Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65101) itouchfan


itouchfan
senior tag

Messi szépen betekerte. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65102) Napfénysüti válasza itouchfan (#65100) üzenetére

Az volt sajnos múlt vasárnap is a meccsünkön. Remek falusi pálya jóvoltából a srácnak elfordult a lábfeje majd 90 fokkal, nem volt szép látvány még a spori is egyből kiabált hogy hívjanak azonnal mentőt és ne a szent szódát hozzák... :(

Més que un club!

(#65103) itouchfan válasza Napfénysüti (#65102) üzenetére


itouchfan
senior tag

Az nem lehetett szép. Nálunk azóta volt még egy térdsérülés, de az csak kisebb, a "bütykös" jóvoltából. :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65104) forceberg válasza Napfénysüti (#65102) üzenetére


forceberg
veterán

Még mindig az üveges szóda + lidokain kombó a menő fájdalomcsillapító megyében? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65105) Napfénysüti válasza forceberg (#65104) üzenetére

Igen a mennyei megyeiben még az van. Ja meg fagyasztó spray! Vasárnap az öltözőben épp azt nézegettem hogyan kell szakszerűen használni. :DDD

Més que un club!

(#65106) messi6502 válasza #84221696 (#65097) üzenetére


messi6502
tag

Nagyon eltűntek. Olyan tehetséges fiataljaink voltak mostanában is, és sehol nem látni őket..Így nem fog menni.. :W

(#65107) Napfénysüti válasza forceberg (#65104) üzenetére

Ja és előző vasárnap 10-en álltunk ki ez is megyei sajátosság. :D
Plusz a pályában volt 2m(!) szintemelkedés az egyik kapu irányába. :C
Mondtam is viccesen a többieknek hogy itt egy félidőn keresztül edzhetnék a Stelvióra. ;]

Més que un club!

(#65108) itouchfan


itouchfan
senior tag

Összegzésben sima Barca győzelem volt. :)
Almeria támadója mekkora gólt lőtt a végén, kar hogy nem adták meg. Élete góljat vették el tőle, nem tudom hogy jogosan-e.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65109) L_YKing válasza itouchfan (#65108) üzenetére


L_YKing
addikt

Az tenyleg szep volt. Bartra ellen szabajtalnkodott az egyik Almerias ezert vettek el

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65110) itouchfan válasza L_YKing (#65109) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ja, oké. :) Pedro is önzetlen volt, pedig ráférne a gól szvsz.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65111) L_YKing


L_YKing
addikt

Rayo remelem megfogja a realt :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65112) Enzolord válasza #84221696 (#65095) üzenetére


Enzolord
addikt

Amíg a francia hetedik ligából jön hozzánk targoncás, addig mit várunk??
Az meg a másik, hogy olyan arrogáns gyerekek játszanak az első osztályban, jobban széttetoválva, mint egy Yakuza, hogy az félelmetes... Az öreg SAF megtiltotta az Ifistáknak a színes cipőt, és a Chevrolettől kapott szponzori autókból sem választhatták a fenevadakat, és igaza volt... Nagy mellény van, alázat semmi...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#65113) Enzolord


Enzolord
addikt

A Rayoból ki kellene szúrni vagy két embert, mert csak zavarják egymást ennyien hátul... :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#65114) pohár


pohár
félisten

ezek Energizert vacsoráztak bazze

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65115) pohár


pohár
félisten

ez hülye bazdmeg :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65116) BenHans


BenHans
addikt

Ez a retek b*zi sípszájú. Ezeket honnan szedik? A helyi flepnisekből válogatnak? Ezért Cristiano-nak ad sárgát ez a fogyatékos, de akkor a labda miért gurul abba az irányba ahonnan a védő jött azt magyarázd már meg te majomfattyú.

És Kroos + Bale is kap egyet egyet, hát én beszarok komolyan mondom. Ha ezt a CR sárgát nem törlik el utólag akkor rohadt szánalmasak. Mondjuk inkább az Eibar ellen maradjon ki Kroos+CR mint utána...

AZ ilyen barmokat megyében agyonverik...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65117) pohár válasza BenHans (#65116) üzenetére


pohár
félisten

eddig 3 eltiltott a következő meccsre, legalább kap egy kis pihenőt Kroos és Cé, bár James éppen, hogy visszatért, máris pihenhet egy hetet megint :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65118) BenHans válasza pohár (#65117) üzenetére


BenHans
addikt

Csak azt nem értem hogy ez a korlátolt mit gondolt mit kellett volna CR-nek csinálnia hogy ne essen el. Áááá biztos nem kellett volna a visszacsel... :(((

Ott vaaan! CR! :C

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65119) pohár válasza BenHans (#65118) üzenetére


pohár
félisten

hogy hogy mit, tigrisbukfenc, aztán egy cukahara ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65120) BenHans


BenHans
addikt

Itt a műesés [link] :W

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65121) forceberg válasza BenHans (#65120) üzenetére


forceberg
veterán

Ezt annak is köszönheti, hogy gyakran úgy cselez, hogy ráfut a védőre faultot keresve.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65122) BenHans válasza forceberg (#65121) üzenetére


BenHans
addikt

Ugyan már... Robben, Suarez, Neymar, Busquets, Alba stb. stb.

De nézzük csak a támadókat. Mondj olyat aki nem vezeti rá a védőre a labdát, ezzel azonnali reakcióra késztetve, és ezt kihasználva csinálja meg a cselt, ami ha nem jön be legalább a faultra van esély...

Oké a színészkedés a játékos gyökérsége, de ebben sokan felülmúlják CR-t. Az meg hogy hogy cselez és milyet dob be az adott pillanatban az ne a játékos hibája legyen már. Mi a bánatnak van akkor a játékvezetés ha még ilyen egyértelmű helyzetben sem tudja eldönteni hogy mi fault és mi nem? És ez 10 játékvezetőből 22-nél tizi, ez nem is kérdéses, nem csak elfutott a védő mellett és történt valami, hanem az embernek nem volt köze a labdához és a baba alá csúszott.

Egyszerűen kezdeni kell valamit a játékvezetéssel mert egyre több meccsen vannak kabaréba illő jelenetek.
Itt csak 1 gólt vettek el CR-től és a Real-tól, és nincs igazán jelentősége, de rangadókon, BL vagy EL meccseken nagyon nem mindegy az az 1 gól vagy kezezés stb. Persze mindenki hibázhat de nem egész meccs alatt... Lásd 08/09 Barca-Chelsea, de egyre több példát hozhatok sajnos.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65123) forceberg válasza BenHans (#65122) üzenetére


forceberg
veterán

Majdnem mindenki próbálkozik ezzel-azzal.
Ha visszakeresel, én is mindig a bíráskodás megreformálásáért beszélek!
De ez az eset is csak a lassítások után volt igazán látható, elsőre úgy tűnt, hogy dőlt rá a védő lábára.
Ott volt a Real- Schalke kezezéses eset. Nem adta meg a bíról. Azóta több hasonló esetért adtak 11-est.
Xar ez az egész, úgy, ahogy van...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65124) cyberkind válasza forceberg (#65123) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig ez marad, mert csak ebben működik "rendesen" a Blatter által imádott korrupció.

Nem mellesleg, semmi baj nem lenne ezzel a nem megadott büntetővel, csupán annyi hogy ezért kihagyja a következő meccset, szánalom. :U

Paranormal Cocktivity

(#65125) pohár válasza cyberkind (#65124) üzenetére


pohár
félisten

hát inkább most, mint a következő meccsen, vagy később, egy nehéz meccs előtt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65126) venember83


venember83
nagyúr

[link] - ez volt kb. az egyetlen poszt, ahol nem kellett volna erősíteni.

(#65127) BenHans válasza pohár (#65125) üzenetére


BenHans
addikt

Jaja, végül még jól is járt a Real... :DDD Mondjuk szvsz CR inkább beverte volna a tizit és csak utána harcolt volna ki egy sárgát hogy ne a nagyobb csapatok ellen hiányozzon.

venember83: És ha minden igaz hozzánk jön Handanovic. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65128) Tibiajax válasza BenHans (#65127) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bizony.. jobb a legelején kezdeni az új csapat építését
Perin-ben reménykedem utódjául

(#65129) KisTücsök válasza venember83 (#65126) üzenetére


KisTücsök
addikt

Komolyabb csapatba is lazán beférne. Biztos Mou keze van ebben (is).

(#65130) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Videó: csak a szokásos - Ibra végtelenül pimasz és laza gólja :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#65131) szab.tam válasza gyuromoj (#65130) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:C :))

ez már olyan megalázó.
adtam volna neki egy sárgát sportszerűtlen viselkedés miatt. :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#65132) forceberg válasza szab.tam (#65131) üzenetére


forceberg
veterán

Vasárnap nem jössz? :)) :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65133) szab.tam válasza forceberg (#65132) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem.
rég óta nem járok már meccsre.
még kártyát sem csináltattam...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#65134) forceberg válasza szab.tam (#65133) üzenetére


forceberg
veterán

A bajnoki nyitómeccsre elmentem, ez lesz a 2. mennyei. :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65135) BenHans válasza Tibiajax (#65128) üzenetére


BenHans
addikt

Nem igazán értem... Handanovic miért nem volt jó, hogy nála kell kezdeni az új csapat építését? A cikkben meg az szerepel hogy az Inter egyezett meg Cech-vel, és így nem alaptalan a pletyka hogy Handa hozzánk jön.

Perin így nem értem hogy jöhet képbe. :F Nagy jövő áll előtte az tény, de pont ezért nem menne az Interbe padozni, és ugye Cech sem akar csöbörből vödörbe...

Én mindenesetre örülnék Handanovic-nak, bár Cech Rómába érkezése jobban tetszene.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65136) Tibiajax válasza BenHans (#65135) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem lehet tudni még, ki jön. egy biztos, cserélni kell mindenkit. Mindenkit.

guarín, kovacic, iccardi marad - mindenki más takarodik.
beszéltem Morattival. visszaveszi a klubot és új csapatot építünk. újra lesz aki elveri a juve picsáját és [link]

;]

[ Szerkesztve ]

(#65137) bagyulajuve válasza Tibiajax (#65136) üzenetére


bagyulajuve
addikt

aki újra "intézkedik", hogy legyen megint bajnoki címetek ;]

Resistencia eterna

(#65138) gyuromoj


gyuromoj
veterán

CR sárga lapját eltörölték, játszhat a hétvégi Eibar elleni meccsen.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#65139) cyberkind válasza gyuromoj (#65138) üzenetére


cyberkind
félisten

Hallelujah!

Gondolom a játékvezetőnek meg a stábjának csak egy puszit meg egy új fehér botot küldtek. :U

Paranormal Cocktivity

(#65140) L_YKing válasza cyberkind (#65139) üzenetére


L_YKing
addikt

Remelem majd ugy kapja, hogy a Sevilla, Valencia meccseken nem jatszhat :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65141) L_YKing


L_YKing
addikt

[link] csont nélkül :C

forceberg: +1

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65142) forceberg válasza gyuromoj (#65138) üzenetére


forceberg
veterán

Ezzel egy baj van. A következetesség hiánya... Szezononként több 100 esetben lehet vitatni a lapokat, melyek jó része még ennél is egyértelműbb. Azokon is történik visszavonás? Illetve ezzel az erővel utólag is ki kellene osztani a lapokat.

(#65140) barca0519951: Az Eibar meccs fontosabb neki, nagyobb az esélye több gólt lőni, az eredmény nála úgyis csak másodlagos.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65143) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Valaki magyarázzon már el nekem pár dolgot legyen szíves!

1.Mi a lótúrónak kellett leigazolni Kvadrádóóóót??
2.Miért kell elengedni Cech-t és nem pótolni egy jó kapussal, ha már megy?
3.Miért kell leigazolni a Koke gyereket?

Ja azt kifelejtettem, hogy a Chelsea a téma.... :W

XBOX LIVE: rolandinho007

(#65144) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

ez a Bódi gyerek sem tud igazán fogalmazni ;]

Resistencia eterna

(#65145) KisTücsök válasza tigomigocika (#65143) üzenetére


KisTücsök
addikt

1. Mert azt hitték jó lesz. De nem az. Múltkor gondolkodtam, azt hiszem egyetlen egy értelmes megmozdulására emlékszem (akkor még emlékeztem, most az sem ugrik be), amióta itt van.
2. Biztos vagyok benne, hogy hoznak majd egy csere kapust.
3. Erről most hallok először.

(#65146) Tibiajax válasza tigomigocika (#65143) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1. mert valakit muszáj volt megvenniük már, kvádrádó épp kapóra jött, mert őt meg már borzasztóan el kellett valakinek hoznia Firenzéből
2. mert az Inter kezdett el vele tárgyalásokat és ha az Inter érdeklődik, akkor az felér egy pápai bullával
3. kell még valaki, pénz van.

(#65147) tigomigocika válasza KisTücsök (#65145) üzenetére


tigomigocika
senior tag

És Tibiajax

Szerintem itt azért van hatalmas pénzmosás is a dologban....

Csak azt nem értem, hogy ilyen nagy költségvetésű élklubnál miért nem tudatosan vásárolnak?
Csatárposzt bűn gyenge, Costa sérült meg fegyelmezetlen...
Középpálya Fabi függő,ergo egy hasonló kvalitásu játékos még kellene oda.
Szűrőben Matic és Ramirez jó.

Ha nekem ez eszembe jut akkor ott fenn fel sem vetődik....kamu az egész :W

XBOX LIVE: rolandinho007

(#65148) szami777 válasza tigomigocika (#65147) üzenetére


szami777
addikt

Nem tudom, te mennyire követed nyomon a meccseket, de kvádrádót leszámítva az összes igazolás tudatos és jó is volt. A bűngyenge csatársorról annyit, hogy perpill a fegyelmezetlen és sérült Costa vezeti 19 góllal a góllövőlistát(Kane mellett), ráadásul 6 meccsen nem is játszott. Fabre-Costa-Sánchez trió sztem a PL három legjobb igazolása volt, szal nem értelek.
Matic visszahozása szintén telitalálat. Sok PL csapatba bele lehet kötni a rossz igazolások miatt, de pont a Chelsea igazolásaiba :F
Cech meg szimpla generáció váltás miatt megy el, Courtois megmondta, hogy csak akkor marad a Chelseanél, ha első kapus lesz, és mivel kb 10 évvel fiatalabb Cech-nél, ezért szerintem egyértelmű a helyzet.
A szezon végére egyébként egyértelműen látszik a formahanyatlás szinte mindenkinél, (kivéve Hazard) a Chelsea a szezon elején nyerte meg a PL-t, nem most, akkor meg bombaforma volt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65149) itouchfan válasza szami777 (#65148) üzenetére


itouchfan
senior tag

Bocs, hogy kijavítalak, de Sánchez az Arsenalba ment, nem a Chealseabe. Nem tudom kire gondoltál helyette, de egyébként teljesen egyetértek a hozzászólásoddal.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65150) L_YKing válasza itouchfan (#65149) üzenetére


L_YKing
addikt

Jol irta, te ertelmezted felre. A Pl 3 legjobb igazolasarol irt nem a Chelseaerol. :D

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.