Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115621) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Volna egy problémám mivel kapcsolatban a kedves fórumtársak segítségét szeretném kérni!

Egy samsung galaxy készüléken csináltam egy factory resetet.
Ezt követően beléptem a play áruházba és semmit nem telepítettem csak a chrome-t és a google térképet frissítettem.

Mikor megvolt a chrome és a térkép frissítése újraindítottam a készüléket.
Azután megnyitottam a chrome-ot és beírtam a prohardvert és kidobott egy ipv4.google.com oldalt egy captcha valamivel.
Arra hivatkozott, hogy az általános szerződési feltételeknek nem megfelelő volt az adatforgalom ennek több oka is lehetett.

-rossz indulatú szoftver
-plugin
-stb

Az említett captcha vagy mi kidobott több képet és meg kellett jelölni pl hogy melyik képen szerepel közúti jelzőtábla majd, ha megvolt küld gombra katt és akkor már enged böngészni.

A kérdésem, hogy mi okozhatta ezt mikor még egyszer csak frissítettem a chrome-ot és a térképet?

UI: factory reset elött is csinálta egyszer.
Mindjárt futtattam is egy full scant avl,malwarebytes,kaspersky appokkal, de semmi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.