Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) tomcica válasza Chuck Norris (#50698) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mi a baj vele...siman ossze kell szigeteloszallaggal ragasztani es mehet meg 1000km ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50702) ígyvanferi válasza Haugland (#50696) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha nem Peaked lenne, hanem valamelyik másik Ambit, akkor az 5-öst mondanám, mégiscsak modernebb körítéssel nyújt ugyanolyan pontosságot sportoláshoz, de a barométer hiányát továbbra is a negatívumok listájára írom fel, tehát a Peak továbbra is előnyben van azzal szemben. (Amíg 74 ezerre volt akciózva, addig azért ez nem volt ilyen egyszerű döntés, de most 96 ezer...) Illetve ha az új 9 Baro Titanium ugyanolyan áron lenne, mint a sima 9 Baro, akkor azt fontolnám meg. De mivel egyik feltétel sem teljesül, én maradnék a Peaknél és nem bánnám egy percig sem, hogy nem adok ki 100+ ezret valamire, amire nincs szükségem.
Ott van még a 3-as, de az szóra sem érdemes, a 7-es meg akkor lenne érdekes, ha fontosak lennének az okosóra funkciók. Sportórának annyira nem penge.
Szóval add oda valakinek pár sörért a kupont, mindketten jól jártok. Bár szerintem aki akarta, az már kihasználta az akciót.

(#50703) Haugland válasza ígyvanferi (#50702) üzenetére


Haugland
aktív tag

Az az 5g súlyelőny a titanium verzióért szerinted megéri? Mert az üveg mindkettőben zafír.

De végülis mindegy is, mert igaz amit írsz -> minek kiadni a +100e Ft-ot olyan dologra amire azért nincs is szükség..
Most a covid után úgyis inkább kancsingatok az olyan órák irányába amik esetleg EKG-t is figyelnek és szólnak, hogy öreg, neked van még hátra: 5
4
3
2
1
kapufa ;]

Apropó, Samsung / apple watch -okkal kapcsolatban van valakinek tapasztalat/véleménye arról, hogy az életmegóvó funkciók mennyire lehetek valójában hasznosak? Vagy ezek is mind csak parasztvakítás?

(#50704) tomcica válasza ígyvanferi (#50702) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Na en a Garmin Fenix-el vagyok igy a 3-as HR modell boven eleg...azon felul minden mar NASA szarmafozo gepezet ;)
Habar az ilyen hobbit csuklomeretu embereknek az uj 5 es 6 noi jatszhat,de csak a meret miatt.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50705) danielsz válasza tomcica (#50704) üzenetére


danielsz
tag

Pont Fenix 3 HR-em van. Én is elég nagynak találom, csak futáshoz veszem fel, ha csak órának akarom hordani, akkor a Tomtom órámat rakom fel.

Szárma=töltött káposzta?

Hétfőn negatív lett a koronatesztem, már a szaglásom is kezd visszatérni (mondjuk mindig is nagyon gyenge volt), szerintem a hétvége felé megkezdem a visszatérést. Lehet, hogy először túra lesz, ott a meredekebb részeken szerintem kiderül, mennyire ütött be a dolog.

(#50706) Studi válasza ígyvanferi (#50694) üzenetére


Studi
addikt

ohh, szép leírás, köszi! Ilyen könnyű cipőt keresek, csak alacsonyabb, 4-5mm droppal. :) Pedig a 45-ös még tán jó is lenne. :)

(#50707) ígyvanferi válasza Studi (#50706) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jobb szeretem én is a 4 mm dropot, de valahogy ebben nem volt észrevehető a 10 mm, legalábbis ha felkaptam a tempót. Lehet az alacsony építés miatt.
Amúgy könnyű (bár nem ennyire, ebben a méretben inkább a 220-230 g-os sávban mozgó) és alacsony dropú cipőből van bőven választék: Saucony Freedom 4, Kinvara 12 (vagy inkább a 11), Hoka Mach 4, Skechers GOrun Razor+.

(#50708) bajnokpityu válasza Chuck Norris (#50698) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hány kg vagy, és mennyit ment?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#50709) bandus


bandus
veterán

nyomtam egy frissítést és újraindítottam az órát a mai futás előtt, így már nekem úgy tűnik, hogy rendesen mért az optikai szenzor. kár, hogy túl magas értéket :D 3 hónapja kezdtem újra futkározni, de nem sikerül nagyon 150 alá szorítani a pulzusom :/ [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50710) Chuck Norris válasza bajnokpityu (#50708) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

72Kg körül, nem számoltam de legalább 1500Km-t beleraktam. Azért szanáltam mert már akkora lyuk volt az oldalán, hogy időnként kisebb ágak is beestek.

(#50711) ígyvanferi válasza bandus (#50709) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na így már jobban mutat a grafikon. A múltkorit csak most néztem meg, de én ott is csak 4,5 - 5,5 km között látok nyilvánvaló hibát az optikai mérésben (talán még a végén). Hogy az elején kellett neki (meg a keringésednek) 400-500 m, hogy beálljon a tempónak megfelelőre, az belefér. Az útvonalakadályok - kereszteződés, gyalogosok, mittomén - miatt is lehet, hogy tényleg ilyen lassan ment fel a pulzusod az elején, nem?
Végülis a lényeg, hogy már jó, innentől lehet a pulzuson dolgozni. ;]

(#50712) tomcica válasza danielsz (#50705) üzenetére


tomcica
Topikgazda

azaz toltott kaposzta :K (mer' ugye maceras betekergetni a daralt hust a levelekbe)
Turazz egy jot,olyan nezelodos komotos felet ;) toltodj fel,kapcsolodj ki.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50713) repvez


repvez
addikt

üdv!
tudna valaki tanácsot addni, hogy melyik alkalmazással tudok az endomondorol váltani?
Mivel megszünt és szeretném átvinni az adataimat, már letöltöttem az eddigi teljesitéseimet onnan, de nem tudom, hogy melyik alkalmazást használjam helyette ahova át is tudom vinni, meg van pulzus alapu edzés tervezés és lehetőleg ingyenes.

amit szeretnék csak, hogy legyen GPS track térképen és lehessen analizálni az adatokat, tempo, távolság sebesség pulzus.
audio coach

egyelöre 5k-ra akarok felkészülni és tempoba fejlödni, a távolság már megvan, csak a tempo még nagyon lassu 7perc/km ezt akarnám 5-5,30 körülire felfejleszteni .

régebben már ment 16km is 1,30h alatt, de azota kihagytam vagy 3-4 évet igy kezdhetem elöröl ujra .

(#50714) zzola válasza repvez (#50713) üzenetére


zzola
félisten

Final Surge?

(#50715) bandus


bandus
veterán

nincs esetleg mostanában extra 20%-os kupon a nike weboldalra? sajnos nem találtam az emailjeim között, de rendelnék egy kipchoge-s pegát :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50716) inf3rno válasza repvez (#50713) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem nagyon van alternatívája. Strava-ra mentek át sokan, néhányan TrainingPeaks-re. Nem emlékszem már mik vannak még, de egyik sem a megszokott Endomondo... :S

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#50717) ígyvanferi válasza repvez (#50713) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Runalyze vagy quantified-self. Audio coachról egyiknél sem tudok, az talán csak training peaks előfizetésben van.

(#50715) bandus: rég volt már akciójuk, szerintem hamarosan várható.

[ Szerkesztve ]

(#50718) repvez válasza zzola (#50714) üzenetére


repvez
addikt

megnéztem, de ahogy nézem itt csatlakozni kellene valamilyen csoporthoz vagy egy edzohoz aki majd adja az instrukciokat az alapjáén ahogy én futok,
De én jobban szeretném ha mindenkitül függetlenül valamilyen beépitett automatikusan generált edzésterv lenne ami ugyan ugy alkalmazkodik ahhoz ahogy teljesitek.

Endomondonál , voltak ilyen teszt körök aminél meghatározta a szinteket és az alapján irta, hoy mennyit fussak aerob vagy aneorob vagy max szinten . és ezt igazitootta az éppen aktuális edzettségemhez .

Nem profi szintet akarok csak hobbybol , hogy egy kicsit jobb legyen az álloképességem .

(#50719) LanyUs válasza tomcica (#50695) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nagyon tetszik ez a jelszó! :) 40 az új 20!
Jelenleg simán leverem az akkori énem. Ha félig meddig kész a játszótér, akkor kimegyek majd rekortanra és megpróbálok futni egy tempósabb felmérőt. Addig érintgetek tanácsod szerint. Ezek az érintgetések jobban dolgozzák a térdem, de még belefér!
A csoportnak a hétvégén jó edzést. Liluljon a tojás :))
Neked meg kitartást a reggelekhez és tempóhoz! :R

(#50720) zzola válasza repvez (#50718) üzenetére


zzola
félisten

Én ugrálókötelezni szoktam, az ad rendesen állóképességet.

(#50721) tomcica válasza LanyUs (#50719) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En amondo vagyok,hogy kerni kell a testtol a teljesitmenyt,epitgetni,erositeni es lekerni...ha nem adja,akkor ujra es ujra :K ez kortol fuggetlen.Itt-ott nyikorog,erositsd meg a kapcsolodo alkatreszeket,ha a tulsuly a gond szedd le szepen (en epp a verseny utan szaladtam fel majd 57kg-re...versenyre 53tetejere szedtem le...most kicsit kivettem a szenhidratbol igy 54.6-ot mertem ma reggel,azt akarom mondani,h meg az ilyen kakabelunek is allando munka van vele,mint nekem) ha az izuletet kell "kenni" csinalj egy porcerosito kurat stb...stb. nem kell hagyni h szetessenek a dolgok,ha nem adja az elet,akkor vedd el ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50722) tomcica válasza tomcica (#50721) üzenetére


tomcica
Topikgazda

(ez a "liluljon a tojas" valami szado-mazo dolog? ;] mert durvan hangzik)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50723) LanyUs válasza tomcica (#50722) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ez "A lila 50 árnyalata" :) Annyi a lényege, hogy a végén kicsit össze van morzsolva... Dehogy... :D Te írtad, az élet nem áll meg! Ha nem mi tapossuk, rátapos a párunk :D Amúgy nem gondoltam volna, hogy akár a folyamatos kocogás ilyen jó hatással van a pulzusra. Úgy gondolom, ha sokan inkább futnának, akkor néhány terapeuta ( általános és erotika területén tevékenykedő is ) bezárhatná a boltot :K

UI.: azért testsúly esetében Nálad is 7% ingadozás. Az tényleg figyelemre méltó :R

[ Szerkesztve ]

(#50724) ígyvanferi válasza repvez (#50718) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Komolyan volt ilyen ingyenes funkció, hogy edzést tervezett és még igazított is rajta a fejlődésedhez mérten?

Amúgy Tom biztos szívesen vázol neked edzéstervet mindenféle apptól függetlenül, szóval használhatod bármelyiket.

(#50725) inf3rno válasza ígyvanferi (#50724) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én sem vettem észre, mondjuk nem is kerestem.

Buliban hasznos! =]

(#50726) itouchfan válasza repvez (#50718) üzenetére


itouchfan
senior tag

Azért a sporttudomány ennél kicsit bonyolultabb dolog, minthogy egy program néhány szám alapján írjon neked egy komplett edzés tervet. :F :U

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#50727) ígyvanferi válasza Haugland (#50703) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem néztem, hogy pontosan mivel is több ez az új titanium a simánál, csak jobban tetszik a minimális dizájnbeli változtatás + a nylon szíj miatt. Eddig is volt titanium edition, szóval nem is annyira értem, mi a nagy újdonság.
Megjegyzem az új frissítéssel bekerült a közvetlen komooton törtênő útvonaltervezés lehetősége és a turn-by-turn navigáció, vagyis hogy 'útelágazódás' előtt jelez, hogy pár száz méter múlva merre fordulj. Ez elég hasznos újításnak tűnik.

(#50728) tomcica válasza itouchfan (#50726) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az elso idoszakban ellehet egy ilyen "couch to 5K" fele bolondbiztos edzesttervvel,utana meg igazit rajta,ha csak egy atlagos alap allokepesseg kell neki.Arra ilyen heti 3db edzes eleg is.Ebbol 2db laza km gyujtes alacsonyabb pulzuson.Egy edzes pedig amelyik kicsit megdolgoztatja (ez hetente valthato ero/emelkedo,fokozos tempo,tempo,resztavok,oromverseny stb.)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50729) Hi!King


Hi!King
őstag

Ez a második hét a félmaratonom óta. Azt gondoltam, visszaveszek 1 vagy 2 hétig, de ez igazából csak futott km-ben történt meg. Múlt héten volt egy 116 km-es bringázásom, egy futásom terepen, illetve tegnap szabin voltam, és szintén terepre mentem, 22 km 800 méter szintemelkedéssel, 3 Maprun pályát futottam le, közel verseny erőfeszítéssel azokat, magamhoz képest igencsak magas pulzussal. Azt érzem, hogy elpuhított az, hogy nagyrészt síkon futok, úgyhogy a 4 napos hosszúhétvégén is 2-szer ki fogok menni valahová. Aztán majd meglátom mi lesz, most inkább nem fogok maratont futni, mert nem abba az irányba edzek, Budapest Maratonra viszont be vagyok nevezve, illetve Kis-Duna maratonra is be fogok, ha úgy tűnik nyáron meg lesz tartva, azokra kicsit később kezdem meg a készülést.

Egyébként a terep és az aszfalt/könnyű földút között nem csak emelkedőn érzem a különbséget, hanem teljesen síkon is érezhetően nagyobb erőfeszítés ugyanaz a tempó, mert teljesen más egy-egy lépés, jóval magasabbra kell emelni a lábakat. Már egy buckásabb földúton is, de ha átvágok az erdőn, és jól futható erdőről beszélek, nem bozótról, ott az avar, illetve laza talaj még inkább lassít. Pedig most semmi sár nincs, az igazi buli akkor kezdődik.

(#50730) repvez válasza ígyvanferi (#50724) üzenetére


repvez
addikt

Endomondoban ha beállitottam a nyugalmi és a max szivritmust akkor meghatározta a szinteket, melyik a züld szárga kék és piros zona.
ÉS ha futottam akkor kilométerenként bemondta az adatokat.
ÉS ha sárga zonába akartam futni, de már átmentem a pirosba akkor szolt, hogy lassitsak.

ÉS ugyan igy a futás után ha láttam , hogy a teljes futás alatt a felében a pirosban voltam akkor tudtam,. hogy legközelebb lassabban kell futnom, mert még nem vagyok azon a szonten.
ÉS igen igazodott is hozzá.
Mert ha mondjuk, az elején 8perc/km es temponál már pirosba szaladtam, akkor tudtam , hogy lassitanom kell, de ahogy javultam, igy csokkent a pirosban töltött idö és már mondjuk 6 perc/km es szintnél léptem csak a pirosba.

Ezért irtam, hogy nem kell nekem profi szinten, de legalább legyen valami támpont , hogy mi alapján lehet fejlödni és nyomon követni ezt a fejlödést.
Az endomondo mindent tudta amire szugségem volt, és nem kellett hozzá, regisztrálnom csoportokba nem kellett fizetnem edzéstervekért és minden ott volt a veblapon elemezhetö formában .

(#50731) Hi!King válasza itouchfan (#50726) üzenetére


Hi!King
őstag

Iránymutatónak nem rosszak ezek az online elérhető edzéstervek,főleg ha paraméterezhetőek célidővel, illetve az edzésre szánandó idővel, de biztos nem követnék ilyesmit szó szerint. Strava edzéstervei mondjuk haladó szinten értelmezhetetlenek, a maraton edzésterv legfeljebb első, célidő nélküli maratonnál lehet ésszerű, mert nagyon kevés km-t tesz ki, és az egyetlen paramétere, hogy heti hány napot szánsz a felkészülésre. A Polar Flow rugalmasabb, de az meg túl szigorú, ezért erősen át kellene variálni.

(#50732) tomcica válasza Hi!King (#50729) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Meg jo,hogy "visszavettel" ;] :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50733) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Ez a goretexes GT1000 egész jó árban van és viszonylag van még méret is. [link] Legalább egy fél számmal érdemes nagyobbat venni mint a simából.

(#50734) ígyvanferi válasza Chuck Norris (#50733) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Itt még lehet ilyen -10-20%-os kuponokat is érvényesíteni, nem? Úgy pláne jó.
Azt mondjuk kimondottan utálom az AY-ban, hogy sok cipőhöz nem képesek odaírni a pontos típust. Javultak azért mostanában, már nem minden tizediknek van neve. Ezt pl. magamtól meg nem mondtam volna, hogy micsoda, mert nem ismerem annyira az Asicsokat.

(#50735) Chuck Norris válasza ígyvanferi (#50734) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

A ruhás topicban irogatták, hogy melyik kuponok mennek, amúgy én sem tudtam elsőre, hogy ez az, rá kellett a képre keressek.

(#50736) danielsz válasza Chuck Norris (#50735) üzenetére


danielsz
tag

Ja, ilyenkor a jobb kuponok nem szoktak működni. Mondjuk gondolkozom egy Reebok Floatride Energy 3-mon, az 1/2-höz hasonlóan elég jó kritikákat kapott. Igaz van két kevés km-es cipőm, de ez a Pega 36-nak lenne az utóda.

(#50737) zaskar válasza ígyvanferi (#50734) üzenetére


zaskar
senior tag

Ezt én sem szeretem az About You-ban, hogy sok futócipőt nem lehet egyértelműen beszonosítani, mivel nincs feltüntetve a pontos típus. A múltkor egy barátom megkért, hogy nézzek neki Asics GT-1000-est (simát, nem goretexest) mivel már régóta azt a típust használja. Végül a színek (volt belőle 4 féle) alapján sikerült rájönnöm, hogy melyik a GT-1000-es, ráadásul a legújabb, 10-es verzió. Meg is rendeltem neki, és valóban az is érkezett, kuponnal 25 ezerbe került a 40 ezres listaár helyett. Ez a jelenlegi helyzetben elfogadható ár, örült is neki.

[ Szerkesztve ]

(#50738) reset


reset
senior tag

Olykor egy hang (madáré, távoli harangé...) olykor egy illat (eső áztatta föld, száradó akáclevél...) máskor egy meghatározhatatlan késztetés finoman odavezet a futócipőhöz, és mire észreveszem magam, már számolom is a felhőket, futok a vackor felé…
A képen a Hernád-töltés. Ünnepnek számít, amikor koronájára cipőimmel díszítő sorokat róhatok. A bal parton 4 km, a jobb parton 8 km a simán futható szakasz.
Felmérőzni kiváló terep. Száz méterenként jól olvasható fehér táblákat helyezett el a vízügy, ami kiváló intervallhoz, GPS hitelesítéshez. Márciusban száz kilit gyűjtöttem...leginkább kombókat... :)

(#50739) jmuranyi


jmuranyi
tag

Ezt a gyúrós topikban láttam ma.
Talán Nektek is tetszeni fog ;)

(#50740) Zozo0525 válasza jmuranyi (#50739) üzenetére


Zozo0525
őstag

már megyek is a gyógyszertárba :C :C :R

(#50741) tomcica válasza jmuranyi (#50739) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mindig csak a KOX :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50742) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Na, kéremszépen....mivel a Pega37 majdnem lekapta a körmömet ezért ma ismét az 5ezer forintos Lidlis cipőben futottam. Az eredményem pedig 10k-n PB lett, 47perc alatti idővel, 4.41 tempóval. Szégyen a Pega37-re nézve, hogy érezhetően nehezebb mint a Lidlis :K Mindegy, utcaicipőnek jó lesz és kíváncsian várom az alis Li-Ning Rouge Rabbit IV-et.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#50743) zzola válasza xy.zsolt (#50742) üzenetére


zzola
félisten

Nem biztos, hogy a cipővel van a baj. Nem kicsi?

(#50744) TheMarci válasza xy.zsolt (#50742) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem biztos, hogy feltetlenul egyenes aranyos osszefugges van a cipo sulya, es a josaga kozott.

Do You Dream?

(#50745) xy.zsolt válasza zzola (#50743) üzenetére


xy.zsolt
őstag

de kicsi....ugyanakkora mint a lidlis csak az orr rész laposabb....ez a baj. Mondjuk a súlyát ez sem befolyásolja
TheMarci én ezt éreztem....sajnos. :O Nyilván ahány láb annyi vélemény....

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#50746) zzola válasza xy.zsolt (#50745) üzenetére


zzola
félisten

:((

(#50747) tomcica válasza xy.zsolt (#50742) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A Pega37 hizott a regiekhez kepest,cserebe 20km+ tavoknal aranyat er :K laza napi km gyujtesre szinten jol muzsikal.Temposabb futasokra meg huz az ember konnyebbet ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50748) xy.zsolt válasza tomcica (#50747) üzenetére


xy.zsolt
őstag

most már tudom, hogy számomra nem ez volt a megfelelő....max 10k-t futni. Utcára viszont kényelmes lesz jönni-menni.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#50749) repvez


repvez
addikt

azzal kapcsolatban van valakinek tapasztalata, hogy hogyan lehet párositani pulzus mérü mellkaspántot?
Mert régebben használtam az endomondohoz ugyan ezt a pántot ugyan ezen a telefonon, de most azt irja ki , hogy a párositás nem sikerült a pin nem megfelelő.
De a pánton nincs egy gomb sem automatikusan kapcsol és a telefonban sem jelenik meg, hogy be lehessen irni bármilyen pint neki.
Néha sikerül a kapcsolat de akkor sem mutat semmi adatot.

A másik ajánlott appoknál meg nem látok egy menüt sem, hogy hol lehet hozzáadni pántot , hogy érzékelje.
Egy aldi-s medisana BT-os mellpánt egyébként és egy xiaomi mix2s . elemet is cseréltem, hogy hátha már gyenge .

(#50750) tomcica válasza xy.zsolt (#50748) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O,hat lesz ott meg cipo boven,ha beleallsz tolni evekig :K majd olyanra elhasznalod amire neked megfelel.
Nekem 5-6 cipo mindig van a rotacioban (1-2 terep is).Ahogy elfogy egy,mar megy is helyere az uj.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.