Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93559) holozis_HUN válasza beg (#93558) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Jó az :DDD

zeon.hu: nekem a Chrome a legjobb. Régebbi verziónál semmi laggom nincs, de abból hiányzik egy csomó cucc, amit használok nap mint nap illetve vizuális elem, és ez néha-néha beakad Chrome Dev.. A többi az szaggatott, amikor a fórumot görgettem (Firefox iszonyatosan, kb 3 fps) és a felület sem tetszett (némelyik alul + felül is elvett a képből + a navigációs gombok + az értesítési sáv, kb 4 inchen neteztem....), okés van full screen, de nincs kedvem kilépni belőle, amikor kell... Szerintem bőven jó a Chrome, arról nem is beszélve, hogy YouTube linket appban nyit meg, nem a böngészőben... Illetve az írás sem szaggat :B

Android = Google, Chrome = Google, így jó az ökoszisztéma :B

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.