Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93251) drachoHUN válasza bagyulajuve (#93245) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Asszisztált hozzá az ellen, de nem baj...:D
Pazar játék volt ez ma. Három kapufa, 4 gól.
De még mindig nem nyertünk semmit.

Forza JUVE!!!

(#93252) L_YKing válasza fa4hu (#93244) üzenetére


L_YKing
addikt

De megbsztuk oket. :R

Srry, javitottam.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93253) Richard! válasza Deck (#93246) üzenetére


Richard!
addikt

Egy Classico más. Ez a presztízsről is szól. Felőlem lehet bajnok a reál, lehet 30x-os BL győztes, de amíg a katalánok oda-vissza agyonverik őket, addig nyugodtság van :P :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#93254) Jaffa75 válasza L_YKing (#93252) üzenetére


Jaffa75
őstag

Erre is mi szükség van?? Kultúra szót ismered? Aligha...:W

Richie : agyon? Az első meccs idén 1-1 lett! Bravó...

[ Szerkesztve ]

(#93255) Cartevo válasza forceberg (#93114) üzenetére


Cartevo
őstag

:C Az emberhátrány perdöntő ezen a szinten. Vitatja ezt még valaki?

(#93256) L_YKing válasza Jaffa75 (#93254) üzenetére


L_YKing
addikt

90+-ba vagy ilyesmi, nem?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93257) Jaffa75 válasza L_YKing (#93256) üzenetére


Jaffa75
őstag

A végén, de nem is tettem erre megjegyzést. Csak az agyonra :U

[ Szerkesztve ]

(#93258) bagyulajuve válasza drachoHUN (#93251) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jaja, gyenge volt a Genoa, mint ma a Real vagy a Barca ;] ;]
remélem Higu csak tartalékolt a BL-re
még nem, de a bajnoki cím megvédése nagyon közeli. A BL-hez kis szerencse is kell, a Copa-hoz, hogy ne nyerje meg a csapat, pedig pech

Tibi: [link]

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#93259) Richard! válasza Jaffa75 (#93254) üzenetére


Richard!
addikt

Bocsánat, javítom magam: "Agyon"
Remélem nincs harag, eme kis botlásom miatt :B :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#93260) 4580693 válasza L_YKing (#93252) üzenetére


4580693
senior tag

Grat a barcának. Nem adtam nekik esélyt egy fikarcnyit sem a gyenge védelmük miatt, de szerencsére rám cáfoltak. :)

(#93261) L_YKing válasza 4580693 (#93260) üzenetére


L_YKing
addikt

Mind a ket csapat szar volt es a szarabbik vesztett. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93262) #16741888 válasza Richard! (#93253) üzenetére


#16741888
törölt tag

Oda vissza? Ez a meccs minden volt csak nem agyonveres... Real mezben ulok itthon, de ez egy kurvajo meccs volt es egy Messivel jobb volt a Barca. Meg a sors ezt most igy akarta, de ebben a meccsben egy Real gyozelem is boven benne volt 91. Percig.

(#93263) hobizoli válasza Deck (#93246) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ott mar csak jovore tudnak :DDD

több drón kell ;P

(#93264) omfgk


omfgk
addikt

Ezt Zidane már a kezdőnél elcseszte.

Tény ,hogy Bale amikor formába lendül akkor hasznos játékos...

De iszonyat sérülékeny, és minden egyes kisebb-nagyobb sérülés után kell neki pár meccs arra ,hogy visszarázódjon. Ma egy egyszerű beadás se sikerült neki. Ott volt a jó formában lévő Isco a padon...

A Kovacic-Casemiro cserével is sokat várt. Pengeélen táncolt Casemiro. Kovacic egyébként nagyon jól szált be.

Benzema megint szar volt (valaki ezen amúgy még meglepődik? :D).
Ronaldo lábában volt a győzelem, de nem jött ki a lépés.

Ramos nem lesz X meccsig. Tehát van egy szem Nacho hátra...

(#93265) cyberkind válasza omfgk (#93264) üzenetére


cyberkind
félisten

Benzema helyett már akkor Morata-nak kellett volna játszania amikor még a Juve-s kör nem volt meg és az nem ma volt, de mivel Ronci a lényeg nonstop így Benzema-nak állandó helye van a kezdőben, és ez a baj.

Bale meg valszeg kidől az elődöntőkre vagy az egyikre, nem is értettem miért kellett őt berakni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#93266) Richard! válasza omfgk (#93264) üzenetére


Richard!
addikt

Ez az Asensio kölök sem ügyetlen, több helyzete és jó megmozdulása volt, mint a benzin-bél kettősnek

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#93267) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Most néztem összefoglalót. James gólöröme a mellőzésének szólt?

Forza JUVE!!!

(#93268) omfgk válasza Richard! (#93266) üzenetére


omfgk
addikt

Nem ügyetlen, de nem egy Real-Barca meccsen kéne bevágni a sűrűjébe. Nem csodálkoztam ,hogy nem döntött jól az utolsó mozdulatoknál.
Isco kihagyása szerintem megbocsáthatatlan. Kell neki amúgy is a játékperc, mert irdatlan baromság lenne hagyni távozni a szezon végén.

Bale-t meg már tavaly el kellett volna sózni a MU-nak. Ehelyett James fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#93269) Richard! válasza omfgk (#93268) üzenetére


Richard!
addikt

A reál amúgy is bajnok a játékosok elpazarlásában :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#93270) Cartevo


Cartevo
őstag

A skótok a Brexit miatt függetlenedésre készülnek.

Azután a a katalánokat nehéz lesz már visszatartani.

(#93271) máyköl


máyköl
veterán

Alig hiszem el, néhányan milyen stílust megengednek itt maguknak... :U

(#93272) L_YKing válasza máyköl (#93271) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak az "adrenalin", elnezest sracok. :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93273) BenHans válasza IreN!CuS (#93225) üzenetére


BenHans
addikt

"Ennél azért értelmesebben néztelek ...." Igazán megható, de ezt most én is írhatnám mert nem számítottam tőled hasonló stílusra eltérő vélemény miatt pláne nem... Más esetben most válaszra sem méltattalak volna. Nyugodt, békés estét! :)

Utólag visszanézve igazad van, adható volt, mert eltalálta a lábfejét, ezt a TV-ben nem láttam csak hogy elmebeteg módjára ment rá.
De szerintem láttunk már bírót ennél durvább belépőért is sárgát adni. Koránt sem olyan súlyos az eset szerintem mint ahogy sokan leírják. Pár perccel utána Kovacic megmozdulása csúnyábbnak tűnt.
Ezért továbbra is szigorúnak érzem. Talán hátulról a bíró szemszögéből nézve még csúnyábbnak tűnhetett.

A meccsről továbbá annyit, hogy ez nagyban múlt a Real helyzetkihasználásán és Zizou-n is. Messi jól ment, tőle ez is az elvárás, bár a második gól előtt már a középpályán oda kellett volna lépni. Rakitic csendben nagyon fontos pillanatban villant.
Jó kis meccs volt, sajnálom hogy James bizonyítása nem ért pontot.

Várom amúgy a következő háborút, hogy Ramos kap 3 meccset vagy sem. Mert a videókon úgy látszik, hogy Pique-nek mutogat és dumál...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#93274) Deck válasza L_YKing (#93256) üzenetére


Deck
titán

90.

Bár Suarez gólja meg les volt rajta..

PS5

(#93275) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Kanté az év játékosa. :C

(#93276) forceberg válasza Cartevo (#93255) üzenetére


forceberg
veterán

Épp írni akartam én is, hogy ennyire nem lehet elbalfaxkodni, de aztán a másik oldal még balfaxabb volt a végén...

(#93273) BenHans :
Tudom a Rómában van a ninja, aki hasonlóan alattomosan tud játszani... Vagyis szívből, így gondoljátok ezt sokan. Én meg azt, hogy az ellenfelet sem kímélve. Na ezeknek kellene véget vetni.
Taposás, ész nélkül odacsúszás, láb vissza nem húzás, ezek rondítják a játékot és nincsenek megfelelően megtorolva. Olyan ez, mintha egy bottal ütögetnéd a zongorát, amikor a művész játszik rajta, aztán néha-néha eltörik-megsérül egy-egy ujja, ha épp eltalálja egy botütés.
Nehogy már Ramosnál az legyen a probléma, hogy megtapsolta a bírót. Rúgott ő már Messi után...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#93277) BenHans válasza forceberg (#93276) üzenetére


BenHans
addikt

Ebből csak az jön le, hogy nem követed a játékát...
Soha nem játszik alattomosan. Kemény, egy harcos, és igen, szívből játszik, de Skrtel, régi Pepe, Costa stb féle megmozdulásai soha nincsenek. Így tegnapi Ramos módra sem láttam pánikszerűen minden mindegy alapon elszállni, csak mert elment a támadó vagy sunyin elhelyezni egy könyököst. Fejben és taktikailag sokkal jobban ott van mint a hozzá hasonló Vidal.
Ezek szerint Chiellini-ék is brutális alattomos játékosok mert nem kérdeznek és nem finomkodnak...

Mattiello esetét szokás ilyenkor felemlegetni, hogy milyen horror sérülést okozott. De ott tisztán látszik, hogy szabad labdára mennek, ártatlan szituáció szerencsétlen végkimenetellel. A szerencsétlenül járt srác is futtából nyújtott lábbal "repül" Ninja meg nem pont szemből csúszik, így beszorult a lába Radja lába alá a stopli letapadt a lendület meg tovább vitte. Pontosan látszik, kb 10-20 centi döntött arról, hogy nem Nainggolan lába tört el mert nyújtott lábbal talppal beleáll... Szerencsétlen eset.

Lehet favágózni mindenkit, csak butaság. Nem lehet mindenki madárcsontú levegőben úszó balerina.
Hozzáteszem a legalattomosabb megmozdulások közé kell sorolni a színészkedést is.
Bármelyik tisztának minősülő becsúszás érhet véget komoly sérüléssel, akkor tiltsák be a csúszást...
(Ezt úgy írom, hogy tudom milyen magamban a gondviselésnek megköszönni hogy ép maradt a lábam, "szabályos" kontakt után is.)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#93278) venember83 válasza Tibiajax (#93249) üzenetére


venember83
nagyúr

(#93279) Tibiajax válasza venember83 (#93278) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, annyira azért nem érdekel
láció-palermo meccs jópofa volt.. főleg a hazaiak bekapott góljai : )

BenHans a legalattomosabb megmozdulások közé kell sorolni a színészkedést is
persze, persze.. említsünk már egy napon egy kis kukucskálást meg egy páros lábbal történő szárkapocscsonttörést...
persze

[ Szerkesztve ]

(#93280) bandus


bandus
veterán

hát a tegnapi clasico nekem rohadtul tetszett, azt hiszem nagyon rég láthattunk ilyet. folyamatos hajtás, szoros meccs, rengeteg olyan helyzet, ami eldönthette volna a találkozó sorsát, de aztán végül messi villant. ez volt a különbség a két csapat között :) ő tudott most igazi vezér lenni, ronaldo sajnos nem. nem vagyok boldog az eredménytől, de végigizgultam a meccset és nem tud egy rossz szavam se lenni. ez a folyamatos bírózás meg tényleg rohadt unalmas, mindenki részéről :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#93281) IreN!CuS válasza BenHans (#93273) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Semmi gond nincs azzal ha valakinek elsőre vagy másodjára sem egyértelmű a dolog ezért vannak a visszajátszások. ( ezért is vártam ki a " les gólnál is " )
Csak feleslegesen ne rúgjuk be a szarvitorlát azzal ,hogy az egyértelmű dolgoknál is a sporit szidjuk.
Lehet nem érte el Messi lábát de ez annyira veszélyes volt és nem is a labdára irányult ,hogy nem lehetett kérdés milyen lapot mutat fel a spori.

"De szerintem láttunk már bírót ennél durvább belépőért is sárgát adni."

Elég nagy baj

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#93282) Tibiajax válasza IreN!CuS (#93281) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezen a véleményen volt Puhl is.. csak is a szerencse gondoskodott arról, hogy nem lett belőle mondjuk egy komoly sérülés. a bíró egyértelműen a szándékot, a becsúszás végrehajtásának módját büntette
és emiatt nem támadható a piros lap

(#93283) Csápájev válasza bandus (#93280) üzenetére


Csápájev
őstag

Egyetértek.
Rég láttam ennyire izgalmas,fordulatos meccset.
Ronaldot leszedték a pályáról,mintha ott sem lett volna, Messi meg brilírozott.

(#93284) Cartevo válasza Csápájev (#93283) üzenetére


Cartevo
őstag

Ron magának köszönheti, hogy nem lett főhős. Amikor mögé ment a keresztpassz, ezért nem tudta bekotorni, ott már az ő asztalán volt a labda. Nehéz, szorongatott helyzetben, gyorsan, kellő pillanatban, kutyafuttában, megfelelő ritmusban mégiscsak lábhoz ment az assziszt. A kapusnak lapot sem osztott, értékelhető teljesítmény volt, ha akkora klasszis, megoldhatta volna.

(#93285) Csápájev válasza Cartevo (#93284) üzenetére


Csápájev
őstag

Mindenkinek vannak rossz szériái.
Ez a nap nem az övé volt. Nagyon nem.

(#93286) Jaffa75 válasza Cartevo (#93284) üzenetére


Jaffa75
őstag

inkább azt mondanám hogy "elsiette" a dolgot... ha nm fut annyira előre (nem lett volna lesen sem), akkor pont lábra jön, és fordulat lehetett volna a meccsen. Így meg konstatálhatunk egy vereséget... :B
A hozzáállás és az akarat megvolt részéről, a játszótársak érkeztek későn... (vagy nem - Isco) :W - ez meg edzői hiba véleményem szerint. :U

[ Szerkesztve ]

(#93287) hobizoli válasza Csápájev (#93285) üzenetére


hobizoli
nagyúr

CR7-l az a baj hogy csomoszor elönzözi a dolgot, lehetetlen helyekrol is meg ralovi a kapura egy passz helyett
Benzema meg tegnap is futottak meg kategoria volt, az MB1-s benazasaival
a Béla meg egy hikomat

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#93288) Jaffa75 válasza hobizoli (#93287) üzenetére


Jaffa75
őstag

némileg ellentmond, hogy több gólpassza van mint az előző szezonban... :K

Többször volt rá példa, hogy a kontránál vagy egyedül vagy csak Benyával (kissé lemaradva, mert labda nélkül is lassú :W ) ért a Barca kapuja elé... Mit kellett volna tennie? Ha ellövi, vélhetően kapura megy, ha Benya, akkor meg tudjuk... Ezért örültem volna ha Morata kezd, többet segített volna mint a Bale/Benya páros. Sérülten meg minek rakta fel Zizu is? Egy cserét buktunk, jöhetett volna akár ő is a végére.. :U

(#93289) BenHans válasza Tibiajax (#93279) üzenetére


BenHans
addikt

alattomos=/=durva=/=kemény=/=szabálytalan

De legalább sikerült kiragadni a lényeget és sarkítani is.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#93290) Cartevo


Cartevo
őstag

Mivel vannak itt néhányan diósgyőri kötődésűek (read only módban), mondhatom, nekik igen nagy a tét a hátralévő 5 meccsen. Ha sikerül megkapaszkodni a Dgyőrnek az élvonalban, akkor ezen az érzelmi hullámvasúton összerázódva, majd ebből fölszabadulva jövőre éremesélyesek lehetnek. A másodosztályban, viszont nehéz lenne együtt tartani a demoralizált csapatot. A Vasas ugyanezen ment keresztül, miután sokadik próbálkozásra megtalálták a közegükbe illeszkedő edzőt.

(#93291) bagyulajuve válasza Cartevo (#93290) üzenetére


bagyulajuve
addikt

A Lokinak nehezebb a sorsolása. Durva lenne, ha az utolsó fordulóra maradna, hogy melyik esik ki (egymás elleni ki-ki meccs). De remélem a MTK lesz ebben a társa a Gyirmótnak

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#93292) omfgk válasza hobizoli (#93287) üzenetére


omfgk
addikt

Ronaldo-val az a baj hogy öregszik :U . Sokkal jobban épült a játéka a gyorsaságára mint mondjuk Messinek.

Azt se értem ,hogy miért nem ad le 3-4 kg izmot ,hogy esetlegesen többet tudjon mozogni meccsenként (nyilván így lassabban tudna felgyorsulni ,de összeségében jobban bírná). Nem használja az erejét, elesik amikor tud, így igencsak feleslegesnek tűnik.

Bale-t és Benzemát el kéne adni.

[ Szerkesztve ]

(#93293) Napfénysüti

Na még nem is számoltam be róla de szerdán értem haza Barcelonából. Fantasztikus egy város, ajánlom bátran mindenkinek (annak is aki nem Barca fan).

Nos nem kevesebb mint öt (!) stadionban/sportcsarnokban jártam. Illetve ez nem telejsen igaz mert az egyikbe sajnos épp nem lehetett bemenni.

Íme pár kép.

Olimpiai stadion:

Ezt úgy gondolom mindenki felismeri: :)

Na most lebuktam hogy jövőre én veszem át LE helyét. :DDD

Mini Estadi (itt voltam Barca B meccsen):

Palau Blaugrana (futsal meccs):

És a nagy városi rivális tiszteletére megkerestem az RCD Espanyol stadionját is: :R

Ezt pedig a Realosok kedvéért (legjobb barátom Madrid szurkoló, neki lőttem): ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#93294) MdewC válasza Napfénysüti (#93293) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jó túra lehetett. :) Grat.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#93295) L_YKing válasza Napfénysüti (#93293) üzenetére


L_YKing
addikt

Grat! Classicora atugorhattal volna, vagy legalabb a varosi hangulatra barcaba. :)
Kiraly lehetett. :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93296) gyuromoj válasza Napfénysüti (#93293) üzenetére


gyuromoj
veterán

Grat, biztos nagy élmény volt. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#93297) bagyulajuve válasza Napfénysüti (#93293) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nice

olyan kispadon ülős képem nekem is van, csak a Bernabéu-ban

Resistencia eterna

(#93298) Napfénysüti válasza MdewC (#93294) üzenetére

Kösz, fantasztikus hat nap volt. :R

Párommal mentünk ketten de tudja mennyire szeretem a focit így nem adódott gond hogy ennyi stadionnál jártunk. Ott voltam a Real Sociead elleni meccs előtt is a Camp Nounál, kicsit mentem a tömeggel de jegyet nem vettem ezúttal a nagy meccsre mert így is elég húzós húzósra jótt ki ez a nyaralás.
A B csapat meccse érdekes volt, a futsal meg egy nagyon jó hangulatú bár sajnos csúnya vereséggel véget érő ünep volt.

Azért egy sálat vettem a shopban meg barátnőmtől kaptam egy eredeti melegítőfölsőt. :)

És természetesen örömmel álltam Kubala László szobra mellé:

Ami érdekes volt: tavalyelőtt jártam a San Siroban ami szintén egy impozáns stadion. Mellette a múzeum része is korrekt volt, ellenben az Inter/Milan és a Barca shopja között fényév különbség van. Míg előbbi két csapatnak kb két összetolt konténer a boltja addig utóbbinak ez egy három (!) szintes megastore.

Més que un club!

(#93299) Napfénysüti

L_YKing: pont aznap jöttünk haza mikor a Juve elleni meccs volt. De írtam hogy a Real Sociedad ellen a stadion előtt ott voltama tömegben. Pont úgy jött ki hogy 18.00-tól volt a Barca B - Lleida ami a kb 300 m-re lévő Mini Estadiban zajlott és amikor vége lett kicsit sétáltunk a nagy meccsre készülődő tömegben. :)

Itt meg egy kis sajét videó a Barcelona Lassa - Magna Gurpea futsal meccsből: [link]

Més que un club!

(#93300) Tibiajax válasza Napfénysüti (#93293) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az az utolsó kép..... ó istenem
kár érte
de biztos jó volt amúgy
csak nem rontottam volna el azzal: ))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.