Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122736) Kékes525 válasza Mcrazy (#122734) üzenetére


Kékes525
félisten

Félreértesz. A ZaneZam Youtube_BackgroundPlay rootolt verzióját telepítettem a /system/app/YouTube/ mappába 644-es engedéllyel. Előtte az eredetit töröltem. Most a play frissíteni szeretné (gondolom a töröltet állítaná vissza) és ezt nem akarom. Csak a youtube alkalmazás Google play általi frissítését szeretném tiltani, hogy maradjon meg a ZaneZam Youtube_BackgroundPlay alkalmazás. Most mindig felhozza frissítési lehetőségként és zavar, hogy eltévesztem és automatikusan a szokásos, "mindent frissít"-et választom és így a telepített alkalmazásom felülíródik.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.