Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) tomcica


tomcica
Topikgazda

azt kerded a Free is jo lenne-e?!

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7702) tomcica


tomcica
Topikgazda

[link]

1.55-nel nezzetek meg a hatterben a cavot aki megprobal lepest tartani Bekelevel (sot a kerekparosok arcat is :D ) ajjoj

bajdovej a hetvegi parizsi maraton teljes felvetele eurosportrol

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7703) Alg válasza tomcica (#7702) üzenetére


Alg
veterán

Az a kék ruhás egyébként egész sokáig ment vele, ahhoz képest hogy egy rendszeresen sportoló átlagember szerintem kb 500m-t tudna ilyen tempóban :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7704) Winne válasza tomcica (#7701) üzenetére


Winne
nagyúr

Hogy melyik lenne jobb? :)

A Free 5 és a Free Run 3 közül az 5-ös a nagyobb csillapítású, tehát az a puhább?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7705) Polacheck válasza Winne (#7700) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A freet szerintem első, általános cipőként, pláne térdfájással felejtsd el. Nem egy általános futócipő, elég kevéssé csillapított, igazából fél-mezitlábas cipő már (a kisebb csillapításúak). Én a mai napig nem nagyon futok 5 kili fölött free-ben, betonon meg kb soha.
Én a listából a nike-ok közül a lunar glideot választanám, nekem is az volt az első cipőm (még a 2-es változat), nagyon szerettem. A többi márkával annyira nem vagyok képben, majd a többiek megszakértik.
Sportsdirect-et nem néztél körül? Valamelyik nap néztünk ott egy kollégának futócipőt és elég jó áron lehet találni nikeokat.

less qq more pewpew!

(#7706) concret_hp válasza Alg (#7703) üzenetére


concret_hp
addikt

tv-n át nem látszik olyan gyorsnak az a 3perces km, mint amilyen :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7707) raggg válasza Winne (#7704) üzenetére


raggg
senior tag

Én is inkább a lunarglide/pega irányba terelnélek. Én nem vagyok térdfájós de elsődleges cipőnek én se használnám. Főleg ha most elkezdesz futni és mennek az egyre nagyobb, egyre gyorsabb távok, belejössz, nehéz lesz nemet mondani a plusz kilóméterekre, ott meg elkél a védelem. :-)

Bekele :Y Ha őt kéne utolérni a reggelihez, hamar elfogynék. :DDD

Egyébként: vettem egy Garmin Forerunner 210-t. Először egy egyszerű, strapabíró stopperes órát szerettem volna, amiben van visszaszámoló időzítő funkció. Casiokat néztem, de 15 környékén voltak (és még úgy se nagyon győztek meg), ebayen meg sikerült vadászni egy Forerunner 210-et az itthoni bolti ár (~70k) feléért, úgy voltam vele, hogy most kicsit túlzás, de később nagyon jó lesz. Ma mentem vele először futni, nagyon tetszik, hogyha rápillantok a csuklómra mindent látok, csippant kilométerenként, az intervalos edzéseim meg egyszerűen bele tudom pötyögni és jelez a résztávoknál. Azt hiszem jobb óra nem is kellene most. :-) Az meg csak hab a tortán, hogy méri a távot, aztán lehet gyűjteni a km-eket a garmin connectbe. A pulzusmérőjét egyelőre nem használtam, arról még nincsen tapasztalatom.

ragklaatPS

(#7708) tomcica válasza Winne (#7704) üzenetére


tomcica
Topikgazda

meg az 5-os Free is olyan minimal,mint egy "szobapocsni"...kiegeszito/erosito ciponek nagyon jo,de az elejen valszeg heti 1-2x hasznalhato csak es akkor is jo ha keznel van meg ugyanarra a futasra egy jobban felepitett cipo,tehat jo a cipo,csak kell melle meg egy klasszikus is (pl pega,saucony ride/jazz,puma 500 stb.)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7709) tomcica válasza raggg (#7707) üzenetére


tomcica
Topikgazda

huuu FR 210-es,huuuu ha most kellene valasztanom az lenne egy pulzus ovvel...esetleg a FR 220,de annyira nem erdekel az a par apro ujitas

de elvgyok en a jo oreg 15eves Nike Triax stopperorammal,teszi a dolgat :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7710) raggg válasza tomcica (#7709) üzenetére


raggg
senior tag

Elsőre én is egy sima stoppert néztem, de inkább egy gps-es, pulzusöves, "bizonyított" óra 35-ért, mint egy egyszerű stopper 15k-ért. Így persze a "váltó" futócipő vásárlás csúszik. :-) FR 220 már nagyon fanci lett volna, az ára is nagyon húzós.

ragklaatPS

(#7711) tomcica válasza raggg (#7710) üzenetére


tomcica
Topikgazda

35ert kar lett volna ott hagyni :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7712) raggg válasza tomcica (#7711) üzenetére


raggg
senior tag

És új! :-)

ragklaatPS

(#7713) kuntics válasza tomcica (#7708) üzenetére


kuntics
aktív tag

Ezek szerint hosszabb távra nem túl jó a free?Nekem a 2-es verzió van,abban szoktam futni heti 1-2x olyan 6-8 km-eket.Van mellette egy adidas breeze cipőm is,az alkalmasabb hosszabb távra?

(#7714) Winne válasza Polacheck (#7705) üzenetére


Winne
nagyúr

Sportsdirect nem lesz jó nekem, mert ez a két bolt itt van mellettem, ha nem stimmel a méret, akkor tudok kérni másikat. :K

@(#7707) raggg +@(#7708) tomcica: Köszi :R

A lunar glide 4 és 5 közül?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7715) Polacheck válasza Winne (#7714) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Én úgy vásároltam, hogy felpróbáltam előtte egy boltban.

A kettő közül én próbálás után választanék, nem szokott évente annyi újdonság lenni ezekben, hogy az szignifikáns eltérést jelentsen.

less qq more pewpew!

(#7716) tomcica válasza kuntics (#7713) üzenetére


tomcica
Topikgazda

figyeljetek,jo a Free hosszabb tavra is (en a skechersben ami szinte ugyanaz futok 20on feluli kilometereket is,mondjuk puha terepen) de nem ezzel kezdtem a "palyafutasomat" az tuti... :K
ha a futokarrier elejen lennek,akkor biztos valasztanek valami hagyomanyosabb cipot,es esetleg melle egy Freerunt ami kiegeszitokent lenne ott

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7717) raggg válasza Winne (#7714) üzenetére


raggg
senior tag

Még két tipp:

- este menj cipőt próbálni, ilyenkor egy picit nagyobb a lábfejed, nem érhet később "kellemetlen" meglepetés
- futócipőből érdemes egy picivel nagyobb méretet választani a megszokottnál, a lábkörmeid/lábfejed érdekében (fél-egy mérettel)

Lehet már mások is írták, de na.

ragklaatPS

(#7718) tomcica válasza raggg (#7717) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Hozzatennem,hogy csak akkor kell fel merettel nagyobbat venni,ha altalanos futociponek veszi,ha elesebb resztavos v. palyamunkara lesz akkor pont a megfelelo meretet kell venni,nem nagyobbat!
Mivel nem sokan hasznaljak ilyenre,igy a boltokban nem mondjak,de ha fel szammal nagyobb es nekiall az ember 200/400-at futni akkor a kanyarokban mar mozoghat benne a laba,vagy nagyon meg kell a fuzot huzni (akkor meg az fog zavaro lenni)

a hosszabb tavoknal es temponal mas a tema,ott jobban dagad a lab es kell a hely

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7719) raggg


raggg
senior tag

Más. Továbbra is érzek némi kellemetlenséget a sípcsontom belső oldalán, kb. a vádlim közepe felé. Nem tudom eldönteni, hogy pihentessem-e, vagy merjek-e vele futni. Futáskor bemelegítéskor kellemetlen, az első párszáz méter, első kilométer szintén még kellemetlen, viszont ha bemelegedtem egyszerűen elmúlik a fájdalom. Valaki tapasztalt hasonlót? Kihagynám a dokit ha lehet..

ragklaatPS

(#7720) concret_hp


concret_hp
addikt

csak úgy elméleti fejtegetésként, vivicittán 1:55 és 2:00 közt van reális esélyem futni szerintem.
a, elejétől megyek a 2 órás iramfutóval és ha érzem az erőt, akkor a közepe fele ellépek
b, elejétől próbálok gyorsabban menni és legfeljebb ha utolér az iramfutó, tartom a tempót :D

másik, hogy iramfutó megáll a frissítőponton? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7721) deicide válasza concret_hp (#7720) üzenetére


deicide
veterán

Az "A" variáció lehet jó, tartsd a tempóját 13-14km-ig, aztán ha van benned, akkor kicsit nyomd meg a vége felé. Azt, hogy az elején elfusd magad, semmiképpen sem javaslom.
Szerintem nem áll meg, kikapja a segéd kezéből a löttyöt és menet közben hörpinti be szerintem. Nem hinném, hogy megáll, iszik, aztán kicsit gyorsít, hogy az elveszett időt visszahozza. :DDD

Nekem is ez a dilemmám egyébként, csak 10km-en 50/60/70 perces nyulak lesznek, nekem megy 40 perces kellene :) Így marad a stopper a kezemen és kilométerenként nézem, hogy hogyan állok. :)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7722) Rarz


Rarz
újonc

Sziasztok! :)

Nemrég elkezdtem nagyon kezdő szinten futni, részben azért mert van egy kisebb feleslegem, részben pedig mert iskolában is szeretek. :)) Még csak egyszer voltam kint, hogy nagyjából lássam mennyire megy. 6.14km-t futottam 29:12 alatt, ez kezdésnek jó időnek számít? A későbbiekben 10km körül szeretnék futni, persze minél rövidebb idő alatt. Esetleg valamilyen tanácsot tudtok adni az edzéseket illetően? Például hogy heti hányszor kéne, pörgősebb edzés legyen-e, vagy inkább a hosszabb távra menjek rá?

[ Szerkesztve ]

(#7723) Polacheck válasza concret_hp (#7720) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Én is ugyanezzel megyek most, mondjuk én 1:59-nél jobbra nem törekszem :)

Iramfutófüggő. Pont egy éve a 2:15-össel futottam (ha jól emlékszem vivicitta volt, de az is lehet, hogy valamelyik másik verseny) ott két iramfutó volt, az egyik előbb futott kb 2:12-es félmaratonnak megfelelő tempóval, a másik kicsit hátrébb 2:15 körülivel. Egyik sem állt meg frissíteni, csak lassítottak. Az elsővel mentem végig, ő a dózsán bevárta a másodikat, ott elzavart mindenkit, hogy toljuk meg a végét és mindketten 2:15-nél értek be.

Egyébként 2 óránál iszonyat tömeg szokott lenni, úgyhogy ha tudod, érdemes előtte futni.

less qq more pewpew!

(#7724) deicide válasza Rarz (#7722) üzenetére


deicide
veterán

Az 4:45/km, szerintem elég jó, a legtöbb amatőr futó bőven 5 perc alatti kilométereket fut. Én jelenleg olyan 4:10-4:15/km-t tudok kb, de ritkán futok, márciusban pl nem is futottam. Inkább bringa és gyaloglás, de az is segít a tempón. Azt jó volna tudni, hogy milyen pulzus tartozik ehhez az iramhoz, abból lehet tippeket kapnod a hogyan tovább-ra.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7725) Rarz válasza deicide (#7724) üzenetére


Rarz
újonc

Értem. Mondjuk konkrétan nem mértem a pulzusomat, de ez még a bőven tartható, nem megerőltető, végig egyenletes tempó volt. Bírtam volna még, de gondoltam elsőre ennyi elég lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7726) deicide válasza Rarz (#7725) üzenetére


deicide
veterán

Akkor elég jó formában vagy, ha emellé megvannak az aerob alapok, akkor nyugodtan nekiugorhatsz 10km-nek is szép lassan, de elsőre ne a tempót növeld, hanem apránként a távot ugyanazzal a tempóval. Próbálkozhatsz a heti 4-5 edzéssel, ha van állóképességed, bírni fogod, ha nem, azt a szervezeted jelezni fogja.
Irigykedem, mert én két év alatt jutottam el a 4:15-ös tempóhoz, de ez a súlyomnak is köszönhető, 90kg-t cipelek futás közben. :D

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7727) raggg válasza deicide (#7726) üzenetére


raggg
senior tag

Szintén minden tiszteletem, én 1 év alatt jutottam 5 perc körülre. :-)

ragklaatPS

(#7728) Rarz válasza deicide (#7726) üzenetére


Rarz
újonc

Ez mondjuk meglepett, hogy nem annyira kezdő teljesítmény, de jó tudni. :)
Én azért könnyebb vagyok, amit írtam, hogy van plusz súlyom sem úgy kell érteni, hogy hordóhasam van, csak azért mégsincs szépen definiált izomzatom. :D
Mindenesetre ha nem zavar senkit, néhanapján lehet beszámolok a topikban a fejlődésről, egy-egy futásról. Sajnos ismerősi körben senki nem fut, így nem tudok ilyen témában senkivel beszélni. :(

(#7729) Alg válasza Rarz (#7728) üzenetére


Alg
veterán

Dehogy zavar, jöhet a beszámoló, jót tesz a motivációnak :K

Endomondo-ra ha regisztrálsz esetleg majd írj felhasználónevet ;)

Én olyan 5km/35 percről kezdtem, közben 3 pihenővel (akkoriban szinte semmit nem mozogtam).
Elég hamar meglett a 10km/1ó.

Most nem tudom hol járhatok, kevesebbet futok, inkább hosszúakat túrázom (rövidebbeket futótúrázom), de nem hiszem hogy sokkal lennék 5p/km alatt. Ha terepen tudnám a konstans 6-7p/km környékét 15km-en nagyon elégedett lennék (hétvégén rápróbálok szerintem).

Sokadik szerk: a súlyommal inkább a másik irányban van gond, én még igazából szeretnék kicsit hízni/izmosodni (185/75)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7730) Aristeus válasza raggg (#7707) üzenetére


Aristeus
tag

Honnan, melyik országból jött az óra? EU-n belül? Szóval semmi vámot nem kellett pluszban fizetni?
Engem is ez az óra érdekelne, de nagyon. Esetleg egy ebay linket adhatnál, ha ez egy boltnak az ebayes accuontja és nem magánszemélytől vetted.
Köszi! :R

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#7731) Rarz válasza Alg (#7729) üzenetére


Rarz
újonc

...akkor egy kérdésem már lenne is. :D Mit jelent az, hogy terepen futás? Én ilyen kisebb emelkedőknek, aztán lejtőknek futottam, összesen 60 méter emelkedővel.

(#7732) Alg válasza Rarz (#7731) üzenetére


Alg
veterán

Nálam a környékbeli rövidebb/könnyebb teljesítménytúrákat... olyan 18-20-25km, 400-600m szint. Bár nemrég volt egy belefutogatós nehezebb 30-as is.

Szombatra pl [link]
Vasárnapra [link], bár ez erősen gyaloglós lesz, sok az az 1000m szint (az is lehet elmegyek futni a rövidebbre, aztán lesétálom a hosszút)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7733) deicide


deicide
veterán

No, ráhangolódtam a Vivicittá 10km-re egy 2.97km-es Cooper-el, ez 4:03-as átlag, ennél szerényebbet, 4:10-et tervezek vasárnapra, az remélhetőleg menni fog. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7734) DBAtti válasza Winne (#7700) üzenetére


DBAtti
aktív tag

A Pegasus jó cipő, de már láttam több helyen is 19.9-ért, vagy kicsit alatta, nem annyira kirívó ár (bár lehet hogy lassan kifogynak a készletek)...

re: (#7733) deicide
nájsz. :R
Majd lökdösöd félre a lelkes amatőröket, akik életükben nem mentek többet 2km-nél egyben. :C

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#7735) deicide válasza DBAtti (#7734) üzenetére


deicide
veterán

Thx! Elvileg zónákra van osztva, én az első zónába kértem magam, ahol remélhetőleg a 45 perc alatti futók fognak felsorakozni, így nem lesz nagy előzgetés az elején. Mivel azonban még nem voltam, nem tudom, hogy a gyakorlatban ez hogy működik. :)
Biztos ami biztos, vettem ma decathlonban egy stopperórát 2990-ért, azon majd nézem, hogy milyen az időm kilométerenként. Az lenne a jó, ha valami 40-41 perces futó mögé be tudnék állni és utazni vele ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7736) DBAtti válasza tomcica (#7698) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Olvastad ezt a 10000 HUF-os INOV8 cipő vásárlási utalvány akciót?
http://multinavigator.hu/termek.php?id=4011
Csak az F-lite típusokhoz jár mondjuk.

Holnap jobban ránézek, még a végén én is előre iszom a húsvéti nyúl bőrére...
Az utalvány meg még át is ruházható, ha jól olvasom. Jól hangzik. Kérdés csak az, hogy ér-e a már akciós modellekre. :U -illetve amit linkeltél azt hiszem nem esik ebbe a körbe :( ?

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#7737) tomcica válasza DBAtti (#7736) üzenetére


tomcica
Topikgazda

koszi,mindjart indulunk..majd megnezem mi az akcios es mi mennyi,de nem F-lite-ot akarok hanem egy X-233-at (road sorozat) 24.990 ft piros/feher van is meretemben....na majd meglatom,de 1-2 cipot ma veszek az biztos ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7738) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Aki lemaradt

less qq more pewpew!

(#7739) DBAtti válasza Cathfaern (#7699) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Ez mondjuk egy helyesnek tűnő meglátás, üzletileg egyértelmű. Azt nem értem, miért és hány főben korlátoznak. Tudják hogy népszerű, minden évben egyre többen akarnak részt venni rajta, akkor úgy kellene gondolkodni a rendezőknek, hogy ez megvalósulhasson. Ilyen volumenű szponzorral a hátuk mögött nem jelenthetne akadályt (kell felvenni még embert, kell még beszállító, kell még több kisebb szponzor, kiállító, stb, hadd szóljon!)

költői kérdés: miért ne lehetne 20.000 résztvevő? Vagy legyen mindjárt 40.000. Majd tovább tart az elrajtolás, nagyobbak lesznek a frissítőállomások, stb. A bevétel így is garantált és még nagyobb a reklámérték.
Persze lehet hogy van olyan jogszabály / szűk keresztmetszet ami effektíve tiltja a létszám kimaxolását.

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#7740) TheMarci válasza DBAtti (#7739) üzenetére


TheMarci
addikt

"kell felvenni még embert, kell még beszállító, kell még több kisebb szponzor, kiállító, stb, hadd szóljon!"

Ez leírva így jó, de szerintem nem sok versenyt rendeztél, hidd el, ne ilyen egyszerű, illetve mi is voltunk már úgy, hogy hiába jöttek volna többen a versenyre, nem az volt a cél, hogy még több embert kiszolgáljunk, hanem, hogy egy jó kis versenyt csináljunk, amit meg bizonyos indulószám felett nem egyszerű. :)

Do You Dream?

(#7741) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Nővérem hívta fel a figyelmem, hogy Glamour-napok vannak vasárnapig (Hervis, Players Room, Intersport stb. átlag 20%-os kedvezmények). Azt hiszem, eljött az idő. :)

[ Szerkesztve ]

(#7742) Cathfaern válasza DBAtti (#7739) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt szokták mondani, hogy a projekt menedzser az az ember, aki szerint ha 1 nő 1 gyereket 9 hónap alatt hord ki, akkor 9 nő 1 gyereket 1 hónap alatt :) Ez ugyanaz az eset, sajnos a szervezés költsége (és itt ne csak pénzre gondolj) nem egyenes arányosságban nő a résztvevők számával, hanem exponenciálisan. Szóval egy 4000 résztvevős futóversenyt leszervezni nem 2x akkora erőfeszítés, mint egy 2000-eset. De még ha végtelen mennyiségű pénz és ember is áll rendelkezésre, a hely és az idő akkor is korlátozó tényező. Bele kell férned pár órába azzal, hogy lefussa mindenki a távot (mert kell eredményhirdetés, az embereknek haza kell menni, díjosztás, stb.). A helyed nagyjából fix, mert egy ilyen versenyt nem rakhatsz ki a Hortobágy közepére csak azért, hogy elférjen sok ember. Adott helyen adott idő alatt biztonságosan és kényelmesen csak adott mennyiségű ember tud átfutni. Innentől kezdve van egy max. kapacitásod, ami fölé sehogy se tudsz tervezni. Aztán ha beleveszel olyanokat is, hogy szponzorokat se lehet végtelen számban találni (nem mindenki profiljába fér bele hogy támogasson egy ilyen rendezvényt, illetve főleg manapság nem is mindenki engedheti meg magának, hogy pénzzel támogasson. Eszköz meg megint csak profiltól függ, hogy segítség-e), akkor végképp korlátok közé szorul az ember. Nem ismerem a verseny hátterét, szóval nem tudom, hogy mennyire van ez a korlát kihasználva, de sajnos nem olyan egyszerű, hogy "csak több pénz kell".

(#7743) concret_hp válasza DBAtti (#7739) üzenetére


concret_hp
addikt

3800ról lett ennyi a létszám, szerintme ők is meglepődtek rendesen.
az utak szélesség elég szűk keresztmetszet úgy például :) egy idő után ha többen vannak, egyre kevésbé lehet normálisan haladni. ha lenne 20 000 ember, aki mondjuk 1:15 meg 2:30 közt ér be, az kb. 5 ember / másodperc ha full ineárisan számoljuk, ami ugye nyilván enm teljesül és ez a célban van, a rajtnál meg sokkal inkább kezelhetetlen lenne.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7744) deicide válasza concret_hp (#7743) üzenetére


deicide
veterán

Ettől félek én is, 10km-en is közel 4000 nevező van, ha a sok ember miatt nem tudom megfutni az időmet, akkor nagyon mérges leszek. Ezért megpróbálok persze minél előrébb helyezkedni, hogy lehetőleg ne kelljen sokat előznöm. Persze 1km után már rázódik a mezőny, de +15-20 másodperc, amit esetleg a tömeg miatt nem tudsz belerakni az első kilométerbe, 10km-en pont elég, hogy megegye a fene az egészet. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7745) Polacheck válasza Cathfaern (#7742) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

"egy ilyen versenyt nem rakhatsz ki a Hortobágy közepére"

[link] :DD

less qq more pewpew!

(#7746) tomcica


tomcica
Topikgazda

meg is jottem,vegul egy Inov8 x233 lett 24.990-ert navigatorbol

valamint az Arenaban egy durvan learazott Skechers Gobionic Trail-t ez 22rol volt lekapva 12.490-re! Pont a meretem,mas meret nem volt.

Felprobaltam,jo volt a meret,viszem a kasszahoz,azt mondja a kasszasz csaj,hogy 19.990ft (22rol),mondom rendben de kint a polcon 12.490-et ir,azt mondja igen le volt annyira is arazva,de most a kozpont visszaemelte 19re...mar kezdek beletorodni,hogy na jo csak nem 22,vegulis ezt kerestem terepre,erre azt mondja,de mivel az O hibajuk,igy az a politika,hogy ami ki van irva azon az aron adjak es elhoztam 12.490-ert :D van-e ilyen?! VAN :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#7747) Crytek


Crytek
veterán

Valaki nem tud mondani olcsón (esetleg ha valamilyet használ tapasztalat róla) okos karkötőt futáshoz?

Nekem nem kellene minden tudású csak mérje a megtett kilométereket sebességet.
Nem igazán kényelmes mindig telefonnal futni :(

Next PC Upgrade: 2022

(#7748) concret_hp válasza tomcica (#7746) üzenetére


concret_hp
addikt

ez nem az ő politikájuk, hanem a törvény, hogy ha 2 ár van kint, a kisebbet kell fizetned :) (persze lehettek volna köcsögök)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7749) DBAtti


DBAtti
aktív tag

OK, OK, elfogadtam a szervezési dolgokat, a 9 nő 1 hónap 1 gyereket már én is hallottam. :R
Ettől függetlenül sajnos bosszant a dráguló tendencia, de mit lehet tenni, így jártam (jártunk).

re: (#7746) tomcica
Grat! Jó vásárláshoz szerencse is kell.

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#7750) raggg válasza Crytek (#7747) üzenetére


raggg
senior tag

A nem régen emlegetett garmin fr 210-et ajánlanám, ebayről.

ragklaatPS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.