akkor meglenne az alacsony tzs%. :(

[ Szerkesztve ]

(#100593) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#100590) üzenetére


Woodslave
nagyúr

semmi értelme ezeknek a számoknak. Attól mondjuk még egy focista is lehet 8%-on de nincs akkora izomtömege mint egy testépítőnek. A testépítők amúgy 3-4%-ot mondanak, de Major Zsolt szerint egyik versenyén 2% volt. Mondjuk ennek valóságtartalmát max. boncolással lehetne igazolni.

Asszem Alberto Nunez volt egy Dexa mérésen ahol 5% volt neki. [link] bocs ha nem jó a link, de nem tudom megnyitni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100594) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#100592) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem hinném,hogy eljutnál valaha Madridba igazolt játékosként,de még csúcsák baluka sem :DD De lehet correst kéne megkérdeznem :(((

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#100595) aelod válasza FIREBLADE78 (#100590) üzenetére


aelod
veterán

Egy focistát ismerek aki el volt hízva az a Rondaldo (Az igazi nem a portugál majom)

Profi testépítők inkább 3-5% között vannak kb.

DY egyszer nyilatkozta, hogy olyan alacsony volt a tzs%-a hogy a színpadon fájt a talpa járás közben ( nem volt meg az a vékony zsírréteg a talpon ).

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#100596) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#100593) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Megy a link. Tehát akkor ez a cikk igaz lenne? Azért ők sem olyan gebék. 75-80 kg körül vannak,legrosszabb esetben 70,persze nem 190 cm-hez

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#100597) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#100594) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor azt mondod, hogy esélyem sincs ilyen testre?

(#100598) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#100596) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fene tudja. De azt el tudom képzelni, hogy mondjuk egy Barcelona vagy akármelyik elit csapat megengedheti magának az olyan orvosi ellátást, ahol DEXA-val mérnek. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#100599) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#100597) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ez a test szar,életviteledet elnézve esélyed sincs :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#100600) Alpachino válasza kolosanyi (#100597) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez nem az a test amire egy gyúrós vágyik, de nagyon nem :N Egy dolog soványnak lenni, vagy kövérnek...ez nem nagy ügy....izmosnak és száraznak...na az a valami :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.