Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93601) Cartevo válasza DeathAdder (#93599) üzenetére


Cartevo
őstag

Épp erre ideális küz(kö)dőtér az EL.
Ki a kicsit nem becsüli, az (a digó) a nagyot nem érdemli.

(#93602) DeathAdder válasza Cartevo (#93601) üzenetére


DeathAdder
veterán

Koránt sem kicsik ezek, csak egy viszonyítás a topcsapatokhoz képest.

Teljesen egyértelmű hogy mindenki szenved a "kicsik" ellen, és az nyeri a PL-t aki a legjobban jön ki ebből, mert az egymás elleni rangadóból nem nyersz bajnokságot.

Amúgy lesz BL selejtező a negyediknek valami kiscsapat ellen, ott is szépen ki lehet ám zúgni ;]

(#93603) Cartevo


Cartevo
őstag

Abramovich mellett ül most Slutsky, miután hírbe hozták a csapatával. Mélyvízbe ugrana, még a bíráskodás is más. Az orosz élvonalban most mind3 fővárosi csapat(tal) nyer(etnek) valamit: arany, ezüst, kupa.

(#93604) Citroware válasza DeathAdder (#93602) üzenetére


Citroware
addikt

Áh, van az a szint, ami már annyival lejjebb van, hogy nem kell annyira félni a zakótól, csak ha nagyon tartalékosan áll ki a csapat. Az ilyen Club Brugge meg Dinamo Zagreb féle csapatok bőven gyengébbek a Premier League kieső jelöltjeitől. Tán még a Middlesbrough is továbbjutott volna abból a csoportból, amiben ősszel volt a Leicester. De legalább egy 3. EL-hely meglett volna.

(#93605) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:DD

(#93606) IreN!CuS válasza KisTücsök (#93605) üzenetére


IreN!CuS
őstag

végünk :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#93607) DeathAdder válasza Citroware (#93604) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mennyire éreztem hogy te leszel a 3 új hsz-elő egyike :C

[ Szerkesztve ]

(#93608) adise


adise
őstag

Az uj Milan vezetőség a hétvégi meccs alatt :F
[link]
Nem őszinte a mosoly :(

[ Szerkesztve ]

(#93609) szami777 válasza KisTücsök (#93605) üzenetére


szami777
addikt

Az uborkaszezon kezdetét megvárhatták volna ;]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93610) Citroware


Citroware
addikt

A mostani "könyvem" témái az elmúlt hetekből:

- a Monaco hozza az ígéretes formát, amit említettem, bajnokságot is nyerik, PSG vesztesként elborult a Nice ellen
- a Leicester semmivel nem volt rosszabb, mint az Atletico, beárazta a La Ligát (már a Sevilla legyőzésével is). azért a menedzser csere óta szépen feljöttek a 17. helyről a 9. helyre pár hét alatt.
- a Barca kizúgott a BL-ből, ahogy az várható volt, mert mostanában szarok (kivéve a csatársor)
- az El Clásicón a Barca remekül játszott, Messi ritka zseniális volt, rég játszott így, legalább 3-4 éve volt amikor ilyen jól játszott (akkor ráadásul rendszeresen). Nem érdemeltek vereséget, de döntetlen lett volna reális. A Real azért elég nehéz meccssorozat után volt, ki voltak merülve.
- a MU egész szezonban jobb Ibra nélkül, vele lassúak (csak beívelgetik a labdát neki), gyengén támadnak, de akkor azt a kevés gólt ő lövi, ő viszi el a dicsőséget mikor egy fék a csapatban - na jó, voltak megmentő megmozdulásai néha -, ez a MU nélküle jövőre akár bajnok is lehet
- a Chelsea nem játszott jobban egész szezonban az üldözőknél, de a végén valahogy mégis ők nyerték általában a rosszul játszott meccseket is (szerencse?!). Meg egy bizonyos igazolás is kellett, Kanté nélkül biztos, hogy nem bajnokok.
- az Arsenal mélygödörben, lúzerek, Wenger elmenjen-e?
- Klopp: A PL-ben a Real és a Barca is szenvedne, nem uralnák
- Real - ATM: les volt mert zavart a lesen álló játékos, piros nem járt volna mert műesés volt. de nem érdemes bírózni, mert sima meccs, az Atletico örüljön hogy egyáltalán eljutott idáig, most gyengébbek ők is, mint voltak - és helyettük más csapatok törtek fel, pl Juve
- évek óta a legjobb BL szezon
- nem szeretem a csak befejezni tudó játékosokat, már megint Higuaín vitte el a dicsőséget, pedig Dani Alves éd Dybala érdeme
- sajnos eldőltnek tűnik a BL elődöntők párharca, viszont csak a Real és a Monaco képes 3 gólt lőni a Juvénak. Ha ők nem, akkor senki, azaz még látok egy minimális esélyt arra, hogy 1:3-mal a Monaco továbbmenjen, az első meccsen is rúghattak volna ennyit a Juvénak, csak semmi nem jött össze
- kéne a BL hely a 'poolnak, mert csak így lehetne ilyeneket megvenni, mint pl Lacazette, aki el fog menni a Lyonból, és csak BL csapatba menne

[ Szerkesztve ]

(#93611) szami777 válasza Citroware (#93610) üzenetére


szami777
addikt

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93612) MdewC válasza Citroware (#93610) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem is Dani volt a meccs embere a Monaco ellen. :) Ezt sokan látták, nem veszik el az érdem.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#93613) 7600 GS válasza szami777 (#93611) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem neki ezért fizetnek. :D

(#93614) L_YKing válasza 7600 GS (#93613) üzenetére


L_YKing
addikt

Képet kérek a passatodról most! :D

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93615) Tibiajax válasza Citroware (#93610) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na mi van, kiengedtek a diliházból? :D

(#93616) Citroware válasza Tibiajax (#93615) üzenetére


Citroware
addikt

Vigyázz, miket írsz, mert ilyenért még a végén valaki felnyom (én biztos nem). Mostanában megy a jelentgetés oda-vissza, ahogy látom, hullanak az emberek. Megéri ez, hogy aztán meg visszakapja az, aki jelentget? :C Mert előbb-utóbb minden szurkolónak kicsúszik egy-két csúnya szó.

Ezt most nem konkrétan neked írtam, csak úgy hangosan gondolkodtam. :DDD

Jobb lenne, ha simán meglennénk, a focinak megvan a maga sajátos életstílusa, nem kell mindenért moderátort hívni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#93617) Cartevo válasza DeathAdder (#37677) üzenetére


Cartevo
őstag

"Mister, Citro criticized you!"

(#93618) 7600 GS válasza L_YKing (#93614) üzenetére


7600 GS
addikt

Tessék :D

[ Szerkesztve ]

(#93619) L_YKing válasza 7600 GS (#93618) üzenetére


L_YKing
addikt

Elmesz a f@szba... :Y
Nagyon szep! Ez a kocsi az almom. Grat hozza. :R
Belseje is ilyen popec?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93620) Cartevo válasza 7600 GS (#93618) üzenetére


Cartevo
őstag

_____

______________/_____/

<l|___|________________)

\_____\

(#93621) KisTücsök válasza L_YKing (#93619) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jah, ez az álmod. Persze.

(#93622) L_YKing válasza KisTücsök (#93621) üzenetére


L_YKing
addikt

Engem nem igazán érdekelnek a legújabb szenny minőségű fos kocsik, ebben volt és van is anyag. Van benne egy olyan motor ami még akkor is fog menni amikor már a idei legújabb autók megadták magukat. Stílusos megjelenés, régi szép belső. Szeretem a veterán autókat. Faternak egy 30 éves Audi 80-asa van, gyönyörű egyszerűen. ;)
Ja és szép megjelenésű, jó minőségű, nem elhasznált passatot nem lehet találni a piacon.

ON: Ma lesz egy zsíros 0-0? Mit vártok a juve meccstől?

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93623) szami777 válasza L_YKing (#93622) üzenetére


szami777
addikt

Mit vártok a juve meccstől?

Semmit, rá is szerveztem egy jó kis mozit. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93624) 7600 GS válasza L_YKing (#93619) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi :D

Igen, a belseje is hasonlóan jó állapotú, szép barna színű. 92 óta van nálunk, az utóbbi 7 évben már garázsban tud éjszakázni, egyébként pedig napi használatban van, most került bele a 690 ezredik km, gyári motorral.

[ Szerkesztve ]

(#93625) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#93622) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"Van benne egy olyan motor ami még akkor is fog menni amikor már a idei legújabb autók megadták magukat. Stílusos megjelenés, régi szép belső."
---><---
"Ja és szép megjelenésű, jó minőségű, nem elhasznált passatot nem lehet találni a piacon."

choose one ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#93626) Citroware


Citroware
addikt

Hogy ON is legyen: attól tartok, hogy egy unalmas Juve 1:0-s győzelem lesz. :(

(#93627) Tibiajax válasza L_YKing (#93622) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sima 0-0.. xd esetleg egy soványka 1-0

hala juve!

(#93628) MdewC válasza Citroware (#93626) üzenetére


MdewC
nagyúr

Bárcsak. :)

Tibi: :))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#93629) Cartevo válasza Tibiajax (#93627) üzenetére


Cartevo
őstag

Amit megismételnek a döntőben.

(#93630) Tibiajax válasza Cartevo (#93629) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

várj, váárj..keresek pont szalvétát, parkettámra nem akarok rókázni

(#93631) drachoHUN válasza Tibiajax (#93630) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Most látom csak:
Tibiajax Ajax, Barcelona, Internazionale, Arsenal, Hollandia

Így már értem. Nem is zavarlak a haterkedésben, van elég bajod...

Forza JUVE!!!

(#93632) bagyulajuve válasza drachoHUN (#93631) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kb a legellenszenvesebb csapatok számomra :DDD

Resistencia eterna

(#93633) L_YKing válasza bagyulajuve (#93632) üzenetére


L_YKing
addikt

Te sem szereted a Tibiajaxot, mi? :(

:DDD ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93634) bagyulajuve válasza L_YKing (#93633) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Tibivel nincs baj, csak a csapatokkal :N , például a filmes ízlése egészen kiváló :R

Resistencia eterna

(#93635) Tibiajax válasza drachoHUN (#93631) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát az van.....
rohadt életbe, Barca-Madrid döntő kellett volna, uefában meg mondjuk egy Ajax-Inter
jajj de gyönyörűszép meccsek lennének

(#93636) Cartevo válasza drachoHUN (#93631) üzenetére


Cartevo
őstag

Klubhűség helyett bőség zavara.

[ Szerkesztve ]

(#93637) Tibiajax válasza Cartevo (#93636) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

össze-vissza beszélsz csak...

(#93638) NyxNyxNyx válasza Cartevo (#93636) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Legalább nem váltogatja a csapatait. Poligám szurkoló.

Mondjuk ja, a csapatokat kicsit jobban is megválaszthatta volna.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#93639) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#93638) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja... Nem is ertem miert nincs itt 2x annyi Tottenhamos mint Chelseas. :F ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93640) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#93639) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mert nem minket vett meg Abra? ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#93641) Cartevo válasza Tibiajax (#93637) üzenetére


Cartevo
őstag

Álmomban nem.
Az Arsenal kitagadását ráfoghatod a Brexitre.

(#93642) Citroware válasza NyxNyxNyx (#93640) üzenetére


Citroware
addikt

Az a gáz, hogy ebben teljesen igazad van. :DDD

Tegye fel az a Chelsea szurkoló a kezét, aki már 2002-ben is élt-halt a Chelsea-ért! :))

Kíváncsi vagyok, hogy Manchester City szurkolók elszaporodnak-e. Érdekes módon eddig nem igazán találok, pedig ugyanaz a kategória, csak majdnem 10 évvel később jött a váltás. Na majd 2025-ben tele lesz a topik Manchester City szurkolókkal. :C

[ Szerkesztve ]

(#93643) SpaceKombajn válasza drachoHUN (#93631) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Szerintem azért szurkol ennyi csapatnak, mert Dennis Bergkamp volt a kedvence és ő szerződött ezekhez a klubokhoz(Ajax, Inter és Arsenal, na meg a holland válogatott). A Barcelona meg úgy kerülhetett képbe, hogy szereti az igazán technikás focit, no meg akkoriban voltak holland játékosai is, és nem sokkal utána elkezdték szerezni a trófeákat, de majd kiegészíti ő, ha nem jól gondolom.

spacetime

(#93644) L_YKing


L_YKing
addikt

SPORT mai címlapja: Coutinho igent mondott a Barçának! A tárgyalások a két klub között majd a bajnokságok befejezése után kezdődnek. A Liverpool a PSG ajánlatát visszautasította, mivel Coutinho a katalánokhoz szeretne igazolni. A fiatal brazil középpályás ára 90 millió euró körül lehet majd.
Egyéb hírek:
MD | A Barça 25 millió alatt nem fogja eladni Arda Turant. A török távozása esetén a lehetséges utódok listája: Vitolo, Di Maria, Reus.
A klub a nyáron három pozícióra biztosan erősítene. Tervben van egy középhátvéd, egy középpályás, egy jobbhátvéd igazolása is. Valamint, ha a piacon jó lehetőség van, igazolni fognak egy szélsőt (Deulofeu, Vitolo, Di Maria, Reus) is.
A sokak által megkeresett Vinicius Jr. gyakorlatilag már a Real Madrid játékosának tekinthető, csakúgy mint Theo Hernández.

Citro, Death

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93645) J.Hetfield válasza Citroware (#93610) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Komolyan mondom hiányoztál, az ilyen kommentek miatt olvasom ezt a témát :DD

(#93646) Citroware válasza L_YKing (#93644) üzenetére


Citroware
addikt

Olvastam, de ezt is: [link]

Én már az évek alatt rájöttem, hogy le kell szarni ezeket a szenzációhajhász híreket.

(#93647) NyxNyxNyx válasza J.Hetfield (#93645) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

1 nap alatt több hsz jött, mint máskor 1 hét alatt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#93648) Cartevo válasza NyxNyxNyx (#93647) üzenetére


Cartevo
őstag

Akkor a bulvármédiát kell megkörnyékeznie!

(#93649) bagyulajuve válasza L_YKing (#93644) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem úgy van, hogy hivatalosan előbb a kluboknak kell megegyezni és utána jöhet a játékossal való tárgyalás, nem lejáró szerződés esetében?

Resistencia eterna

(#93650) adise válasza L_YKing (#93644) üzenetére


adise
őstag

Nagy veszteseg lenne a klubnak. De igy is a szezon meglepetese es Az edzo tudasat bizonyitja, ha blbe tudna Klopp vezetni ezeket kozepszer jatekosokat. Igazabol a szezon mrglepetescsapata mar igy is. Eron felul teljesitettek sikan a vart 7-8hoz kepest

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.