Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101451) kolosanyi válasza kiszi07 (#101449) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pszichológus a megfelelő szakember erre, a pszichiáter teljesen más területen dolgozik.

(#101450) nitro16
Az egyetemen két éven keresztül tanultam pszichológiát. Arra épp elég volt, hogy megtapasztaljam, nagyon hasznos tud lenni egy jó szakember segítsége. Tényleg olyan dolgokat tud, ami nem oldja meg ugyan a problémát, de mankót tud nyújtani.

(#101452) nitro16 válasza kolosanyi (#101451) üzenetére


nitro16
senior tag

Megpróbálom majd, Köszönöm a tanácsot.

(#101453) Zola007 válasza rwin5 (#101446) üzenetére


Zola007
veterán

fő a változatosság :]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101454) kiszi07 válasza kolosanyi (#101451) üzenetére


kiszi07
senior tag

Hidd el a pszichiáter is tud ebben segíteni, sőt..

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#101455) kolosanyi válasza Ed3r_X_ (#101429) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hé én se szarokat kajálok, nagyon finom mindegyik. ;]

Egyébként most kezd alakulni a kajálásom megint, tökéletes akkor lesz, ha berendezünk mindent az új lakásban. Merthogy találtunk végre albérletet és költözésben vagyunk. Most olyan félig szar. Nyáron minden erőmmel oda tudtam figyelni az étkezésre, akkor valóban sokkal jobban néztem ki. De most se gáz, csak fedettebb, ennyi. Ahogy Alpachino mondná, póló alá elmegy. :D

[ Szerkesztve ]

(#101456) syl5 válasza nitro16 (#101447) üzenetére


syl5
őstag

Orbáncfű, levendula, kamilla tea.
Hagyd most a gyúrást, de valamit kell mozogni. Aerob, bicikli, jóga, nyújtások, légzőgyakorlatok.
Magnézium (kesu, mandula, mogyoró, dió), multi.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#101457) sutyesz96 válasza FollowTheORI (#101443) üzenetére


sutyesz96
őstag

Na jó, de pl magastérdemelésnél pont az a lényege a gyakorlatnak, hogy minél kisebb súrlódással, lehető legpuhábban érintsd a lábad a talajhoz. Burpeesnél is ahogy hátraugrok fekvőtámasz pozícióba, a lábujjaimon van a testsúlyom nagyrésze.
Lehet inkább simán skippelem ezt a videót és keresek inkább egy kevésbé lábcentrikus HIITet. :(

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#101458) TBone


TBone
tag

Sikerült rátalálnom Mr.Rik 2013. novemberi ámokfutására, amit lerendezett itt a fórumon. made my day :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#101459) Alpachino válasza kolosanyi (#101455) üzenetére


Alpachino
veterán

Bocsi...de a te formád jelenleg max. Nagykabát alá megy el... de ha így haladsz, még a végén tényleg jó lesz póló alá is.....:D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#101460) kolosanyi válasza Alpachino (#101459) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt azért mondod, mert nem látsz élőben. Én úgy is jó formában vagyok, hogy nem figyeltem 100%-osan a kajára. De majd én is áttérek a jázmin rizsre és meglesz a bícsbádi. ;]

(#101461) do3om válasza Woodslave (#101424) üzenetére


do3om
addikt

Janesz kibaszott brutál volt. Amúgy vele mivan?
Azok cuccol amiket tolt nem voltak gyengék, a danabol elbujhatott a Mhetyl-1alpha vagy nem tudom mi mellet. 1 hét allat brutálisan jött az erőm, meg a tömeg. 2 hét után meg kidöglöttem, azt hittem eljött a halál. Csak feküdtem, és fetrengtem az ágyba, véres pisa odabasz. ;]
Vártam pár hónapot aztán mondom na mehet megint, 1 hét és jöttek a tünetek. Persze megint felugrott ennyi idő alatt több kiló, meg fekvenyomásba az addigi 1-2 ismétlés szériasúlyra nőtt (5-6-ra)
Odaadtam havernak tolja ő, csak napokig bírta. :D
Kapszulás volt lehet szét kellet volna szedni és elosztani a port még kisebb adagokra. :D
Na ennyit a háborús történetekről. ;]

Szerencsére betiltották ezeket a motyókat, a szuri sokkal kíméletesebb.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#101462) Woodslave válasza do3om (#101461) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Facebookon látom csak.
Én nem lettem ilyen a methyldroltól. :D mondjuk az tényleg qrva jó volt Hetente 10 kilót emelni fekvenyomásban. Nekem semmi bajom nem volt csak az alsó hátam durrant be attól hogy lehajoltam. Kár hogy nem voltam akkoriban ilyen kitartó és motivált.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101463) Alpachino válasza kolosanyi (#101460) üzenetére


Alpachino
veterán

Egyébként úgy is jó, ha a hurkát jázmin, vagy basmati rizzsel készítteted külön magadnak....bícsbádira azt mondják így a jó ;]

de íme a tuti recept :

1 kg sertésmáj, 1 kg húsos tokaszalonna, 2 kg sertéstüdő szívvel, 50 dkg Jázmin, vagy basmati rizs, 40 dkg hagyma, 15 dkg só, 3 dkg őrölt bors, 2 g majoránna, 2 g szegfűbors, 2 dkg őrölt kalocsai fűszerpaprika, 40 dkg zsír

:Y :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#101464) kolosanyi válasza Alpachino (#101463) üzenetére


kolosanyi
veterán

A zsír kicsit kevés a végén, de egyébként aggya. ;]

(#101465) kolosanyi válasza do3om (#101461) üzenetére


kolosanyi
veterán

What is methyl-1-etiocholenolol-epietiocholanolone?

Methyl-1-etiocholenolol-epietiocholanolone was originally introduced to the market in 2009 as the brand name Alpha One. It is a very strong pro-hormone/anabolic designer steroid. It is very strong, therefore only used for brief periods of time, much more brief than most commonly used steroid supplements. It promotes increased lean muscle mass, dense muscle gains, strength gains, and has no estrogen conversion. It is a direct clone of Methyl-1-Alpha, or M1A for short. It is known to be efficient on its own without any additional needed conversion. Alpha one produces excess testosterone and is not intended for use by beginners or those with issues regulating their hormones. Failure to monitor and carefully regulate the use of methyl-1-etiocholenolol-epietiocholanolone can result in permanent damage to your body and the way it naturally produces hormones.

Ja, nekem is úgy tűnik, hogy naturál volt. ;]

(#101466) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#101462) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Én nem lettem ilyen a methyldroltól."

pont ez az. mindenki képes volt rá h heti 5-10 kilót emeljen fekvenyomásban de csak Janesz nézett ki testépítőnek előtte is meg utána is. szerintem inkabb az van hogy pl nekem a karom viszonylag fasza bármilyen edzés mellett neki meg az egesz teste. mindenkinek van ált egy-két erőssége, neki is volt: mell,kar,váll,hát,láb ;]

elég valószínű h ő jobban reagált az edzésre, és a tisztán kajálásra mint mi. lehet h kemenyebben is edzett és te csak hiszed h a te edzésed kemény valójában meg nem. próbálj ki egy egy éves tisztán kajálási periódust, de olyat h tényleg az is. ő leírta mit edzett, hogy kajált. pl 2 óránként evett, akkor is ha nem volt éhes nekiállt tuszkolni.. más kérdés h szendvicsen élve is jobban nézett ki mint bárki itt.

a mostani termemben van egy Janesz forma gyerek aki a brit natural versenyre készül, elég faszán néz ki, mélyen szeparált izomzata van most is pedig juni-juliusban lesz a verseny. siman elhiszem neki h naturál, nem látom értelmét miért hazudna, vagy ha kokszolna akkor meg nyugodtan beállhatna normál versenyzők közé is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#101467) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#101465) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pont az a lényeg h biztosan nem a methyldroltol lett ilyen. azt kb 4 hetig lehetett szedni és marhára nem volt ajánlott évi kettőnél több kúra.. a fazonja semmit nem változott tőle
szal nem ez a kulcs

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#101468) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#101466) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem próbálom. :D ahogy mesélte gizda biciklis formából kenyérzabálással lett 42-es karja..

Én nem mondom hogy annyira keményen edzek mint ő edzett de keményebben meg jobban mint az átlag. Ennyitől Ennyi jár oszt jóvan. Én ennél többet sem időben sem anyagiakban nem vagyok hajlandó belerakni.
Amikor ment a methyl én is ettem ahogy kell megálltam az út mellett hideg csirkerizst enni. De mondom nem voltam elég motivált.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101469) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#101466) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amúgy meg te is Kolo is két méter magasak vagytok én meg 174cm mégse gondolom hogy valamilyen edzés vagy nyújtómódszerrel vagy valami koxxal olyan magas lehetek mint ti. :D
El kell fogadni hogy a genetika máshol is Ennyire számít

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101470) negyedes válasza nitro16 (#101447) üzenetére


negyedes
addikt

Pszihomokus jo otlet. Egyszer gondolkodtam en is rajta. Munka miatt kikeszitettem magam. Akkor baratnom javasolta h nezzek meg egy par szabo peter videot jutubon. Kicsit segitett majd magamtol helyre raktam az egeszet. Sajnos a te eseted sokkal komolyabb es lehet jo lenne egy par elbeszelgetes.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101471) aleister


aleister
veterán

Tudom már mi fura...hol van aelod?

Történt valami abban az 1k kommentben, amíg nem voltam? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101472) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] érdekes felvetés Mark Rippetoe-tól. Aztán olvassa el akit érdekel Ben Pakulski álláspontját :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101473) Shingen válasza kolosanyi (#101455) üzenetére


Shingen
addikt

Alpachino mondná, póló alá elmegy

Ezzel sokan vannak így. :DDD

風林火山

(#101474) Zola007 válasza Woodslave (#101468) üzenetére


Zola007
veterán

"Én ennél többet sem időben sem anyagiakban nem vagyok hajlandó belerakni."

...you got what you paid for...
:R
Ennyi, ezzel kell csak tisztában lenni
Csak gyúrmás körökben a fejekben van baj és mindenki többet szeretne got-ni, mint paid-ni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101475) Shingen válasza aleister (#101471) üzenetére


Shingen
addikt

Jah, mostanában elveszett. :)

風林火山

(#101476) Shingen


Shingen
addikt

Holnaptól indítom a Krea kúrát egy 3 hónaposat tervezek.
Pacsinó ajánlásával nem csinálok feltöltési időt, azt a 3 hetet nagy dózisban, hanem reggel éhgyomorra 5 gr szénhidrát étkezés előtt, meg az edzés utáni turmixba 5 gr.
Így napi szinten 10 gr tolok be majd.

風林火山

(#101477) kk831228 válasza Shingen (#101476) üzenetére


kk831228
addikt

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#101478) Shingen válasza kk831228 (#101477) üzenetére


Shingen
addikt

:U

風林火山

(#101479) attiati


attiati
veterán

Vádliedzés utáni 2 nappal alig tudok kiegyenesedve ráállni a lábamra, csak percek után.
(főleg a vádli tetejének közepe fáj)

Ez egy sima izomláz, vagy lehet izomszakadás?
Mozgatni kéne, vagy inkább pihentetni?
1,5 napig semmi baja nem volt, de újabb 1,5 nappal semmit nem javul.

(#101480) Woodslave válasza Zola007 (#101474) üzenetére


Woodslave
nagyúr

itt csak az a kérdés, hogy mit lehetne elérni. Sokszor agyalok, hogy ehhez amit elérek, még ennyit se kéne. Ha meg többet akarok, akkor egyáltalán lenne-e értelme bárminek. Ha eleget olvasok a témában, akkor mindig eljutok oda, hogy a fehérje végülis megvan, edzés elég kéne hogy legyen és akkor megint oda kanyarodunk vissza, hogy 38 évesen már akármit csinálhatnék akkor se lenne jelentős különbség. Ahogy emlegetik a fitness körökben is ez a law of diminishing returns, amit én úgy értelmezek hiába teszel bele egyre többet nem veszel ki belőle annyit.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101481) Woodslave válasza attiati (#101479) üzenetére


Woodslave
nagyúr

izomláz. Ha szakadás azt észrevetted volna. Nekem volt olyan izomláz, hogy nem tudtam gyalogolni, csak futni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101482) attiati válasza Woodslave (#101481) üzenetére


attiati
veterán

akkor elmehetek most úszni :D Talán el tudok sétálni az uszodáig :)
soha nem éreztem még ilyet

[ Szerkesztve ]

(#101483) Alpachino válasza attiati (#101479) üzenetére


Alpachino
veterán

Az izomláz a vádliban könnyen beazonosítható...pl. olyan a járásod, mint a robotzsarué :)

Shingen : csak arra vigyázz, hogy a kreatin kúra alatt viszonylag tisztán étkezz, főleg a cukrok tekintetében, mert kurvára be lehet vizesedni ha sok szemetet tömsz magadba......de kár is volt ez megemlíteni, mert tudjuk, hogy itt mindenki "természetesen" tisztán kajál ;]

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#101484) kiszi07 válasza attiati (#101479) üzenetére


kiszi07
senior tag

Hát van a két véglet, aki pihenteti és aki nem. Én ha ráedzek, akkor jobb szokott lenni. (1,5-2 nap után) Menny el kocogni.. Pld. én a mellemre sosem edzek izomlázkor... (nekem ez a kritikus pont) A többi testrészem bírja ;]

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#101485) BÁ Nutrition válasza attiati (#101479) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"1,5 napig semmi baja nem volt, de újabb 1,5 nappal semmit nem javul."

erre alapozva az izomláz valószínűbb. pihentesd, 3-5 nap alatt el kell múljon. ha jövő hétvégén is tart még akkor már biztosan nem izomláz. pár kenőcs van amit lehet rá használni de izomláznál felesleges egyenlőre

milyen gyakran edzel vádlira? vagy ez volt az első mostonában?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#101486) ACAB95


ACAB95
tag

Üdv
Valahogy az alkarom elmaradt a többi izomcsoporthoz képest ezért eldöntöttem, hogy elkezdek rá edzeni. Alkar edzést, milyen izomcsopartal érdemes kombinálni? Csökkenő piramisban edzem, szünet nélkül?

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#101487) attiati válasza Alpachino (#101483) üzenetére


attiati
veterán

:)) :DDD nem tudtam mire hasonlítok :D

BÁ Nutrition: hosszú évek után az első volt. Igazából be van görcsölve az izom, és az a furcsa, hogy 1,5 napig semmi baja nem volt és azóta meg stagnál.

[ Szerkesztve ]

(#101488) syl5 válasza Woodslave (#101480) üzenetére


syl5
őstag

Van valami tanulmányod arra, hogy mikor a leghatékonyabb aerob-ozni úgy, hogy minimális legyen az izomvesztés naturálban?
T-nation-ön azt írták, hogy kox nélkül nem kéne reggel éhgyomorra aerob-ozni.
Ogus bácsi edzés előtt nyomja, és nem éhgyomorra edz.

Én tegnap edzés után nyomtam és baszott jól esett egyébként.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#101489) BÁ Nutrition válasza attiati (#101487) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ebből is látszik h nem szabad megfeledkezni a fokozatossag szükségességéről. én is most kezdtem el vádlizni de úgy h első nap csak 1 sorozatot, aztán 2-t, aztán következőn is kettőt, 4ik nap 3 sorozat stb. kell vagy 3-4 hét mire úgy edzhetsz h ténylegesen szétgyilkold

" az a furcsa, hogy 1,5 napig semmi baja nem volt és azóta meg stagnál."
ez inkább a normális

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#101490) aleister válasza Shingen (#101476) üzenetére


aleister
veterán

Nem lesz az kevés? Ha jól emlékszem a testsúly hatoda kell folyamatos szedésnél. Nekem nyáron a tömegnövelőmben volt 5g, de nem vettem észre sem izomtömegben, sem erőszintben az elhagyását.

A másik, hogy folyamatos szedésnél elvileg nem kell szünetet tartanod. A 2-3 hónap, amit kúraszerű szedésnél minimumként szoktak tanácsolni. Fél évig simán tolhatod a te esetedben.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101491) Woodslave válasza syl5 (#101488) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nemigazán. Onnantól kezdve, hogy teljesen felesleges, odáig hogy tök mindegy mikor csinálod van minden. Akik komolyabb gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek (ex versenyzők stb.) azok mind a reggeli éhgyomrosat részesítik előnyben. De hogy naturálban mi a jó vagy egyáltalán van-e ez az izomvesztés veszély....? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101492) Zola007 válasza attiati (#101487) üzenetére


Zola007
veterán

Én nem mennék úszni, mert a 26 fokos víztől lehet, hogy még jobban begörcsöl.
Kerékpározni kellene inkább 20-30 percet nagyon kis fokozaton lassan (50-60 rpm), előtte-közben pedig folyamatosan meginni egy 6-10 deci folyadékot, hadd mossa az izomzatot. Bringázás után óvatos masszírozás és kézzel történő vádlinyújtás

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101493) attiati válasza BÁ Nutrition (#101489) üzenetére


attiati
veterán

Igen. Remélem olcsón meglesz a tanulópénz. 3-4. edzés volt, aztán elkapott a gépszíj, miközben vádliból még csak az első edzés volt.

Akartam is kérdezni, mi a jó edzésterv, mert mindenkit máshogy látok edzeni.

1. kell szünetet tartani? Pl. kar-váll edzésnél mehet minimális szünettel a váll és bicepsz gyakorlat felváltva?
Vagy előbb csak váll, közötte szünetekkel és aztán csak bicepsz közötte szünetekkel?
2. kardió gyakorlat (futás, evezés) edzés elején kell bemelegítésként, vagy edzés végén levezetésnek? (külön kardió napot nem szeretnék).
3. Nem szeretnék sokkal nagyobb méretű ruhákat hordani, inkább fitt és formás izmokat. Milyen ismétlésszámmal és milyen szériával érdemes?
4. Heti 3 edzésnél az úgy jó, hogy hát-mell, váll-kar, láb-hasizom?
Heti 2 edzésnél hogy érdemes ezeket egybegyúrni, ha mellé jön 1 úszás?

[ Szerkesztve ]

(#101494) Alpachino válasza aleister (#101490) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem. 10-12g( 2x5-6g) egy 75-80Kg-ig elég folyamatos szedés esetén....azzal meg egyetértek, hogy ez esetben a 3 hónapos "kúra" felesleges...mehet folyamatosan, akár fél évig is, vagy akár tovább is :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#101495) syl5 válasza Woodslave (#101491) üzenetére


syl5
őstag

Akkor majd meghallgatom mit mond Omar Isaf. Nem egy koxos forma, de nagyon szép eredményeket ért el.
Te mikor csinálod?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#101496) userxy válasza Shingen (#101476) üzenetére


userxy
őstag

Nagyobb körítést csinálsz neki, mint amennyi erőt hoz :D

3000 forint egy kiló :D reggeli mellé 10 g edzés után 10g azt baszni rá. Nem kell ezt túl lihegni.

(#101497) aleister válasza Alpachino (#101494) üzenetére


aleister
veterán

12g elvileg 72 kilós testsúlyig istenes. Az ajánlás alapján én 13g-t mondanék, 5-5-3 elosztásban, de ezen nem veszünk össze. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101498) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#101467) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én nem hiszem el, hogy nem hozott semmit. Akkor minek szedni? A kulcsot meg senki nem tudja, az se aki izmos lett. Mindent ugyanúgy csinált, mint aki nem, aztán egyeseknek összejön, másoknak nem.

(#101472) Woodslave
Azért ez a kép odab@x:

Most erről beugrott a múltkori beszélgetés arról, hogy az erőemelők nem izmosak. Tényleg nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#101499) userxy válasza kolosanyi (#101498) üzenetére


userxy
őstag

Emelget durván 340 kilót azt ez hívja magát erős embernek :DDD :DDD

(#101500) rwin5 válasza attiati (#101479) üzenetére


rwin5
őstag

nekem ugyanez volt akkor ha ilyen 2-3 hónapig nem volt idő edzeni és nyomtam egy normálisabb vádlit, 2 hétig pipiskedve jártam mert egyszerűen beszartam ha talpig ki kellett egyenesítenem, de az is igaz, hogy sose nyújtottam vádli edzés után jóvanaz bedurranva az ;] t húztam haza

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.