Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) DBAtti válasza tomcica (#7246) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Csak ma realizáltam, hogy a Mega Daily ONE két tablettás adagot követel hivatalosan, eddig egyet szedtem, és ezután is egyet fogok akkor.

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#7252) tomcica válasza DBAtti (#7251) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen,mondjuk en 57kg vagyok agyastol,szoval nem tudom mekkora testu embernek (egyaltalan ferfinak vagy nonek) mereteztek a 2 db-os adagot,gyanitom 75-80kg ferfi sportolonak,akkor az egy db nekem megfelel,hobbitok elonyben :DDD

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7253) Apollo17hu válasza DBAtti (#7245) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Találtam képet róla, a Goldmann György téren van.

(#7254) concret_hp


concret_hp
addikt

na megvolt a karácsonyi futás is :K

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7255) tomcica válasza concret_hp (#7254) üzenetére


tomcica
Topikgazda

felenk is megvolt meg delelott,6km laza bemelegito,a vege fele 3x100m felkapva...utana 10x600m domb (egy kor kb 600m) minden masodik eros tempora...3km laza levezeto

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7256) concret_hp válasza tomcica (#7255) üzenetére


concret_hp
addikt

hát nekem 6km domb volt összesen :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7257) tomcica


tomcica
Topikgazda

[link]

(nem en vagyok a felvetelen,de 95ben tortenetesen en is 4.04 alatt futottam az 1500m-t ;] )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7258) cekkk


cekkk
veterán

Boldog karácsonyt futótársak!!

(#7259) deicide válasza tomcica (#7257) üzenetére


deicide
veterán

De a videón 1600m van ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7260) tomcica válasza deicide (#7259) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hujjuj,nem is figyeltem h 1 merfoldes verseny,biztos aaamerika...akkor kaptam volna a szamra egy bo 60m-t a legenytol...azert le a kalappal hogy 600m finisht huzott egymaga,szerintem senki nem hitte hogy 3-400m utan meg tud futni

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7261) gombi01


gombi01
tag

Hallo. Boldog Karàcsonyt mindenkinek! Szèpen süt a nap lehet menni ledolgozni a sok sütit ;) voltam ma màr én is dombozni egyet... de meg kell hagyni a 400m tempóknál semmi nem killerebb!

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#7262) tomcica válasza gombi01 (#7261) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szepet es jot innen is,en ma teljes pihenot tartok,esetleg lesz egy konnyu nyujtas,de holnap epp 400-ak a terv (annyi hogy nem a tavaszi/nyari eles,hanem lebego 200-as pihenovel,ami igen gyors) 4-5db szet is szokott csapni de cudarul :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7263) deicide


deicide
veterán

Megünnepeltem a Karácsonyt én is, ezzel. A keddi 64km és a tegnapi 100km bringázás után még magamat is jócskán megleptem, hogy 5k egyéni csúcsot futottam. Persze nem nagy idő a 21:05, de a jelenlegi 90kg-os súlyommal felülmúlta a várakozásomat... :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7264) cekkk válasza deicide (#7263) üzenetére


cekkk
veterán

Gratula hozzá!
Én most épp pihenőn vagyok, így az endomondot most nem figyelem. :B

(#7265) deicide válasza cekkk (#7264) üzenetére


deicide
veterán

Thx!
Lehet, hogy lassan nekem is kellene pihenőnap, November-Decemberben minden nap kint voltam legalább 1 órát. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7266) cekkk válasza deicide (#7265) üzenetére


cekkk
veterán

Én a bokámat pihentetem, és január 6-án megyek is vele majd ortopédtushoz, addig max szobabicikli lesz, után pedig attól függ mint mond a doki.

(#7267) tomcica válasza deicide (#7263) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O,dehogynem jo ido :R eleve hideg van,nem is lehet olyan konnyen leadni a max teljesitmenyt,lesz ez meg 20perces 5K is...kilok ide+oda (amugy ez a kilok dolog nem mentseg,te gyujtotted "megdolgoztal" erte amikor magadra pakoltad,tessek regulazott rutinnal es etkezessel szepen ledorgolni :P ) gratula!

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7268) DBAtti


DBAtti
aktív tag

Sziasztok!

Ma jártam az új pécsi Decathlonban és igen nagy meglepetésemre szolgált, hogy
az Asics GT2000 24.990 HUF
ami igen jó ár :K , tekintve hogy máshol 37, és jómagam is 28-ért vettem többszörös akció összevonással. Mindenfajta méretben kapható, aki stabil cipőt szeretne, annak tudom ajánlani!

Egyetlen negatívum, hogy itt csak a legegyszerűbb fehér-kék-narancs színkombinációban volt kapható, talán ezért van a leértékelés.

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#7269) deicide válasza tomcica (#7267) üzenetére


deicide
veterán

Thx, az lenne a cél jövőre, beférni 20-ba. Igen, a kilókért megbűnhődtem, de úgy tűnik, ez a 90 már maradni fog, csak akkor mehetne lejjebb, ha izmot veszítenék, de a hegyre kell az erő, nem akarnám feltétlenül beáldozni a sebességért, valami arany középutat keresek. :)

Mondjuk mint a mai őrület. ;]

cekkk: remélem Neked a legjobbat, hogy hamarosan újra nekiugorhatsz!

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7270) cekkk válasza deicide (#7269) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi :)

Én is, remélem, és akkor majd jön a sok lassú futás. :DDD

(#7271) tomcica válasza deicide (#7269) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szep kis konnyu tempo :D joooo hosszu

nalunk utolso 5K eros tempo volt a holgy tanitvanynak..25.20 a szel vegig szembe fujt(mersekelten) 3K-nal ugy erezte itt akar abba is hagyhatjuk,szoval minden volt csak nem kenyelmes,oda is mentem melle vegig huzni es beszeltem hozza hogy elvonjam a figyelmet (van par apro trukk amit bevethet az ember ilyenkor ;) )

vasarnap viszont nekem lesz eros tempom,ott beszelhetek magamhoz...hehe...jelszo a regi: "meghalunk mind"

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7272) Ilidzser


Ilidzser
tag

Sziasztok!

Volna egy 43 és 1/3-os Salomon Mission futócipőm, ami sajna rám nem lett jó, így szeretnék túladni rajta.
Hervises vásárlás 35.000 Ft-ról volt 25.000 Ft-ra akciózva.
Adok hozzá egy belevaló aktív szenes izzadságelvezető talpbetétet is.
Egyszer vettem fel, azóta a dobozában pihen.
Akit esetleg érdekel, 17.000 Ft-ért átadnám. Szerintem jó cipő, sajna nekem maximum lila körmöket okozott volna csak...

(#7273) bandus


bandus
veterán

polgaron az m3 outletben van 1db neonzold nike free flyknit cipo 15k-ert, 43-as. valszeg valami bemutatodarab volt, de ennyiert nagyon jo aron van.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7274) tomcica válasza bandus (#7273) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7275) deicide válasza tomcica (#7271) üzenetére


deicide
veterán

A végét megtoltam, de a 25-ös utolsó 5km erős lett volna. :)
Nekem is jól jönne valaki, aki beszél hozzám közben. Mert amúgy minden ilyennél valóban kicsit meghalunk... :)
Vasárnapra hajrá, az idő még úgy tűnik, jó lesz hozzá.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7276) tomcica válasza deicide (#7275) üzenetére


tomcica
Topikgazda

meg tudod ha valaki megy veled (es tud figyelni a tempora,legzesre,lepesre stb.) akkor kivulrol erzekeli,hogy mennyire ingadozik a tempo,hol lehet egy picit meg csavarni rajta,mikor kell kitartani es nem engedni a lassitast,vagy minimalisan visszavenni es ismet "megtamadni" a tempot....igen jol jon az ilyen

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7277) tomcica


tomcica
Topikgazda

Amikor mar megfelelo alap van,gyakran a kevesebb tobb (mert jobb a minoseg) a mai 12km benne palyamunka 1000m(R400)600m(R400)600m seperc alatt kesz van,de kesz vagy te is :D a szel se segitett sokat :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7278) gombi01


gombi01
tag

Hajag-csúcs kipipálva.
Ismét nagy tömeg volt, kb 10-en vágtunk neki a kiírás szerinti 16km-nek (381m szintemelkedés).
Tavaly 3. lettem (5-ből :) ) idén lecsúsztam a dobogóról így csak 4-nek értem be viszont gyorsabb voltam magamhoz képest 12 perccel...Lényeg, hogy nagyon szép idő volt 8°C-ban öröm volt futni (lefelé :) )
Hajrá mindenkinek!!!

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#7280) tomcica válasza gombi01 (#7278) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szep fejlodes,foleg ha te is ugy erzed jobban ment mint tavaly

en az iden megcsinaltam az uccso futoedzest (holnap mar pihenes) 19km palyan,benne 2x4K progressziv tempo 4.00-4.05-3.44-3.31 (400m konnyu futas piheno) 3.53-3.50-3.43-3.24,laza futas,majd a vegen 10kor az egyenesekben valtott labu szokdeles es repulo sprint (5+5) kifutas hazaig

szerdan folyt. kov. :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7281) tomcica


tomcica
Topikgazda

egy szetcsapos 20km-el bekezdve az ev... ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7282) deicide válasza tomcica (#7281) üzenetére


deicide
veterán

:R
Én csak egy laza kocogós-gyaloglós 60-ast toltam. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7283) tomcica válasza deicide (#7282) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az mar ultra baxod :D nagyon rendben van

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7284) deicide válasza tomcica (#7283) üzenetére


deicide
veterán

Idén októberben szeretném végigkocogni/gyalogolni az Írottkő 70 teljesítménytúrát (68,8km@2200m szintemelkedés) 8-9-es átlaggal, ehhez gyűjtöm az állóképességet. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7285) gombi01 válasza deicide (#7284) üzenetére


gombi01
tag

(#7284) deicide:
bakker...akkor Neked ott a helyed a velencei Yours-on
Bemelegítésnek jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#7286) Greag


Greag
csendes tag

Sziasztok!
Korábban vki. írta, hogy a pécsi Decathlonban jóárasítva látta 25 körül az Asics GT 2000-est. Tegnap elmentem megnézni, próbálgattam, s közben jött egy eladólányka és kicserélte az ártáblát 21990-re. Hát így még jobb vétel.
Amit viszont nem értek: A cipőim 43-asok, sőt a most használt (nem nevetni= Fila) futócipőm is 43-as, előtte Reebok, Nike Dart8 voltak, mind 43-as, viszont ez az Asics Euro45-ös (US11), mert a 44-est szorosnak éreztem. Gondolom a lábam nem nőtt. Talán az eddigi cipőim nem voltak belülről így "kipárnázva" azért érezhetem passzentosnak még ezt is, nem? A 46-ost is felpróbáltam, de azt már csak kíváncsiságból, pici "holtjáték" ott már volt. A napokban tervezem kipróbálni, igaz a hideg miatt egyenlőre padon.
Köszi az infót az akcióról.

Ja, és Kilóméterekben gazdag boldog új évet kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#7287) gombi01 válasza Greag (#7286) üzenetére


gombi01
tag

(#7286) Greag:
Én pont fordítva éreztem mert 44-est vettem de visszavittem és kicseréltem 43.5-re. Amúgy befigyelt egy Fuji-Trabuco2 is 22-ért. Dupláztam :)
A GT jó puha csuka, azonnal fel is avattam, kicsit nehezebb mint a Mizunom, edző futásokra így télen tökéletes ennyi pénzért.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#7288) tomcica válasza gombi01 (#7287) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Apropo learazasok,Sketcher GoRun2 a Hervisben 18990 ft-re van lekapva (ferfi is es a noi is),en Pesten vettem 19900-ert (24-25rol volt lekapva).A napokban futottam a palyan benne,nagyon hasonlit a Nike Freerun-ra es a Saucony Kinvarara.Elol szeles,boooven van hely a labujjaknak,puha az anyag szinte mint egy zokni.
Aki szeretne a sarokra erkezesrol kozeplabra majd a lab elso felere valtani,annak nagyon jo kis cipo.Puha,van benne eleg csillapitas,de ugy 15km utan mar ereztem,hogy fogy a cipo nagyon (hasonlo a Kinvara es a Fastwitch is) meg fuvon is,aki nagyobb testsulyu az erre ugyeljen.Vagy kevesebb tavra vigye eloszor,vagy legyen keznel valtas cipo.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7289) concret_hp válasza tomcica (#7288) üzenetére


concret_hp
addikt

neked amúgy hány pár futócipőd van? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7290) tomcica válasza concret_hp (#7289) üzenetére


tomcica
Topikgazda

boven van,most meg 16db mukodik,abbol 10 jo allapotban futasra alkalmas,6db meg meg nem eldobando,de max crossfittre,egyebre jo

effektiv 4 cipot hasznalok (1 terep,1 konnyu futasra,2x gyors munkara)

leggyorsabban a gyors munka csapja szet a cipot,meg azok altalaban konnyebb,kevesbe felepitett cipok (Kinvara,Gorun,Fastwitch,DS Racer stb.)

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7291) tomcica válasza concret_hp (#7289) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Tegyuk hozza azert azt is,hogy 4950km-t futottam a 2013-as evben,ugy hogy a december ki lett engedve,el tudnak a cipok fogyni ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7292) deicide


deicide
veterán

1:40-en belüli félmaraton volt a mai kitűzött cél, hát meglett, 1:36:18, 4:44-el javítva az eddigi egyéni csúcson. Van még hová fejlődni, de a 2013 év eleji 6:00/km-hez képest ez a 4:34/km-es átlag mondható fejlődésnek. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7293) Alg válasza deicide (#7292) üzenetére


Alg
veterán

Szép, jól belehúztál tavaly :K csak így tovább :)

Voltam BUÉK-on, HHH-ról lefelé a lejtőn néhány futó úgy jött hogy a látványtól beleállt a térdembe a fájdalom: sarokkal előre, 3m-eseket ugorva, csattogó talppal a betonon. Jujj. :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7294) deicide válasza Alg (#7293) üzenetére


deicide
veterán

Uhh, az öngyilkos módszer...én inkább rövidebbre veszem lejtőn a lépteket, nem trappolok. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7295) Alg válasza deicide (#7294) üzenetére


Alg
veterán

Igen én is jöttem már le ott többször is futva - igaz nem a betonon hanem mellette az ösvényen, de inkább aprókat lépve, szinte sprintelve :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7296) tomcica válasza deicide (#7292) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szep munka,gratula :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7297) deicide válasza tomcica (#7296) üzenetére


deicide
veterán

Köszönöm, megerősödtem benne, hogy jó az irány, tovább kell alapozni és szezonra lesz ez jobb is kicsit. :R

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7298) tomcica válasza deicide (#7297) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igen,le kell az tolni 1:30 ala az egesz szep ido,onnan mar nem egyszeru a tovabbi gyorsulas (de nem lehetetlen)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7299) concret_hp válasza tomcica (#7291) üzenetére


concret_hp
addikt

hát én bringázni tervezek ekörül idén :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7300) tomcica válasza concret_hp (#7299) üzenetére


tomcica
Topikgazda

csak azert irtam,hogy lasd hova is megy el ilyen sok cipo,mivel nem egyet hasznalok igy volt,hogy egyszerre kezdett 3 par szetszakadni,na olyankor jo ha van keznel valtas..ugy szoktam h amikor raszaladok learazva akkor veszek 1-2 cipot

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.