Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6086) gombi01 válasza szki (#6082) üzenetére


gombi01
tag

(#6082) szki, (#6081) Revolit:
próbáltam a 150es pulzustartomány körüli futást de eddig sosem jött be. A cikk alapján látom, hogy miért nem!
Rengeteg tanácsot kaptam már innen a fórumról és próbáltam is betartani, de valahogy az 5ös ezrek valami küszöb amit nem nagyon tudok átlépni sajna, a 4:30-as tempót elérni félmaratoni távon már nagy siker lenne számomra (avg:4:45ben is kiegyeznék :) )
2 hónapja a kaját visszavettem, fogytam is egy-két kilót bízván, hogy majd akkor könnyebb lesz, de nem érzek gyorsulást....lesz most pár verseny ősszel lehet próbálgatnom.
Megpróbálom én is ezt a HADD módszert hátha bejön, heti 3-4x futok csak nem eszerint. Eddig csak egyszer bírtam 4:44-es tempót 13km-en de akkor nem volt 5°C -nál melegebb.
A keszthelyi félmaraton meg... kánikula és fatality volt nekem is! (már 2x megszívtam ott, kezdem nem szeretni)
szóval hajrá mindenkinek aki nem a TV előtt punnyad!!!

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.