Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) jonnyjoker01 válasza zsoca67 (#35148) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Linket így csináld legközelebb: [link]

:P

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#35152) zsoca67 válasza jonnyjoker01 (#35151) üzenetére


zsoca67
tag

Én még kicsi vagyok, hogy kell így csinálni? :B

[ Szerkesztve ]

(#35153) kezman válasza Viktor89 (#35150) üzenetére


kezman
őstag

MyPhoneExplorer a PC-re is le kell tölteni , a telefonra meg az áruházból.
PC változat
Telefonra

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#35154) drmotto válasza sutszi (#35146) üzenetére


drmotto
őstag

SD Maid.

(#35150) Viktor89

ES file explorer

[ Szerkesztve ]

(#35155) gzbotii válasza EmberXY (#35140) üzenetére


gzbotii
veterán

Es evel mit ernel el? Hogy jobban merul?
Task killert csak akkor hasznalok, ha hirtelen kell tobb eroforras, pl jatekoknal.
Amugy hiaba lovi ki, 2p es ujraindul.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#35156) EmberXY válasza LonGleY (#35145) üzenetére


EmberXY
addikt

Értem.

Up the Irons!

(#35157) Siriusb válasza Viktor89 (#35150) üzenetére


Siriusb
veterán

Én az SSHdroidot használom. Igaz, linuxozom, s így ez a megoldás számomra rém egyszerű, windowson nem tudom mennyire bonyolult ssh-t használni, talán a Total Commander tudja.

(#35158) LordRajZoL válasza Viktor89 (#35150) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Nekem ez vált be wifin
Swiftp
De most nézem marketen már nincs fent, de vannak fent alternativák

Ha meg nem wifi hanem madzag akkor meg a Total Commander Windows Media Audio 2 pluginje

[ Szerkesztve ]

zZz

(#35159) goom válasza EmberXY (#35135) üzenetére


goom
senior tag

Miért ne lehetne összehasonlítani, ha azonos a cél? Szerintem össze lehet.
Áram és leejtés? Kétlem, hogy manapság valaki telefon nélkül indulna túrázni. Ezen a fórumon végképp. :) Azt alapnak tekintem, hogy a feltöltött aksi + tok adott (sziklás terepen meg jobban vigyázok). Ha pedig iránytű is játszhat (mint "külső segédeszköz"), akkor az én PowerBankom is, igaz? :)
Lefagyás? Előfordulhat, bár nálam igen ritka ("nem vindóz ez, kérem! :) ) - és akkor néhány perc alatt újraindítom.
A tartóssággal végképp nem értek egyet. Egy könyvespolcon tartott, gondos felnőtt által használt könyv esetén persze igen, de itt ugye más körülmények vannak (hogy finoman fogalmazzak). Maradjunk annyiban, hogy a rendszeresen túrázásra használt térkép messze nem száz évet fog megélni... Hozzáteszem: az viszont lényegtelen, hogy az én telefonom addigra mennyire lesz ócskavas - ugyanis nem a készülékről, hanem a szoftverről van szó. Az meg rajta lesz a következő telefonomon is, meg az az utánin is. Méghozzá fizetnem sem kell érte újra meg újra!
Az Északi sarkra nem készülök, de egy profit szívesen megkérdeznék, melyiket választja...

[ Szerkesztve ]

(#35160) LonGleY


LonGleY
veterán

Na, a WhatsApp encryption se érhet sokat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#35161) petipetya válasza EmberXY (#35135) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez kb. olyan, mintha a vécépapírt hasonlítanád össze a tengeri kagylókkal... (Pusztító).

"nincs rá lezsóidő"

(#35162) EmberXY válasza gzbotii (#35155) üzenetére


EmberXY
addikt

Egyébként időközben rájöttem, a képernyő felnyitásakor takarít egyet, ha másra nem is jó, legalább az akksit meríti...

goom:

Egy profi telefon nélkül is elnavigál, gondolom a sarkvidékről is kijönne nélküle, mert nem csak arra hagyatkozik, amit a szoftver elérak, hanem valóban tudja is, hogy hol van...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#35163) LonGleY válasza EmberXY (#35162) üzenetére


LonGleY
veterán

Marhaságokat azért nem kell itten összehordani.
Gondolok itt a teljesen hipotetikus második bekezdésedre.

A papír alapú térkép egyébként elég ritkán navigál GPS alapján...

[ Szerkesztve ]

(#35164) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
htc Desire X típusú telefonon szeretném a hívásaimat felvenni, de eddig nem sikerült! Root-olni ezért nem szeretnék...

CallRecorder-t próbáltam, de jelzése ellenére semmit nem vett fel...

(Semmi illegálisra nem használnám, csak néha a Főnököm ledarálja a teendőimet és jó lenne ha vissza lehetne hallgatni, nyugodtabbá tenne!)

(#35165) LonGleY válasza Regirck (#35164) üzenetére


LonGleY
veterán

Root és romcsere nélkül nem fog menni.

Az mindegy, hogy te mire használnád, ha a készülékgyártóknak
sem engedik így kiadni a telefont, hogy erre lehetőséged maradjon.

[ Szerkesztve ]

(#35166) Regirck válasza LonGleY (#35165) üzenetére


Regirck
senior tag

Automatic CallRecorder megy, pedig ehezz root jog kellene!

Más kérdés, hogy pocsék a minősége, így gondolom mikrofonból vesz fel amihez nem kell root jog.

Amire használnâm arra ez teljes mértékben megfelel...

(#35167) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!
Az Android weather-en kívül tudtok jobb időjárás appot?

(#35168) Narxis válasza Richee11 (#35167) üzenetére


Narxis
nagyúr

eWeather HD

Thanos was right.

(#35169) R19 válasza Richee11 (#35167) üzenetére


R19
senior tag

Ezt próbáltad már? Kicsi, egyszerű, nagyszerű.
1Weather már jóval több infót nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#35170) w333 válasza Narxis (#35168) üzenetére


w333
félisten

Kár hogy csak félig Magyar ... remélem gyorsan lefordítják majd ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35171) Richee11


Richee11
senior tag

Szóval akkor az 1Weather az jobb? És az mennyi memóriát szív le?

(#35172) David3 válasza Richee11 (#35171) üzenetére


David3
őstag

1Weather-t használom én is, nekem nagyon tetszik, és nem zabálja a memóriát. : )

(#35173) R19 válasza Richee11 (#35171) üzenetére


R19
senior tag

Attól függ mennyire részletes infókat akarsz. Amennyiben nem hoz lázba pl. a szélsebesség, vagy a páratartalom mértéke, akkor elég a Weather is. Meglehetősen pontos, akksi és memória igénye nagyon minimális.

(#35174) Laca1212 válasza atike (#35073) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi! De egyik sem tudja azt amit keresek. :(

(#35175) gzbotii válasza Richee11 (#35171) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem nagyon jo kis app. En azt hasznalom :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#35176) EmberXY válasza LonGleY (#35163) üzenetére


EmberXY
addikt

Mielőtt marhának állítanál be, elmondom, hogy szerintem félreértettetek engem...
A modern technikának minden tiszteletem, magam is híve vagyok, csak azért kezdtem érvelni egy kicsit a "papír" mellett, mert úgy éreztem, hogy a fórumtárs enyhén lefikázta a "hagyományos" navigációs eszközöket, mert a szoftver az hiperszuper...
Ezzel nem is vitázom, viszont azt fenntartom, hogy bizonyos körülmények között a kütyüvel nem sokra menni, továbbá profi nem attól lesz valaki, hogy le tud olvasni 3 számot a kijelzőről, és kirándulgat x éve...
Mivel ez igencsak off, ezért részemről befejezve, privátban szívesen érvelek az ügyben.
:R

Up the Irons!

(#35177) LonGleY válasza EmberXY (#35176) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, ilyet nem akartam volna tenni. Csak kissé átment futurisztikusba a téma. :]

Egyébként egyetértek ezekkel, amiket most leírtál. De a legjobb konklúzió is csak az lehetne: a helyzet válogatja.

[ Szerkesztve ]

(#35178) deva


deva
tag

Sziasztok!

Több, mint valószínű, hogy az olyan adatok, amikre kíváncsi vagyok, sehol sem publikusak, de hátha tud valaki ilyenekről. Van egy alkalmazásom feltöltve a Google Playre, több mint 100.000 letöltéssel és 4.51/5 értékeléssel rendelkezik. Úgy néz ki, hogy akadt egy komoly vevő, aki lehet, hogy megvenné az appot, cakumpakk, és valószínűleg továbbfejlesztésre is lenne lehetőségem.

A kérdés a következő: mennyit ér egy android alkalmazás? Nem konkrét számra vagyok kíváncsi, hanem hogy hogyan is árazzam be. Van valami weboldal például, ahol találhatóak hasonló adatok? Esetleg ha tud valaki konkrét példát, számokkal, az iránymutatónak nagyon jól jönne! Nem szeretném túlárazni, de nagyon áron aluli ajánlatot adni se. Természetesen több irányban keresgélek, hozzáértő embereket is meg fogok kérdezni, de minél több infot kapok, annál jobb! :)

Bárkinek van valami segítő jellegű hozzászólása, azt nagyon megköszönöm! :R

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#35179) LonGleY válasza deva (#35178) üzenetére


LonGleY
veterán

Erről nem hiszem, hogy létezne statisztika. Teljesen rajtad áll, hogy mennyire érzed benne az ötlet eredetiségét, létjogosultságát, hogy látod a piaci rést, és mennyibe kerülne ez az egész, ha valakivel le kellene fejlesztetned a jelenlegi állapotát.

[ Szerkesztve ]

(#35180) dokee78 válasza deva (#35178) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudok segíteni sajnos,de meglesném az alkalmazásod.

(#35181) deva válasza LonGleY (#35179) üzenetére


deva
tag

Igen, én is ettől tartok, hiába keresgélek kitartóan, semmire nem jutottam egyelőre. :(

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#35182) Necc válasza deva (#35178) üzenetére


Necc
addikt

Erre a kerdesre rettenetesen nehez valaszolni, mert nagyon attol fugg, hogy megis milyen alkalmazasrol van szo, mennyire komplex, mennyire logikus, eroforrashatekony a kodod, mennyire pontos a specifikaciod, mennyire reszletesen dokumentaltal, mit is adnal at pontosan a vevonek.

Megha a fentieket pontosan be is tartottad (hatekony kod, nem takolmany, jol van specifikalva, dokumentalva) szamokban kifejezve igy is tipikusan 500USD-100.000USD kozott szinte barmennyit erhet az adott alkalmazas.

Probald meg fejlesztokkel felvenni a kapcsolatot, es esetleg reszleteket veluk ismertetven tudnanak egy becsult osszeget mondani.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#35183) Richee11


Richee11
senior tag

És az miért van, hogy nem lehet beállítani, hogy automatikusan frissítse a helyemet, engedélyezve van, be van kapcsolva a wifi, de csak úgy találja meg a helyemet a beírom kézzel a város nevét

(#35184) dokee78 válasza Richee11 (#35183) üzenetére


dokee78
félisten

Gps be van kapcsolva?

(#35185) Richee11 válasza dokee78 (#35184) üzenetére


Richee11
senior tag

Próbáltam azzal is meg anélkül is. A régi telefonomon elég volt a net kapcsolat, de most egyik sem jó

(#35186) pepe091 válasza dokee78 (#35180) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nagy valószínűséggel használod, ha szoktál utazni. Nálam is fenn van: TElvira. Nagyon nagyon jó app. Ezúton is köszönjük Hundeva munkáját :) :R

[ Szerkesztve ]

(#35187) twine válasza pepe091 (#35186) üzenetére


twine
addikt

Működik mostanában rendesen?
Egy ideig istenítettem az alkalmazást,,,majd volt egy időszaka, amikor használhatatlan lett,,akkor kezdtem itt el kérdezősködni a topicban, és "kénytelen kelletlen" áttértem a Menetrend droidra
Ha azt mondod, már jó ideje használható a Telvira, feldobom ismét,,adok neki egy esélyt, mert nagy kedvenc volt mindaddig míg használható volt... :U

Szerk:
Most nézem, hogy itt a készítő is "köreinkben" :DDD
Egyszer már hónapokkal ezelőtt volt egy adás vétel project vázolva.... :U

[ Szerkesztve ]

(#35188) deva válasza twine (#35187) üzenetére


deva
tag

Legjobb tudomásom szerint teljesen jól működik, esetleg a csúcsidőben lassabbak a lekérdezések. Amúgy emailben mindig szívesen segítek. :)

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#35189) pepe091 válasza twine (#35187) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem tapasztaltam hibát. Nyilván péntek délután és vasárnap este terheltebb, mert a legtöbben akkor utaznak, de semmi gondom vele.

(#35190) twine válasza deva (#35188) üzenetére


twine
addikt

:R :R
Köszönettel....feldobom,(ahogy leütöttem itt az utolsó karaktert) és használom....(valóban, mivel naponta vonattal közlekedek az agglomerációból a melóba, és haza)
Az említett időszakban emlékszem meg is sokasodtak a play-en is a hibával kapcsolatos értékelések...
Sajnos a hibaüzenetre már fejből nem emlékszem...volt két ilyen hibás időszak,,,a harmadikat nem vártam meg, mert mindig a legfontosabb időpontban hagyott cserben,,"Murphy" törvénye működik mindig... :((
Kitartást, és egy jó befektetőt kívánok az alkalmazásodnak, és neked ;)

(#35189) pepe091: :R

[ Szerkesztve ]

(#35191) deva válasza twine (#35190) üzenetére


deva
tag

Egyébként több mint valószínű, hogy a "legendás" JSON hibára gondolsz... Az egyrészt az én saram is volt, másrészt szerver oldali is volt, de az már nagyon régóta megszűnt, szerencsére. :)

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#35192) twine válasza deva (#35191) üzenetére


twine
addikt

Aaaz az.... :D most próbáltam itt a topicban visszakeresni,,de csak azt találtam meg ahol ajánlottam az alkalmazást másoknak,,,majd később azt amikor már másikat kerestem helyette :B :DDD
Örülök, hogy sikerült megheggeszteni... :R
Köszönöm az infókat...
Mostantól ismét használom... ;)
Remélhetőleg épp akkora megelégedéssel, mint eleinte... ;)

(#35193) deva válasza twine (#35192) üzenetére


deva
tag

Hát igen, az alkalmazás életciklusának első évében látszott, hogy az appon tanulok meg mindent, ami az android programozással kapcsolatos. Volt 1-2 olyan manőver, amitől így utólag is összerándul a gyomrom, de így a feltöltés utáni majdnem 2 évvel ez már a múlté. :))

[ Szerkesztve ]

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#35194) aicon válasza Regirck (#35164) üzenetére


aicon
senior tag

Nehéz lesz jó felvevő programot találni.
Egy ideje MP3 InCall Recorder & Voice-t próbálgatom, a többivel mindig volt valami gebasz. Ez talán elmegy és a pro verzió is csak $1.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#35195) csecso22


csecso22
tag

sziasztok tudnátok mondani olyan böngészöt amiben lelehet menteni az oldalakat

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#35196) Necc válasza csecso22 (#35195) üzenetére


Necc
addikt

[link] + [link] vagy [link]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#35197) w333


w333
félisten

Itt az új Google Térkép 7.3 és innen tölthető le Link :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35198) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Melyik screen lock alkalmazást ajánlanátok?

Alias: Júzer error

(#35199) thiclyoon válasza -HajTömeg- (#35198) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

widgetlocker(szvsz legjobb, legjobban testreszabható), hololocker(alap android locker), esetleg go locker(sok-sok téma van hozzá)

(#35200) Necc válasza w333 (#35197) üzenetére


Necc
addikt

Eleg meredek vagy, Android 4.3 -as letoltesi linket adod meg alapbol, szerinted hany embernek futna? :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.