Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7067) Aristeus válasza Newboy911 (#6988) üzenetére


Aristeus
tag

Köszönöm a biztatást!
Nekem az eredeti célom is a maraton volt. A több év kihagyás és a felszedett kilók leadásához kellett egy nagy kihívás. Tudtam, hogy nem lesz egyszerű, meg, hogy lassan fogok haladni. Viszont azt gondoltam, hogy áá, engem nem fog zavarni, pedig de. Az elején túlhajtottam magam (túl hamar, túl nagy súllyal, túl sok km), jöttek is szép sorban a kisebb sérülések. Kicsit hülye voltam, ezt be kell lássam. De azért nem adtam fel és ebből csak tanultam:
A 2012-es év csak a a fogyásról szólt: 107kg -> 88kg. Ez megvolt. (626 futott km)
Az idei 2013-as nem úgy jött össze, ahogy terveztem, csak a kilométergyűjtés lett volna a cél, egy 2 órán belüli félmara és a 30 kilométer lefutása egyben, valamint az év végére a több, mint 1000 kilométer. Ezek mondjuk még meglehetnek, már csak kb. 100km választ el az 1000-től, szülinapomon abszolváltam 29 kilométert, a félmara mondjuk nem szeret engem, de ki fogok majd rajta is. ;]
Jövőre pedig szinte mindent alá fogok rendelni a futásnak. Persze a család az első mindig. :) Nagyon akarom ezt a maratont. Remélhetőleg jövő ősszel meg is lesz.

Ha rövid távokon szeretnél gyorsulni tomcica biztos segíteni fog, olyan edzést ír neked, hogy ihaj! :D

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.