Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) Tybee21 válasza raggg (#7650) üzenetére


Tybee21
aktív tag

a futobolondokon is te "mesélsz" ? ;)

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#7652) raggg válasza Tybee21 (#7651) üzenetére


raggg
senior tag

Nem. :-)

ragklaatPS

(#7653) tomcica válasza raggg (#7650) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mar olvasom is...engem nem zavar sot imadom a szemelyes beszamolokat (az se baj ha nincs az illeto iroi venaval megaldva,jo a kepzeloerom kiegeszitem a hianyos reszeket ;) )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7654) Newboy911 válasza raggg (#7650) üzenetére


Newboy911
tag

Gratulálok az első versenyedhez.
Én tudom miről beszélsz, másfél éve én 7Km -en 38:40-et futottam és boldog voltam.
Akkor azt tűztem ki célul, hogy egyik ismerősömet aki akkor 33:10-et futott, megelőzzem egyszer.
A múlt héten ez sikerült, 5Km -en előtte értem célba.
Ami az öltözködést illeti és 15 Celsiusnál húzom meg a határt edzésen.
Alatta hosszú, felette rövid.
A verseny az megint más:
A két magyaron hosszú, a helyi franciákon rövid. 4 Celsius volt !
[link]

(#7655) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

tanácsot szeretnék kérni a futással kapcsolatban.
Régebben nagyon szerettem futni, de a súlyom és a térdproblémám miatt egyre nehezebb volt.
Most sikerült újra lefogynom, remélem már tartósan és újra neki szeretnék állni futni.
Fegyencedzést művelem, ez mellé szeretném beiktatni.
Eddig még nem volt benne rendszer (pl edzés után futottam 2-3 vagy 5 kört a pályán és kész.)
Milyen célokat tűzzek ki magam elé? Távokat, időket?
Például alapnak arra gondoltam, hogy minden héten 1 körrel többet futok.

Segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#7656) raggg


raggg
senior tag

Verseny után hogyan regenerálódtok? Úgy érzem jót tenne egy kis pihenés, főleg, hogy egy kis csonthártyagyulladás is becsúszott. Ugyan nem fáj nagyon, de nem szeretném, ha súlyosbodna.

ragklaatPS

(#7657) Aristeus válasza raggg (#7650) üzenetére


Aristeus
tag

Gratulálok! Szép volt! Jó ezeket a beszámolókat olvasni!
Csak így tovább!

(#7656) Nekem a fokozott C-vitamin bevitel, valamint a hideg-meleg váltott zuhany a lábra jött be eddig a legjobban.
Ami hasznos lehet még: nyújtás, könnyű- átmozgató torna, masszázs, meg jó sok alvás. :)

[ Szerkesztve ]

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#7658) raggg válasza Aristeus (#7657) üzenetére


raggg
senior tag

Köszi :-)

ragklaatPS

(#7659) tomcica válasza Rabbitf_24 (#7655) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ha ilyen kiegeszitonek hasznalnad a futast akkor en a resztavos edzes javasolnam akar egy rovidebbet es egy hosszabbat is,nagyjabol igy:
bemelegites 2-3km,gyorsitok,torna...200m-es resztavok (piheno 200m kocogas) a tempo eloszor lehet nagyjabol a 3000m-es iramod, 4-6db szepen novelni 10-re..laza kifutas 2-3 km (beszelgetos)

valamint egy hasonlo edzest csak hosszabb resztavokkal 500-1000m (piheno 400m kocogas) a tempo a 10K tempod 3db novelni 6ig

ez a ket edzes fegyenc es egyeb mozgas mellett BOOOVEN eleg egy hetre

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7661) tomcica válasza brownus (#7660) üzenetére


tomcica
Topikgazda

massive respect neki :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7662) Rabbitf_24 válasza tomcica (#7659) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszönöm! Be fogom így iktatni, készítek hozzá egy részletes tervet, jegyzem a fejlődést, aztán bízunk a legjobbakban. :)

(#7663) tomcica


tomcica
Topikgazda

skacok holnap verseny,majd beszamolok rola...2.5km canicross verseny,egy fiatal husky nostennyel kell futnom (mert felkert ra a jovendo sogornom) ilyet se csinaltam meg eletemben,azert rajtam ne muljon csapatom majd neki ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7664) TheMarci válasza tomcica (#7663) üzenetére


TheMarci
addikt

Én ma futok szarvasűzőkön majd (Eger - Miskolc), de csak egy 5km-es szakaszt, hajrá neked is, meg mindenkinek, aki fut a hétvégén! :)

Do You Dream?

(#7665) Alg válasza tomcica (#7663) üzenetére


Alg
veterán

Jól értettem hogy kutyának leszel nyúl? :DDD ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7666) tomcica válasza Alg (#7665) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ezen a versenyen neeeem :D egy hammal a derekamra lesz kotve a kutya,nagyjabol 2-3m poraz,igy a kezeim szabadok...a szabaly szerint (amit epp most tanulmanyozok) a kutya kell vegig hogy elol fusson,tehat nem huzhatod es csak rovid szakaszok erejeig futhatsz mellette....remelem osszeszokom a kutyussal mivel eddig csak ketszer tudtam megsimogatni (azt is tavaly nyaron) szoval nem rohan el valami masik osvenyen meg ilyenek...mondjuk azt se tudom,hogy a kutya hogyan tudja hogy az osvenyen kell futni,mert hiaba szallagozzak oldalrol be,attol meg siman elindulhat valami masik iranyba :F

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7667) tomcica válasza tomcica (#7666) üzenetére


tomcica
Topikgazda

[link]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7668) raggg válasza tomcica (#7666) üzenetére


raggg
senior tag

Elég vadul hangzik :-D hajrá a hétvégén futóknak!

ragklaatPS

(#7669) deicide


deicide
veterán

Hajrá mindenkinek! Nekem holnap Tóparti futóparti, azaz Velencei-tó kör, bulifutás elvileg, nem verseny, de egy endo-s ismerőssel 4:45-4:50-es kilikre készülünk, de csak az első 1-2km után, ha már kikeveredtünk a tömegből. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7670) tomcica


tomcica
Topikgazda

A beigert beszamolo:
Kanizsan a Tisza partjan volt megtartva a szanhuzo kutyak krosszversenye.Felkertek,hogy egyik ifju nosteny huskyval fussam a tavot,mert
nincs aki fusson vele.Batran el is vallaltam,kesobb jottem ra,hogy en meg eletemben nem futottam kutyaval versenyen,sot meg
csak nem is lattam ilyet ;) valtozekony idot igertek,igy volt A tervem a kovetkezo szereles: rovidgatya,rovidujju,eles versenycipo
ezuttal Asics DS Racer,amivel mar nyertem versenyt,jol ossze vagyunk szokva.A B terv hosszu cicanadrag,szeldzseki es a Salomon Sense
Mantra terepcipo.Ahogy megtortent a benevezes,vegig is futottam a palyat,hogy lassam milyen a terep es milyen cipo kell,valamint
hol kell nagyon figyelni.
Vegul az A terv ment,mert egesz jo ido lett,felhos,de kellemes.10orakkor volt a benevezes,13kor futottam,ketszer is kesett minden igy
ketszer melegitettem,na jo masodszor mar csak atmozgattam.
Nem volt tul sok versenyzo,de rengeteg kulon kategoria volt: kerekpar egy kutyaval,ket kutyaval,roller kutyaval,szan kutyaval es canicross
(azaz ember egy kutyaval).A szervezok el is bibelodtek a reszletekkel,de meg belefer kategoria volt,szoval nem illeti panasz oket.
Kaptam egy 2XL-es polot a 32-es rajtszammal,amit en nagy batran szet is szabtam,a ket ujjat levagtam es a szam alatti reszt mellkasnal szinten.
Kesobb kiderult a polot vissza kell adni ;) hat igy jartak,mondhattak volna,szerencsere nem lett belole problema.
A kutyussal odaalltunk a rajthoz es elindult az orulet.A tav elso felen nagyon nehezen jott a kis Kira,szinte mellettem futott,tobbszor meg
akart allni es huzatta magat.Vegig batoritottam,beszeltem neki hogy ne aggodjon ezt mi ma megnyerjuk :)
A tav feletol viszont meglodult,a koztunk levo 1.5meter gumis poraz vegre megfeszult ahogy annak rendje es modja.
Szagot foghatott,mert raketa uzemmodra valtott,mar nem kellett biztatnom,nem is nagyon jutottam levegohoz,ez az igazi tempo.Ahogy felenk
mondjak: itt valik el,hogy ferfi leszel vagy megmaradsz kisgyereknek :P
A 4-5 perccel elottunk indult holgyet ertuk utol a tav 4/5-nel,valoszinuleg azt erezte meg a kutyus.Elszaguldottunk mellette,a kutyat kozelebb
huztam magamhoz,hogy eszebe se jusson udvarolni.Nagyjabol meg 400m volt hatra,egy kanyar es a szurkolok hangjat mar hallottuk is,nekilodultunk
az utolso hajranak,teljes sebesseg,2-2.5meteres leptekkel szinte repultem,igy egyedul nem is tudok futni,ez valami csodalatos elmeny.
Pont jol kiszamoltuk,mert a kis Kira ugy 100m-el a cel elott kezdett teljesen elfaradni,egy picit vissza is vettem,hiszen ez csapatmunka es
fontos a o egeszsege is,de azert meg igy is nagyon gyors iramban szakitottuk at a celszallagot.
14perc 44masodperc,a tav ismeretlen 3km felett volt es nagyon vegyes terep,emelkedo is volt benne,meg felasott resz,az igazi bokafogos.
Mint kesobb kiderult boven bajnokok lettunk,nagyjabol 2perc folott adtunk a masodik helyezettnek,sot nehany kerekparos idejere is ravertunk.
Hat igy avattunk ma a kis 11 honapos Kirabol bajnokot.Az ajandek kutyatap az ove lett,a serleget pedig en vittem haza.
Nagy elmeny kutyaval futni,hiaba vagy jo futo,ez mas,ez egy uj elmeny,egy csapatmunka.Nagyon figyelni kell ra es biztatni,mert kulonben
nem tudja eros tempoban lefutni.Ma is tanultam valami ujat ;)
A kovetkezo verseny oszre lesz,a szervezo meghivott,ha most kellene valaszt adni ra,gondolkodas nelkuli igen lenne!

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7671) Apollo17hu válasza tomcica (#7670) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Marha jó olvasni, hogy biztatnod kellett a kutyust.

Az ajandek kutyatap az ove lett,a serleget pedig en vittem haza.

Azt hiszem, fordítva egyikőtök sem lett volna felhőtlenül boldog. :D

(#7672) tomcica válasza Apollo17hu (#7671) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hallod a tav elso felenel meg is ilyedtem annyira lelassult...mar ugy voltam vele felkapom es viszem,de aztan szerencsere megmutatta hogy milyen a husky virtus :P
a kutya azert termeszetkozelibb leny,ha elfarad pihen,nem olyan mint egy beedzett tulporgott ember,aki kepes tobb percen (neha oran) at is ugyanugy hajszolni magat,kozben meg mar lehet nem oszinte a mosolya :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7673) deicide válasza tomcica (#7670) üzenetére


deicide
veterán

Ez marha nagy élmény lehetett! Én is szeretek kutyákkal dolgozni, ezt nagyon kipróbálnám. :)

Nekem meg megvolt az első versenyem, a Tóparti Futóparti. Igazából bulifutás volt, első 19km-t endo-s ismerőssel toltuk laza 4:50-es tempóval, aztán ott elgurult a gyógyszer és az utolsó 9km-en 4:15-öket futottam, leelőzve kb 30 fáradó embert. :DDD
A célban jött az eufória, a speaker elkönyvelte, hogy az időm már 2:11:00 utáni lesz, ezt már hallottam 100 méterről, úgyhogy magamhoz képest irgalmatlan hajrába kezdtem és 2:10:58-al értem be, hatalmas tapsot kaptam a sprintért a közönségtől és a speaker is megdicsért, hogy 28km után még valaki ilyet kivág azért a nyamvadt időért. Szóval első versenynek szuper volt, iszonyú nagy élmény.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7674) tomcica


tomcica
Topikgazda

a befuto,itt mar nem sokat volt a labam a foldon :D Kira kutyus abrazata is sokat elmond :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7675) tomcica


tomcica
Topikgazda

itt pedig a serleggel

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7676) raggg válasza tomcica (#7675) üzenetére


raggg
senior tag

:C

Hát ez óriási lehetett, gratula! Én ugyan egy kicsit félek a kutyáktól, de azért szívesen megnéztem volna (vagy megnéznék) egy ilyen versenyt.

ragklaatPS

(#7677) tomcica válasza raggg (#7676) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hallod nekem sincs kutyam,ezzel a csodalatos lennyel is tavaly nyaron talalkoztam utoljara,akkor meg akkora volt mint egy ciposdoboz...de osszehangoldotunk gyorsan :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7678) Alg


Alg
veterán

Gratula mindhárom versenyzőnek ;)

Én Sárga70-re készülök, gyalogosan gyűjtöm a km-eket, most hétvégén lesz egy nehéznek számító 25 körüli amire futótúraként készülök, aztán gerecse50 :K

Most hétvégén meg disznótoron voltam, meg megnéztem Bekele első maratoni befutóját - 3 perc alatti km-ekkel végig 2:05-ös maratont :Y

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7679) deicide


deicide
veterán

Nincs valakinek eladó Vivicittá félmaratoni előregisztrációja, amire nem tud, nem akar elmenni? Megvenném, mert betelt a létszám és kipróbálnám magam.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7680) DBAtti


DBAtti
aktív tag

:o

Épp most akartam érdeklődni (sry, nem bogarásztam végig az előzményeket), hogy van-e valamilyen kedvezményes formája a félmaratoni Vivicittának, mivel a 15.500-as árat igen sokallom érte.
Ha betelt a létszám, akkor megoldódni látszik a probléma.

Azért várnám az észrevételeket, nem vagyok BSI-s, nem futottam még versenyükön tudtommal (a tudás útja-hoz szerintem nem volt közük).
- Miért ilyen drága (vagy csak bringabelsőben élek és nem is sok 15.000HUF :F )
- a mezen felül mit kapok cserébe
- mi a feltétele a kedvezményes részvételnek rettenetes mennyiségű hozzájuk köthető vásárlás nélkül
- stb.

Előre is köszi, további jó futkosást mindenkinek!

PS - Ha valakit érdekel:
az Asics Gel Zaraca II-m már vagy 2 hónapos, elégedett vagyok vele. Felépítményben az Asics-ban még soha nem csalódtam, a megfelelő méret azonnal (0 km) szépen illeszkedik mindenhol, nincs benne kivetni való.
Eléggé közvetlen is, a talp azért csalóka, több stabil cipővel megegyező 11mm-es Heel to Toe drop-ja van, tehát gördülésre ösztönöz(?). Ez a "hibrid" lét (géles elöl-hátul, de lapos, naturálisnak láttatja magát) mégsem tűnik bolondságnak, úgy veszem észre, néha-néha rákapok az előrébb dőlt, "talp eleji" futásra, nincs ellenére. A térdem ezt nem annyira szereti, és a vádlim hamarabb görcsöl, de vegyesben gördülve és így is lehet benne haladni, 12-16km nem volt gond. Könnyebb, vagy edzettebb futók (< 85 kg) szerintem e felett is használhatják simán.
Ez az első neutrális cipőm is egyben, és úgy érzem a mozgásom "kiegyenesedett", jobban összeállt hála neki, + nem vész el annyi energia a csillapításban, támasztásban. Nem utolsó sorban szerintem jól is néz ki.
16.5k HUF-ért is láttam, amit szerintem ér, én kicsit drágábban vettem.
Egyedüli kétségeim a csillapítás tartósságával vannak, egyelőre teljesen rendben, de elvileg ez csak a 6-800km-es kategória.

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#7681) deicide válasza DBAtti (#7680) üzenetére


deicide
veterán

Próbálnak az előnevezésre kapacitálni, ahogy néztem, ha még tavaly regisztrálsz, csak 10K a félmaraton. Hogy annyit is megér-e, azt nem tudom, de állítólag profi a szervezés, útvonalbiztosítás van, chipes időmérés, póló, a többit nem tudom, az vasárnap kiderül, hogy a 10km megérte-e az 5k-t. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7682) raggg válasza deicide (#7681) üzenetére


raggg
senior tag

Szerintem elég drága a 10e is a félmaratonért. Az általam emlegetett verseny 7500 volt (Debrecen - Rotary), ha a helyszínen neveztél, és póló, chip, biztosított pálya ugyanúgy megvolt (plusz ugye befutónál alma, víz, izó még járt természetesen). Nem is tudom mivel lehetne több.

Én mondjuk nem sajnálnám érte a dupláját sem, de azért eszembejut ilyenkor, hogy van aki lehet emiatt nem vesz részt. :-(

ragklaatPS

(#7683) deicide válasza raggg (#7682) üzenetére


deicide
veterán

Persze nem látok mögé, hogy mi mibe kerül, de én is sokallom, persze kifizetem, nem gond, csak tényleg sokan lehetnek, akiket az összeg megakadályoz. Én mondjuk inkább felmérőnek tekintem majd, jó lesz tömegben kipróbálni, mit tudok kihozni magamból.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7684) Polacheck válasza DBAtti (#7680) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A hasznos trükk a BSI-s félmaratonoknál, hogy kedvezmény jár arra, ha már indultál BSI-s versenyen. Elsőként be kell regisztrálni egy aznap reggeli olcsó mellékversenyre (most pld családi futás 300 Ft) és azonnal jogosult vagy az "indultál már BSI versenyen" kedvezményre, elég sokat lehet spórolni az első nevezésnél ezzel.

Egyébként szerintem kifejezetten hulladékok a versenyek, gyakorlatilag mindegyik a rakparton való futkorászásokból áll össze (plusz sziget, plusz esetleg városliget), de Budapesten nem nagyon van más alternatíva. Pont néztem a párizsi maratont a hétvégén, ott lezárták az egész várost, nem futnak végig ugyanazon az útszakaszon kétszer, kicsit el is gondolkodtam, valami ilyen helyen kéne az első maratont futni, nem a rakparton.

less qq more pewpew!

(#7685) deicide válasza Polacheck (#7684) üzenetére


deicide
veterán

Én is inkább a vidékieket fogom favorizálni, Siófok, Keszthely, azonban még sosem voltam a Margitszigeten, ezért nekem élménynek jó lesz. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7686) raggg válasza Polacheck (#7684) üzenetére


raggg
senior tag

Az útvonallal nem is lenne gond, ha ezt biztosítják, akkor legyen ez; viszont cserébe akkor lehetne kedvezőbb az ár mondjuk.. gondolom költségben semmivel nem több az általam emlegetett versenynél..

Kinvara-t amúgy lehet valahol kapni? Szeretnék felpróbálni egyet de még a webes shopokban se nagyon találok.. (semelyik verziót).

ragklaatPS

(#7687) Polacheck válasza raggg (#7686) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Egy mondat a válasz:
A BSI egy r*hadt nagy biznisz.

less qq more pewpew!

(#7688) Alg válasza raggg (#7686) üzenetére


Alg
veterán

[link]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7689) raggg válasza Alg (#7688) üzenetére


raggg
senior tag

"Cipő méret: 7,5, 8,5, 9, 9,5"

Ezt néztem, de nem tudom ez US vagy UK méret, de úgy is 10.5 / 11.5 kéne (EU 45, vagy inkább 45,5 lenne a legjobb).

Mondjuk az jó kérdés, hogy a pega29-em mekkora, otthon megnézem, de ha jól rémlik az 10.5 UK.

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#7690) Alg válasza raggg (#7689) üzenetére


Alg
veterán

Azt nem írtad mekkora kell ;] :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7691) raggg válasza Alg (#7690) üzenetére


raggg
senior tag

Ez igaz, mea culpa :-)

ragklaatPS

(#7692) Alg


Alg
veterán

Egyébként ha már verseny, én egyszer egy ilyenre szeretnék elmenni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7693) tomcica válasza raggg (#7689) üzenetére


tomcica
Topikgazda

saucony legtobbszor CSAK US meretet ad meg,UK szinte csak az angol piacon,masfele soha

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7694) raggg válasza tomcica (#7693) üzenetére


raggg
senior tag

Sajnos így is, úgy is kicsi. :-/ Továbbra is keresek valami feszesebb cipőt, de még egyelőre nem találtam megfelelőt. Faas 500 jó jelölt lett volna, de kicsit sokallom a Hervises árát (csak ott láttam).

ragklaatPS

(#7695) concret_hp válasza Polacheck (#7684) üzenetére


concret_hp
addikt

úgy egyébként, ha viszonylag fiatalabb az ember, lehet diákkal is nevezni ;]
nekem mondjuk van diákom, de a kutya nem kérte, pedig sokszor 35nek néznek :D

másik meg hogy nyilván nem 2 nappal előtte kell regelni, ha van rá mód :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7696) DBAtti válasza Polacheck (#7684) üzenetére


DBAtti
aktív tag

"A hasznos trükk a BSI-s félmaratonoknál, hogy kedvezmény jár arra, ha már indultál BSI-s versenyen."

:D hát ez marha jó, köszi :)

Lehet csak ezért kimegyek most valami kis távra, ha még engednek, és aztán a következőn már olcsóbban mehetek.
A rakpart nekem nem ellenségem, egyszer már lefutottam oda-vissza, jó érzés volt, hogy csak a futóké. Bár tényleg még nagyobb fless lenne mondjuk az Andrássyn, vagy a körúton menni egy darabon, vagy mondjuk egy Citadella befutó :DDD, azt bírnám.

Re: (#7695) concret_hp
Eléggé sok dolgon múlott nálam most, hogy megyek-e (kedv, anyagiak, komolyabb felkészülés hiánya, stb), de a csúcsot az I-re az ára vitte be, azt hittem rosszul látok. A korai regisztrációs, BSI tagságos változat 8500 már elmegy, de még a mezzel, csomagokkal, frissítőkkel, szervezéssel együtt is szerintem bőven keresnek rajta. Egy elsősorban hobbi futóknak szóló verseny esetén ez engem elszomorít.

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#7697) concret_hp válasza DBAtti (#7696) üzenetére


concret_hp
addikt

pár hete én is írtam, hogy drágállom :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7698) tomcica


tomcica
Topikgazda

jovok skacok penteken Pestre...na nem futni :D csak nagybevasarlasra...spuri/multinavigator/nyulcipo/arena combo 1-2 cipot elhozok,csak hogy ne maradjon nektek (foleg az inov8 road szeriabol egy konnyedet)

majd irom h mit lattam,hatha mas szemmel nezem oket mint akik allandoan ott vannak ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7699) Cathfaern válasza raggg (#7682) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Olyan versenyeken, ahol sejthető a sok résztvevő az ár egyfajta szándékos jelentkezési korlát. Ha tudják hogy (csak hasalom a számokat) 500 versenyzőt lehet elindítani, ellenben 1500-as érdeklődő lenne, akkor fentebb emelik az árat, hogy tényleg csak az jelentkezzen aki komolyan is gondolja, és ne vegyék el előlük a helyet olyanok, akik csak poénból mennek. Ugye már a jelenlegi áron is betelt a jelentkezés, alacsonyabb ár mellett ez sokkal korábban megtörtént volna.

(#7700) Winne


Winne
nagyúr

Üdv!

Anno cipő témában a Pegasust ajánlottátok nekem, mint kezdő térdfájós futónak. Akkor nem tudtam még megvenni, most feljött ez a visszaszámlálós lehetőség: [link]

Free 3? A Pegasus is 19.9k volt asszem.

Lunar forever van 18-ért: [link]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.