Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120999) atike válasza arnyekxxx (#120971) üzenetére


atike
nagyúr

Most néztem utána - működik ingyen a képernyő átvitel androidos telóról tényleg? :F Itt nem úgy írják.

Na most már megnézem... :DDD

Jelentem, a 13-as verzióban már működik az ingyenesben is! :R

Fel kell telepíteni a kérdéses telefonra a Teamviewer Quciksupportot, az asztali gépre magát a Teamviewert és az asztali gépről hibátlanul vezérelhető a telefon.

Nekem a V10-hez a QuickSupport telepítése után egyből felajánlotta, hogy rakjam fel az LG AddOn-t - gondolom ez kell a képernyő megosztáshoz.

Arról nincs infóm, hogy bármelyik telefonnal működik-e - a 12-esnél volt pár olyan, aminél nem működött.

Szóval akkor az eredeti probléma "megoldására" mégiscsak jó megoldás - ingyen. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.