Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23920) Jahno válasza npera (#23918) üzenetére


Jahno
őstag

Van merevlemezes is, csak itt rá vannak buzulva a szalagra (mer' szabály) és saját futár naponta vinné ki külső helyre (mert auditált és biztonságos), aztán hozza a következő lejártat körforgásban, meg persze aláírás hegyek, egyéb. Mai éjszakásat 10 évre zárolva kell eltenni. Az előző napokról minden nap vissza kell állítani 1-1 tesztet 1-1 szerverről, ledokumentálni (weboldalra feltöltve, bepipálva és analóg módon is), havikról ugyanígy havonta, valamint +3 és +6 havonta és évente is. Ilyenkor ha reggel valam miatt beledöglik, meg magó kibekapcs van, akkor torlódik és estére már nem végez az előző estivel. És akkor ez még több szalagos adagolós, ha nem akad fel fizikailag akkor odahaza rálesek, szüneteltetem, újraindítom és rakja be magának a következő szalagot, addig még okés.

És akkor ez nem is olyan sok, napi anyagunk és az egész cég kompletten belefér kb. 1.7 terába. Csak egy éjszaka kb. 6 óra, ebbe néha nehezen fér bele a könyvelőproggik frissítése, ami 4-5 óra, az alatt az adatbázisról lassabban megy a mentés, mert konvertálja, az újraindítgatós frissítésekbe meg sokszor bele sem szólhatunk, nekem elcsúszott a mentés, újrafuttatás közepénél újraindultak a szerverek amit mentettem, ott mire észhez tért, ellenőrizte, folytatta, az a 3 órás folyamat helyett lett kb. 17 óra. Aztán mondhatnak bármit, ez a sötét középkor, de az is bonyolítva.

Na majd este mutatok valami képet is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.