Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101551) Woodslave válasza kolosanyi (#101550) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megint kezdődhet egy hitvita :D mondjuk ebben a kérdésben egy oldalon állunk.

na még érzek némi DOMS-ot a combban, seggben. De ma azért megküldöm megint a guggolást meg a felhúzást. Van bennem némi perverz vonzódás efelé a két gyakorlat felé, pedig ha jobban belegondolok nem is vagyok annyira jó bennük meg nem is feltétlenül szolgálják a célomat (azaz esztétikus izmos test). Mondjuk örülnék a karom reagálna így az edzésre mint a lábam :D Pár hónap kihagyás meg próbálkozás után most szombaton volt az első guggolás ami úgy éreztem már terheli a lábam. De ma már komolyan mondom feszül a nadrág rajtam, mondjuk a súlyom is 1,5 kilóval nagyobb mint a legutolsó minimum (ez nem gondolom a guggolás miatt, persze hogy edzem azért hoz némi vizet). De segggyakit tényleg nem kell csinálnom. :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101552) kolosanyi válasza Woodslave (#101551) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez olyan, mint a japán autó vs német autó vita. Azzal a különbséggel, hogy ebben a vitában mindkét fél tudja, hogy a japán a jobb, csak van aki meg akarja ideologizálni, hogy miért fizet ki többet egy kevésbé felszerelt és kevésbé megbízható autóért. ;]

De lehetne még sorolni. Intel vs AMD, Mac vs Windows vs Linux stb stb... :DD

(#101553) negyedes válasza kolosanyi (#101552) üzenetére


negyedes
addikt

benzin vs dizel. aholis tudjuk hogy dizel uber alles. ;]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101554) BÁ Nutrition válasza negyedes (#101553) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

vagy nem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#101555) kolosanyi válasza negyedes (#101553) üzenetére


kolosanyi
veterán

De csakis amennyiben imád kettős tömegűt, adagolót és turbót cserélgetni az ember százezrekért. ;]

Egyébként nekem a következő valószínűleg dízeles lesz. Az 1.4-es VVTI a Corollában megbízható, csak épp 4400-nál van a nyomatékcsúcs, 6500-nál a teljesítménycsúcs. A vezérlésváltásig egyáltalán nem megy, kint országúton csak üveghangon vonyítva hajlandó megindulni, poroszkálva meg nem életbiztosítás előzni. Cserébe városban bezabálja a 9 litert. Faternak 1.6 CRDi KIA Cee'd-je van, azzal baromi jó kint közlekedni. Nyomatékos, erős és akárhogy taposom, nem megy 6 liter fölé a fogyasztás. Nincs benne kettős tömegű, se részecskeszűrő, hamar bemelegszik, így városban se használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#101556) negyedes válasza kolosanyi (#101555) üzenetére


negyedes
addikt

en imadok, de meg nem kellett. fuj szar dizel. :(((

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101557) aleister válasza negyedes (#101553) üzenetére


aleister
veterán

AMD vs Intel
AMD vs nVidia
Nikon vs Canon
PC vs Mac

Vannak itt örök kérdések bőven. :)

(#101555) kolosanyi
Ha a fogyasztás számodra a lényeg, akkor vegyél Matizt! :DDD
0.8-as motor, 4.5-es fogyasztás "akárhogy is taposod". :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101558) kolosanyi válasza aleister (#101557) üzenetére


kolosanyi
veterán

Autóról beszélek, nem aszfaltpattanásról. ;]

Nem a fogyasztás a lényeg, de egy alsó-középkategóriás/kompakt autó az ~1200 kilójával már baromira nem takarékos benzinmotorral. Kint országúton is 7 körül fogyaszt, városban 8-8,5, télen 9,5-10, de a múltkor leesett 30 centi hó, két hétig latyakban dagonyáztam, arra az időszakra 12 literes átlagot mutatott a fedélzeti. A tapasztalat azt mutatja, hogy 1,6-os motorral még takarékosabb is ugyanez a típus, cserébe jobban megy. Nem jól, de jobban.

Mindegy, le kell tennem városban az autót. Nem jó se az autónak, se nekem, se a pénztárcámnak a városi üzemmód. Viszont ha meg nem közlekedek városban az autóval, akkor miért ne legyen erősebb és kevesebb üzemanyaggal beérő dízelesem?

[ Szerkesztve ]

(#101559) Gsx-rr válasza kolosanyi (#101555) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kettos tomegu nem dizel specifikus. Ott van pl a VW benzineseiben is.
Es ma mar a benzinesek is szinte mind turbosak.

[ Szerkesztve ]

(#101560) Zola007 válasza kolosanyi (#101558) üzenetére


Zola007
veterán

Én többnyire dízellel járok, minden másnap elektromossal és nagy ritkán hibriddel, de szerencsére nekem mindegyiket ugyanannyiba kerül fenntartani így nem érdekel ki-mire szavaz ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101561) Woodslave válasza Zola007 (#101560) üzenetére


Woodslave
nagyúr

havi bérlet? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101562) Zola007 válasza Woodslave (#101561) üzenetére


Zola007
veterán

Mindig megadják az elsőbbséget, nem kell kiszállni 195 centisen 115 kilósan, parkolásért sem fizetek és az sem zavar, hogy tegnap meghúztuk az oldalát az Augusztánál :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101563) kolosanyi válasza Gsx-rr (#101559) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudom. Ezért is írtam lejjebb, amit írtam.

(#101560) Zola007
A munkahelyemre én gyalog fogok járni, az albérletünk ~1,5 km távolságra van. Esetleg bringával, ezt még meggondolom, de ekkora távolságért hülye lennék bármilyen közlekedési eszközért is fizetni. A tömegközlekedéssel meg az a baj nálunk Kaposváron, hogy használhatatlan. Bár most több 100 milláért kapott a város új CNG-s buszokat (amik a 4 évszakos gumikkal vizes, havas útviszonyok mellett az árokban kötnek ki), de eddig se ez volt a gond. Csillag alakzatban vannak az útvonalak, az állomás a város közepén helyezkedik el, a legtöbb esetben minimum 1 átszállással számolni kell. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy például a házunktól a munkahelyig tartó 2,5 km-es utat 40 perc alatt teszek meg busszal, 30 perc alatt gyalog. De fél órákat sétálni baromira nincs kedvem minden reggel egy ilyen kisvárosban ha nem muszáj.

(#101564) Alpachino válasza kolosanyi (#101558) üzenetére


Alpachino
veterán

Te aztán nagy szakértője vagy annak, hogyan kell szétoffolni a topicot.... :K pl. ezzel a hülye autós témával :D :C

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#101565) brownus válasza Dani82 (#101514) üzenetére


brownus
veterán

:DDD

(#101566) kolosanyi válasza Alpachino (#101564) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mé, a vótamatta meg a hogy szedjük a kreatint mennyivel jobb? ;]
Bár ha jobban belegondolok még ez is ritkább, mint az egymás értelmetlen b@xtatása, az se kevésbé off.

Egyként offba tettem, szóval problem? :P

[ Szerkesztve ]

(#101567) rwin5 válasza Alpachino (#101564) üzenetére


rwin5
őstag

addig szúrod kolot, hogy egyszer tűz lesz nálatok ő meg csak benzinnel fogja locsolgatni a maradványokat ;]

(#101568) KoVee84 válasza Dani82 (#101514) üzenetére


KoVee84
senior tag

pisztolyoznám! meg a csajt is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#101569) Alpachino válasza kolosanyi (#101566) üzenetére


Alpachino
veterán

Az legalább témába vág.. :K a "vótam atta" meg a "kreatin szedése" csak közelebb áll egy gyúrós topichoz, mint a te bugyuta autós hülyeségeid...nem gondolod :) :N

De felőlem azt irkálsz amit akarsz, csak megjegyeztem mennyire profi vagy "a hogyan offoljunk szét egy topicot témában" ;]

rwin5 : nem kellene Ő oda... eloltanám én magam a gémeskútból :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#101570) kolosanyi válasza Alpachino (#101569) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bugyuta ám öreganyád térde kalácsa. ;]

[ Szerkesztve ]

(#101571) Alpachino válasza kolosanyi (#101570) üzenetére


Alpachino
veterán

:D :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#101572) aleister válasza Alpachino (#101569) üzenetére


aleister
veterán

Az tény, hogy közelebb áll a vottamatta a gyúrós témához, de a konstruktivitása simán az "autós" nívó szintje alatt van. Ráadásul a magukat újnak való arcok is ezt az idióta szokást követik. :U

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101573) Alpachino válasza aleister (#101572) üzenetére


Alpachino
veterán

...igazad van, de ez egy ilyen topic, mint ahogyan a "milyen autót" topicban sem írunk be edzésterveket..... :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#101574) aleister válasza Alpachino (#101573) üzenetére


aleister
veterán

Sima liba. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101575) Woodslave válasza aleister (#101572) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mer? Mibaj van azzal ha beírjuk hogy voltunk edzeni és az jó volt, a legtöbbször azért aki ezt beírja leírja mellé legalább nagyjából hogy mit csinált.

Nekem is kivan a faxom amikor 8 oldalon keresztül nők, autók és külföldi munkavállalás megy.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101576) negyedes válasza Woodslave (#101575) üzenetére


negyedes
addikt

na nem kell itt sirni mint a kislanyok, bar ugyan ugy szetoffoljatok a topikot ezzel mint az az autos temaval, vagy epp kolo basztatasaval.....

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101577) FIREBLADE78 válasza szőröscica (#101548) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én is voltam síelni. Merre voltál? Volt izomláz a sok ekézéstől vagy mi az. Bal lábszáram bedagatt úgy nyomta a cipő. De legalább bebasztam párszor :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#101578) Woodslave válasza negyedes (#101576) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de igazad van lexarom mindenki azt ír amit akar. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101579) rwin5 válasza Woodslave (#101575) üzenetére


rwin5
őstag

+ a férfi seggek

(#101580) kolosanyi válasza Alpachino (#101573) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ide se nagyon. ;]

(#101575) Woodslave
Ha meg linkelsz egy szakmai cikket, akkor mi történik? Legtöbbször semmi. Néhányan válaszolgatunk, de a többséget nem érdekli, mert nem mell'cepsz, nem női segg, nincs alatta dubstep és nem nópéjnnógéjnhárdkórmotivésön. Ez egy ilyen topik, ez van. Ha tényleg érdekel valami az edzés/táplálkozás világából, akkor amúgy se magyar tartalmat kell olvasni, mert ennyi a színvonal nálunk.

(#101581) aleister válasza Woodslave (#101575) üzenetére


aleister
veterán

Hogy nagyjából mit csinált? Ez gondolom most valami vicc akart lenni. :)
Attól, hogy leírja, hogy "mellvót", valóban roppant sokat hozzátesz a... mihez is?
Pontosan ugyanennyire haszontalan egy ilyen komment, mint az autós off, és pontosan egy szinten van azzal, amikor valaki FB-n posztolja a senkit nem érdeklő eredményét, hogy képes volt lefutni 2 kört a tyúkól körül.

A baj akkor van, amikor 4-5 ilyen komment is van, de közben az ontopic kérdésre az olyan kezdőknek kell válaszolnia, mint én. Pl hogy mást ne mondjak a tegnapi alkar edzésre vonatkozó kérdése valakinek.

Na csak ez a baj ezzel.

(#101580) kolosanyi
+1

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101582) Woodslave válasza aleister (#101581) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az persze. hagyjuk neked van igazad. Ne írjon senki semmit :U

ettől függetlenül ez egy gyúrós topic. Az hogy edzeni voltam nem off. Az hogy milyen autót vegyek az és van külön topicja.

az hogy egy cikkre nincs értelmes hsz. attól még jobban ideillik mint a külföldi munkavállalás. Arra is van topic-

neked meg nem kell válaszolnod semmire

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101583) Zola007


Zola007
veterán

Adok témát a mai napra, ha már összevesztetek rajta, hogy kié legyen a kislapát meg a játékmarkoló a homokozóban


[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101584) HussarF válasza rwin5 (#101579) üzenetére

Mi bajod a férfi seggekkel? Az itt on-topic ;]

[ Szerkesztve ]

(#101585) Woodslave válasza Zola007 (#101583) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez vmi képrejtvény? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101586) szuszinho válasza Woodslave (#101585) üzenetére


szuszinho
őstag

:C

(#101587) negyedes válasza Zola007 (#101583) üzenetére


negyedes
addikt

az utolsohoz ell kellene egy kis magyarazat. mi a cr?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101588) HussarF válasza Zola007 (#101583) üzenetére

1. Norton is kokszolt. Vagy lehet, hogy Schwarzi és Ronnie is natty ;]

2. Szép absztrakció. Csak aztán jönnek a tudományban kevésbé jártasak és úgy fogják ezt kezelni, mintha mindenható lenne, csak mert szép színes és fogalmuk sincs arról, hogy egy modellnek alkalmazhatósági korlátai vannak.

3. Ár-érték arányban maradjon akkor inkább csak a kreatin.

[ Szerkesztve ]

(#101589) Sotho válasza negyedes (#101587) üzenetére


Sotho
őstag

Creatine.

[ Szerkesztve ]

(#101590) aleister válasza Woodslave (#101582) üzenetére


aleister
veterán

"az persze. hagyjuk neked van igazad. Ne írjon senki semmit"
Nem tudom miből vontad le ezt a konklúziót. Senki nem írt ilyet.

Abban meg igazad van, hogy nem kötelező az idetévedő ontopic kérdésére reagálni. Ellenben, ha senki nem válaszol, akkor a topic létjogosultsága szűnik meg, ami ugyebár a tapasztalatcsere és egymás segítése lenne. Kvázi zárható lenne az egész.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101591) HussarF válasza aleister (#101590) üzenetére

Már kurva régóta zárható ez a topik :))

(#101592) aleister válasza HussarF (#101591) üzenetére


aleister
veterán

:)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101593) Woodslave válasza Zola007 (#101583) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na akkor az első képen Norton a kakukktojás mert naturál ;]

a 2. kép tök jó csak a lényeget nem tudja senki megmondani, azaz az x tengelyen (úristen mennyit kellett gugliznom ehhez ;] :D ) az idő megjelölése. Persze ez egyéni meg sok minden függvénye így valójában alig látom értelmét...

3. meg ne szedjük az a placebot mert akkor alacsonyabbak leszünk ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101594) Woodslave válasza aleister (#101590) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a topic létjogosultsága hogy beszélgessünk a gyúrásról és hogy mi a lófaxt kéne csinálni hogy izmosabbak legyünk, ez nem jelenti feltétlenül egymás segítését és a felbukkanó kérdések megválaszolását. (azértseoffba) :D

és igen beírom hogy vótam atta. Minthogy a futós topicba is beírnám hogy futottam jó volt. Meg a nősbe is hogy dugtam jó volt ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101595) negyedes válasza Woodslave (#101593) üzenetére


negyedes
addikt

a masodik nem arrol szol hogy ne legyen tul kemeny vagy tul gyenge az edzes mert nem ered el a max lehetosegeket?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101596) Woodslave válasza negyedes (#101595) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de. Szerintem is. Csak sajnos én az elmúlt 7 évben nem tudtam rájönni hogy hogyan lehetne ez észrevenni. Az hogy fejlődök vagy nem fejlődök már nem opció, max az hogy xarul érzem magam meg gyenge vagyok.
De ha felvázol egy ilyen modellt, akkor legalább pár példa jó lenne hogy mire lehet gondolni. Mert a mindennap minden testrészt edzéstől a heti-10 naponta edzésig van minden és mindegyiknél van legalább egy izmos példa.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101597) Woodslave válasza Woodslave (#101596) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja lehet benéztem. Én azt is beleértem, hogy milyen gyakorisággal edzel. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101598) Ijk válasza Woodslave (#101594) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na, a nőügyes topikba azok írnak akik dugni csak szeretnének. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#101599) KoVee84 válasza Woodslave (#101596) üzenetére


KoVee84
senior tag

igen, az aki koxol :DDD

(#101600) kolosanyi válasza Zola007 (#101583) üzenetére


kolosanyi
veterán

Végre egy értelmes hozzászólás. :R

(#101587) negyedes
link ;]

(#101594) Woodslave
Meg a nősbe is hogy dugtam jó volt

De te házas vagy... :P

(#101596) Woodslave
Én azt vettem észre, hogy sokat segít a fejlődésben, ha végig is csinálok egy programot rendesen, nem pedig a felénél abbahagyom, mert túl könnyűnek, túl nehéznek érzem, nem tetszik, haver másképp edz, nincs lehetőség terembe menni stb. :D

A fekvenyomó program 5. heténél járok. Eddig nem maradt ki edzés, mindent végigcsináltam becsülettel. Innen kezd durva lenni az intenzitás. Ma szerintem off, mert megfáztam hétvégén, de holnap nekiugrok. Kíváncsi leszek a hatodik hét végére, na meg a versenyre. 150 a cél, nem aprózom el.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.