Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101251) kolosanyi


kolosanyi
veterán

(#101252) Radnix válasza GoTReX (#101231) üzenetére


Radnix
senior tag

Fizikai fájdalmat okoz hallgatni az kőbuta ostoba hangján ezt a niggázást :D
Am bírom, natúr... :K :DDD

[ Szerkesztve ]

(#101253) God Vazzeg válasza GoTReX (#101231) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ekkora izomtömeg mellett több kalóriát égetsz alapból, plusz növi és ki tudja még mi megy, egész más a képlet mint naturálban nekünk.

(#101254) Zola007 válasza GoTReX (#101231) üzenetére


Zola007
veterán

egy Kali vagy Cutler méretű ember azzal 3000-4000 kcal körül éget naponta, ha egy helyben ül.
A termogenezis teszi ki az energiaigény döntő részét egy inaktív test esetén.
Egy 60 kilós és 120 kilós férfi hőigénye között minimum 1000 kcal a különbség

Jay Cutler említi egyik videójában, hogy el kellett hagynia a komplex kajákat, mint rizs-zöldség, stb, mert ahogy ő fogalmaz "didn't hit hard enough", azaz nem tudott annyit enni "tiszta" kajából, hogy kellően megdobja az energiaszintjét a növekedési fázisában, mert gyorsabban égette az üzemanyagot, mint a bevitel, pedig 6-7ezer kcal-on volt.
Ezért is alszanak a profi testépítők általában napi 2x és inkább rövid 3-5 órákat, mert ha 8-9 órát végigaludna egyben, akkor nem tudná anabolikus állapotban tartani magát.

Cutler 6-7000 kcal igényéből kiindulva egy 8-9 óra alvás + előtte 1-2 órával már nem eszik, így összesen 10-11 óra alatt elhasznál ~2500- 3000 kcal-t csak alvással és deficitben lenne mikor felkel.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101255) GoTReX


GoTReX
őstag

Vál nap folyamatos orrfújással, vörös szemmel. Adta :) A faszt, de meg lett csinálva amennyivel csak tudtam :))

Zola007: Amúgy kisérteties hasonlóságot vélek felfedezni az általad említett highend profik és magam közt. :DDD Hányásom van néha a rizs és társaitól,néha vegyes hús és félszemét szénhidráttaltöbbet jobban tudok enni,jobban megvan a mennyiség. És sokszor én is két részletben alszom ki a rendes idő,mert meló szólít hajnalban ,és mire megfőzök ismét éjszaka van. Ez nem lehet véletlen :DDD Hahahaha

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#101256) negyedes


negyedes
addikt

50g:24g aranyu dextroz es protein jo lesz edzes utani shakehez? esetleg kics bcaa is mehet hozza?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101257) kolosanyi válasza negyedes (#101256) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tömeghez adagolják, szóval ezt csak te tudhatod.

(#101258) negyedes válasza kolosanyi (#101257) üzenetére


negyedes
addikt

Hat ahany oldal annyi mindent irnak. Ha 0,8 es 0,4 gramot irnak testkgra. Az elore elkeszitett shakeben amit eddig ittam 70:24 aranyba volt.

Ja igen es dietahoz lenne.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101259) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Epres piskótatekercs ízű mp fehérje adja eléggé. Mivel csak edzés után tervezem remélem meg se unom.

A héten nem figyeltem a kajára 84,1kg vagyok a vasárnap reggeli 79-ről :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101260) B1T3 válasza Woodslave (#101259) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem menj el WC-re. :D

(#101261) Woodslave válasza B1T3 (#101260) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Negyedjére? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101262) B1T3 válasza Woodslave (#101261) üzenetére


B1T3
addikt

Viccen kívül elég sok ez ennyi idő alatt, most vagy tényleg rengeteget ettél, vagy hízékony vagy. Bár a kettő nem zárja ki egymást. :D

(#101263) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Vagy csak hirtelen valamiért több vizet kötött meg (+ hízékony is ;] ). :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101264) Alpachino válasza negyedes (#101258) üzenetére


Alpachino
veterán

Diétához, az edzés utáni proteinturmixba 15g glutamint ajánlanék...hagyd a fenébe a cukrot

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#101265) Woodslave válasza FollowTheORI (#101263) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez csak kaja ami bennem van, víz meg glikogén. Egy kis zsír max. Majd holnap reggelre lemegy 2 kiló ebből. Aztán jövő héten megint ott leszek ahonnan elindultam. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101266) TBone válasza kolosanyi (#101251) üzenetére


TBone
tag

8 órás információáradat? akkor lesz legalább 2 kajaszünet?? :DDD

(#101267) aleister


aleister
veterán

Érdekes kísérlet. A lényege, hogy a testépítésben eddigi etalonnak tekinthető izolált izomcsoportos edzésnél hatékonyabb a csak a kezdőknek ajánlott teljes testet célzó gyakorlatsor.

(#101261) Woodslave
Háromszor gettelsz naponta? Az kemény. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101268) gaborn1 válasza aleister (#101267) üzenetére


gaborn1
tag

És hogy mérték le, hogy mennyit vastagodott a bicepsz meg a tricepsz? :D Meg a 2 átlag 5%-al lett vastagabb, azaz pl egy 40es karból 42es lett, 8 hét alatt 4 év eddzés múlttal. Most vagy sántít a dolog, vagy én vagyok hülye (ez 100%ig biztos). Valaki avasson be.

(#101269) aleister válasza gaborn1 (#101268) üzenetére


aleister
veterán

Benne van a cikk elején az eredeti tanulmány linkje. Ott angol nyelven 11 oldalon keresztül taglalják a pontos részleteket. Az általam linkelt magyar verzió leginkább a konklúzióval foglalkozik.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101270) bandus


bandus
veterán

vagy masfel ev utan ujra elmentem edzeni, de lehet, hogy van az ketto is. atmozgattam ;] bar nem csinaltam kepet es be sem csekkoltam, szoval megsem edzettem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#101271) BÁ Nutrition válasza bandus (#101270) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az nem baj, a facebookra ha kiirod akkor duplan szamit ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#101272) kolosanyi válasza TBone (#101266) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én gondolkodom rajta. Csak nekem utazással együtt már nem 10 lenne, hanem 25, azt azért meg már drágállom.

______________________

Deadlift 5*5 150 kilóval, fekvenyomás 2*6 100 kilóval, 3*5 110-el, utána lett volna még 3*3 120-al, de mivel tegnap is nyomtam, ez nem ment. Volt még 4*10 előre emelés, 4*10 tolódzkodás súly nélkül, 4*10 arnold nyomás meg lórúgás. Leesett a cukrom, hangyásodott a kép a végére. Atta.

[ Szerkesztve ]

(#101273) Cassidey válasza kolosanyi (#101272) üzenetére


Cassidey
senior tag

Mi náluk voltunk mobility szemináriumon a barátaimmal, látatlanul is merem mondani, hogy jó lesz. :) Nagyon okos és tapasztalt a srác aki tartja.

Egyébként két fél órás kajaszünet volt nálunk, de kellett is. :)

[ Szerkesztve ]

(#101274) HussarF válasza Cassidey (#101273) üzenetére

Akkor fordítok, hogy mindenki értse:

"A srác, aki tartja, baromi jól néz ki, egész végig csorgott a nyálam. Még ha f.szságokat beszél is, akkor is megcsinálom, amit mond"

;] ;]

(#101275) BÁ Nutrition válasza HussarF (#101274) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

es jo volt a cipoje is :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#101276) Cassidey válasza HussarF (#101274) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem jó pasi, akivel mentem jobb. :D De velem úgyis csak barátkoznak, mindegy. ;]

(#101277) kolosanyi válasza Cassidey (#101276) üzenetére


kolosanyi
veterán

Megteheted, hogy válogass a pasik között, akik végül "barátkoznak" veled. ;]

(#101278) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#101277) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te is baratkoznal vele..
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#101279) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#101278) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én tartós kapcsolatban élek. ;]

(#101280) Ijk válasza kolosanyi (#101279) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az asszony gondosan eldugta a farokbilincs kulcsát?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#101281) kolosanyi válasza Ijk (#101280) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem kell, monogám típus vagyok. :P

(#101282) Dicker válasza kolosanyi (#101281) üzenetére


Dicker
őstag

Irigylésre méltó, én már gyerekkoromban is mind a két kezemet használtam, néha egyszerre is.

(#101283) FollowTheORI válasza Dicker (#101282) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:))

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101284) Ijk válasza kolosanyi (#101281) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó neked, én sajnos kinőttem belőle.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#101285) do3om válasza bandus (#101270) üzenetére


do3om
addikt

Én is elkezdtem lájtosan. (de most tényleg csak úgy ;] )

Nézegettem a régi tevékenységem, na azt nem hiszem hogy megütöm az elég komoly volt. Na meg amit abba fektettem..... pénz, idő, és főleg a testi "szenvedés" azt most sem felejtettem el. Hányszor jött vissza a száraz natur csirkemell, meg a 0,2g clen hatása.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#101286) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Befizettem a fentebb említett BIG3 workshopra. Február 14-e a szülinapom, ez 13-án lesz, szóval ez az ajándékom magamnak, lex@rom mennyibe kerül. Talán hozzásegít ahhoz, hogy végre erős legyek. :D

(#101287) B1T3 válasza bandus (#101270) üzenetére


B1T3
addikt

Én huszonegynéhány év után mentem edzeni, szóval te még jó vagy. :D

A legrosszabb, hogy a lelkesedésem meglenne a gyorsabb haladáshoz, csak az ízületeim nem teszik lehetővé. A Warmup! viszont használ, úgy érzem. Hamar beszívódik, nem csípi a bőrt, és orrfacsaró-könnyfakasztó szaga sincs, egyszóval ilyen szempontból is korrekt. Azért óvatosan esti edzés után, mert ha nedvesség éri, tud égetni, úgy meg kicsit nehézkes az elalvás. De abszolút nem durva, sőt edzés közben kellemes is, ahogy az izzadással együtt jön ez az érzés is.

(#101288) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#101286) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most nem vagy az?

most mennyibe tudsz belenyomni 1et?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#101289) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Öregszik... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101290) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#101288) üzenetére


kolosanyi
veterán

Még nem vagyok az. Maxot nem néztem a program kezdete óta, akkor a technikai instrukciók után 130 volt az 1RM. Most 115 a széria súly, 5*5 úgy volt meg, hogy az utolsó két sorozatban 6, illetve 8 belement. Szerintem 135 körül lehet.

(#101291) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#101290) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

izuletekre kivancsi leszek mit bir majd nagyobb sulynal

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#101292) Woodslave válasza kolosanyi (#101290) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tehát testsúlyodnál kisebbel szériázol és kb 1.1 a maxod. Hmmm

;] :D

amúgy ma reggel már csak 81.4 kiló voltam.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101293) Zola007 válasza FollowTheORI (#101289) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101294) Zola007 válasza Zola007 (#101293) üzenetére


Zola007
veterán

hardcore diéta verzió:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101295) Woodslave válasza FollowTheORI (#101289) üzenetére


Woodslave
nagyúr

több szempontból szomorú ez (már ha tényleg ő csinálta és a hivatalos oldalán van)
- 7 évvel idősebb mint én, szóval qrvára nincsenek nagy reményeim, ha ennyi pénzzel ilyen fizikumot lehet csinálni (hiszem akkor és annyit edz amikor akar, azt eszik amit csak akar stb.)

- meg az hogy leírja valaki hogy utálja az egészet jó kis motivációt jelent a elhízott és edzést kezdeni akaró embereknek... Mindegy a lényeg hogy update termékeket vegyél :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101296) Apollyon válasza Woodslave (#101295) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezekből a képekből ítélve a Norbi szerintem nem gyúr, hanem az ugri-bugrit csinálja mint a lányok aerobik edzésen (ezt most nem azért mondtam hogy ledegradáljam).

Másrészt ki tudja mennyire figyel a kajára... A legtöbben itt buknak el. De nem úgy néz ki ez az ember, mint aki tényleg odateszi magát a súlyzós edzésen...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#101297) do3om válasza Woodslave (#101292) üzenetére


do3om
addikt

Mindig azt tartottam komoly teljesítménynek aki saját testsúly 2x-ét megnyomja.
Nekem majdnem összejött, -80 kg-osan bepróbáltam 160-ba. De elbasztam mert már lefáradva. Utána már nem néztem, ritkán van hogy csúcsocsút lehet nyomni, nem jött újabb alkalom, ch nélkül nehéz volt. Pedig szép lett volna. :B
Saját súllyal nem is tudom mennyit nyomtam, csak dobáltam, mint most az üres rudat.
Most 70-el szériázok, régen jó volt ez bicepszezni. :O

Viszont aki magasabbra nő annak szép a saját súlyos széria is. :R

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#101298) negyedes válasza FollowTheORI (#101289) üzenetére


negyedes
addikt

ez ugye most nem komoly? egy a szoveg, ketto meg hogy a picsbe nez mar ki???

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101299) Woodslave válasza do3om (#101297) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja te vagy az aki "háborús" történeteivel szórakoztatja az ismerőseit? :F ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101300) do3om válasza Woodslave (#101299) üzenetére


do3om
addikt

Egyszer régen még izmos is voltam. :D
[link]
Kinyomtatom a hsz-ed és rádagasztom egy súlyra ez ad majd erőt (na meg a Puffin)
;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.