Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91054) Romvr


Romvr
őstag

Sziasztok,

Én olyan alkalmazást keresek Android 5.0-ra amivel a Wirelless Access Pointok Eszköz Nevét láthatnám. Tonnányi olyan van ami az SSID-t és BSSID-t mutatja meg a MAC address-t de én konkrétan olyat keresek ami a kapcsolódott ESZKÖZ NEVÉT írja ki és nem a hálózatét.

Egy 12 AP (AP01 - AP12) által lefedett területen, X ponton megnézve azt látom most hogy
SSID: Teszt Network
BSSID: 00:11:22:33:44:55
MAC: AA:BB:CC:DD:EE:FF

De én szeretnék olyat is látni hogy Connected Device: AP05, vagy éppen AP10, hogy a kezemben lévő eszköz az melyikhez kapcsolódik.

Létezik ilyenre megoldás? Már áttúrtam a Play Store-t de nem leletem hasonlót.

A segítséget előre is köszönöm!

Romvr

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.