Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35901) w333


w333
félisten

Aki érdekel itt a full gyári stock böngésző Link még Root sem kell hozzá ! :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35902) air válasza handrash (#35898) üzenetére


air
nagyúr

Naptárról volt szó, nem Taskról. Az más tészta.
Arra Sync2 vagy Touchdown.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#35903) Oldman2 válasza w333 (#35901) üzenetére


Oldman2
veterán

És ez jóóóó?

(#35904) w333 válasza Oldman2 (#35903) üzenetére


w333
félisten

Igeeen ... és gondolom azért ismered a gyári Android böngészőt :P

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35905) mcsm88 válasza air (#35897) üzenetére


mcsm88
senior tag

Akkor a miniben azért nem lehet beállítani a turbot, mert az mindig azzal megy?

(#35906) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. mitől lehet h a steam mobil folyamatosan ujracsatlakozik a kis ikon felül oylan mintha offline módba lenne de közbe látom h kik játszanak kik online-ak de rájuk irni nem tudok mert ha belemegyek a chatbaszélgetésre irja h ujracsatlakozás. probáltam pá a telefont kibe ujraraktam az appot is.. tegnap óta ezt csinálja de másnál müködik. pls help

(#35907) w.miki válasza air (#35897) üzenetére


w.miki
veterán

más ennyire takarékos Mini böngésző nincs is?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#35908) Tyer


Tyer
őstag

Erre tudja valaki a választ?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#35909) bacus válasza ncc1701 (#35722) üzenetére


bacus
őstag

Ha ez szopatás, akkor egyszerű a megoldás. Azt látod, hogy átirányitott hivás, ha igen és nem kellett volna felvenned (nyilván kollégádat keresik), akkor mondj szépeket a telefonba, ami kellemetlen helyzetbe hozza a kollégát:

-pl mondd, hogy te vagy az, de mindenre értetlenkedj, vagy egyszerüen kérdéssel felelj mindenre, ez hamar kiborit mindenkit.
- mond, hogy nem ér rá a kolléga, de ha ir egy sms-t visszahivja (az sms nem átirányitható)
- mond, hogy a kollégának a tegnapi este után nagyon fáj a valaga és proktológushoz ment, pedig mondtad neki, hogy nem csak legenda, miszerint a fekete férfiaknak jelentősen nagyobb lehet a méretük..
- ugyanez, csak finomabban, kiújult az aranyere a kollégának, lehet meg is kell műteni
- hibás számon keresi a kollégát, majd add meg a magántelefonját, vagy a felesége telefonját.

stb.

hidd el, a szopatásnak hamar vége lesz!

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#35910) gipsztigris válasza bacus (#35909) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az ilyesmire mondják, hogy a szívatás társasjáték! ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#35911) air válasza mcsm88 (#35905) üzenetére


air
nagyúr

Igen.

(#35907) w.miki
Ami ennyire takarékos lenne olyan nincs. Közelébe csak a Naked Browser ér.

Egyébként tessék, egy kis olvasnivaló mindkettőtöknek.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#35912) #97543424


#97543424
törölt tag

Olyan kérdésem lenne hogy amit a play àruhàzbòl töltök le alkalmazåst àt lehet tenni sd kàrfyàra?

(#35913) handrash válasza #97543424 (#35912) üzenetére


handrash
őstag

Nem biztos.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#35914) #97543424 válasza handrash (#35913) üzenetére


#97543424
törölt tag

Rootolva sem?

(#35915) FZsolt15 válasza #97543424 (#35912) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Beállítások - alkalmazások - SD kártyán, ami ott van azokat át lehet.

(#35916) gzbotii válasza tonyqa23 (#35869) üzenetére


gzbotii
veterán

Beállítások > Fiok hozzadasa

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#35917) #97543424 válasza FZsolt15 (#35915) üzenetére


#97543424
törölt tag

Ok àt tettem és melyik mappában talàlom?

(#35918) noxon


noxon
őstag

Hello, telóra ráhajthatós tokom van és olyan szenzoros appok keresek aminél ha ráhajtom akkor kikapcsol aképernyő, ha meg lehajtom róla akkor magától bekapcsol, van ilyen?

We live in a simulated world...

(#35919) goom válasza noxon (#35918) üzenetére


goom
senior tag

Én a Proximity Sensor-t használom erre a célra. Elégedetten.

(#35920) Rimuru válasza #97543424 (#35917) üzenetére


Rimuru
veterán

Régen az android_secure rejtett könyvtárban volt de nem rak át minden összetevőt.

Vigyázat, csalok!

(#35921) noxon válasza goom (#35919) üzenetére


noxon
őstag

Köszi, már találtam másikat is abban vannak beálitások... de ezek nem zabálják az aksit?

We live in a simulated world...

(#35922) noxon válasza noxon (#35921) üzenetére


noxon
őstag

Ááhh, de nem jó ez a szenzoros képernyő kikapcsolás... ha játszok akkor úgy fogom atelót, hogy ott a kezem és kikapcsol :W megoldódott

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#35923) kovisoft válasza noxon (#35921) üzenetére


kovisoft
őstag

Nyilván készülékfüggő, de általában keveset fogyaszt a közelségérzékelő. Az én telefonomban pl. 0,13 mA-t, szemben a telefon készenléti állapotbeli 15-20 mA-es fogyasztásával. Nekem tehát még 1%-ot sem dob a fogyasztáson a bekapcsolt közelségérzékelő.

(#35924) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Helló

A titanium backuppal hogy lehet megoldani, hogy a dropboxba tegye a biztonsági mentéseket?

Köszi.

(#35925) FZsolt15 válasza #97543424 (#35917) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Az arra való, hogy felszabadits helyet a belső memórián, ha az apk. fájlt akarod lementeni akkor ES File Explorer.

(#35926) Tyer válasza kovisoft (#35923) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem sem számottevö...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#35927) petir


petir
senior tag

Sziasztok!

Ébresztéssel kapcsolatban lenne kérdésem.Beállítom az általam kiválasztott mp3-at. De csak egy percet játszik le belőle...ha átkonvertálom ogg-be akkor végigjátsza?
Ha nem mit kell tennem? Illetve milyen app kell hozzá, hogy pl egy 3 perces zene végig szóljon reggel vagy akkor kapcsoljon ki ha én azt kikapcsolom :)

Köszi a segítséget előre is!

(S4Miniről van szó)

(#35928) dzsidzsas válasza petir (#35927) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Ébresztés, nem zene lejátszás. Vegyél rádiós ébresztőórát, az zennél neked órákig. ;]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#35929) sutszi


sutszi
veterán

Elvileg megérkezett a BBM for andorid: [link]
De valami nincs teljesen rendben mert letölteni már nem tudtam mivel nincs semmi a linken...szerintem a Google lenyírta...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#35930) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Sziasztok!

Holnap utazok Németországba és szeretnék egy normális navigációt (az sem baj ha fizetős), ami a googlemaps adatbázisát használja. Tudnátok ilyet ajánlani? A lényeg, hogy kiírja mikor kell lefordulni és mennyi az érkezésig a várható idő.
Előre is köszönöm!

(#35931) zozyk


zozyk
addikt

Aki szereti az épp aktuális időjárást élő háttérként,ma akciós (225 Ft) a
Stormfly

(#35932) LonGleY válasza qpakcovboy (#35930) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem fogja egyik se a google maps-ot használni, hacsak nem a google maps maga, amit elérhetnél menet közben is valami ideiglenes netcsomaggal (és így a fizetős fele is teljesül :]).. Attól függ, milyen szolgáltatónál vagy, néhol akad direkt erre egész korrekt megoldás, amire nem megy rá a gatyád. A fizetős, offline navi kérdést majd a többiek..

[ Szerkesztve ]

(#35933) Csabi42 válasza petir (#35927) üzenetére


Csabi42
tag

Alarm Clock Xtreme Free

Szerintem ez egész jó ébresztő sok beállítási lehetőséggel. Próbáld ki.

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#35934) qpakcovboy válasza LonGleY (#35932) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Itthon jó a google (bár korábban jobban navigált.) De más országokba egy csomó adatot nem ír ki, pl hány km múlva kell lefordulni. Vodánál van EU napidíj, ami 1000 Ft/Nap és cserébe itthoni árakon telefonálsz és kapsz napi 100 mb netet.
Na mind1, ha nincs más marad a googlemaps

(#35935) twine válasza qpakcovboy (#35934) üzenetére


twine
addikt

Nagyjából ezt javasoltam volna én is, amit magadnak vázoltál(maps+napi díj) ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35936) R19 válasza qpakcovboy (#35930) üzenetére


R19
senior tag

A Sygic 7 napig ingyenes és a nyugat-európai térképek állítólag meglehetősen pontosak.

(#35937) Nocsesz1 válasza qpakcovboy (#35934) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Hát én a google maps-al még saját városomban is eltévedek. :B Előttünk van egy benzinkút és előbb oda navigál be hogy menjek keresztül rajta és a kijáraton forduljak vissza a házam elé. :Y Na eddig próbáltam a google maps-ot.

HAJRÁ VIDI !!

(#35938) Siriusb válasza Nocsesz1 (#35937) üzenetére


Siriusb
veterán

Legalább jelezted a hibát?

(#35939) Nocsesz1 válasza Siriusb (#35938) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

De hogy jeleztem. 3 km használtam talán, de le is mondtam róla. Még jó hogy csak próba volt. Nem akarnám azzal tölteni vezetés közben az időmet hogy jelentéseket küldjek. Mi lenne akkor egy 100 km-es szakaszon. :Y :W

HAJRÁ VIDI !!

(#35940) kodmen


kodmen
tag

Sziasztok!

Az szabályos / működik, hogy ha a fizetős appoknak külön e-mailt hozok létre, amit csak erre használok? Ha két telefonom van, akkor mindkettőn beállíthatom ezt az emailt és működnek az app-ok is? Mivel nem készülékenként, hanem fiókonként lehet vásárolni, gondolom működnie kell. Vagy van valamilyen megkötés?

Előre is köszönöm!

(#35941) kodmen válasza petir (#35927) üzenetére


kodmen
tag

Neked valami időzíthető zenelejátszó kell. Biztos tudnak ajánlani ilyet a "kollégák"...

(#35942) petipetya válasza kodmen (#35940) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan így működik, ahogyan levezetted. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#35943) zsoltzsolt válasza sutszi (#35929) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Playről simán letölhető, most raktam megint vissza próbaképp

(#35944) Oldman2 válasza kodmen (#35940) üzenetére


Oldman2
veterán

Én is átálltam erre a felállásra, sajnos vannak/voltak vele gondok.

Én azt terveztem, hogy a családban lévő többi Androidos készüléken beállítom ezt a "vásárlós fiókot" is, de hogy ez aktív legyen, meg kell adni a hozzá tartozó jelszót.

Mivel ez adott, a Google appok hozzáférnek ehhez a fiókhoz, így ezt nem nagyon szabad semmi egyéni célra használni (GMail, GTalk/Hangouts).

Azaz minden készüléken szöszölni kell a beállításokkal...

(#35945) kodmen válasza Oldman2 (#35944) üzenetére


kodmen
tag

+ petipetya

Köszönöm a válaszokat! Akkor ez a megoldás lesz a nyerő! Azért is jobb, mert ha elárasztják a spam-ek a normál fiókom, vagy egyéb okból meg kellene szüntessem, nem ugranak az app-ok. Illetve biztos van mód az áthelyezésre is, de az gondolom macerásabb lenne...
Kár, hogy nincs "second Market", illetve most már inkább "re-Play", ahol a felhasználók adhatnák-vehetnék az app-okat egymás között :))

(#35946) Laca1212 válasza LonGleY (#35932) üzenetére


Laca1212
őstag

Google maps csak online működik? Csak azért kérdezem, mert próbáltam mobilnetet kikapcsolva is, de navigált úgy is...

(#35947) sutszi válasza zsoltzsolt (#35943) üzenetére


sutszi
veterán

Ok. Köszi a visszajelzést. Közben nekem is sikerült...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#35948) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Sziasztok,
Fogalmam sincs, hogy jó helyre írok-e de remélem igen és tudtok segíteni.
Olyan bajom lenne, hogy a gyári email klienst nem tudom beállítani a telefonomon :(
Indamailes vagyok és az smtp beallitasoknal akadok el, azt írja helytelen a felhasználónév vagy jelszó, de már nem tudom mi mást írhatnék be, mint a teljes email címem és a hozzá tartozó jelszót.
Leci aki tud segítsen, köszönöm!! :)

(#35949) bacus válasza Vermilion69 (#35948) üzenetére


bacus
őstag

hasznald a szolgaltatód smtp szerverét, vagy olyat ami megy smtp authentikáció után.. (t-online, gmail)

pop3 - indamail beállitás
smtp - amihez van jelszavad, vagy saját szolgáltató (ami jó esetben nem kér jelszót)

hasznos, ha esetleg olvasol néha

Levelezőprogramod ezen kívül az SMTP-szerver nevét is kérni fogja (ezt használja majd a levelek kiküldéséhez), amit nem mi adunk, hanem az internetszolgáltatód, ezért ezt tőlük tudod majd megkérdezni. Ilyen SMTP-szerverek például:mail.t-online.hu, mail.chello.hu

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#35950) Vermilion69 válasza bacus (#35949) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Ezt már mind megcsinaltam, az volt az első, hogy ezeket elolvastam, mert igen, néha szoktam.....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.