Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82266) trialboj


trialboj
őstag

Nem igazán értem miért zavar itt többeket is hogy rengeteg ember csak erre az 1 hónapra követi a futball eseményeket. Ln is ilyen vagyok, letöltöttem az appot, fogadtam 1-2 meccsre, próbálom megnézni a lehető legtöbbet (ami gec*nehéz, mert romániában rendesen összekutyulták a dolgokat, és napi EGY db meccset lehet a tvben nézni, a többi old meg gagyi netes streameken...{kivétel egy olyan szolgáltató olyan csatornája ami a lakosság 3%nak van bekötve})

Én sem tudnám felsorolni a magyar csapat teljes névsorát, főleg mert van akinek még mindig nem tudom kimondani a nevét, de nem érzem úgy hogy rossz amit csinálok. És főleg nem értem, miért zavarja az igazi szurkolókat, hogy most melléjük csapódott még 10.000 ember az utcákon pl.
Én örülök hogy nagyobb tömegben nézhetem a meccseket a főtéren. A magyar csapat kivételével pont leszarom az eredményt általában a gyengébbnek drukkolok, egész addig amíg nem kezd unalmas lenni a meccs, de akkor sem érzem miért kell ebbe bárkinek belekötnie?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.