Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35451) nyikszi válasza petymeg (#35443) üzenetére


nyikszi
őstag

Igen van, én épp a minap tettem fel a CamCard Free - Business Card R-t és tökéletes. Legalábbis fekete-fehér névjegykártyánál. Elment szinte minden adatot, név, üzleti név, web, email, cím. Az egyik cirádás és a másik sötétkék névjegykártyánál egy kicsit el volt veszve. Amikor lementettél egy kártyát a kontaktba át is menti az adatokat (ha akarod). Aztán az összes névjegykártya megtekinthető kicsiben a programban. Nemek nagyon tetszik, bár csak 52 névjegykártyát tud a free verzió.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#35452) jonnyjoker01 válasza Sami22 (#35440) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szia!
Én a smart keyboardban láttam ilyen funkciót, magyar nyelvû szótárral.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#35453) LonGleY válasza Sami22 (#35440) üzenetére


LonGleY
veterán

És a rövidet, vagy a hosszút írja ilyenkor?

Erre az a megoldás, hogy rövidre állítod a timeout-ot, így csak nagyon pici "hosszú nyomás" kell a megjelenéshez. Ezt biztosan tudja a Smart.

[ Szerkesztve ]

(#35454) jonnyjoker01 válasza LonGleY (#35453) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A tabletes magyar verzióban van rövid ü pl. tehár nem kell vállogatnia a betûk közül.

Üdv. Johnny

(#35455) LonGleY válasza jonnyjoker01 (#35454) üzenetére


LonGleY
veterán

Igaz.

(#35456) petipetya válasza Sami22 (#35440) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem az anysoft keyboard csinálta ezt akkor, amikor egy tabletre fizikai billentyűzetet csatoltam.

"nincs rá lezsóidő"

(#35457) MurdR válasza petipetya (#35456) üzenetére


MurdR
veterán

Uff. :D
Nagy megelégedéssel használom az AnySoft Keyboardot, viszont egy problémám van vele, mégpedig az, hogy ha fektetve akarok gépelni, akkor nem azt a szép osztott bill-t adja be, mint ami az alapképernyőn, hanem egy gagyi rácsos elrendezésű billt. Valaki tud segíteni hogy miként tudnám ezt orvosolni? Nem szívesen cserélném le az AnySoftot, mert hozzászoktam már...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#35458) aicon válasza nyikszi (#35451) üzenetére


aicon
senior tag

Ez egy tényleg jó alkalmazás, köszi.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#35459) Sami22 válasza LonGleY (#35453) üzenetére


Sami22
aktív tag

Gyors duppla "klikk" után az alapvető ékezetes karaktert írta. A-bol így lett á, o-ból ó stb. Meglehetősen meggyorsította a gépelést.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#35460) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, ha vettem playen egy játékhoz "aranyat"(ma reggel), de kiderült, hogy még venni kell, hogy továbbtudjak játszani, valamint anélkül nem is tudok haladni, viszont én nem akarok erre ennyi pénzt fordítani, valami úton módon vissza tudom szerezni a pénzem? :U

(#35461) VD válasza cekkk (#35460) üzenetére


VD
őstag

:N
Az IAP-ra nem vonatkozik a play szabályzata. Nincs visszatérítés.

(#35462) Laca1212 válasza EmberXY (#35438) üzenetére


Laca1212
őstag

Ha TC-ben bemegyek az alkalmazások közé és ott nyomok egy hosszút bármelyik alkalmazáson. (letöltés+szerkesztés) Ha rányomok, semmi nem történik. Érdekelne hova tölt le?
2.02-es TC-t használok.

[ Szerkesztve ]

(#35463) cekkk válasza VD (#35461) üzenetére


cekkk
veterán

Köszönöm! :R
Ez mekkora... :S
Legközelebb okosabb leszek és nem fizetek én már semmiért :D Az első ilyen jellegű vásárlásom volt és szerintem az utolsó is.

[ Szerkesztve ]

(#35464) Jb001


Jb001
tag

Sziasztok!

Battery Doctor help kellene: HOX+-om van, 2-3 hónapja frissült az oprendszer, onnantól nem lehetett beállítani (eltűnt a lehetőség) hogy airplane-be menjen éjszakára. Nemrég feltettem a CM 10.1.3-at, ennél sincs meg az opció, pedig gondoltam menni fog mert itt már root jog van stb.

...tudnátok segíteni h. mit tudok csinálni v. vmi magyarázat h. miért van ez, miért nem fog menni?

Köszi!
Jb

(#35465) bacus válasza cekkk (#35463) üzenetére


bacus
őstag

Mondjuk nem is értem, hogy gondolod ezt a visszatéritést?

Vettél egy játékban 5000 aranyat/pontot/dollárt/akármit, látod, hogy ez még nem elég, vagy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és kéred vissza az árát?! Milyen alapon kellene visszafizessék?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#35466) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Szvsz én az in app purchase-t tiltanám és/vagy büntetném. Mármint nem a vásárlót, hanem aki beleteszi.

4 8 15 16 23 42

(#35467) cekkk válasza bacus (#35465) üzenetére


cekkk
veterán

Mondjuk olyan alapon, hogy ha nem veszel akkor nem tudsz haladni, egyáltalán. De ez azután tudatosult bennem, hogy megvettem.
Ha csak arra kéne, hogy gyorsabban fejlődj stb akkor megérteném, de egyáltalán, hogy előrébb tudj jutni ahhoz is venni kell. Mindegy. a lényeg, hogy hülyeséget csináltam és behúztam magam a csőbe. Ebből tanultam, olyan játékkel nem játszunk amihez kreditet kell venni.
Tudod ha egyszer megvenném, és utána mehetne minden rendben az számomra elfogadható lenne, de nem az, hogy sokszor sok ezer forintért tudod csak kijátszani, ami lassan annyiba kerül mint egy pc-s játék :(((

(#35468) LonGleY válasza cekkk (#35467) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezzel nem válaszoltál. Az nem alapoz meg semmit, hogy neked unszimpatikus valami. Nem vertek át, pontosan azt a funkciót látja el, amit ígértek. Így tehát még reklamálni sincs alapod, nemhogy visszatérítettni. Az, hogy nem tetszik az ilyen játék, egy teljesen más kérdés. Valójában letölteni sem volt kötelező, nemhogy körültekintés nélkül in-app coinokat vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#35469) DonMarco válasza Laca1212 (#35462) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Itt [link] pedig szépen leírta EmberXY kolléga hogy hová ment a TC :) Hálás vagyok neki én is mert már tudom hogy kell apk fájlt kimenteni akár egy gyári progiból. :) (ÉN sem tudtam eddig ) Nekem is 2.0.2 Tc van egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#35470) SamS20


SamS20
senior tag

üdv

nem tudom hogy a kérdésem alkalmazás függő e de erősen sejtem h igen.

haveromnak xperia z-je van, és láttam ma nála hogy a facebooknál a képernyőn van egy kettes ( app nem volt megnyitva) viszont így mutatta az értesítések számát.
biztos hogy nem launcher csinálta (tudom hogy vannak ilyenek) de ez gyári launcher volt.

kérdésem az lenne hogy ez telefonspecifikus vagy program függő ?

Anyum S3-asánál pl a "lehúzó" sávban is megjeleníthetőek a különböző értesítők.

köszi előre is

(#35471) cekkk válasza LonGleY (#35468) üzenetére


cekkk
veterán

Pedig nekem ez az volt.

De nem értem mi a probléma. Leírtátok, hogy nem, én elfogadtam, és elmondtam, hogy legközelebb nem csinálok ilyet :D Nem Hőbörgök itt, hogy engem átvertek és, hogy pénz vissza, mekkora mocskok stb.
Én vagyok ebben a legnagyobb hibás, senki más, magamat okolhatom érte, de hát magyar ember lévén azért csak megpróbáltam, hátha vissza tudom kapni kicsin pénzem :D

Ennek fényében nem értem miért forogtok ezen még mindig, mert ÉN elismertem, hogy hibáztam, nem szidtam senkit(legalább is nem emlékszem rá).

(#35472) LonGleY válasza cekkk (#35471) üzenetére


LonGleY
veterán

A visszatérítés melletti érvelésed fúrtam, tudtommal én sem szidtam senkit. :]

(#35473) cekkk válasza LonGleY (#35472) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor nincs probléma :)

Most megtanultam, hogy fizetés után nincs reklamáció! Az ilyen jellegű játékokat nem ismertem, és nagyon nem is fogom, mert olyan minimálisat játszok telefonon, ez meg megtetszett, viszont így meg már nem tetszik.
Mondjuk arról nem volt szó egyszer sem a telepítés közben, hogy mennyi kredittel lehet végig játszani stb, azért erről lehetne vitatkozni, mert úgy mondjuk tudna az ember költséget számolni, hogy egyáltalán bele kezdjen-e vagy ne :B :U

(#35474) Laca1212 válasza DonMarco (#35469) üzenetére


Laca1212
őstag

Én a (letöltés+szerkesztés) gombra kérdeztem rá másodjára!

(#35475) tomy86 válasza tonyrulez (#35466) üzenetére


tomy86
addikt

Én azt tenném kötelezővé, hogy egyértelműen jelezni kelljen az app leírásában, hogy azzal, hogy megvásároltad x összegért még csak arra szereztél jogot, hogy később még több pénzt utalhass a fejlesztőnek. Ugyanis az a gusztustalan, hogy a legtöbb esetben csak a vásárlás után szembesülsz ezzel.

(#35476) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Van videófelvevő app minőségveszteség nélküli zoommal?

Ugye a FHD 2 millió pixelt tartalmaz, a kameraszenzor viszont szélesvásznú módban 4, 6 vagy 10 millió pixelt fed le, logikus volna tehát, hogy ha rázoomolunk egy részre modjuk 2x-esen, nagyobb szenzor esetében még mindig marad 2 millió pixel tűéles képért. Ám az appok amiket próbáltam, nem a szenzorra nagyítanak rá, hanem a 2 millió pixelre, így már a 2x-es zoom is randa...

[ Szerkesztve ]

(#35477) Necc válasza Bone123 (#35476) üzenetére


Necc
addikt

Ha igaz lenne amit allitanal, akkor a latoszog video modban borzasztoan kicsi lenne. :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#35478) tonyrulez válasza Necc (#35477) üzenetére


tonyrulez
őstag

A Nokia negyvenakárhány megapixeles telefonja pont ezt csinálja, FullHD videót rögzít minőségvesztés "nélkül" (egy kicsi azért van).
Látószög-problémádat nem értem (lehet csak hülye vagyok hozzá). A digitális zoom is ugyanabba a képbe nagyít bele, a különbség a technikában van, hogy a valós 8MP-es képből vágja ki a 2MP-eset, vagy a 8-ról 2-re lerontottat nagyítja tovább.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#35479) Necc válasza tonyrulez (#35478) üzenetére


Necc
addikt

Vagy mint az en fenetudja hany megapixeles "nagy" fotomasinam is, de nem ezen van a lenyeg.

Alapesetben a szenzor teljes felulete ugyanugy ki van hasznalva videofelvetel kozben is, csak itt mas szempontok kerulnek eloterbe. Egyreszt kepek folyamatos sorozatat kell feldolgozni, ami mas feldolgozasi procedurat igenyel, masfelol a feny is allandoan valtozik, ahhoz is igazodni kell. Ennek pedig egyertelmu vesztese maga a felbontas lesz.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#35480) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Üdv!

Tudtok olyan kamera appot, ami 720p-ben 60fps-t tud legalább?

[ Szerkesztve ]

(#35481) EmberXY válasza Laca1212 (#35462) üzenetére


EmberXY
addikt

Üdv!
Utánakerestem, de sehol nem találtam erre utalást, de a tippem az, hogy esetleg FTP-ről való letöltést és szerkesztést jelenthet... :F
Kipróbáltam több appon is, de semmit nem mutat, előjön egy ablak de rögtön el is tűnik, a lefoglalt tárhely mérete sehol nem változik... Vagy nem működik a funkció, vagy valamely kiegészítővel működik csak (FTP plugin például, vagy valami fejlesztői környezet [ mert ugyebár minek kellene egy apk-t szerkeszteni? :F ]), bevallom, nem tudom, csak tipp, de engem is érdekelne...

Up the Irons!

(#35482) LonGleY válasza Hajas Mao (#35480) üzenetére


LonGleY
veterán

Általában nem a szoftver a gyenge láncszem a kamera-kérdésben...

(#35483) Tidzsimon válasza SamS20 (#35470) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Azt a gyári launcher csinálja, működik xperia l-en is. Fejletteb launcherekben megvan alapban, vagy telepíthető hozzád.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#35484) Krisz79


Krisz79
őstag

Egy nem biztos , hogy teljessen idevágó kérdés .
De Facebook -al kapcsolatban hol kaphatnék segítséget?
Link esetleg?
Köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#35485) LonGleY válasza Krisz79 (#35484) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezt elég nehéz úgy kitalálni, hogy a problémát nem vázolod, csak a témakört...
Létezik az oldallal kapcsolatban topik, de az appot itt is ki szoktuk tárgyalni.

[ Szerkesztve ]

(#35486) EmberXY válasza Krisz79 (#35484) üzenetére


EmberXY
addikt

Látatlanban, szerintem itt...

Félig meg is előztek... (A kolléga csak a szerkesztés után tette bele a linket... ;] )

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#35487) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! HTC One X-emet megérné lecserélni egy Galaxy S4 Mini-re? Kisebb, kompaktabb készülékben gondolkozom hasonlóan jó specifikációkkal, talán egy kissé stabilabb szoftverrel és jobb supporttal, akkuidővel.

Nálam a HOX dobálja a Wifit, gyorsan merül, és van h random újraindul. Használt S4 Miniben gondolkozom...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#35488) volvoguy válasza volvoguy (#35487) üzenetére


volvoguy
addikt

Még a HTC Desire 601-re gondoltam mint versenyző, esetleg egy HTC One Mini.

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#35489) LonGleY válasza volvoguy (#35488) üzenetére


LonGleY
veterán

Eltévesztetted a topikot. [link]

(#35490) tomy86 válasza volvoguy (#35487) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem a "melyik okostelefont vegyem?" topikban nagyobb eséllyel kapsz ehhez segítséget.

(#35491) #59070464


#59070464
törölt tag

Hogyan tudom időzíteni játékok data mentéseit TB-al Google Drive-ba?

Csináltam egy label-t a játékokról. Schedules fülön:
Redo backups for modified data
[Label] Games
Any (AC charger + USB + Battery
3:00 AM
Minden nap pipálva.

Időt átállítottam a teszt kedvéért aktuális idő + 1 sec-re. Valamilyen batch file jött létre, ami nem tudom hova került (se a TB mappában, se a Drive-ban nincs). Mit rontok el?

Manuális backup esetén a telefon TB mappájába kerülnek a file-ok, törlöm az apk-t és csak a .properties és .gz file-okat hagytam meg. TB-ben a Sync to Google Drive-on nyomtam egy RUN-t és fel is ment szépen minden (elsőre valamiért error-t írt, nem tudom miért, de másodikra sikerült).

Azt is jó lenne valahogy megcsinálni, hogy az apk fileokat ne töltse fel a Drive-ba. Ez egy Real Racing 3 esetén lehet akár 1+ GB is. Erre semmi szükség, cak a prop és gz file-ra.

Preferences-be elvileg semmit nem állítottam át/el.

(#35492) dzsidzsas válasza tomy86 (#35475) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Na ezzel értek egyet. Akkor ezt is kerüljétek mint egy leprást:Glory of Generals, ez is olyan.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#35493) S e t h válasza LonGleY (#35244) üzenetére


S e t h
nagyúr

Spatio jónak tünik, de sajnos nem tudom visszakeresni, hogy mihez szóltam hozzá, illetve ez nem igaz, rátalálok, de nem tudom megnyitni,ezt sajnálom.

Az sms popup meg abszolút nem oké a handcent mellett, pedig ez utóbbit totál lekorlátoztam, de szerintem nem férnek meg egymás mellett.
Viszont jónak tűnnek, köszi az ajánlást.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#35494) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Melyik a legjobb offline-ban müködő angol-magyar (Vica-versa) szótár program?

Előre is köszönöm.

(#35495) zlatan77


zlatan77
aktív tag

Találtam egy nekem nagyon tetsző időjárás widgetet a 3D Sense Clock & Weather-t.
Van valaki aki használja?
Azt szeretném kérdezni, hogy a helység frissítésének az idejét mennyire szoktátok állítani?
Eddig amiket használtam ott csak időjárás frissítését lehet állítani.

(#35496) tomy86 válasza Jumbozorz (#35494) üzenetére


tomy86
addikt

Azt semmire nem állítanám, hogy a legjobb, de én ezt használom: Dictionary Hungarian-English. Telepítés után az első indításkor letölti az adatbázist és utána nem kell neki net. Természetesen angol-magyar, magyar-angol szótár.

(#35497) Jumbozorz válasza tomy86 (#35496) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszi! Tökéletes lesz.

(#35498) gatto_ válasza Jumbozorz (#35497) üzenetére


gatto_
senior tag

A Google fordító is működik offline, csak le kell tölteni hozzá a programon belül a kívánt nyelveket. Rengeteg van.

(#35499) tskó


tskó
tag

Tud valaki egy normális skype kliens-t ami visszamászik a netre wifi/3g váltás után?

(#35500) tomy86 válasza gatto_ (#35498) üzenetére


tomy86
addikt

Azért a google fordítónak finoman szólva vannak érdekes fordításai. Pl. nézd meg, hogy mit dob, ha a medve szót fordíttatod vele magyarról németre. Az eredménynek köze sincs még az állatvilághoz sem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.