Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65851) NyxNyxNyx válasza Cartevo (#65849) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha függetlenedtek volna, akkor se valószínű hogy külön bajnokságot csinálnának. Senkinek nem lenne érdeke, maximum a kis csapatoknak, akik így felkerülnek, de ők nem sok vizet zavarnak.

Tibiajax: :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65852) bagyulajuve válasza NyxNyxNyx (#65851) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Emlékeim szerint a spanyol szövetség már kijelentette, hogy ha Katalónia függetlenedik Spanyolországtól, akkor a Barca (+ a többi katalán csapat) nem indulhat a spanyol bajnokságban.

Resistencia eterna

(#65853) Deck válasza bagyulajuve (#65852) üzenetére


Deck
titán

Az baszna aztán be.. A Real és a Barca egy bajnokságba tartozik!

PS5

(#65854) #84221696 válasza bagyulajuve (#65852) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem valami olyasmi rémlik, hogy akkor nem indulhatnak, ha lesz külön katalán bajnokság vagy valami ilyesmi.

(#65855) lacy86 válasza Tibiajax (#65850) üzenetére


lacy86
addikt

Felbeszakitottak a mérkőzést ... :(

(#65856) IreN!CuS válasza 7600 GS (#65819) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Jajja eurobarcát meg a madridomat ne kezdjük kivesézni...hol milyen arcok vannak...merész volt ezt felhozni annyi mondok...

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#65857) Cartevo válasza #84221696 (#65854) üzenetére


Cartevo
őstag

De azt nem tilthatják meg, hogy spanyolok induljanak a katalán bajnokságban.

(#65858) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#65856) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Madrid drukkerként szomorúan tapasztalom hogy a legtöbb oldal (pena, madridom, madridista) hozzászólóinak jelentős része véridióta tacskó cigógyerek... de a másik oldalon sincs ez másként sajnos. A cikkekből, posztokból is az jön le hogy az oldalak "vezetői" se különbek..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#65859) forceberg válasza Motion_Blur (#65858) üzenetére


forceberg
veterán

+1 :R

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65860) B0V9B


B0V9B
tag

Neten nézek egy angol ötödosztályú play-off meccset és a hazai csapat olyan szépen és okosan játszik hogy NB1-es bajnokin ilyen kényszerítőket vagy kisjátékokat (főleg ilyen gyors sebességgel végrehajtva) én nem nagyon szoktam felfedezni.

[ Szerkesztve ]

(#65861) pohár válasza B0V9B (#65860) üzenetére


pohár
félisten

na neee, eskü? ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65862) #84221696 válasza B0V9B (#65860) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekik könnyű, nem a mennyeiben fociznak! :D

(#65863) B0V9B válasza pohár (#65861) üzenetére


B0V9B
tag

Mondom megnézek már egy jó kis favágó meccset ahol törnek a csontok, erre meg még szebben passzolgatnak mint egy Bundes2-es csapat. Persze minden csapat annyira tud játszani amennyire hagyják, de hát akkor is. Az meg hogy már itt is képzettebb játékosok legyenek mint itthon a legjobbak...

Ha van kedvetek nézzetek bele majd a második félidőbe. :)[link]

Az meg már csak mellékes hogy jó 5-6 ezren vannak kint. :D

[ Szerkesztve ]

(#65864) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

vigyázat, ma harap az Inter..

:U

(#65865) B0V9B


B0V9B
tag

Bajner "megsúgtákhogyakövetkezőIbrahimovicleszek" Bálinték meg most estek ki a negyedosztályba. :DDD

(#65866) Cartevo válasza B0V9B (#65865) üzenetére


Cartevo
őstag

Felfelé bukott, mert ott nem csúsznak a fizetések.

(#65867) Tibiajax válasza Tibiajax (#65864) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

olyan nagyon azért mégse harap..

(#65868) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#65858) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Alapjaiban így van ahogy írod.Én csak az EuroBarcat illetve a Madridom-ot olvasom , viszont még ha a személyes kötödést levonom is sokkal több idiótát látok odaát mint az EuroBarcan. Amikor 99%ban a Real-Barca topic messi adócsalásáról szól a Jr. ügyről meg az uefalona és Messi mekkora autista és ez mellé társul egy iszonyatosan intenzív irigység és az ,hogy az ottaniak legtöbbe elhiszi ,hogy Ők a szegény ártatlanok akiket mindig mindenki szívat és teljesen elvannak nyomva akkor jön az olyan beírás mint a legutóbbi ,hogy szerintem ne kezdjük el kivesézni a két honlapot.
És a legnagyobb idiótáról aki még mindig levegőt vehet ott nem is említettem : R.M.C.F
De ha a GS tovább feszíti betolok pár linket milyen....lássa csak....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#65869) Cartevo válasza Cartevo (#65857) üzenetére


Cartevo
őstag

És ezt belátva éppezért nem tiltanának meg semmit sem.

(#65870) NyxNyxNyx válasza IreN!CuS (#65868) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Minek olvasol Madridomot, mikor itt van a realmadridcf reblog, ahol az emberek 2/3-a értelmes és a cikkek nagyobb része is.
persze nyilván most pont azzal kezdődik, hogy már kijárt nekünk a szerencse ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65871) IreN!CuS válasza NyxNyxNyx (#65870) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tromposch Ádám végett kezdtem el anno olvasni a régit illetve később a madridom-ot ,gyerekkori cimborák voltunk , így figyelemmel követem a cikkeit onnan meg egy lépés a fórum :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#65872) gyuromoj válasza IreN!CuS (#65871) üzenetére


gyuromoj
veterán

Adámmal voltam már 2 meccsen is kint. Ugyanabban az egyesületben vagyunk tagok. Legutóbb a tavalyi Schalke-Real bl meccsen voltunk kint. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#65873) 7600 GS válasza IreN!CuS (#65868) üzenetére


7600 GS
addikt

Ki feszít mit? :D

Leírtam, hogy mindkét oldalt vannak idióták sajnos többen-kevesebben, akiket a normálisabbak helyretesznek. Teljesen úgy csinálsz mintha nekem fingom nem lenne a két oldalról, holott aktívan olvasom mindkettőt, eléggé képben vagyok a történésekkel. Linkelgess csak nyugodtan ha jól esik (amiből persze majd jön megint az újabb flame war, sebaj), nem fogok tőle rosszul aludni, mivel semmi közöm sincs hozzájuk. :)

Szép délutánt neked is.

(#65874) IreN!CuS válasza 7600 GS (#65873) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Jöttél prüszköltél mentél ahogy kell viszlát :)

gyuromoj : biztos jó móka lehetett , amúgy normális srác bírom annak ellenére hogy a rossz oldalnak drukkol :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#65875) 7600 GS válasza IreN!CuS (#65874) üzenetére


7600 GS
addikt

GG, megérte ezért felhoznod a témát. :D

(#65876) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hart-nak tényleg olyanok a kirúgásai, mint egy szarvasbikának.

Ez szerintem nem volt tizi.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65877) B0V9B válasza Cartevo (#65866) üzenetére


B0V9B
tag

Ahhoz képest hogy olyat nyilatkozott hogy a Dortmund első számú csatára szeretne lenni, és akár Karim Benzemával is megküzdene érte, jövőre készülhet az Accrington Stanley, Mansfield Town és Morecambe elleni "rangadókra"... :D

(#65878) 7600 GS. :DDD Egyébként kíváncsian várom hogy mit fog nyilatkozni ezek után, ha az emlékem nem csal akkor télen még 6. hely környékén álltak mikor odament, ebből hoztak össze egy kiesést.

[ Szerkesztve ]

(#65878) 7600 GS válasza B0V9B (#65877) üzenetére


7600 GS
addikt

(#65879) pohár válasza NyxNyxNyx (#65876) üzenetére


pohár
félisten

ez pedig nagyon annak tűnt, mint ami tavaly is volt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65880) NyxNyxNyx válasza pohár (#65879) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De nehogy már ilyenért, futnak egymás mellett és a Fazio balheréje megpöckölte Aguero lelkiismeretét, és ezért ugrott egyet.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65881) 7600 GS válasza B0V9B (#65877) üzenetére


7600 GS
addikt

Gondolom nem lesz semmi különleges, majd keres valami abszolút nevetséges okot amire rá lehet húzni a kiesést, aztán szépen beül az Audi TT-be és elhajt mint aki jól végezte dolgát. :)

(#65882) pohár válasza NyxNyxNyx (#65880) üzenetére


pohár
félisten

a jobb bokájába mintha beleakadt volna egy pillanatra Fazio, bár annyira nem volt olyan jó a lassítás, de én így láttam

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65883) B0V9B válasza 7600 GS (#65881) üzenetére


B0V9B
tag

Nem tudom az ilyen nagy arcú embereknek mekkorát kell pofára esni hogy visszavegyenek egy picit. Szerintem nála nincs ilyen mértékegység. Aztán nehogy nyáron annyira készüljön a negyedosztályra hogy elpasszolják kölcsönbe az ötödik ligába. :DDD

(#65884) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#65881) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Remélem hitelre vette.

más: Ez a Mengele ki van baszva rendesen. Most látom először pályán, mindig csere volt amikor a City-t néztem.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65885) szami777 válasza B0V9B (#65877) üzenetére


szami777
addikt

" az emlékem nem csal akkor télen még 6. hely környékén álltak mikor odament, ebből hoztak össze egy kiesést."

Az emléked csal :D
Végig az utolsó 5-ben ingáztak, a legtöbbször az utolsó helyen.
Amit szerintem elszúrtak az az, hogy Monizt hívták a süllyedő hajóra, amikor már nem volt menekvés, így most kudarccal kezdi a következő szezont.

(#65884) MikE008

Mengele vagy Mangala? Nem mindegy, kicsit más körökben mozognak/tak. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65886) pohár válasza NyxNyxNyx (#65884) üzenetére


pohár
félisten

ha láttad a visszajátszást az előbb, ez 100%-os 11-es volt, nem szellő miatt esett Agüero, így már én is biztos vagyok benne

bár azon már nem változtat, hogy nem lett belőle semmi :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65887) 7600 GS válasza B0V9B (#65883) üzenetére


7600 GS
addikt

Önmagában nem a nagy arccal van gond hanem azzal, hogy nulla teljesítményt hoz le a gyerek, és ez így ciki. :D

Mike: Mangala lesz az. Mengele az kicsit más fazon volt. :DDD

(#65888) B0V9B válasza szami777 (#65885) üzenetére


B0V9B
tag

[Február 7. állás]

(és ekkor kaptak ki pont zsinórban egymás után 3-szor, szóval nem is a feljutásért mentek, de olyan 10. hely környékén mozogtak mikor odament Bajner) Mindketten tévedtünk. :) Utolsók meg tuti hogy nem voltak mert a Yeovil úgy esett ki hogy szinte az egész bajnokságot ott töltötte olyan március legeleje-február közepe óta.

(#65887) 7600 GS: Igazából még ahhoz is nagy lenne az arca ha hétről hétre egy topligában bizonyítana és ontaná a gólokat, így meg hogy jövőre 4. osztály...

[ Szerkesztve ]

(#65889) itouchfan


itouchfan
senior tag

Jó kis pörgős meccs ez a city-spurs. Jó a city sztem most.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65890) szami777 válasza B0V9B (#65888) üzenetére


szami777
addikt

Igazad van. Én az eredmények.com tabelláját néztem, ott van ilyen formaösszesítő 5 meccsenként.
Ott azt hittem, hogy az 5 meccs az első 5 meccset jelenti, most látom, hogy az utóbbi 5 meccset és így tovább.
Na mindegy, ha megnézed itt, láthatod, hogy az utolsó 30 meccsen hogyan alakult a tabella, elég siralmas.

(#65891) B0V9B

Én nem hegyezném ki bajner bálintra ezt.
Jóval hamarabb elkezdődtek ott a gondok, bár tény hogy szart se csinált.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65891) B0V9B válasza szami777 (#65890) üzenetére


B0V9B
tag

Szóval mióta ott van azóta ők nyújtották a legrosszabb teljesítményt és ők szerezték a legkevesebb gólt is. Szerintem már ehhez nem kell mit hozzá tennünk. :)

(#65892) NyxNyxNyx válasza itouchfan (#65889) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ebből a meccsből nem azt szűrném le, hogy a jó a City. Egy normális csapat ennyi helyzetből már 5-öt rúgott volna nekik.

7600 GS: Gúnynév akart lenni, de lehet kissé erős.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65893) itouchfan válasza NyxNyxNyx (#65892) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ahhoz képest amiket én láttam tőlük, arra értettem, inkább úgy mondom hogy jobb. Mondjuk csak az első félidő vége fele kapcsoltam, ha az első más volt akkor sorry :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65894) itouchfan válasza itouchfan (#65893) üzenetére


itouchfan
senior tag

Aztakutya ezt Kolarov megpörkölte rendesen :D

Szerk: Nasri sokat játszott :D már majdnem mint Stevie G :DD

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65895) cyberkind


cyberkind
félisten

Juttasd be Magyarországot a FIFA 16-ba!

Na juttassátok, és megveszem életem első és utolsó Fifa-ját. :D

Paranormal Cocktivity

(#65896) B0V9B válasza cyberkind (#65895) üzenetére


B0V9B
tag

Ennek semmi jelentősége nincs sajna, ahol viszik mint a cukrot annak az országnak a bajnokságát belerakják a játékba, ahol nem azt nem fogják akár mennyien szavaznak rá. Egyébként nem értem hogy mit keres benne évek óta az ír, norvég és svéd bajnokság míg az ukrán és a görög a kanyarban sincs. Hamarabb raknak bele akármilyen Iráni vagy Kazahsztáni bajnokságot mint a magyart. :)

(#65897) Cartevo válasza B0V9B (#65891) üzenetére


Cartevo
őstag

A Fradinál gyengébbek, ezért nem olyan rossz döntés Gera, Hajnal, stb hazatérése.

(#65898) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Van benne valami.... :C :R

Gary Neville:"A többi csapat taktikailag, és védelmi játékban mérföldekre a Chelsea mögött tanyázik. "

XBOX LIVE: rolandinho007

(#65899) Deck


Deck
titán

Valaki eltudná magyarázni azt a hatalmas gyűlöletet ami a Real - Barca - ATM drukkerek között van? (face, nso, stb)

Én Realosként nem utálom a Barcát sem az ATM-ot. Az ő meccseiket is nézem mert jól játszanak, tetszik, élvezem a játékukat a szép focit. Ha pl a BL-ben más csapattal kerülnek össze nekik drukkolok, pl mint most a Barca - Bayern meccs ahol a Barcának drukkolok.

A pályán ellenfelek de a valódi életben ők sem utalják egymást. Akkor minek kell trollkodni meg szídnk Messit vagy Ronaldót mikor mindegyik kiváló játékos?

Bl-ben is valószínű a Real - Barca döntő ahol a 2 legjobb csapat a világon összecsap, már alig várom. Ahol persze a Real nyer :D ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#65900) cyberkind válasza Deck (#65899) üzenetére


cyberkind
félisten

Te miről beszélsz? :)

;]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.