Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93651) balazs025 válasza bagyulajuve (#93649) üzenetére


balazs025
senior tag

Az nem csak akkor van, ha van kivásárlási záradék? Bár nem tudom pontosan, de annak sok értelme nem lenne, hogy a 2 csapat megegyezik, de a játékos nem is akar oda menni.

(#93652) DeathAdder válasza L_YKing (#93644) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ennyiért el kell engedni :K
Nem klasszis még, ha a csapat szenved ő is szenved, eddig tartottam hogy egyetlen klasszis szezon válassza el a barszától, de jelen állapotában ennyiért el kell engedni.

Ám mélységesen egyetértek a "legújabb szenny minőségű fos kocsik" eszméddel :)

(#93653) L_YKing válasza DeathAdder (#93652) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem meg ennyit nem er. De Balek, Ceer, Ney, Fogas, James adasvetele ota ezek az arak csak feljebb mennek. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93654) Citroware


Citroware
addikt

Amennyit Pogba ér, annál egy kicsivel többet Coutinho is.

(#93655) NyxNyxNyx válasza Citroware (#93654) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tehát akkor 50 milliót?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#93656) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#93655) üzenetére


L_YKing
addikt

40et er Coutinho, 50et Pogba de csak a haja miatt. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93657) Ringman válasza Citroware (#93642) üzenetére


Ringman
nagyúr

a lúzer játékosedzős chelsea-t jobban csíptem mint a mostanit.

gullit, vialli, zola, stb

(#93658) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

most ugye csoportelsőként továbbjutott a magyar u17 - ami szép eredmény :R , és megint el lehet kezdeni reménykedni, hogy hátha lesznek olyan focistáink, akik nemzetközi szinten is meghatározóak lehetnek

sajnos sokszor ez van és végül nem fut be senki, úgy nagyon igazából.... :(

Resistencia eterna

(#93659) Cartevo válasza bagyulajuve (#93658) üzenetére


Cartevo
őstag

Az NB1-be páran bekerülhetnek, onnan meg a válogatottba, ami ebben a régióban az ugródeszkát jelenti. Viszont innentől már minden meccs ajándék lesz a tornán.

(#93660) L_YKing


L_YKing
addikt

Aaalvees!! :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93661) máyköl


máyköl
veterán

A Barca mekkorát hibázott, hogy elengedte...
Nem sokon múlt, hogy 5 gólpassznál járjon a két meccsen. Ez a gól meg... Óriási.

60% -ot adok a Madridnak a döntőben ez a Juve ellen.

(#93662) drachoHUN válasza L_YKing (#93660) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Belejött Dani barátunk a szezon végére. Ez már inkább az a teljesítmény amit vártunk tőle, mint amit az idény első felében hozott.

Forza JUVE!!!

(#93663) Ringman válasza máyköl (#93661) üzenetére


Ringman
nagyúr

hasonlóképp jártak etooval is 2010-ben

(#93664) Citroware


Citroware
addikt

Dani kinőtte a Barcát, elment egy jobb csapatba. Sokan csinálnak így. :DDD

(#93665) L_YKing válasza máyköl (#93661) üzenetére


L_YKing
addikt

Jo ha lesz 40% eselye a realnak. Biztos vagyok benne, hogy a Juve nyeri. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93666) máyköl válasza L_YKing (#93665) üzenetére


máyköl
veterán

Mitől vagy ennyire biztos? :)
Véletlen egybeesés lehet, de az összes Barca szurkoló biztos benne, hogy a Juve nyeri... :DDD

(#93667) Citroware


Citroware
addikt

Azért a Monaco védelem is megérne egy misét, de felesleges, mert mindenki látja. ;]

(#93668) L_YKing válasza máyköl (#93666) üzenetére


L_YKing
addikt

Jok "sokkal" erosebb, mint a real. Beton vedelem, jo kontrak. Ha nyit a real, veguk.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93669) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

hányinger glik, köcsög torinos.... :(((

Rincón-t be kellene küldeni, hogy rúgja le a ....-be

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#93670) unravel


unravel
őstag

Miért kell nyolcszor szuperlassítani a horrorsérüléseket?

¯\_(ツ)_/¯

(#93671) L_YKing válasza bagyulajuve (#93669) üzenetére


L_YKing
addikt

Mi tortent?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93672) bagyulajuve válasza L_YKing (#93671) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szándékosan megtaposta a földön fekvő Higuain-t, eléggé a térd tájékon...

a lőtt gól óta, a monaco g*ci módba kapcsolt :(((

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#93673) #16741888 válasza L_YKing (#93668) üzenetére


#16741888
törölt tag

Csak ez a bajnokok ligaja a Real sorozata.... :)

(#93674) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Csak a 70. perctol lattam a merkozest, de ugy latom, a Monaco ma focitudas helyett a taplot tette a palyara...

https://www.coreinfinity.tech

(#93675) máyköl válasza L_YKing (#93668) üzenetére


máyköl
veterán

Nem tudom mitől sokkal erősebbek, mint a Real, de ok...

(#93676) drachoHUN válasza bagyulajuve (#93669) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem változott semmit az biztos. Mondjuk Mandzu is megeresztett egy könyököst Fabinho felé (igaz nem találta el), miután nem rúgták ki a labdát Glik ocsmánysága után. Előtte pedig egy szögletről is lemondott, mert jelezte a bírónak, hogy róla ment ki a labda. A vége nem volt szép, de legalább sima továbbjutás.
A bekapott gólért rohadt kár, de várható volt, hogy lelazulnak négy gólos előnyben...

Forza JUVE!!!

(#93677) L_YKing válasza #16741888 (#93673) üzenetére


L_YKing
addikt

Hat ha a birok ugy toljak ahogy a bayern ellen akkor sima.

Na fogadjunk sracok!
Kivancsi vagyok ki mire tippel. :)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93678) bandus válasza L_YKing (#93677) üzenetére


bandus
veterán

namarmegint a birok :D szerencsere ahogy mindenki emlekezik ra, mas csapatok nem profitaltak biroi tevedesekbol tortenelminek hazudott 4-0-as hatrany eseten ;)

Dani alves brutal volt :R sosem szerettem, de masodviragzasat eli, elismeresem.

a dontoben meg barmi megtortenhet, nyilvan ez megint csak barcas faszsag, hogy a juve eros a real meg nem. en nagyon kiegyenlitett meccset varok, egy gol, amelyiket barmelyik csapat loheti. persze ha az atleti jut be, akkor sima juve :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#93679) bagyulajuve válasza drachoHUN (#93676) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jól tette, hogy megeresztette

én örülök a bekapott gólnak, mert megszakadt a "kapott góltalansági" sorozat, és így nem kell még egy sorozat miatt izgulni, hogy pont akkor szakad meg :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#93680) L_YKing válasza bandus (#93678) üzenetére


L_YKing
addikt

"a dontoben meg barmi megtortenhet, nyilvan ez megint csak barcas faszsag"

Kovetkezo iras: ha az Atma jut be akkor egyertelmu Juve. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93681) drachoHUN válasza L_YKing (#93677) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A Juve nagyon akarja, vezetéstől elkezdve, Allegrin keresztül, de főleg a játékoson látszik ez. Már a szezon előtt ez volt a téma, de a Barca elleni 3-0 óta, már teljes mértékben hisznek is benne.

Másik oldalról a Realt semmivel sem érzem erősebbnek, mint tavaly. A tavalyi BL győzelmüket pedig az egyik legkevésbé megérdemelt BL sikernek éreztem.

Ezek alapján Juvét kéne mondjak, de félek a meccstől. Mindenesetre sokkal több esélyt látok, mint 2015-ben a Barca ellen.

Két évvel ezelőtt, lenéztek minket, főleg a szurkolóik. Most is már olvastam elég lenéző véleményeket tőlük, de remélem ugyanúgy, mint akkor Moratával, most Higany gólokkal verjük őket.

Forza JUVE!!!

(#93682) Citroware


Citroware
addikt

Megmondom, ki fogja nyerni a döntőt: Real :DD

[ Szerkesztve ]

(#93683) Cartevo válasza L_YKing (#93680) üzenetére


Cartevo
őstag

+ha innen feláll az AM, akkor bárhonnan :B
A Juvénál jobb, hogy vége a "kapott góltalanságnak", zavaró tényező volt már.

(#93684) Ringman


Ringman
nagyúr

közben kirúgták piolit 3 fordulóval a bajnokság vége előtt.

remélem az igazi ballaszt ki lesz szórva nyáron

(#93685) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Igaz volt ma U17 BL visszatért a szellem ,de ezt sem szabad elfelejteni :

Kubalára emlékeztek Barcelonában

Legendák Célkeresztben: Kubala László

Régi de jó írás , illetve ha még nem láttátok volna a Magyarok a Barcáért doku filmet, tessék csak tessék kötelező darab :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#93686) sh4d0w válasza Ringman (#93684) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem számít, úgyis mögöttünk végeznek :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#93687) szami777 válasza Ringman (#93684) üzenetére


szami777
addikt

Ezt egyébként nem tudom hova tenni. 3 fordulóval a vége előtt :F :F
Az európai kupaszereplés már amúgy is teljesen sansztalan.
Ugyanezt csinálta tavaly a Milan, menesztette Mihajlovic-ot a a szezon vége előtt pár fordulóval.
Egymást múlja alul a két milánói csapat.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93688) Tibiajax válasza Ringman (#93684) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az este beültünk pizzázni egy jót Marióhoz - nem véletlenül, ismerjük a szimpátiájának irányultságát :) - de egyébként is imádom a helyet, sztem Bp. legjobb pizzáját ő csinálja - mutatott nekünk egy jó asztalt.. megkérdeztem tőle, Márió, mi lesz a csapattal, tönkrebasszák a kínaiak?
igazából rövid és tömör válasza volt: Conte. érkezőben van, belső infóból tudja.
én csodálkoztam ezen, de hát ő tök jól elvan most valami londoni csapatnál, minek jönne ide? csak mosolygott: Conte felesége és családja mai napig odahaza van, nem költözött ki Londonba, nem is fog, nem is akar. így azóta is feszt ingázik az edző. ez neki/nekik nem jó. az olaszoknál a család mindenek előtt, ez nagyban befolyásolja az emberünk sorsát is. ezenkívül mondott még valami A-betől faszit (Andriolli, vagy ki a tököm) aki már ott van az Inter vezetőségében és neki nagy spanja Conte. ő fogja hazahozni, egyenesen Milánóba - ...es ott lessz vege Juventusznak. :D -tette még hozzá xd, jót nevettünk
úgyhogy semmi Simeone, hanem még egy annál is jobb megoldást van készülőben, úgy néz ki.

kihozták közbe a fincsi pizzák, hamizunk, közbe megy az olasz sky sports24 hírcsatorna falon, nézem, cselszi góljait mutatja feszt valamiért, meg nyilván Conte-t is, párhuzamosan az esti juve-felvezetővel. annyira nem érdekelt, de egyszercsak elkaptam ahogy épp az edzőt mutatják és alatta az olasz szöveg, ami Inter-rel kezdődött. komoly, nem kamuzok, na mondom páromnak odanézz, ott írnak már valami Inter-t Conte-val.
pont akkor nem volt sajnos Márió, h gyors lefordítassam vele

[ Szerkesztve ]

(#93689) venember83 válasza Tibiajax (#93688) üzenetére


venember83
nagyúr

Bődületes nagy pofon lenne ez Antoniótól, csak ennyit tudok mondani.

Ringman: Pioli megmutatta, hogy a csapatban igenis van potenciál, de persze EL már kell a francnak, inkább jöjjön egy másik, talán a játékosok szempontjából könnyebb edző. Szánalom tetőfoka.

[ Szerkesztve ]

(#93690) Cartevo válasza Motion_Blur (#89501) üzenetére


Cartevo
őstag

Mónika

(#93691) drachoHUN válasza Tibiajax (#93688) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Conte az interben? Abszolút nem lepne meg. Még akkor sem, ha már most nyáron váltana. (Korábban is írtak már róla) Bár ezt nem hiszem, hogy megteszi. Még csak most kezdte a Chelseanél és finoman szólva nem vallott kudarcot. Persze, nagyok az igényei, így ha nem kapna ígéretet bizonyos igazolásokra vagy játékosok megtartására, akkor simán benne van a váltás. No, de az internek is komoly ígéreteket kell tennie és ha nem teljesíti őket a vezetőség, akkor nem lesznek jóban Antonioval.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#93692) 7600 GS válasza drachoHUN (#93681) üzenetére


7600 GS
addikt

Én is már elég régóta szeretnék egy Toyota Supra-t, csak nem sikerült még vennem. ;]

A Juventuson sokkal nagyobb nyomás lesz a döntőben, ez azért gondolom nem kérdés.

(#93693) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

én úgy örülök ennek a döntőbe jutásnak, hogy ennek említése volt az első dolgom, mikor elkezdtem az órát tartani hallgatóknak :DDD

Resistencia eterna

(#93694) L_YKing válasza 7600 GS (#93692) üzenetére


L_YKing
addikt

Ilyen atombiztos védelemmel, és jó támadósorral szinte biztos a Juve győzelme a döntőben. ;)
Nem a real a favorit a döntőben és nem is kérdés. A fogadást még mindig fenntartom!

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#93695) 7600 GS válasza L_YKing (#93694) üzenetére


7600 GS
addikt

Kylian Mbappé, 536 perc, 6 gól a BL-ben, mind az egyenes kieséses szakaszban. City, Dortmund és Juve ellen.

Higuaín, 3948 perc, 18 gól a BL-ben, ebből 4 gól az egyenes kieséses szakaszban, Monaco, Galata és Moszkva ellen.

(#93696) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#93638) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet mondani rám, h poligám szurkoló vagyok, de mindent meg tudok magyarázni, kezeim tiszták
Ajax & Ned adott, Inter Ronaldo miatt/óta (és mert kék-fekete, tudom hülyeség : DD, de ha mondjuk sárga és fehér lenne a színük, lehet nem lennék Interes. így viszont ma is azt gondolom, az Interé a legszebb focimez.. főleg ez) főleg Number Nine-on..istenem, de odáig voltam, voltunk érte :) best player. ő tényleg az volt, a korában
Barca meg valóban van Gaal és Kluiverték óta. meg persze a technika és stílusuk miatt

#93643 phonecat
köszi
Bergkamp-ot én már csak az Arsenal-ban láttam, akkor a hungarosport adta először az angol bajnokikat itthon. Ajaxos, Interes korszakában nem volt még lehetőségem látni, így honnan is ismerhettem volna 12-3 évesen.. net még sehol nem volt, újság meg max a megyei napilap meg az rtv volt a kezembe

(#93697) venember83 válasza 7600 GS (#93695) üzenetére


venember83
nagyúr

Pipita elintézte a Monacót, Dybala majd a Madridot. Munkamegosztás. Hol itt a gond? :)

(#93698) Motion_Blur válasza L_YKing (#93694) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Úgy legyen igazad, ahogy eddig is ;)

ma estére mit jósolsz? :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#93699) Tibiajax válasza Motion_Blur (#93698) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Madrid.

(#93700) Citroware válasza bagyulajuve (#93693) üzenetére


Citroware
addikt

Mit tanítasz? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.