Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) concret_hp válasza Polacheck (#7796) üzenetére


concret_hp
addikt

van az a szint, ahol lassít az ember (pulzuskontroll vagymi :DDD)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7802) raggg


raggg
senior tag

A tegnapi terves dologhoz: páran elég veszett időket írtak :DDD , nekem egyelőre a rekord 51 perc 10 km-en, úgy érzem még tudnék gyorsulni (olyan 4:50-es átlagig), ez egy "lendületesebb" edzésen mért 51perc volt. Érdekes módon 5 perccel jobb, mint amit előtte héten versenyen futottam. A terv idénre egy félmaraton, lehetőleg terepen, és jó lenne 1:50 környékén beesni a célvonalon. :-)

Viszont fegyelmeznem kell magam hogy ne vigyem túlzásba az edzéseket, tavaly kezdtem el rendszeresebben futni, mostanra már olyan 80 km megvan havonta minimum ez a duplája a tavalyinak, szóval érzem hogy nagyon felértékelődött a keresztedzés. Hálistennek szeretek bringázni, erősíteni is, sőt hamarosan szerintem rendelek egy trx-et is. :-)

ragklaatPS

(#7803) Aristeus válasza tomcica (#7778) üzenetére


Aristeus
tag

5K - eddig nem sikerül igazán jó 5K futnom soha, bennem maradt mindig. A legjobb időm egy 23:32; 27 °C-ban, párás időben. Azt hiszem ezen még lehetne bőven javítani. Álomidő (de azért küzdök érte, hogy meglegyen akár 5 év múlva majd), az bármilyen 20:00 alatti.

10K - rekord 49:42; Egy 42-43 perc körül már azt mondom, hogy nagyon elégedett lennék. Álomidő 40:00 alatt. :)

Félmaraton: rekord 2:06:52, ez is bennem maradt tavaly. De idén nagyon jól sikerült a téli alapozó edzés (szeretnék is majd egy összefoglalót írni ide róla) pulzuskontrollal, hamarosan megméretem magam ezen a távon, reménykedem a 2 óra alatti időben, aztán meg szép sorban jöhet minden évben -10 perc, egész 1:30-ig :D

+1: Két hete beneveztem az idei budapesti maratonra! :)
Szóval az idei fő cél egy teljes lefutott maraton lenne. 4 órás célidőt adtam meg. Remélhetőleg sikerül is összehozni októberben.

Persze nagyon jól érzem magam most is a bőrömben, jók ezek a mostani rekordok is. Már az a tudat, hogy 107 kg-ról egészen 85-ig fogytam le, nyertessé tesz. Persze lehetne még fogyni egy 4-5-öt, hogy jobb legyek futásban, talán, ha még egy lapáttal rá tudnék tenni az edzésekre, vagy még egy kicsivel több időm lenne, de inkább a feleségemmel és a kislányommal töltöm az időt. :)
Egy a lényeg: Senki másnál, csak a tegnapi önmagadnál kell jobbnak lenned!

@tomcica: Neked rekord tervek? Nálad hol a határ? Maraton, Félmaraton, 10K, 5K? Bár gondolom te inkább 3000 és 1500m-en tervezel.

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#7804) tomcica válasza Aristeus (#7803) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igazabol a palyara koncentralok meg mindig,eles 400-at es a kozeptavokat ki szeretnem futni,annyira nincs kobe vesve a pontos ido,erzem en azt h mikor vagyok eleg gyors (azert 55mp alatti 400 mondjuk 40evesen megtartva az jo lenne)

a hosszabb tavokon 5K 16ala okvetlen,az nem is kerdes...10K-t nem is gondolkodtam 35ala?! a felmara pedig 1.17 kornyeke...1.15 ala azert meg eletemben egyszer be fogom futni,de majd csak ha mar erzem h lassulok rohamosan a palyara,akkor kitolom az edzeest hosszabb tavra

maratont NEM futok idore,max oromfutas teljesiteni,ugyenez vonatkozik az ultrakra is,azok raernek meg boooven

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7805) deicide válasza Aristeus (#7803) üzenetére


deicide
veterán

Súly és sebesség között nincs feltétlen szoros korreláció, szerintem ne fogyj már, ha úgy érzed, hogy jó így. Ha nekem 90 kilóval megy a 40 perc alatti 10km, akkor neked is menni fog ennél kisebb súllyal.

Pont ma látta egy kollégám a vivicittá befutómat (kék póló, fejpánt, az vagyok én) és beszélgettük, ha nem ismerne és egymás mellé állítana jó pár futót, biztos nem engem választana az alkatom alapján, hogy gyors vagyok.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7806) Polacheck válasza deicide (#7805) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nekem itt a befutóm :D, egyébként kicsit jobb kedvem lett, hogy megnéztem, hogy a tavalyi időmhöz képest 7 percet javítottam.

Próbálok megfutni majd egy 2 órás félmaratont siófokon, ott a legesélyesebb. Illetve a maratonnal még szemezek erősen, itt lenne az ideje, most futottam meg a 10. félmaratont és tavaly megvolt a 30km is a spar-on, úgyhogy meglátjuk még.

less qq more pewpew!

(#7807) deicide válasza Polacheck (#7806) üzenetére


deicide
veterán

SPAR maraton nekem is tervben van, Neked pedig grat a fejlődéshez (látszik a képen, hogy hajtottál. :) ), idén még bőven meglehet a 2 órán belüli idő. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7808) Newboy911 válasza concret_hp (#7773) üzenetére


Newboy911
tag

@concret_hp
én 95 körülről indultam, mostanában 82 körül vagyok, bár ma a célban valószínűleg 80 alatt voltam (egész du eszek meg iszok :D) de még azt néztem mostanság, hogy ironmanhez egy 75 körülre le kéne menni, ami vizsont már izom vesztéssel is járna :(

Mikorra tervezed az ironmant ?
Én tavaly kezdet a futást, idén az úszás és a bicikli felépítése a cél.
De nagyon nehezen megy az 5-6 edzés hetente.
Mire rájöttem hogy nem is szedek szinte semmi táplálék kiegészítőt.

(#7809) concret_hp válasza Newboy911 (#7808) üzenetére


concret_hp
addikt

úgy volt, hogy ha az izületek bírják, akkor idén :D de a futást többször is pihentetni kellett pont emiatt :( viszont most vasárnap nem fájt semmim, másnap simán elmentem focizni. viszont atádig már nincs sok idő... még a balatonman kenesén gondolkodom, de amit a +1.5 hónapon nyerek annak egy része kapsából elveszik a szivatósabb bringapályával :D

normális kajálás elég sokat számít + kell tolni vitamint meg ezt-azt, 2 doboz heavy dutyt betoltam már pl nyár óta...

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7810) Polacheck válasza concret_hp (#7809) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

nem lehet ezt is félironnal kezdeni egyébként, egyből a naggyal érdemes?

less qq more pewpew!

(#7811) concret_hp válasza Polacheck (#7810) üzenetére


concret_hp
addikt

azt mindenképp tolom, nem kérdéses :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7812) gombi01


gombi01
tag

kérdés:
verseny (maraton) utáni héten mit szoktatok tolni?
csak mert mostantól 2 hetente lesz 3 félmaratonom.
Egész héten kocogni kell takarékon a hétvégén meg tolni a versenyt??
Nem merek nagyon gyorsítókat futni mert lehet inkább kivesz mint hozzáad az erőhöz, mit mondanak a profik?

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#7813) gombi01


gombi01
tag

jön valaki erre:
Futás a kastélytól a várig és vissza
mondjuk Deicide ? (Neked közel van.)

ma kint voltam délben futni terepen szépen sütött a nap, de a szél... röptetett amikor éppen nem szembe fújt.
Annyi bírka rágta a füvet, hogy alig győztem kerülgetni a végterméküket :DD

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#7814) concret_hp válasza gombi01 (#7812) üzenetére


concret_hp
addikt

hát én nem vagyok profi, de hétfőn simán voltam focizni, ma meg fallabdázni,+ tegnap tekertem kicsit a városban :) magam is meglepődtem, hogy egész jó állapotban vagyok úgy tűnik :) (előző 2 félmaraton után ez kevésbé volt elmondható)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7815) tomcica válasza gombi01 (#7812) üzenetére


tomcica
Topikgazda

latod ebben erdemileg nem tudok segiteni,felmaratonokat egymas utan sosem csinaltam...800-1500m volt,de hosszabb nem...a rovidebb palyaversenyeknel a vasarnapi 800m utan a hetfoi konnyu atmozgato jott,kedden egy eles resztavos munka v. elesito versenyritmus (pl 2 x 500+300 keves pihenovel) szerda laza atmozgato,csut gyors eles,de nagyon rovid pl 2-3x200m rovid pihenovel versenyritmuson,pentek teljes piheno szombat-vas verseny

felmaratonnal viszont ha telen jo alapot faragtal akkor nem kell gyorsitot es elesito munkat csinalni,csak atmozgatni hetfon v teljes piheno,kedden mennek egy 4-6km progressziv tempot,kzdve 2km konnyu ritmus mondjuk mratonos tempod scc per kabe,2km felmaratonos tempod es 2km felkapva ahogy jol esik mondjuk 10K ritmusra v. a vegen meg gyorsabbra...szerda,csut,pentek ahogy keri a test de mar csak nagyon konnyu atmozgatot csinalnek 4-6km beszelgetos,csak h lerazza a pokhalot a labrol

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7816) Rarz


Rarz
újonc

Sziasztok!
Sajnos egész eddig nem tudtam futni sérülés más sportból adódó sérülés miatt, de holnap már mindenképp megyek. :)
Valaki mondta, hogy ha esetleg telepítek Endomondo-t, írjam meg a nicknevemet. Szóval ugyanúgy Rarz mint itt is. :)

(#7817) Djuree


Djuree
félisten

tudtok segíteni, bnőm olyan futónadrágot keres amin van szoknya is. most volt az aldiban de már nem maradt nekünk. ilyen 5000ft környékén keresünk.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7818) raggg válasza Djuree (#7817) üzenetére


raggg
senior tag

szoknya? :F

ragklaatPS

(#7819) Polacheck válasza Djuree (#7817) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A feleségemnek a nike outletben vettünk, kb ilyen áron.

less qq more pewpew!

(#7820) deicide válasza raggg (#7818) üzenetére


deicide
veterán

ilyen pl.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7821) Aristeus


Aristeus
tag

Már nagyon régóta gondolkodom rajta, hogy kiírom magamból a futással (sporttal) kapcsolatos történéseket, annak ellenére, hogy nem vagyok írói vénával megáldva, de néhány napja megtörtént az elhatározás: blogot fogok vezetni róla. :DD

El is készült az első poszt, szeretném veletek is megosztani, hogy mi történt eddig velem. A folytatásban pedig versenybeszámolókat, az általam végigcsinált edzések összefoglalóját fogom vezetni, esetleg cipőbeszámolókat, egyéb futással kapcsolatos élményeket, stb.

Olvassátok sok szeretettel! [link]

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#7822) tomcica válasza Djuree (#7817) üzenetére


tomcica
Topikgazda

decathlonban lattam valami ilyet,de annyira nem neztem meg csak futolag....valahogy nem ert meg meg bennem a vagy hogy szoknyaban fussak :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7823) raggg válasza deicide (#7820) üzenetére


raggg
senior tag

Felénk ez nem divat :DDD Nem is bánom annyira. :)

ragklaatPS

(#7824) Djuree válasza Polacheck (#7819) üzenetére


Djuree
félisten

köszi utánanézek. :K

tomcica: deacthlonban van de ott nagyon drága ahogy láttam.

deicide: vmi hasonló kéne csak térdnadrággal.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7825) raggg válasza Aristeus (#7821) üzenetére


raggg
senior tag

Hajrá!

ctrl+d :)

ragklaatPS

(#7826) deicide válasza raggg (#7823) üzenetére


deicide
veterán

Én sem szeretem, mert eltakarja a fenékre feszülő sztreccsnadrágot. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7827) Polacheck válasza deicide (#7826) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ugyanez a vélményem. :O
A derékra kötött pulcsikat is utálom.

less qq more pewpew!

(#7828) Alg válasza deicide (#7826) üzenetére


Alg
veterán

Valószínűleg pont ez a célja :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7829) Djuree válasza Alg (#7828) üzenetére


Djuree
félisten

bőven elég ha én látom otthon. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7830) tomcica válasza Aristeus (#7821) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szeretem az ilyen szemelyes (nem nike stb. altal szponzoralt) elmeny beszamolokat...be is teszem a kedvencek koze :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7831) Newboy911 válasza Aristeus (#7821) üzenetére


Newboy911
tag

@Aristeus Apa fut

Elmentettem én is, hajrá !!!

(#7832) Alg válasza Aristeus (#7821) üzenetére


Alg
veterán

:R
Ezt kellene mindenkinek, nem a "csak napi 5 perc és mindenkiből fitneszmodell lesz" csodagépek meg hülyediéták :K

Apropó, most értem vissza a Városligetből, 4 kör, kicsit több mint 10km, 1 óra (kb. 56-57 perces 10K idő volt). Elég rosszkedvűen, lehangoltan, fáradtan értem haza munkából, nehéz is volt rávenni magam a futásra, de több oldali támadással sikerült (idén még nem volt a lábamon az aszfaltos cipőm, tegnapi foci is elmaradt, máshoz sincs több kedvem stb.)

Kicsit nehezen melegedtem bele, kellett vagy 2 km mire a jobb vádlim külső feléből kiállt a mostanában néha előjövő tompa merevség. De aztán egyre jobban élveztem, a kedvem is sokkal jobb lett. Nagyon nem akartam kinyírni magam, átlagpulzus: 157, max:174 (a végén kb 1-1,5 km-t elengedtem kicsit, egyébként kb. a 155-158 konstans volt)

Viszont be kellene iktatnom résztávozást, mert 170 pulzus felett elfogy a levegőm, pedig elvileg ez kellene legyen kb. a 10K tempó... (4:46 lett ez a km)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7833) deicide válasza Alg (#7832) üzenetére


deicide
veterán

Ugyanígy vagyok, 165-170 környékén vége, nem tudok tovább gyorsulni, így most én is tüdőre dolgozok, hogy javítsak majd a 10K@39:56-on az ősszel.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7834) tomcica válasza deicide (#7833) üzenetére


tomcica
Topikgazda

resztavozas kell oda,megpedig szemtelenul rovid pihenokkel...h szokja a szervezet azt az allapotot amikor mar nincs oxigen,de meg tolni kell,valamint azt h magas pulzussal is tovabb tudjon dolgozni

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7835) Aristeus válasza raggg (#7825) üzenetére


Aristeus
tag

@raggg, @tomcica, @Newboy911: Köszönöm! Igyekszem majd színvonalas írásokkal gazdagítani a blogot, ha kikerül egy poszt, majd írok egyet ide a fórumra is.

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#7836) Rarz


Rarz
újonc

Igencsak kellemeset futottam ma reggel. :)
[link]
3. km végig emelkedő volt, sajnos az lehúzza az átlagot, de nembaj, érzem a fejlődést. :))

[ Szerkesztve ]

(#7837) deicide válasza tomcica (#7834) üzenetére


deicide
veterán

Eldöntöttem, szombaton megyek nyúlcipőbe és veszek végre egy cipőt, ne az 5000ft-os kalenjiben fussak.

Adnál kérlek egy listát, ami modellekből érdemes válogatnom? Egy 5-6 típus, hátha nem mindegyikből lesz 46-47-es méret.
Amire kell: Aszfalt, 4perc/km, 90kg, a lábam nem tudom milyen, azt majd ott megnézik gondolom.

köszönöm

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7838) raggg válasza deicide (#7837) üzenetére


raggg
senior tag

Lunarglide-ra rápróbálnék, pega is jó lehet aszfaltra de a gyorsabb futásokhoz nem igazán jó pajti :-) Én még az asics vonalat nézegetném, bár elég húzós az ára (na nem mintha a többi olcsóbb lenne :-)), azért elég sokan dícsérik/ajánlják. Talán annyit szoktak felhozni, hogy nehezebb cipők, mint a nike pehelykönnyű cuccai.

Ahogy nézem lunarglide 5 akciós is most. (Mondjuk ennél jobb áron is lehet találni) :

ASICS GT-1000 32,990,- helyett 27,990,-

ASICS GEL-PULSE 5 29,990,- helyett 25,990,-

NIKE LUNARGLIDE+5 34,990,- helyett 25,890,-

NIKE LUNARECLIPSE+3 39,990,- helyett 29,990,-

SAUCONY RIDE 6 28,990,- helyett 25,990,-

MIZUNO WAVE RIDER 17 39,990,- helyett 34,990,-

MIZUNO WAVE SAYONARA(kék) 34,990,- helyett 29,990,-

ASICS GEL-FUJITRAINER 2 (terep) 27,990,- helyett 22,990,-

ragklaatPS

(#7839) deicide válasza raggg (#7838) üzenetére


deicide
veterán

Köszönöm. :)
A cipő súlya ilyen testsúly mellett nem tudom számít-e, de mondjuk bőven írtál lehetőségeket, egyet csak találok, ami megfelelő méretű és nem kőnehéz darab. :D

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7840) raggg válasza deicide (#7839) üzenetére


raggg
senior tag

Asicsban még nem futottam, csak a tesztekben általában azt szokták kihozni, hogy nagyon jó, csak nehéz. A Nikenál meg épp az ellenkezőjét (tényleg nagyon könnyűek). Nálam egyébként ez pont nem nagyon számítana szerintem, mert nem ezen múlik, hogy mennyit futok. :D

Egyébként a runners worldon van egy ilyen "cipőkereső", azt is érdemes megnézni, adhat pár ötletet. Persze a végeredmény akkor dől el, ha látod, hogy mi van a méretedben, mi az ami bejön, meg anyagilag is belefér..

[Runner's world / Shoe advisor]

Pár menüponttal arrébb van pár cipőteszt is (persze angolul).

ragklaatPS

(#7841) raggg válasza raggg (#7840) üzenetére


raggg
senior tag

Mondjuk azt kihagytam pont, de gondolom fognak ott segíteni, szóval nem hiszem hogy nehéz lesz a döntés. :-)

ragklaatPS

(#7842) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

[link]

Ingyenes futóverseny, végre nem csak rakpart, nekem tetszik.

less qq more pewpew!

(#7843) deicide válasza raggg (#7841) üzenetére


deicide
veterán

Igen, azt kérni fogom, hogy a lábam nézzék meg, hogy milyen, mert még sosem nézték.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7844) tomcica válasza deicide (#7837) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Rarz az az elso kilometer valahogy nincs aranyban a tobbivel :DDD

decide: saucony ride 5-6 (ha normal a labad) Guide 7 ha stabil cipo kell....Nike lunarglide 5 ha stabil kell,Zoom Elite 6 ha normal (ez sajnos aranyarban van 36ezer ft) vagy Pegasus

Asics-ot nem annyira ismerem,nekem DS Trainer 18 van,az enyhen stabil,majdnem sok is lett nem annyira szeretem...a DS Racer az viszont isteni 20ezer ft korul nagyon jo ar,de az meg versenyre valo hacsak Gombi kollegank nem cafolja meg,nem tudom abban csinalja a szokasos edzest v csak versenyzesre hasznalja

Mizuno SAyonara ha van nalad penz :D na az tokeletes cipo barmire!

nagyjabol ezek jutnak eszembe,majd irnak a tobbiek is,mert cipobol azert boven van kinalat

ja New Balance 1080 jo cipo szinten es a regi modell V2 jo arban van

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7845) deicide válasza tomcica (#7844) üzenetére


deicide
veterán

Köszönöm, írok akkor listát, az ára az nagyjából mindegy, de azért ha találok 30 alatt a felsoroltak közül, akkor persze azt választom. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7846) tomcica válasza deicide (#7845) üzenetére


tomcica
Topikgazda

30alatt van a NB 1080,Saucony Ride 6 (v. Guide 7) Lunarglide 5 es a ket jo Mizuno is a Ride 17 es Sayonara

en az utobbi idoben nem nagyon vagyok az Asics-okkal kibekulve,kemeny a talpuk rogton dobozbol is,kesobb se puhul...versenynel es palyamunkara meg okes,de mondjuk kenyelmes 4.20-as tempokat porgetni nem jo benne es gyakran az ilyen tempobol van legtobb km a heti edzesben

a nagyon konnyu cipokben kevesebb anyag van (ertheto modon) ezert a nehezebb sulyu futok sokkal gyorsabban szettapossak,nagyjabol 5-600km ami nagyon keves par honap,ezert erdemes 250-300gr-os konnyunek szamito tempocipot valasztanod (a fentiek mind 300alatt vannak NB 1080 es lunarglide a ket legnehezebb,Ride 6 280gr,a Mizunok 240 es 270gr) ezekben akar 3.30-as tempot is lehet futni,nem ezen mulik,sot gyorsabb palyamunkat is akar (en a Saucony Ride 5-ben futottam mar 2.55-os 1000m-t palyan,400/600-as resztavokat telen,a 10K tempom 37re szinten a Ride-ban ment,es rengeteg 3.50-4.10 koze eso konnyunek nevezett tempo 4-8K szinte hetente)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7847) Polacheck válasza tomcica (#7846) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

kényelmes 4.20-as tempó

:C :)) :DD

less qq more pewpew!

(#7848) deicide válasza Polacheck (#7847) üzenetére


deicide
veterán

Te is el fogsz jutni oda egyszer, nekem is egyre közelebb van, bár kényelmesnek jelenleg inkább a 4:30-4:40 közötti tempót mondanám :)
Csak viszonyításképp, tavaly 5 perc/km felett volt kényelmes a futás.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7849) concret_hp válasza Polacheck (#7847) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem is az szokott lenni, olyan 100 méterig. problem? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7850) gombi01 válasza deicide (#7845) üzenetére


gombi01
tag

#7845 deicide:
Cipő ügyben nekem a Nike Pega 27,28,29(kb300grammosak 43.5-es) jónak tűnt de mégis váltottam mert jobban bejött az Asics gél torana5, Fuji trainer terepre. Aszfaltra meg gt2000(310gramm)- t koptatok felváltva a Mizuno Inspire 9 el(305gramm). Versenyre aszfalton Asics DS racer 9 (240gramm) nagyon tuti csuka!! Én 85kg voltam tavaly most 73kg ezért váltottam könnyebb cipőre. Amit nézegetek az a Mizuno Sayonara és az Asics DS racer 10. Majd ősszel veszek addig kitartanak a mostaniak ;)

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.